Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Invisible Man

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
13 Σεπ 2005
Μηνύματα
4.696
Κριτικές
165
Like
5.204
Πόντοι
21.265
πανέμορφα πατουσάκια

:cum: :cum: :cum:

 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Καταρχην "φιλεναδα" δεν νομιζω να εθιξα με ασχημο τροπο τον SSGT-i. Το αν ειμαι "ΤΣΑΤΣΑ ΜΠΟΡΝΤΕΛΟΥ", που το τονιζεις με απαξιωτικο τροπο, θα σε πληροφορησω οτι η καθε δουλεια γινεται με πολλους τροπους και εγω παντα προσπαθω να την κανω με τον καλυτερο. Ετσι δεν  ντρεπομαι ποτε γι'αυτην. Απο τη γραφη συμπεραινω οτι ψαχνεσαι για κοντρες και καβγαδες για να αρχισεις να στολιζεις με τα "βλακας" - "αρχιβλακας" κλπ. που ειναι οι προσφιλης σου χαρακτιρησμοι, σε οποιον εχει αντιθετη γνωμη απο τη δικη σου. Με κατι τετοιους σαν εσενα, τελικα θα την χρειαστω και εγω την φαρμακευτικη αγωγη που συνεστησα στον SSGT-i.

Πήγα να σου πω να μην τσιμπάς με τους γνωστούς παπάρες που ψάχνονται αλλά είχα δουλειά και δεν σε πρόλαβα. Την απάντηση του σπορτ 200 γουστάρω σε τέτοιες περιπτώσεις
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Πήγα να σου πω να μην τσιμπάς με τους γνωστούς παπάρες που ψάχνονται αλλά είχα δουλειά και δεν σε πρόλαβα. Την απάντηση του σπορτ 200 γουστάρω σε τέτοιες περιπτώσεις
Καποιοι νομιζουν οτι μειωνοντας και απαξιωνοντας τους αλλους σηκωνετε το δικο τους αναστημα. Τι να πεις!!!
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Καποιοι νομιζουν οτι μειωνοντας και απαξιωνοντας τους αλλους σηκωνετε το δικο τους αναστημα. Τι να πεις!!!
ακριβως "τι να πεις" σε ανθρωπους που δεν γνωριζουν να διαβαζουν !!!!!!
οσο για την "μειωση" που δεχθηκες, το σωστο ειναι "νομιζεις οτι δεχθηκες " η απολυτη θεραπεια ειναι η λεξη "ΔΙΑΒΑΖΩ" τιποτε αλλο καλε μου !!!!!

 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
ακριβως "τι να πεις" σε ανθρωπους που δεν γνωριζουν να διαβαζουν !!!!!!
οσο για την "μειωση" που δεχθηκες, το σωστο ειναι "νομιζεις οτι δεχθηκες " η απολυτη θεραπεια ειναι η λεξη "ΔΙΑΒΑΖΩ" τιποτε αλλο καλε μου !!!!!
Ολα μελι - γαλα. Κατι τετοιο θα ενοουσες! 
 

Συνημμένα

  • tsa-tsa.jpg
    tsa-tsa.jpg
    21,4 KB · Εμφανίσεις: 25

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Ολα μελι - γαλα. Κατι τετοιο θα ενοουσες! 

παρ ολο που "σειεις κλαδον ελαιας" και σε ευχαριστω γι αυτο θα μου επιτρεψεις να μην τον δεχτω γιατι θα αισθανομαι οτι σε κοροιδεψα κατι που το απεχθανομαι.
τον ορο που χρησιμοποιησα, τον χρησιμοποιησα για να δειξω την δουλεια που επιτελεις και οχι τον ανθρωπο.
οι διαφοροι κοκορομυαλοι εδω μεσα εσπευσαν αλλα αυτο δεν ειναι εντυπωσιακο εδω μεσα!!!!!!
εννουσα επι το ευγενικοτερον την εργασια του ρεσεπσιονιστ (ελληνογαλικο δεν μπορεις να μην θαυμασεις εεεε ) ο οποιος παρουσιαζει τις κουκλες δινει στοιχεια των επιδοσεων αλλα και των αμοιβων παρουσιαζει τυχον μελλοντικες αφιξεις , φροντιζει για την ευρυθμη λειτουργια του καταστηματος τοσο ως προς τις υπηρεσιες που προσφερει οσο και για τις λειτουργικες αναγκες.
αυτα σε ελευθερη μεταφραση (υπαρχουν και on line) εγκυκλοπαιδειες δια τους ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΥΣ ΚΟΚΟΡΟΜΥΑΛΟΥΣ.
συνεπως ο ορος "ΤΣΑΤΣΑ" εγραφει με την επαγγελματικη ορολογια με στοχο να ΔΕΙΞΕΙ τα προεκτεθεντα και φυσικα οχι να προσβαλει τον αποδεκτη κατα καμια εννοια.
και ακριβως για να προχωρησουμε στην δευτερη πραγραφο που μιλαμε για τον ΠΕΛΑΤΗ.
μια "ΤΣΑΤΣΑ" εκφρασθεισα ετσι για τον πελατη θα ειχε φιλικα απολυθει .....

παρατηρωντας οτι σου δημιουργησα αποριες με του τιτλους "ΑΡΧΙΒΛΑΞ του σαιτ " και "ΒΛΑΞ του σαιτ" να σου πως απλα οτι για να φτασω να τους απονειμω πρωτα και επι σειρα μηνων απηντησα με σπουδη στις γελοιοτητες που γραφουν , και μας ταλανιζουν σημερα ολους και πρωτα την επιχειρηση σου την οποια δεν μπορουμε να επισκεπτομαστε οπως θα θελαμε, τους εκραξαν οι ανθρωποι του σαιτ τους ξαεκραξαν και αυτοι ακομα προκαλουν.
αυτα τα ολιγα και για τις "παπαρολογιες" του αλλου του κοκορομυαλου !!!!!
την καλησπερα μου στις κουκλιτσες και καλες δουλειες απολυτα ειλικρινα.
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
Καλημερα και καλη εβδομαδα σε ολους! Αγαπημενε μου SSGT-i, κατανοω και συμπαρισταμαι στο προβλημα σου. Σου βρηκα λυση ομως, καθολα επιστημονικη και σιγουρη. Θα περνεις απο ενα, τρεις φορες την ημερα, μετα φαγητου, για δεκαπεντε ημερες. Αν παρ'ελπιδα δεν δεις σημαντικη βελτιωση, επικοινωνισε μαζι μου για περαιτερω οδηγιες.  :2funny:
και για χαρη του βασιλικου ποτιζεται η γκλαστρα τα παπαρια μου κλαστα
 

SSGT-i

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2007
Μηνύματα
10.646
Like
68
Πόντοι
166
αντε ανεβασε καμια φωτο μπας και πιασεις πελατες
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
Η διαφορά του Αριστοτέλη και της τσατσάς που περιγράφεις SPL είναι ότι ο πελάτης είναι πίσω από μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο. Δε νομίζω ότι σε μια τσατσά από κοντά λέει κανένας τόσο εύκολα «μας τα ζάλισες».
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
παρ ολο που "σειεις κλαδον ελαιας" και σε ευχαριστω γι αυτο θα μου επιτρεψεις να μην τον δεχτω γιατι θα αισθανομαι οτι σε κοροιδεψα κατι που το απεχθανομαι.
τον ορο που χρησιμοποιησα, τον χρησιμοποιησα για να δειξω την δουλεια που επιτελεις και οχι τον ανθρωπο.
οι διαφοροι κοκορομυαλοι εδω μεσα εσπευσαν αλλα αυτο δεν ειναι εντυπωσιακο εδω μεσα!!!!!!
εννουσα επι το ευγενικοτερον την εργασια του ρεσεπσιονιστ (ελληνογαλικο δεν μπορεις να μην θαυμασεις εεεε ) ο οποιος παρουσιαζει τις κουκλες δινει στοιχεια των επιδοσεων αλλα και των αμοιβων παρουσιαζει τυχον μελλοντικες αφιξεις , φροντιζει για την ευρυθμη λειτουργια του καταστηματος τοσο ως προς τις υπηρεσιες που προσφερει οσο και για τις λειτουργικες αναγκες.
αυτα σε ελευθερη μεταφραση (υπαρχουν και on line) εγκυκλοπαιδειες δια τους ΑΓΡΑΜΜΑΤΟΥΣ ΚΟΚΟΡΟΜΥΑΛΟΥΣ.
συνεπως ο ορος "ΤΣΑΤΣΑ" εγραφει με την επαγγελματικη ορολογια με στοχο να ΔΕΙΞΕΙ τα προεκτεθεντα και φυσικα οχι να προσβαλει τον αποδεκτη κατα καμια εννοια.
και ακριβως για να προχωρησουμε στην δευτερη πραγραφο που μιλαμε για τον ΠΕΛΑΤΗ.
μια "ΤΣΑΤΣΑ" εκφρασθεισα ετσι για τον πελατη θα ειχε φιλικα απολυθει .....

παρατηρωντας οτι σου δημιουργησα αποριες με του τιτλους "ΑΡΧΙΒΛΑΞ του σαιτ " και "ΒΛΑΞ του σαιτ" να σου πως απλα οτι για να φτασω να τους απονειμω πρωτα και επι σειρα μηνων απηντησα με σπουδη στις γελοιοτητες που γραφουν , και μας ταλανιζουν σημερα ολους και πρωτα την επιχειρηση σου την οποια δεν μπορουμε να επισκεπτομαστε οπως θα θελαμε, τους εκραξαν οι ανθρωποι του σαιτ τους ξαεκραξαν και αυτοι ακομα προκαλουν.
αυτα τα ολιγα και για τις "παπαρολογιες" του αλλου του κοκορομυαλου !!!!!
την καλησπερα μου στις κουκλιτσες και καλες δουλειες απολυτα ειλικρινα.
O SSGT-i ειναι για μενα, μια περιπτωση συμπαθους γκρινιαρη, και ετσι αναλογη (με καλη και χιουμοριστικη διαθεση) ηταν η παραθεση. Τον προετρεψα αυτοσαρκαζομενος να με "γειωσει", αν καταλαβες απο τη "μαρκα" του "φαρμακου". Το υφος σου περι "μπουρδελου" και "τσατσας" ηταν καπως υποτιμητικο. Ενταξει οταν εκτιθεται καποιος δημοσια ειναι αναμενομενα αυτα, και με τη Σαρα και τη Μαρα που κυκλοφορει στο χωρο, ειναι δυσκολο να πεισεις οτι διαφερεις.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
Η διαφορά του Αριστοτέλη και της τσατσάς που περιγράφεις SPL είναι ότι ο πελάτης είναι πίσω από μια οθόνη και ένα πληκτρολόγιο. Δε νομίζω ότι σε μια τσατσά από κοντά λέει κανένας τόσο εύκολα «μας τα ζάλισες».
απο την απαντηση σου και μονο φαινεται η ασχετοσυνη σου στο θεμα.
επισης ειναι πολυ ευχαριστη για μενα , η απαντηση σου , γιατι ακριβως και απολυτα δειχνει και ποιος ειναι ο ΠΑΠΑΡΑΣ και ποιος ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΕΙ !!!!!

εχεις το ελευθερο να συνεχισεις να μας διασκεδαζεις.
 

SPL

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2006
Μηνύματα
3.868
Κριτικές
19
Like
3.086
Πόντοι
7.195
O SSGT-i ειναι για μενα, μια περιπτωση συμπαθους γκρινιαρη, και ετσι αναλογη (με καλη και χιουμοριστικη διαθεση) ηταν η παραθεση. Τον προετρεψα αυτοσαρκαζομενος να με "γειωσει", αν καταλαβες απο τη "μαρκα" του "φαρμακου". Το υφος σου περι "μπουρδελου" και "τσατσας" ηταν καπως υποτιμητικο. Ενταξει οταν εκτιθεται καποιος δημοσια ειναι αναμενομενα αυτα, και με τη Σαρα και τη Μαρα που κυκλοφορει στο χωρο, ειναι δυσκολο να πεισεις οτι διαφερεις.
ειδες λοιπον προσπαθησα και εγω να αποκτησω τον τιτλο του "συμπαθους " εστω και "γκρινιαρη" βρε αδελφε αλλα παρεξηγηθηκα.
παντως να ξερεις απολυτα ουδεμια σκοπιμοτης η διαθεση υποτιμησεως υπηρξε μεχρι τωρα.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
ειδες λοιπον προσπαθησα και εγω να αποκτησω τον τιτλο του "συμπαθους " εστω και "γκρινιαρη" βρε αδελφε αλλα παρεξηγηθηκα.
παντως να ξερεις απολυτα ουδεμια σκοπιμοτης η διαθεση υποτιμησεως υπηρξε μεχρι τωρα.
Ο.Κ. παρεξηγηση. Παμε παρακατω.
 

Συνημμένα

  • White_Flag_Behind_His_Desk.jpg
    White_Flag_Behind_His_Desk.jpg
    9,7 KB · Εμφανίσεις: 17

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
απο την απαντηση σου και μονο φαινεται η ασχετοσυνη σου στο θεμα.
επισης ειναι πολυ ευχαριστη για μενα , η απαντηση σου , γιατι ακριβως και απολυτα δειχνει και ποιος ειναι ο ΠΑΠΑΡΑΣ και ποιος ΠΑΠΑΡΟΛΟΓΕΙ !!!!!

εχεις το ελευθερο να συνεχισεις να μας διασκεδαζεις.

Γιατί φωνάζεις; έτσι γλυκός ήσουν και με τους άλλους που κατέληξες να αποκαλείς βλάκες;
 

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
298
Πόντοι
1.510
Μια απο τις επομενες ημερες θσ επισκεφθω το χωρο!ειπα να δοκιμασω κανενα μασατζιδικο για την αλλαγη!!!
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
αντε ανεβασε καμια φωτο μπας και πιασεις πελατες
Αυτο θα κανω τωρα, και μαλιστα θα βαλω τη δικια σου! Τρεμε SSGT-i, σε βγαζω φορα παρτιδα παλιογκρινιαρη!!! 
 

Συνημμένα

  • body.jpg
    body.jpg
    26,9 KB · Εμφανίσεις: 17

xristos350

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Νοε 2010
Μηνύματα
730
Κριτικές
10
Like
298
Πόντοι
1.510
Αριστοτελη αν εχεις την καλοσυνη στειλε μου ενα pm με τα προγραμματα και τις τιμες
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom