Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Αυτο θα κανω τωρα, και μαλιστα θα βαλω τη δικια σου! Τρεμε SSGT-i, σε βγαζω φορα παρτιδα παλιογκρινιαρη!!!
Δεν το κανω για μενα, για τις φουκαριαρες τις πελατισσες το κανω!
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Γιάννηηηη, τη γραψαρχιδίνη γρήγορα...

:) :) :)
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.743
Πόντοι
4.365
Ποσο ιδιοτροπος και μονοχνοτος μπορεί να ειναι καποιος ωστε να τον πειραζει που τον ρωτανε να πει πως τον λενε. Και ποσο μαλακας εν συνεχεια που επιχειρηματολογει μετα με τα περι ΑΦΜ  ΑΜΚΑ κλπ. Φιλε με συγχωρεις αλλα όσοι το διαβασανε το ιδιο σκεφτηκαν. (Το μαλακας με την εννοια που του δινουμε στον καθημερινο μας λογο και οχι κυριολεκτικα ετσι ; )
...και εσυ ΜΑΛΑΚΑΣ εισαι...  με την καλη εννοια ομως.. αλλα δεν το κανουμε 8εμα... :uglystupid:
:2funny:

Σορι για την αργοπορια της απαντισης..τωρα ειδα το μηνυμα σου...
ειμουν σε διακοπες με φινο γκομενακι.. οποτε δεν μου χαλας την διαθεση...
.
.
Καλημερες στο μαγαζι... και στους 'συναγωνιστες'... :sunglasses:
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
...και εσυ ΜΑΛΑΚΑΣ εισαι...  με την καλη εννοια ομως.. αλλα δεν το κανουμε 8εμα... :uglystupid:
:2funny:

Σορι για την αργοπορια της απαντισης..τωρα ειδα το μηνυμα σου...
ειμουν σε διακοπες με φινο γκομενακι.. οποτε δεν μου χαλας την διαθεση...
.
.
Καλημερες στο μαγαζι... και στους 'συναγωνιστες'... :sunglasses:
Καλημερα και απο μας ΜΕΓΑ ΝΑΒΟΥΧΟΔΟΝΟΣΟΡ!  :2funny:  Αλεξ σου ευχομαι να περνας καλα και παντα τετοια!
 

larousse

Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2005
Μηνύματα
4.263
Κριτικές
1
Like
227
Πόντοι
36
φωτο σημερα????? θελω απο την νεα μια και ειναι τριτη σημερα!!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • sorry004.png
    sorry004.png
    225,7 KB · Εμφανίσεις: 53
  • ΤΡΙΤΗnew3.jpg
    ΤΡΙΤΗnew3.jpg
    118,5 KB · Εμφανίσεις: 22

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Βαλε και ονοματακι βρε παιδι μου διπλα. Τι θα λεμε? Θέλω το Σαββατο , ειναι εκει?  :grin:
 

boobomastoras

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2008
Μηνύματα
3.100
Κριτικές
8
Like
162
Πόντοι
16
Κοιτα , για μενα που μου αρεσουν τα μασαζ, καλά εκανε ο ανθρωπος και σκεφτηκε να να αφιερωσει μια μερα της εβδομαδας σε καθε κοπελα και να κανει τζερτζελο. Απλα , όταν εχεις εστιασει κάπου σαν πελατης , ζητας καποιες εξτρα πληροφοριες.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Βαλε και ονοματακι βρε παιδι μου διπλα. Τι θα λεμε? Θέλω το Σαββατο , ειναι εκει?  :grin:
Βυζομαστορα μου πολλες αλαζουν ονοματα οποτε ειναι πιο εγκυρο αυτο! Μπορεις να χρησιμοποιεις και υποκοριστικα, Δευτερουλα - Τριτουλα και παει λεγοντας.  :grin:
 

mrserius

Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2008
Μηνύματα
32
Like
0
Πόντοι
0
Βυζομαστορα μου πολλες αλαζουν ονοματα οποτε ειναι πιο εγκυρο αυτο! Μπορεις να χρησιμοποιεις και υποκοριστικα, Δευτερουλα - Τριτουλα και παει λεγοντας.  :grin:

Ναι, αλλά με την Παρασκευούλα και την Κυριακούλα μπερδεύεται το πράγμα  :2funny:
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
η ξανθια κει μεσα κολο δινει;;
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στο Diamond's spa με τον καλό μου φίλο neasmirni με σκοπό να χαλαρώσουμε και να περάσουμε όμορφα. Εγώ τρομερά διστακτικός, μιας και συνηθισμένος στα στούντιο φοβόμουν τι θα αντιμετωπίσω. Ο neasmirni γελούσε με την αντίδρασή μου και μου έλεγε με νόημα "περίμενε και θα δεις"... Αυτό που είδα....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! Η Μαργαρίτα, ένα υπέροχο κορίτσι, μέτριου αναστήματος, γύρω στο 1.65, με πολύ γλυκό πρόσωπο, κατσαρά μαλλιά, και κορμί που κολάζει και άγιο ανέλαβε τα της ερωτικής μυσταγωγίας...με οδήγησε στο ευρύχωρό δωμάτιο, έκανα μπανάκι και ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο...εκείνη γδύθηκε παιχνιδιάρικα και έμεινα"μαλάκας" με το κορμί της. Μ ε σιγουριά μπορώ να πω ότι βάζει κάτω πολλές στουντιοπαρουσίες...Ωραίο στήθος, 2.5άρι φυσικότατο με τρομερές ρώγες, ωραία επίπεδη κοιλιά και σφιχτά καλλιγραμμα πόδια και ένας κωλαράκος ΠΟΙΗΜΑ!!! Σφιχτός, σφριγηλός και καμπυλωτός, όσο δεν πάει...Για περαιτέρω λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει... Έχω να πω ένα [size=30pt]ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ [/size] στην ιδιοκτησία του μαγαζιού, ο οποίος βοήθησε να χαλαρώσω από το αρχικό στρες, πολύ καλοσυνάτος, εχέμυθος και χιουμορίστας!!! Ο χώρος πεντακάθαρος, με αρωματικά και γρνικά μπορώ να πω ότι είναι ευρωπαικών προδιαγραφών...θα τα ξαναπούμε!! ;)
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Σημερινή μεσημεριανή επίσκεψη στο Diamond's spa με τον καλό μου φίλο neasmirni με σκοπό να χαλαρώσουμε και να περάσουμε όμορφα. Εγώ τρομερά διστακτικός, μιας και συνηθισμένος στα στούντιο φοβόμουν τι θα αντιμετωπίσω. Ο neasmirni γελούσε με την αντίδρασή μου και μου έλεγε με νόημα "περίμενε και θα δεις"... Αυτό που είδα....ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ!!! Η Μαργαρίτα, ένα υπέροχο κορίτσι, μέτριου αναστήματος, γύρω στο 1.65, με πολύ γλυκό πρόσωπο, κατσαρά μαλλιά, και κορμί που κολάζει και άγιο ανέλαβε τα της ερωτικής μυσταγωγίας...με οδήγησε στο ευρύχωρό δωμάτιο, έκανα μπανάκι και ξάπλωσα στο μασαζοκρέβατο...εκείνη γδύθηκε παιχνιδιάρικα και έμεινα"μαλάκας" με το κορμί της. Μ ε σιγουριά μπορώ να πω ότι βάζει κάτω πολλές στουντιοπαρουσίες...Ωραίο στήθος, 2.5άρι φυσικότατο με τρομερές ρώγες, ωραία επίπεδη κοιλιά και σφιχτά καλλιγραμμα πόδια και ένας κωλαράκος ΠΟΙΗΜΑ!!! Σφιχτός, σφριγηλός και καμπυλωτός, όσο δεν πάει...Για περαιτέρω λεπτομέρειες στην κριτική που θα ακολουθήσει... Έχω να πω ένα [size=30pt]ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ [/size] στην ιδιοκτησία του μαγαζιού, ο οποίος βοήθησε να χαλαρώσω από το αρχικό στρες, πολύ καλοσυνάτος, εχέμυθος και χιουμορίστας!!! Ο χώρος πεντακάθαρος, με αρωματικά και γρνικά μπορώ να πω ότι είναι ευρωπαικών προδιαγραφών...θα τα ξαναπούμε!! ;)
Κατ'αρχην σε ευχαριστω πολυ για τα καλα σου λογια. Καλωσορισες στο μασαζοχωρο, που εχει μια αλλη "οπτικη" απο αυτη των στουντιο. Υπαρχουν μασατζιδικα που αξιζει να επισκεφτεις και να περασεις πραγματικα καλα χωρις να πεταξεις τα λεφτα σου, με γνωμονα τη σχεση τιμης και ποιοτητας (παρεχομενες υπηρεσιες - χωρος - καθαριοτητα κλπ.). Να εισαι και να περνας παντα καλα!
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom