Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

madrach

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2015
Μηνύματα
2.113
Κριτικές
10
Like
1.547
Πόντοι
506

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Το σκατό στην κάλτσα σου έχει φτάσει νουδουλε ψευτοδημοκρατη
Θα έρθει η ώρα του Κούλη και της συμμορίας του που κρατιέται με νύχια και με δόντια στην κυβέρνηση

Το 88 γεννήθηκα παππού
Πότε θα έρθει η ωρα του νεε μου? Το 2031? Γιατι κατα εκει παει.

Α εξαιρετικα, μιλανε οι χρυσαυγιτες για "συμμορίες". Πολυ διασκεδαζω.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Σχετικα με το ΠΑΣΟΚ.
Δεν χρειαζεται πολιτικη αντιληψη, υποτιθεται οτι η δικαιοσυνη ειναι τυφλη. Δεν μου απαντησες πως η Δικαιοσυνη (υποτιθεται ασχετη με πολιτικες αντιληψεις) δεν ασκησε διωξη στο ΠΑΣΟΚ με την κατηγορια της εγκληματικης οργανωσης οταν υπουργοι και βουλευτες βεισκονται στην φυλακη, στην περιπτωση του Ακη τελεσιδικα καταδικασμενοι.
Διαφωνω με την τοποθετηση Καρατσιωλη περι βιασμων (αν ειναι πραγματικη) αλλα και παλι τον θεωρω ικανοτερο των αεργων γονων πρωθυπουργων της τελευταιας 15ετιας. Μην ξεχναμε οτι ο Αδωνις παραδεχτηκε οτι λεχθηκαν ψευδη στην βουλη σχετικα με την ασφαλεια των σιδηροδρομων, το οποιο ειναι χειροτερο απο οποιαδηποτε αποψη ιδιωτη για αδικηματα οπως την εξεφρασε ο Καρατσιωλης, επαναλαμβανω αν οντως το ειπε
Ο,τι ειχα να σου πω, το ειπα τύπε. Απο εκει και περα ενηλικος εισαι, μπορεις να θεωρεις τον Καρατσιωλη ικανο να σε κυβερνησει. Δεν μπορω να βαλω μυαλο στον καθενα.
 

Termin

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Φεβ 2018
Μηνύματα
3.771
Like
7.771
Πόντοι
2.306
Γιατί Κασιδιάρη και όχι Μητσοτάκη;
Και ο Κούλης σκότωσε τον φίλο μου έπαθε εγκεφαλικό όταν το είδε στην τηλεόραση σε ένα διάγγελμα. Και αυτός σκοτώνει.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Θα μας βαλεις μυαλο ωστε να ψηφισουμε τους ιδιους που μας εθεσαν παρακατω και απο πρωην Σοβιετικες Δημοκρατιες οπως η Εσθονια;
Θα σου ελεγα να ταξιδεψεις λιγο ανατολικη Ευρωπη και να ντραπεις για αυτους που ψηφιζεις
Οχι παλικαρι μου, δεν προκειται να ντραπω ποτέ που δεν ψηφιζω φασιστες και ναζιστες. Λυπαμαι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Υπαρχουν διεθνη forum στα οποια γραφω (σχετικα με την δουλεια μου) εκει να δεις τι γινεται. Εχουν καταστραφει εταιρειες απο ποσταρισματα απο insiders
Τύπε εναν πιλοτο που εκανε κατι πτησεις στο Καμερούν, τον εχεις υπ' όψη σου?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Τοτε γιατι ψηφιζεις κομμα που εχει υπουργο τον πρων Γ.Γ. της Νεολαιας της χουντικης ΕΠΕΝ, προεδρο του φασιστικου Ελληνικου Μετωπου, πρωτοπαλικαρο της Ναζιστικης Ο.Π.Ο. και γνωστο τσεκουρακια;
Eιναι σαν να με ρωτας γιατι δεν εχω την ιδια γκομενα που ειχα πριν 35 χρονια ρε τύπε, ελεος με αυτο το επιχειρημα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Α.....μαλιστα....
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.881
Κριτικές
28
Like
2.812
Πόντοι
6.265
Δεν θελεις ή δεν μπορεις να καταλαβεις. Επειδη τα μεγαλα παραδοσιακα κομματα εχουν στην πλατη τους λαθη και παραλειψεις (πώς θα ήταν αλλωστε δυνατο να μην συμβει αυτο σε μια διαδρομη δεκαετιων?), αυτο δεν σημαινει οτι πρεπει να βαλουμε να μας κυβερνησουν ανοητοι, γραφικοι, ακραιοι και σαχλαμαρακηδες. Αν δεν μπορεις να το αντιληφθεις, δεν μπορω να κανω κατι. Αν επισης δεν μπορεις να αντιληφθεις γιατι το ΠΑΣΟΚ δεν ειναι εγκληματικη οργανωση, ενω η Χρυση Αυγη ειναι, επισης δεν μπορω να κανω κατι. Εχω αποδεχθει οτι δεν μπορει ολος ο κοσμος να εχει πολιτικη αντιληψη. Ειναι κριμα παντως.

Υ.Γ. Αν δεν σου φαινεται γραφικος και παλαβος ο Καρατσιωλης, με δηλωσεις του τύπου "μας πρηξατε με τους βιασμους, στο κατω κατω απλως ενα πηδημα ειναι", τότε θα πω και σε σενα το κλασικο "αν δεν σε τρομαζει το τερας, τότε αρχισες να του μοιαζεις".


Βασικα συμφωνα με την Συμβαση των Ηνωμενων εθνων το ΠΑΣΟΚ ειναι εγκληματικη οργανωση και οχι η χ.α γιατι η εγκληματικη οργανωση για να οριστει ετσι πρεπει να εχει σκοπο το οικονομικο οφελος
Και στην χ,α, οσο και αν ψαξανε ουτε μαυρα ταμεια βρηκανε ουτε τιποτα για λεφτα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε τύπε ωραια, αφου η ΝΔ εχει τον φασιστα τον Βοριδη, και επομενως ειναι φασιστικο κομμα, γιατι δεν ψηφιζεις ΝΔ? Αφου ειναι οκ για τα γουστα σου
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Ο Καρατσιωλης δεν μου φαινεται γραφικος ουτε παλαβος, το ιδιο και η Λατινοπουλου με της οποιας το κομμα ειναι υποψηφιος.
Κλωνε ακου λιγο, η κορη σου περπαταει στο δρομο μονη της, και της την πεφτουν 2 τυποι, ακινητοποιωντας την. Στη συνεχεια της βιαζουν την κωλοτρυπιδα και σε καποια φαση βαζουν και τα δυο καυλια τους μεσα στον κωλο της, ενω εκεινη ουρλιαζει ματωμενη.
Ωραιο σκηνικο ε;

Ε ο καρατσιωλης την επομενη μερα, θα σου χτυπησει την πλατη (πατ-πατ) και θα σου πει, "μην εισαι φλωρος τυπε, ξεπερνα το κλαιν μαιν ενας (δυο) πουτσος ηταν, δεν την παντρευτηκαν κιολας, αραξε μαν μου συμβαινουν αυτα".
Αμα δε, ειναι και χοντρη η κορη σου, τοτε θα αποφανθει οτι της αξιζε αυτο που επαθε και οτι δεν θα επρεπε να κυκλοφορει εκτος σπιτιου ετσι κι αλλιως.

Αυτον τον πουτανας γιο θες να ψηφισεις και μας τον παρουσιαζεις ως κυριλε;
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Βασικα συμφωνα με την Συμβαση των Ηνωμενων εθνων το ΠΑΣΟΚ ειναι εγκληματικη οργανωση και οχι η χ.α γιατι η εγκληματικη οργανωση για να οριστει ετσι πρεπει να εχει σκοπο το οικονομικο οφελος
Και στην χ,α, οσο και αν ψαξανε ουτε μαυρα ταμεια βρηκανε ουτε τιποτα για λεφτα
Πολυ ωραιο επιχειρημα τύπε, αρα ουτε η 17Ν ειναι εγκληματικη οργανωση, αφου δεν ειχε οικονομικα κινητρα
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.173
Κριτικές
8
Like
32.393
Πόντοι
6.536
Ρε τύπε ωραια, αφου η ΝΔ εχει τον φασιστα τον Βοριδη, και επομενως ειναι φασιστικο κομμα, γιατι δεν ψηφιζεις ΝΔ? Αφου ειναι οκ για τα γουστα σου
Από το στόμα μου το πήρες.
Αντε πιά.
:2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Αυτον τον πουτανας γιο θες να ψηφισεις και μας τον παρουσιαζεις ως κυριλε;
Ακριβως τύπε. Με το επιχειρημα οτι οι αλλοι "μας φτωχυναν". Οι ιδιες μαλακιες που ακουγονταν το 2012 και φορτωθηκαμε καθε καρυδιας καρυδι στη Βουλη και ειδαμε και παθαμε να ξεμπλεξουμε
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.881
Κριτικές
28
Like
2.812
Πόντοι
6.265
Πολυ ωραιο επιχειρημα τύπε, αρα ουτε η 17Ν ειναι εγκληματικη οργανωση, αφου δεν ειχε οικονομικα κινητρα

Η 17ν σαν τρομοκρατικη οργανωση δικαστηκε και καταδικαστηκε
Τα εχεις μπερδεψει λιγο τυπε

Ασε που ειχε κανει και καμια 10αρια ληστειςς τραπεζων
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
η εγκληματικη οργανωση για να οριστει ετσι πρεπει να εχει σκοπο το οικονομικο οφελος
Και στην χ,α, οσο και αν ψαξανε ουτε μαυρα ταμεια βρηκανε ουτε τιποτα για λεφτα
απτις μεγαλυτερες πιπες που διαβασαμε απο φασιστα εδω μεσα
ενα βραβειο στο παιδι
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Η 17ν σαν τρομοκρατικη οργανωση δικαστηκε και καταδικαστηκε
Τα εχεις μπερδεψει λιγο τυπε

Ασε που ειχε κανει και καμια 10αρια ληστειςς τραπεζων
Πρώτον, ως εγκληματικη οργανωση καταδικασθηκε. Ελεος.
Το οτι ειχε κανει ληστειες δεν σημαινει οτι ειχε κυριως οικονομικο σκοπο, οπως η οργανωση του Παντσερι με την Καιλη.
Μην λες ό,τι να' ναι.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

απτις μεγαλυτερες πιπες που διαβασαμε απο φασιστα εδω μεσα
ενα βραβειο στο παιδι
Δεν αντιλαμβανομαι ποτέ, γιατι λεγονται τετοιες πίπες με τοση τεραστια βεβαιοτητα.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Δεν εχω κορη, αλλα αν ειχα και την βιαζε καποιος απλα θα τον καθαριζα εστω και οταν εβγαινε απο την φυλακη.
Αμφισβητω οτι η δηλωση εγινε πραγματικα απο τον Καρατσιωλη, εχει ανοιιχτο fb ο ιδιος, αν θες βρες την και ποσταρε την, η δηθεν αναδημοσιευση απο site του κωλου ειναι μη επαρκης
Τύπε μην μας ζαλιζεις τωρα. Ναι, η δηλωση εχει γινει ΓΡΑΠΤΩΣ, μπορεις να ψαξεις να την βρεις με ενα γκουγκλαρισμα. Ειλικρινα δεν καταλαβαινω αυτον τον στρουθοκαμηλισμο. Σου χαλαμε το αφηγημα για τον γραφικο? Μπορεις να πεις "συγνωμη εκανα λαθος", δεν θα παθεις κατι. Σε ολους μας συμβαινει καμια φορα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom