Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

nick025

Τιμημένος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.273
Κριτικές
12
Like
5
Πόντοι
5.175
αριστο-τέλι να ρωτήσω.. μία μελίνα
από π67 με μελαμψό δερματάκι τί απέγινε;
ξέρεις αν δουλεύει ακόμα;
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Καλα... οτι επεσε ψευτικο ονοματακι...εννοειται... :grin:
Απλα πιστευω οτι ειναι περιτη αυτη η ερωτηση...
.
.
"Ναβουχοδονοσορα" ε...? χμμμ... δεν ειναι κακο...  
ή Θρασυβουλας ισως... :2funny: :2funny: :2funny:


Αν πάλι δεν σου αρέσουν πές της Αφροξυλάνθη1
 

anton55

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2010
Μηνύματα
515
Κριτικές
8
Like
189
Πόντοι
16
Σάββατο σήμερα και επιτέλους έκανα την επίσκεψη που επιθυμούσα εδώ και αρκετές ημέρες...στην Εθν.Μακαρίου 18,Πολύ ωραίος χώρος(όσο είδα από την είσοδο έως το δωμάτιο).Στην υποδοχή η Αννα(συμπαθητική, γνωστή από το μαγαζι της Γλυφάδας).Πέρασαν όσες ήταν ελεύθερες δηλ.Μαριλένα(μελαχροινή,γεματούλα,ωραίο χαμόγελο,καλό σύνολο),η Ναταλία(ξανθιά,κοντά μαλλιά,ωραίο σώμα,πρόσχαρη.)και η Εύα(πιο λεπτή,ξανθιά,ψηλή με την βοήθεια της γόβας)με την οποία και πέρασα μία πολύ και παραγωγική ώρα.Πολύ καλό μασαζ με τα χέρια,πήχεις,αγκώνες,γόνατα...πολύ καλό.Εγινε και το υπόλοιπο του προγράμματος με πολύ καλή συμμετοχή!Πριν φύγω είδα και την Τζέννη η οποία ήταν απασχολημένη κατά την άφιξη μου,εξ ίσου ενδιαφέρουσα...σίγουρα οι κοπέλες αυτές είναι κράχτης για νέα επίσκεψη(κοντινό μέλλον...) 
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.851
Πόντοι
41.443
Επειδη καποιοι βαλαν μπομπα στην περιοχη, θα απαντησω στο χτυπημα βαζοντας και εγω αλλες δυο.  :tits2:

σου το εχω ξαναπει κι εγω και αλλοι σε αλλο θρεντ. απο χιουμορ ΣΚΙΖΕΙΣ.εδω καταστραφηκαν περιουσιες,ανθρωποι τραυματιστηκαν και αλλοι σε περιοδο κρισης θα κληθουν να πληρωσουν ενα σκασμο λεφτα για επισκευες στα σπιτια και στα μαγαζια τους,ασε τα αυτοκινητα κι εσυ κανεις πλακα και ποσταρεις βυζια που τα παρομοιαζεις με μπομπες.τελικα το εχεις πει και μονος σου το <<χιουμορ>> σου το καταλαβαινεις μονο εσυ.
κι ολα αυτα για να διαφημισεις-αστοχα για μενα- το μαγαζακι σου και να κρατησεις ζωντανο το νημα.  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
.Το να ρωτανε οι κοπελες με το μπαινουν στην παρουσιαση.. το 'πως σε λενε?' ...ε..δεν ειναι κ οτι καλυτερο...
Φιλικα παντα...
εμένα πάντως η Ευα δεν με ρώτησε...με ρώτησε τι ζώδιο είμαι
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Σε τυχόν επόμενη επίσκεψη θα θυμάσαι να πεις το ίδιο όνομα?  :think: :think: :think: :think:
 

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
λές πάντα το ίδιο , Γιώργος πχ και ξεμπερδεύεις ...
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
Βασικά αν πεις το πραγματικό σου χωρίς άλλες λεπτομέρειες μια χαρά θα είσαι. Μη ξεχνάμε και οτι όταν πέρνουμε τηλ στα ιδρύματα οι κλήσεις μας κατά 99% καταγράφονται άρα είναι ανιχνεύσιμες!!!
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365

n.smirni76

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
29 Αυγ 2010
Μηνύματα
23.462
Κριτικές
1.272
Like
226.690
Πόντοι
46.232
εγώ πάντα το κανονικό μου λέω όταν ερωτηθώ ,
τώρα για το τήλ που λες έχεις ένα νούμερο σύνδεση που το χρησιμοποιείς για όλους και ένα what's up πχ από μαύρους που λειτουργεί
χωρίς να έχεις καταχωρήσει τα στοιχεία σου  ;)  
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
...Το να ρωτανε οι κοπελες με το μπαινουν στην παρουσιαση.. το 'πως σε λενε?' ...ε..δεν ειναι κ οτι καλυτερο...

γαμώ την πουτάνα μου γαμώ.

πως φαίνεται πόσο βαθιά κοινωνικά προβληματικοί (κοινώς βόδια) είσθε κάποιοι από εσάς και μετά σας φταίνε οι ελλεηνίδες που δεν γαμάτε. εδώ και στα μασάζ που γαμάτε πολύ είναι.

ρε παίκτη, τι παίκτη δηλαδή τέλος πάντων, πας να γαμήσεις μια γυναίκα, ότι πιο οικείο μπορείς να κάνεις με μία γυναίκα σε ρωτάει στην αρχή πως σε λένε και δεν μπορείς να της πεις το όνομα σου, και το πραγματικό θάλεγα εγώ, τι έγινε.

δηλαδή όταν συστήνεσαι σε μια γυναίκα έξω δεν της λες το όνομα σου, απόρρητο είναι?

και επειδή κάποιες πορδές θα πεταχτούν τώρα, μιλάω για το μικρό όνομα, και αυτό το μικρό θέλει για σπάσιμο πάγου όπως είπε κάποιος.
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
Σε τυχόν επόμενη επίσκεψη θα θυμάσαι να πεις το ίδιο όνομα?  :think: :think: :think: :think:
Τηs λεs την ατακα......""Ντροπη σου, που δεν με θυμασαι, θα σ αφησω να βασανιστειs μεχρι να θυμηθειs τ ονομα μου""   :grin: :grin:
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
εδώ θα διαφωνήσω κάθετα...οι περισσότερες θυμούνται τα πάντα.
Ε..αμα πηγαινεις καθε βδομαδα...ναι ΟΚ..σε θυμουντε!
γαμώ την πουτάνα μου γαμώ...
..και το πραγματικό θάλεγα εγώ, τι έγινε....
Καλα..εσυ μεγαλε οταν πηγαινεις να γαμησεις... να δινεις ΑΦΜ κ ΑΜΚΑ...  ''τι εγινε μωρε?'' :jerking:
Ή να λες.. 'ειμαι ο ταδε απο το bourdela..' για να παρεις κ εκπτωση... :headbang:
ΕΓΩ δεν το κανω αυτο...!
Α!Οσο για τους χαρακτηρισμους και τις μαλακιες συμπερασματα που εβγαλες....ας μην το συνεχισω...απλα.. εχεις μπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα!!!
 

jaygatsby

Μέλος
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
7.898
Κριτικές
1
Like
346
Πόντοι
86
Α!Οσο για τους χαρακτηρισμους και τις μαλακιες συμπερασματα που εβγαλες....ας μην το συνεχισω...απλα.. εχεις μπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα!!!

δεν το συνεχίζω γιατί όντως μπορεί να σε παραγκάζωσα.

το θέμα είναι και στο μπουρδέλο πρέπει να είσαι χαλαρός και ο εαυτός σου.
 

ΧΧΧ-Man

Μέγας
Εγγρ.
19 Οκτ 2008
Μηνύματα
2.238
Κριτικές
46
Like
3.745
Πόντοι
4.365
κάνεις λάθος , δεν έχει σχέση η συχνότητα...
δεν το συνεχίζω γιατί όντως μπορεί να σε παραγκάζωσα.
το θέμα είναι και στο μπουρδέλο πρέπει να είσαι χαλαρός και ο εαυτός σου.
Tελος παντων μαγκες..  Εγω εκανα μια απλη-φιλικη-παρατηρηση..
Απο εκει και περα ο καθενας πραττει οπως 8ελει...
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom