Νέα

Νέος υπολογιστής

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Marie-ann
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 332
  • Εμφανίσεις 17K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Πάρε μια φιλη σου ελευθερη,το λαπτοπ παραμασχαλα και το καραβι για Κρητη και σε μια βδομαδα θα σ'εχω σενιάρει.Κι ας τους να κατσαβιδιαζουνε πυργους και γκαζοντενεκεδες.Εμεις θα φτιαχνουμε πυργακια στην αμμο... :-* :-*


θα μ'έχεις σενιάρει????
πήγα διακοπές και γύρισα, τώρα έχω να φωτογραφήσω ένα γάμο επαρχία, οπότε ελπίζω να κάνω άλλες λίγες διακοπές
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
λοιπόν, θα εγκαταστήσω για αρχή το σιμς να δω πως παίζει
αλλά το θέμα είναι
πως ΚΑΙ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ, ΟΤΑΝ ΜΠΟΥΝ EXPANSIONS ΚΟΛΛΑΝΕ!!!
Έχω πάρει υπολογιστές με τις προδιαγραφές για σιμς και μετά άρχισαν να κολλάνε
θέλω ένα μηχάνημα που δε θα κολλήσει όταν βάλω 10 exp!
Οπότε και να παίζει καλα το πρώτο, δε μου λέει και πολλά
Επομένως ρωτάω:
ΜΠΟΡΕΙ ΤΟ ΛΑΠΤΟΠ ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΗΚΩΣΕΙ PHOTOSHOP, SIMS 4 + ΟΛΑ ΤΟΥ ΤΑ EXPANSION???
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
θα μ'έχεις σενιάρει????
πήγα διακοπές και γύρισα, τώρα έχω να φωτογραφήσω ένα γάμο επαρχία, οπότε ελπίζω να κάνω άλλες λίγες διακοπές
Γαμους μετα τον δεκαπενταύγουστο παλι,θα με παρεις για βοηθο να μου δειξεις και κατι πραγματακια που θελω στο photoshop?Επεξεργασία βιντεο δουλεύεις?Ναι αν παιρνει αναβαθμιση το λαπτοπ θα το σενιαρω,γιατί;και σενα θα σενιαρω,ειδα κατι φωτογραφίες που διαμαρτυροντουσαν καποιοι για την κυταρριτιδα.Το δηλώνω λοιπόν...θελω να πνιγώ στην κυτταρίτιδα  :kissass:
 
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Γαμους μετα τον δεκαπενταύγουστο παλι,θα με παρεις για βοηθο να μου δειξεις και κατι πραγματακια που θελω στο photoshop?Επεξεργασία βιντεο δουλεύεις?Ναι αν παιρνει αναβαθμιση το λαπτοπ θα το σενιαρω,γιατί;και σενα θα σενιαρω,ειδα κατι φωτογραφίες που διαμαρτυροντουσαν καποιοι για την κυταρριτιδα.Το δηλώνω λοιπόν...θελω να πνιγώ στην κυτταρίτιδα  :kissass:

ε ναι μετά τους έχω τους γάμους
αν θέλεις σοβαρά να έρθεις ως βοηθός κάπου στείλε μου στη σελίδα μου, πες μου τι εξοπλισμό έχεις και το συζητάμε
βίντεο ούτε τραβάω , ούτε κάνω έντιτ και φωτοσοπ μόνο portrait retouch

γιαααααααααα πε που παραπονέθηκαν,,,, :knuppel:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
ε ναι μετά τους έχω τους γάμους
αν θέλεις σοβαρά να έρθεις ως βοηθός κάπου στείλε μου στη σελίδα μου, πες μου τι εξοπλισμό έχεις και το συζητάμε
βίντεο ούτε τραβάω , ούτε κάνω έντιτ και φωτοσοπ μόνο portrait retouch

γιαααααααααα πε που παραπονέθηκαν,,,, :knuppel:
Αααααα εγω δεν κανω τον ρουφιανο κανενός.
Επαγγελματικο εξοπλισμο δικο μου δεν εχω γτ ασχολουμαι ερασιτεχνικα,αλλα ισως μπορω να βρω θα το κοιταξω,αν θες στειλε μου σε pm την σελιδα σου.Τα βιντεο στους γαμους που πας,ποιος τα αναλαμβανει,συνεργαζεσαι με καποιον?Για το λαπτοπ σου παντως υπολογιζω οτι με ενα 150 αντε 200 αν αναβαθμιζετε η καρτα γραφικων σου καθαρισες.
 

deuka75

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Αυγ 2011
Μηνύματα
6.599
Κριτικές
16
Like
123
Πόντοι
356
Τυπε ειναι και ωραιο μουνακι.  :S :S :S

4444444.jpg


:erection: :erection: :erection:

Τύπε πάντως κατά καιρούς όλες οι επαγγελματικές τάξεις του μπου έχουν προστρέξει προς αρωγή της Μαριάννας

Είτε όταν έψαχνε ninja gaiden ή μπράβο δεν θυμάμαι για να εξολοθρεύσει κάποιον
Είτε όταν έψαχνε εκπαιδευτή σκύλων για να αμολήσει κάτι pitbull κατά λάθος στη γριά που της είχε κατσικωθεί στο διαμέρισμα
Είτε όταν έψαχνε δικηγόρους για να εξοντώσει τη γριά νομικά όταν είδε ότι η γριά δεν τρωγόταν με τίποτα
Είτε όταν έψαχνε αξιωματικό της interpol για να συλλάβει τον παραχαράκτη των μηνυμάτων της
Είτε όταν έψαχνε κατασκευαστή πλυντηρίων να της φτιάξει pc για να παίζει sims

H Μαριάννα από μόνη της ανεβάζει την ανάπτυξη στο Θεό, τι μνημόνια και μαλακίες...
 
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Τύπε πάντως κατά καιρούς όλες οι επαγγελματικές τάξεις του μπου έχουν προστρέξει προς αρωγή της Μαριάννας

Είτε όταν έψαχνε ninja gaiden ή μπράβο δεν θυμάμαι για να εξολοθρεύσει κάποιον
Είτε όταν έψαχνε εκπαιδευτή σκύλων για να αμολήσει κάτι pitbull κατά λάθος στη γριά που της είχε κατσικωθεί στο διαμέρισμα
Είτε όταν έψαχνε δικηγόρους για να εξοντώσει τη γριά νομικά όταν είδε ότι η γριά δεν τρωγόταν με τίποτα
Είτε όταν έψαχνε αξιωματικό της interpol για να συλλάβει τον παραχαράκτη των μηνυμάτων της

Είτε όταν έψαχνε κατασκευαστή πλυντηρίων να της φτιάξει pc για να παίζει sims

H Μαριάννα από μόνη της ανεβάζει την ανάπτυξη στο Θεό, τι μνημόνια και μαλακίες...


έχεις φαντασία στο δίνω... :uglystupid:
 

kavliaris

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2010
Μηνύματα
2.286
Κριτικές
11
Like
279
Πόντοι
1.520
Τύπε πάντως κατά καιρούς όλες οι επαγγελματικές τάξεις του μπου έχουν προστρέξει προς αρωγή της Μαριάννας

Είτε όταν έψαχνε ninja gaiden ή μπράβο δεν θυμάμαι για να εξολοθρεύσει κάποιον
Είτε όταν έψαχνε εκπαιδευτή σκύλων για να αμολήσει κάτι pitbull κατά λάθος στη γριά που της είχε κατσικωθεί στο διαμέρισμα
Είτε όταν έψαχνε δικηγόρους για να εξοντώσει τη γριά νομικά όταν είδε ότι η γριά δεν τρωγόταν με τίποτα
Είτε όταν έψαχνε αξιωματικό της interpol για να συλλάβει τον παραχαράκτη των μηνυμάτων της
Είτε όταν έψαχνε κατασκευαστή πλυντηρίων να της φτιάξει pc για να παίζει sims

H Μαριάννα από μόνη της ανεβάζει την ανάπτυξη στο Θεό, τι μνημόνια και μαλακίες...
Αυτη ειναι η ευγενική εκδοχή του ,"το μ@υνι σερνει καράβι" τύπε?μέσα εισαι...λες και αμα δεν υπηρχαν γυναικες θα τρεχαμε να καταναλωνουμε με τις πιστωτικες οτι μαλακια μας πασαρουνε.
 

imagine

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2005
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
20
Καλά ρε Μαριάννα Lightroom δεν δουλευεις, μονο photoshop?  :huh:
Τουλαχιστον ενα mass post process δεν περνάς όλες τις φωτογραφίες?
 
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Καλά ρε Μαριάννα Lightroom δεν δουλευεις, μονο photoshop?  :huh:
Τουλαχιστον ενα mass post process δεν περνάς όλες τις φωτογραφίες?

σπάνια αν θέλω να βγάλω γρήγορα δουλειά
και δε περνάω φίλτρα στη τύχη
 

imagine

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2005
Μηνύματα
68
Κριτικές
1
Like
234
Πόντοι
20
σπάνια αν θέλω να βγάλω γρήγορα δουλειά
και δε περνάω φίλτρα στη τύχη
Δε μίλησα για φιλτρα, αλλα για ενα post process δλδ : raw images importing, sorting, renaming, change exposure & color balance, tags, rating κλπ,  και μετά όσες χρειαζονται photoshop.
Γλιτωνεις απειρες ώρες και οργανωνειςτ α photoshooot σου.
 
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
Δε μίλησα για φιλτρα, αλλα για ενα post process δλδ : raw images importing, sorting, renaming, change exposure & color balance, tags, rating κλπ,  και μετά όσες χρειαζονται photoshop.
Γλιτωνεις απειρες ώρες και οργανωνειςτ α photoshooot σου.


ναι το ξέρω και το 'χω κάνει πολύ λίγες φορές , σε εκδηλώσεις.
τα tags και το rating απ'το bridge και φωτισμό και χρώμα στο camera raw
 
OP
OP
Marie-ann

Marie-ann

Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2012
Μηνύματα
3.255
Like
3
Πόντοι
16
αν κανείς ξέρει κανα καλό τόρεντ για το σιμς 4, το πρώτο όχι exp
να μου πει πλιζ
για να το δοκιμάσω πρώτα στο λαπτοπ να δω πως παίζει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom