Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ New Diamonds - Δάφνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα aristo-telis2012
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 279K
  • Tagged users Καμία
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Tελος παντων μαγκες..  Εγω εκανα μια απλη-φιλικη-παρατηρηση..
Απο εκει και περα ο καθενας πραττει οπως 8ελει...
Φιλε Αλεξανδρε, δεν υπαρχει επι της ουσιας κανενα προβλημα πιστευω ειτε πεις, ειτε οχι καποιο ονομα. Πελατης εισαι και ειναι δικαιωμα σου. Απλα υπαρχει μια διαθεση πειραγματος (και απο εμενα  οφειλω να ομολογησω) γι'αυτο μην δινεις σημασια. ;)
 

troueno

Μέλος
Εγγρ.
14 Απρ 2006
Μηνύματα
3.392
Κριτικές
1
Like
903
Πόντοι
96
Που εισασταν χθς που βαριόμουν . Ανουσιο ζήτημα που συναγωνιζεται αυτο που καποιοι δεν εβρισκαν το κουδουνι σε καποιο αλλο μαγαζι (σε άλλο νήμα)  :2funny: :2funny:

.........
το θέμα είναι και στο μπουρδέλο πρέπει να είσαι χαλαρός και ο εαυτός σου.

 Ατην την αρλούμπα να "εισαι ο εαυτος σου" βαρεθηκα να την ακουω . Αν σκοπευεις να  :knockinb: μην εισαι ο εαυτος σου άλλα καποιος άλλος πιο ενδιαφέρων  , αν θες ερωτα νασαι ο εαυτος σου αν εισαι τυχερος θα φας
pie_in_the_face-2223.gif
αλλιως θα παντρευτεις κι μετα από καποια χρονια ουτε θα πηδας ούτε θα σε αγαπάνε (κλεμμενο απο Τσαρλι Σην στο 2 and a half men ).
Με τις κοπελες στις μασαζερί ειναι μια 1ης τάξεως ευκαιρια να υποδυθεις καποιον άλλον.
Δεν ξερω αν θυμουνται ονοματα τα κοριτσια αλλα οχι μονο θυμουνται αυτα που ειπες την τελευταια φορά αλλα ανταλασουν και πληροφορίες.(ισως να μην εχει σχεση η συχνότητα , και 3-4 μηνεςς μετα μπορει να σε θυμουνται)

 τεσπά πες ενα ονομα εκει να τελειωνεις , πες και ενα καλο λόγο για το σωμα της κοπελας και όλα θα ερθουν αγγελικα .

ΥΓ το αστειο με την μπομπα δεν το κατάλαβα . Ποια μπόμπα ;;;
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Ποσο ιδιοτροπος και μονοχνοτος μπορεί να ειναι καποιος ωστε να τον πειραζει που τον ρωτανε να πει πως τον λενε. Και ποσο μαλακας εν συνεχεια που επιχειρηματολογει μετα με τα περι ΑΦΜ  ΑΜΚΑ κλπ. Φιλε με συγχωρεις αλλα όσοι το διαβασανε το ιδιο σκεφτηκαν. (Το μαλακας με την εννοια που του δινουμε στον καθημερινο μας λογο και οχι κυριολεκτικα ετσι ; )
 

sapakism

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2013
Μηνύματα
235
Like
0
Πόντοι
1
Αμ ο αλλος που εκανε το χιουμορ του τελη με τις μπομπες κοινωνικο θεμα ! Ρε φιλε στο bou εισαι. Δεν εισαι σε forum πανεπιστημιου.
Ελεος ρε.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
σου το εχω ξαναπει κι εγω και αλλοι σε αλλο θρεντ. απο χιουμορ ΣΚΙΖΕΙΣ.εδω καταστραφηκαν περιουσιες,ανθρωποι τραυματιστηκαν και αλλοι σε περιοδο κρισης θα κληθουν να πληρωσουν ενα σκασμο λεφτα για επισκευες στα σπιτια και στα μαγαζια τους,ασε τα αυτοκινητα κι εσυ κανεις πλακα και ποσταρεις βυζια που τα παρομοιαζεις με μπομπες.τελικα το εχεις πει και μονος σου το <<χιουμορ>> σου το καταλαβαινεις μονο εσυ.
κι ολα αυτα για να διαφημισεις-αστοχα για μενα- το μαγαζακι σου και να κρατησεις ζωντανο το νημα.  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
Παλαιε και γλυκε μου Πετρακη, δεν με "διαβαζεις" σωστα. Ποτε δεν εγραψα οτι το χιουμορ μου το καταλαβαινω μονο εγω. Το εγραψα οσο μπορουσα ευγενικα, αλλα θα στο κανω λιανα για να το καταλαβεις. Το χιουμορ μου απευθυνεται σε ατομα που διαθετουν το μεσο πηλικο νοημοσυνης και ανω. Οποτε δεν μπορω να εχω απο εσενα την απαιτηση να το καταλαβεις. Εφοσον δεν εχεις την περιεργεια - διαθεση να γνωρισεις εμενα προσωπικα και το χωρο μου, θα σε προετρεπα φιλικα, να ασχοληθεις με το "αγαπημενο σου ιδριμα" (χρησιμοποιω δικες σου λεξεις, δυστυχος για σενα, οτι γραφει δεν ξεγραφει). Οσο αφορα τα περι κρισης - τραυματισμων - καταστροφων κλπ. μηπως εκανες τον κοπο και περασες απο τη γειτονια και μας τα περιγραφεις τοσο γλαφυρα! Επειδη ετυχε, αυτα τα λαμογια, να το κανουν ενα στενο πανω απο μενα, ασε να ξερω εγω καλυτερα. Το να τρομοκρατεις κοσμο με βομβες δεν ειναι "αρσενικη" τακτικη για μενα, αλλα ουτε και η τρομολαγνεια που ως αλλος "δημοσιογραφισκος", μας πουλας εδω μεσα. Σε χαλαει μαλλον που δεν ειμαι περιθωριακος - λαμογιο - αρπακτικο, με τους πελατες και τους συνεργατες μου. Την περιθωριοποιηση και απαξιωση του χωρου, (που βολευει καποιους) δεν θα επιτρεψω να μου την επιβαλλει κανενας στο δικο μου. Πιστευω οτι ειμαι μελος σε ενα forum κυριως ενημερωτικου-ψυχαγωγικου χαρακτηρα και τετοια ειναι η γραφη μου. Εξ'αρχης δηλωσα ποιος ακριβως ειμαι, και δεν νομιζω προμοταροντας, να χρησιμοποιησα οποιοδηποτε αθεμιτο μεσο, εναντιων κανενος. Το ποιος ειναι  :idiot: :idiot: :idiot: ασε να το κρινουν αλλοι.
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16
Που εισασταν χθς που βαριόμουν . Ανουσιο ζήτημα που συναγωνιζεται αυτο που καποιοι δεν εβρισκαν το κουδουνι σε καποιο αλλο μαγαζι (σε άλλο νήμα)  :2funny: :2funny:

 Ατην την αρλούμπα να "εισαι ο εαυτος σου" βαρεθηκα να την ακουω . Αν σκοπευεις να  :knockinb: μην εισαι ο εαυτος σου άλλα καποιος άλλος πιο ενδιαφέρων  , αν θες ερωτα νασαι ο εαυτος σου αν εισαι τυχερος θα φας
pie_in_the_face-2223.gif
αλλιως θα παντρευτεις κι μετα από καποια χρονια ουτε θα πηδας ούτε θα σε αγαπάνε (κλεμμενο απο Τσαρλι Σην στο 2 and a half men ).
Με τις κοπελες στις μασαζερί ειναι μια 1ης τάξεως ευκαιρια να υποδυθεις καποιον άλλον.
Δεν ξερω αν θυμουνται ονοματα τα κοριτσια αλλα οχι μονο θυμουνται αυτα που ειπες την τελευταια φορά αλλα ανταλασουν και πληροφορίες.(ισως να μην εχει σχεση η συχνότητα , και 3-4 μηνεςς μετα μπορει να σε θυμουνται)

 τεσπά πες ενα ονομα εκει να τελειωνεις , πες και ενα καλο λόγο για το σωμα της κοπελας και όλα θα ερθουν αγγελικα .

ΥΓ το αστειο με την μπομπα δεν το κατάλαβα . Ποια μπόμπα ;;;
Φιλε troueno η προηγουμενη παραθεση περι χιουμορ δεν αφορα εσενα, λογο του οτι νομισες οτι σε χλευασα ενω δεν ειχα τετοια διαθεση. Απλα μου εδωσες "πατημα" να αστειευτω με την "κουρου". Αυτο για να βαζουμε τα πραγματα στη θεση τους.
 

SPORT200

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Οκτ 2008
Μηνύματα
1.018
Κριτικές
20
Like
264
Πόντοι
3.225
σου το εχω ξαναπει κι εγω και αλλοι σε αλλο θρεντ. απο χιουμορ ΣΚΙΖΕΙΣ.εδω καταστραφηκαν περιουσιες,ανθρωποι τραυματιστηκαν και αλλοι σε περιοδο κρισης θα κληθουν να πληρωσουν ενα σκασμο λεφτα για επισκευες στα σπιτια και στα μαγαζια τους,ασε τα αυτοκινητα κι εσυ κανεις πλακα και ποσταρεις βυζια που τα παρομοιαζεις με μπομπες.τελικα το εχεις πει και μονος σου το <<χιουμορ>> σου το καταλαβαινεις μονο εσυ.
κι ολα αυτα για να διαφημισεις-αστοχα για μενα- το μαγαζακι σου και να κρατησεις ζωντανο το νημα.  :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:

PETER,ασχετο,κ ακυρο το σχολιο σου...κατι δεν εχεισ καταλαβει,πιασει
 

J_K

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαρ 2013
Μηνύματα
5.099
Κριτικές
41
Like
12
Πόντοι
76
ρε παιδες εχει κανενα καλο τεμαχιο απο 20 μεχρι 30-33 χρονών??
 
OP
OP
aristo-telis2012

aristo-telis2012

Μέλος
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
1.557
Like
2
Πόντοι
16

Συνημμένα

  • ΔΕΥΤΕΡΑ7.jpg
    ΔΕΥΤΕΡΑ7.jpg
    124,1 KB · Εμφανίσεις: 16

spunky13

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Οκτ 2005
Μηνύματα
15.726
Κριτικές
27
Like
6.707
Πόντοι
7.715
αριστο,ολα καλα,αλλα εμας τους βυζοαρρωστους μας εχεις παραμελησει...εκτος αν δεν εχεις κατι,που αυτο ειναι αλλο θεμα....
 

hooligan

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
1.137
Κριτικές
27
Like
23
Πόντοι
2.945
αριστο,ολα καλα,αλλα εμας τους βυζοαρρωστους μας εχεις παραμελησει...εκτος αν δεν εχεις κατι,που αυτο ειναι αλλο θεμα....

Κανά δυο σελίδες πίσω κάτι έχει. Δε φτάνει;
 

leon4861

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2008
Μηνύματα
3.352
Κριτικές
7
Like
1.272
Πόντοι
216
αριστο,ολα καλα,αλλα εμας τους βυζοαρρωστους μας εχεις παραμελησει...εκτος αν δεν εχεις κατι,που αυτο ειναι αλλο θεμα....

Προχτες που πέρασα -δεν έκατσα όμως λόγω χρόνου- φάνηκε οτι κάτι έχει και για βυζοάρρωστους. Πάντα όμως τα πάντα είναι υποκειμενικά!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.851
Πόντοι
41.443
Παλαιε και γλυκε μου Πετρακη, δεν με "διαβαζεις" σωστα. Ποτε δεν εγραψα οτι το χιουμορ μου το καταλαβαινω μονο εγω. Το εγραψα οσο μπορουσα ευγενικα, αλλα θα στο κανω λιανα για να το καταλαβεις. Το χιουμορ μου απευθυνεται σε ατομα που διαθετουν το μεσο πηλικο νοημοσυνης και ανω. Οποτε δεν μπορω να εχω απο εσενα την απαιτηση να το καταλαβεις. Εφοσον δεν εχεις την περιεργεια - διαθεση να γνωρισεις εμενα προσωπικα και το χωρο μου, θα σε προετρεπα φιλικα, να ασχοληθεις με το "αγαπημενο σου ιδριμα" (χρησιμοποιω δικες σου λεξεις, δυστυχος για σενα, οτι γραφει δεν ξεγραφει). Οσο αφορα τα περι κρισης - τραυματισμων - καταστροφων κλπ. μηπως εκανες τον κοπο και περασες απο τη γειτονια και μας τα περιγραφεις τοσο γλαφυρα! Επειδη ετυχε, αυτα τα λαμογια, να το κανουν ενα στενο πανω απο μενα, ασε να ξερω εγω καλυτερα. Το να τρομοκρατεις κοσμο με βομβες δεν ειναι "αρσενικη" τακτικη για μενα, αλλα ουτε και η τρομολαγνεια που ως αλλος "δημοσιογραφισκος", μας πουλας εδω μεσα. Σε χαλαει μαλλον που δεν ειμαι περιθωριακος - λαμογιο - αρπακτικο, με τους πελατες και τους συνεργατες μου. Την περιθωριοποιηση και απαξιωση του χωρου, (που βολευει καποιους) δεν θα επιτρεψω να μου την επιβαλλει κανενας στο δικο μου. Πιστευω οτι ειμαι μελος σε ενα forum κυριως ενημερωτικου-ψυχαγωγικου χαρακτηρα και τετοια ειναι η γραφη μου. Εξ'αρχης δηλωσα ποιος ακριβως ειμαι, και δεν νομιζω προμοταροντας, να χρησιμοποιησα οποιοδηποτε αθεμιτο μεσο, εναντιων κανενος. Το ποιος ειναι  :idiot: :idiot: :idiot: ασε να το κρινουν αλλοι.

προσπερναω τις τρεις πρωτες σειρες της απαντησης σου και σου λεω λοιπον τουτο:σου ειπα μονο και μονο οτι ηταν τουλαχιστον αστοχη η συνδεση του γεγονοτος με τη φωτο που εβαλες. καλα εκανες και ετσι πρεπει σε ενα τετοιο μπουρδελοφορουμ να μπαινουν τετοιες φωτο.η συνδεση τους ηταν αστοχη.τωρα για το αν τρομοκρατω κοσμο η οχι νομιζω πως δε χρειαζεται απαντηση το θεμα.αν εσυ οπως λες εισαι ενα στενο πανω απο τα γεγονοτα που εγιναν πως και δε τα ειδες αυτα?
ή ολα αυτα και ολοι αυτοι λενε ψεμματα κι εσυ μονο λες αληθεια? αρα λοιπον μαλλον υποβαθμισες ενα γεγονος και αρα μαλλον εχεις καποιο λογο να το κανεις κι αυτο λοιπον δεν ειναι παντελονατη τακτικη.
οσο για το σχολιο σου για αυτο που εγραψα σε μια κριτικη μου για το αγαπημενο μου ιδρυμα οπως λες,καλο ειναι να μην απομονωνουμε φρασεις και λεξεις απο ολοκληρες αραδες κειμενου και τα χρησιμοποιουμε οπως μας βολευει,γιατι ετσι βγαινουν λαθος συμπερασματα. ασε που αυτο που απομονωσες ειναι απο μια μαλλον κακη κριτικη για το συγκεκριμενο ιδρυμα. ασε που δεν εχω γραψει καλες ή κακες κριτικες μονο για αυτο αλλα και για πολλα αλλα ιδρυματα,αρα δεν εχω και λογο να υποστηριξω το συγκεκριμενο. λοιπον αν χρησιμοποιησες προμοταροντας το μαγαζι σου θεμιτο ή αθεμιτο μεσο ασε να το κρινουν αλλοι κι οχι εσυ.
τελος παντων δε θα ασχοληθω αλλο γιατι μαλλον τα βλεπουμε διαφορετικα τα πραγματα. να σαι καλα
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom