Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Δεν υπάρχουν ούτε ρατσιστές, ούτε νεοναζιστές. Αυτά είναι μαλακίες των ηλιθίων αριστερών.
τα παρεξηγησαμε τα παιδια ρε τυπε...

απο καλλιτεχνικες ανησυχιες ζωγραφιζαν σβαστικες στα μπρατσα τους και στα πανο τους, και απο αγαπη εβγαιναν πορειες με τα μηχανακια 20-20 και ξυλοκοπουσαν περαστικους που δεν τους αρεσε το χρωμα τους...

:confused:
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
Τα είπες όλα!
Θα πω όμως ότι μπορεί να πάρει πίσω κάποιους συντηρητικούς αλλά άλλοι τόσοι θα πάνε απέναντι από αντίδραση!

Σωστός με αυτό που λες. Απλά προσπαθεί να κάνει το "διαίρει και βασίλευε".

Επειδή τα τελευταία χρόνια είμαι πολύ κοντά στην ΝΔ λόγω κολλητού φίλου θα σου πω ότι έχει πάρα πολλούς δυσαρεστημένους ψηφοφόρους ειδικά στις μεγάλες ηλικίες. Όχι Κολοκοτρώνη αλλά εκεί κοντά. Πάντα η ΝΔ όπως και το ΚΚΕ είχαν τους πιο πιστούς ψηφοφόρους. Αλλά τα τελευταία χρόνια με τα μνημόνια και όλο αυτό το χαλαρό σκηνικό που επικρατεί τους έχει δυσαρεστήσει.

Πχ αυτό με τους μετανάστες. Καλοί και χρυσοί. Να τους βοηθήσουμε. Αλλά δε γίνεται ο Κώστας να δουλεύει σαν το σκλάβο, να παίρνει βασικό και να μη φτάνει ούτε για το ζήτω. Ο πατέρας του Κώστα που ψήφιζε ΝΔ τώρα ΔΕΝ θα το κάνει. Έχει ξοδέψει μια περιουσία σε σπουδές για να έρθει ο Αμπτούλ και να πάρει το Χ επίδομα.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.600
Like
17.726
Πόντοι
3.656
τα παρεξηγησαμε τα παιδια ρε τυπε...

απο καλλιτεχνικες ανησυχιες ζωγραφιζαν σβαστικες στα μπρατσα τους και στα πανο τους, και απο αγαπη εβγαιναν πορειες με τα μηχανακια 20-20 και ξυλοκοπουσαν περαστικους που δεν τους αρεσε το χρωμα τους...

:confused:
Για τις πορείες υπέρ της 17Ν στα εξάρχεια , στις οποίες υβρίζονταν τα θύματά της .... είχες γράψει ποτέ τίποτε ;;;


Τι ρωτάω κι εγώ ...
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.973
Πόντοι
6.186
Ναι προφανώς και έχει δοκιμαστεί και ο ΣΥΡΙΖΑ.....και απέτυχε...και η Μαρφίν είναι μια απόδειξη ότι η βία δεν έχει πολιτικό πρόσημο...και όλα αυτά ωραία που λες δεν διαφωνώ.

Ακόμα δεν βλέπω τον λόγο να ψηφίσει κάποιος έναν τραμπούκο που δεν έχει καμία άποψη και πρόταση για το τι θα απογίνει η χώρα πέραν από το ότι θα διώξει τους μετανάστες...

και επίσης...μπορεί να μην την πάω μια την Κανέλη....αλλά αν ήταν η μάνα μου ή η μάνα σου....πως θα σου φαινόταν να την χτυπάει σε live streaming ένας γυμναστηριακος τυπος? Το να αγιάσει το χέρι σου να μην το λες με ελαφριά καρδιά...πρέπει να είναι πολυ κομπλεξικός κάποιος για να χτυπάει γυναίκες.
Αν ήταν μάνα σου κ μάνα μου πίστεψε με θα είχαμε φροντίσει να την μαζέψουμε γιατί έχουμε δυο στάλες μυαλό κ δεν θα έκανε αυτά τα θέατρα που οδήγησαν σε αυτό το αποτέλεσμα!
Ασε που όλο το σκηνικό ήταν προσχεδιασμένο, 10 λεπτά τον έβριζε ενώ ήξεραν ποιον έχουν απέναντι τους κ κανείς δεν έλεγε τίποτα στην Κανελλη, είπε κ η Δουρου μετά τα δικά της κ έγινε ότι έγινε!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Δεν υπάρχουν ούτε ρατσιστές, ούτε νεοναζιστές. Αυτά είναι μαλακίες των ηλιθίων αριστερών. Όσοι θέλουν να δουν ρατσισμό ας πάνε μια βόλτα στις νότιες πολιτείες των ΗΠΑ ή στη Βόρεια Ευρώπη. Και δε συζητάω καν για θρησκευτικό ρατσισμό σε μουσουλμανικές χώρες.

Απλά όπως οι ηλίθιοι με τα λεφτόδεντρα συγκεντρώθηκαν στο ΣΥΡΙΖΑ, εδώ είχαμε τους πιο συντηρητικούς πατρίς - θρησκεία - οικογένεια.
Τύπε αλήθεια πιστεύεις ότι οι χρυσαγιτες δεν ήταν ρατσιστές και νεοναζί?
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Αν ήταν μάνα σου κ μάνα μου πίστεψε με θα είχαμε φροντίσει να την μαζέψουμε γιατί έχουμε δυο στάλες μυαλό κ δεν θα έκανε αυτά τα θέατρα που οδήγησαν σε αυτό το αποτέλεσμα!
Ασε που όλο το σκηνικό ήταν προσχεδιασμένο, 10 λεπτά τον έβριζε ενώ ήξεραν ποιον έχουν απέναντι τους κ κανείς δεν έλεγε τίποτα στην Κανελλη, είπε κ η Δουρου μετά τα δικά της κ έγινε ότι έγινε!
Εγώ τύπε πες ότι δε έχω πολύ μυαλό και δεν θα μάζευα κανέναν....και πάλι δεν θέλω να βλέπω κάποιον με τριπλάσια διάπλαση να χτυπάει μια γυναίκα. Είναι για λύπηση αυτό.

Όσο για αυτό που λες το ξέρω...τον τσιγκλάγανε επίτηδες για να τον βάλουν να εκραγεί..απλά δεν ήξεραν ότι θα χειροδικήσει. Ακόμα ένας λόγος να μην τον ψηφίσουμε. Δηλαδή θέλεις έναν ασταθή άνθρωπο που επειδή τον πίεσαν σε ένα πλατό σε ένα κανάλι μοιράζει μπουκέτα?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Για τις πορείες υπέρ της 17Ν στα εξάρχεια , στις οποίες υβρίζονταν τα θύματά της .... είχες γράψει ποτέ τίποτε ;;;


Τι ρωτάω κι εγώ ...
τι σχεση εχει αυτο ρε καμενε;
ο αλλος λεει οτι η ΧΑ δεν εχει καμια σχεση με ρατσισμο και ναζισμο.
Ειπα εγω ποτε οτι στα εξαρχεια δεν εχει αριστερα ντουγανια με μυαλα αμοιβαδας;
Δηλαδη οποιος δεν γουσταρει τους φασιστες ειναι ακροαριστερος τρομοκρατης; Αν ειναι ετσι να σταματησουμε να τιμουμε τους ακροαριστερους τρομοκρατες του '21 και του '40 που πολεμησαν..
Αυτιστικος εισαι;
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
τα παρεξηγησαμε τα παιδια ρε τυπε...

απο καλλιτεχνικες ανησυχιες ζωγραφιζαν σβαστικες στα μπρατσα τους και στα πανο τους, και απο αγαπη εβγαιναν πορειες με τα μηχανακια 20-20 και ξυλοκοπουσαν περαστικους που δεν τους αρεσε το χρωμα τους...

:confused:

Για θύμισε μου όλα αυτά τα χρόνια έχουμε ρατσιστικό έγκλημα; Πραγματικά ρατσιστικό. Όπως πχ στη Γερμανία που καίνε τους Τούρκους στα σπίτια τους ή την Αμερική που τους εκτελούν εν ψυχρώ αν είναι μαύροι.

ΜΗΔΕΝ. Είναι τόσο λίγα που είναι σαν να μην υπάρχουν. Και δεν είμαι καν μικρός στην ηλικία. Προ 10+ χρόνια σκότωσαν έναν τύπο για μια βιντεοκάμερα. Πόσα εγκλήματα αντεκδίκησης έγιναν; Ο άλλος άφησε φυτό την κοπέλα στην Πάρο.

Για την Μπίκα στη Θεσσαλονίκη γίνεται της πουτάνας εδώ και ενάμιση χρόνο. Για τον Γρηγορόπουλο κάθε χρόνο καίνε την Αθήνα.

Φίλε μου ρατσισμός μπορεί να υπάρχει αλλά δεν είναι σε καμία περίπτωση αυτό που παρουσιάζεται από τα ΜΜΕ και τους λοβοτομημένους. Ειδικά στις μικρές πόλεις ο κόσμος ζει μια χαρά. Υπάρχουν "γίδια" όπως στη Μανωλάδα αλλά σε γενικές γραμμές οι ξένοι ζουν μια χαρά. Αν δε είναι και χρόνια εδώ τότε ενσωματώνονται πλήρως. Πχ δες σε λίγες εβδομάδες πόσα Αλβανάκια θα περάσουν στην τριτοβάθμια. Θα πάθεις ΣΟΚ.
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.973
Πόντοι
6.186
Σωστός με αυτό που λες. Απλά προσπαθεί να κάνει το "διαίρει και βασίλευε".

Επειδή τα τελευταία χρόνια είμαι πολύ κοντά στην ΝΔ λόγω κολλητού φίλου θα σου πω ότι έχει πάρα πολλούς δυσαρεστημένους ψηφοφόρους ειδικά στις μεγάλες ηλικίες. Όχι Κολοκοτρώνη αλλά εκεί κοντά. Πάντα η ΝΔ όπως και το ΚΚΕ είχαν τους πιο πιστούς ψηφοφόρους. Αλλά τα τελευταία χρόνια με τα μνημόνια και όλο αυτό το χαλαρό σκηνικό που επικρατεί τους έχει δυσαρεστήσει.

Πχ αυτό με τους μετανάστες. Καλοί και χρυσοί. Να τους βοηθήσουμε. Αλλά δε γίνεται ο Κώστας να δουλεύει σαν το σκλάβο, να παίρνει βασικό και να μη φτάνει ούτε για το ζήτω. Ο πατέρας του Κώστα που ψήφιζε ΝΔ τώρα ΔΕΝ θα το κάνει. Έχει ξοδέψει μια περιουσία σε σπουδές για να έρθει ο Αμπτούλ και να πάρει το Χ επίδομα.
όπως είπα κ ποιο πάνω μέλος της οικογενείας μου είναι σε γραφείο βουλευτή της ΝΔ, εάν ο Κασιδιάρης κατέβει θα πάρει κοντά στο 10% , ο Βελοπουλος θα είναι εκτός βουλής κ η ΝΔ θα είναι δεύτερο κόμμα!
Γιαυτό γίνονται όλα να κρατήσει την πρώτη θέση η ΝΔ κ να εξασφαλίσει κ την συνεργασία με τον Βελοπουλο!
Επίσης η ΝΔ έχει εσωκομματικό πόλεμο, τα στελέχη δεν θέλουν με τίποτα τον κουλη κ είναι πολλοί αυτοί που θέλουν να μην τα πάει καλά ο κουλης στις εκλογές ώστε να θέσουν θέμα ηγεσίας !
Ξέρω ακούγονται βαριά αυτά που λέω αλλά όσοι ξέρουν ξέρουν!
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
Τύπε αλήθεια πιστεύεις ότι οι χρυσαγιτες δεν ήταν ρατσιστές και νεοναζί?

Το 0.5% ναι είναι. Οι υπόλοιποι ΌΧΙ.

Δεν αλλάζει μέσα σε μια μέρα η σύνθεση ενός πολιτισμού. Στη Γερμανία ΔΕΝ ήταν όλοι Ναζιστές. Όπως και στην ΕΣΣΔ κομμουνιστές.

Στη χώρα μας ποτέ δεν είχαμε ακραίες αντιλήψεις τέτοιου είδους. Ήμασταν και παραμένουμε σταυροδρόμι πολιτισμών. Έχουμε μεν συντηρητισμό αλλά όχι ρατσισμό όπως τον έχετε στο μυαλό σας και πρεσβεύει ο σκληρός πυρήνας της ΧΑ.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Το 0.5% ναι είναι. Οι υπόλοιποι ΌΧΙ.

Δεν αλλάζει μέσα σε μια μέρα η σύνθεση ενός πολιτισμού. Στη Γερμανία ΔΕΝ ήταν όλοι Ναζιστές. Όπως και στην ΕΣΣΔ κομμουνιστές.

Στη χώρα μας ποτέ δεν είχαμε ακραίες αντιλήψεις τέτοιου είδους. Ήμασταν και παραμένουμε σταυροδρόμι πολιτισμών. Έχουμε μεν συντηρητισμό αλλά όχι ρατσισμό όπως τον έχετε στο μυαλό σας και πρεσβεύει ο σκληρός πυρήνας της ΧΑ.
Ρε τύπε δεν μιλάω για τους ψηφοφόρους...μιλάω για την παράταξη...το κόμμα...τον Μιχαλολιάκο, τον Κασιδιάρη, τον Παππά, τον Μπαρμπαρούση, τον Λαγό, τον Παναγιώταρο...αυτούς είχε κατεβάσει στην βουλή...ούτε καθηγητές πανεπιστημίου ούτε διανοούμενους...

αυτοί δεν ήταν ρατσιστές και νεοναζί????????
 

Black Panther91

Ανώτερος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
3.716
Κριτικές
3
Like
28.973
Πόντοι
6.186
Εγώ τύπε πες ότι δε έχω πολύ μυαλό και δεν θα μάζευα κανέναν....και πάλι δεν θέλω να βλέπω κάποιον με τριπλάσια διάπλαση να χτυπάει μια γυναίκα. Είναι για λύπηση αυτό.

Όσο για αυτό που λες το ξέρω...τον τσιγκλάγανε επίτηδες για να τον βάλουν να εκραγεί..απλά δεν ήξεραν ότι θα χειροδικήσει. Ακόμα ένας λόγος να μην τον ψηφίσουμε. Δηλαδή θέλεις έναν ασταθή άνθρωπο που επειδή τον πίεσαν σε ένα πλατό σε ένα κανάλι μοιράζει μπουκέτα?
Όχι δεν θέλω έναν τέτοιο άνθρωπο στην κυβέρνηση αλλά τον θέλω στη βουλή, εάν θυμάσαι τότε τους είχαν ξεσκίσει όλους στις επιτροπές κ στα πειθαρχικά κ το σκέφτονταν δυο φορες ολοι για να κάνουν λαμογιες ! Ενώ τώρα τα έχουν βρει μεταξύ τους κ είναι μπατε σκύλοι
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
Ρε τύπε δεν μιλάω για τους ψηφοφόρους...μιλάω για την παράταξη...το κόμμα...τον Μιχαλολιάκο, τον Κασιδιάρη, τον Παππά, τον Μπαρμπαρούση, τον Λαγό, τον Παναγιώταρο...αυτούς είχε κατεβάσει στην βουλή...ούτε καθηγητές πανεπιστημίου ούτε διανοούμενους...

αυτοί δεν ήταν ρατσιστές και νεοναζί????????

Αυτοί ναι. Το 0.5% όπως σου έγραψα. Γίδια και τσιμεντόλιθοι. Τους βλέπεις πως κινούνται και καταλαβαίνεις πως είναι αλλού.

Εγώ στέκομαι στους υπόλοιπους μιας που το θέμα είναι το μπλόκο του κόμματος.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Όχι δεν θέλω έναν τέτοιο άνθρωπο στην κυβέρνηση αλλά τον θέλω στη βουλή, εάν θυμάσαι τότε τους είχαν ξεσκίσει όλους στις επιτροπές κ στα πειθαρχικά κ το σκέφτονταν δυο φορες ολοι για να κάνουν λαμογιες ! Ενώ τώρα τα έχουν βρει μεταξύ τους κ είναι μπατε σκύλοι
Ναι το είχαν κάνει πραγματικά. Όμως αυτά τα καλά τα συνόδευαν με εγκληματικές πράξεις και με τραμπουκισμούς και αν τα συνδυάσεις αυτά με το ότι είναι ρατσιστές, μισάνθρωποι και νέο ναζί εγώ δεν μπορώ να το αντέξω αυτό ούτε για να τους ψηφίσω απλά για να κάνουν αντιπολίτευση.

Διάβασε κάποιο βιβλίο που περιγράφει τι ακριβώς έκαναν οι ναζί....πειράματα σε παιδάκια κλπ...και μετά πες μου αν μπορείς να ψηφίσεις κάποιον που τους θαυμάζει.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Αυτοί ναι. Το 0.5% όπως σου έγραψα. Γίδια και τσιμεντόλιθοι. Τους βλέπεις πως κινούνται και καταλαβαίνεις πως είναι αλλού.

Εγώ στέκομαι στους υπόλοιπους μιας που το θέμα είναι το μπλόκο του κόμματος.
Ποιο 0.5 ρε μαν αυτοί ήταν το κόμμα...και εκτός κόμματος όλα τα μέλη ήταν φουσκοτοι με μαύρες μπλούζες...δεν έχεις δει πορείες τους??

Ποιοι είναι οι υπόλοιπο 99%?
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Για θύμισε μου όλα αυτά τα χρόνια έχουμε ρατσιστικό έγκλημα; Πραγματικά ρατσιστικό. Όπως πχ στη Γερμανία που καίνε τους Τούρκους στα σπίτια τους ή την Αμερική που τους εκτελούν εν ψυχρώ αν είναι μαύροι.

ΜΗΔΕΝ. Είναι τόσο λίγα που είναι σαν να μην υπάρχουν. Και δεν είμαι καν μικρός στην ηλικία. Προ 10+ χρόνια σκότωσαν έναν τύπο για μια βιντεοκάμερα. Πόσα εγκλήματα αντεκδίκησης έγιναν; Ο άλλος άφησε φυτό την κοπέλα στην Πάρο.

Για την Μπίκα στη Θεσσαλονίκη γίνεται της πουτάνας εδώ και ενάμιση χρόνο. Για τον Γρηγορόπουλο κάθε χρόνο καίνε την Αθήνα.

Φίλε μου ρατσισμός μπορεί να υπάρχει αλλά δεν είναι σε καμία περίπτωση αυτό που παρουσιάζεται από τα ΜΜΕ και τους λοβοτομημένους. Ειδικά στις μικρές πόλεις ο κόσμος ζει μια χαρά. Υπάρχουν "γίδια" όπως στη Μανωλάδα αλλά σε γενικές γραμμές οι ξένοι ζουν μια χαρά. Αν δε είναι και χρόνια εδώ τότε ενσωματώνονται πλήρως. Πχ δες σε λίγες εβδομάδες πόσα Αλβανάκια θα περάσουν στην τριτοβάθμια. Θα πάθεις ΣΟΚ.
τυπε εχεις μπερδεψει την πουτσα με την βουρτσα. Το οτι καποιοι αλλοδαποι εγκληματουν, δεν συνιστα δικαιολογια για αυθαιρετα αντιποινα προς αγνωστους. Δηλαδη αν ενας ελληνας στο Λονδινο σκοτωσει εναν Αγγλο, σου φαινεται λογικο και δικαιο οι Αγγλοι να βγουν με τα οπλα στα χερια να κυνηγανε ολους τους Ελληνες του Λονδινου;

γιατι να παθω σοκ για την εισαγωγη στα παν/μια; τα "αλβανακια" γεννηθηκαν ελλαδα, μεγαλωσαν ελλαδα, διδαχθηκαν "ελλαδα", και εγραψαν στις εξετασεις καλυτερα απο τα ελληνακια. Σ'αρεσει δεν σ'αρεσει. Αμα ο ελληνας εχει στρωμενη δουλεια απο τον πατερα του και δεν ψηνεται να μπει πανεπιστημιο δεν φταιει ο αλβανος που διαβασε.

Τωρα για τα εγκληματα που κανεις τον κινεζο, αληθεια, βαριεμαι να κατσω να στα ταισω ενα ενα. Γκουγκλαρε εγκληματα χρυσης αυγης, θα βρεις μπολικες επιβεβαιωμενες επιθεσεις, καποιες που ετυχε να επιβιωσει το θυμα (πχ. ψαραδες περαμα), και αλλες που δεν επιβιωσε (πχ. λουκμαν, φυσσας).

Επειδη βλεπω οτι θελεις και επιμενεις -με το γαντι- να ξεπλυνεις τους φασιστες, θα σταματησω τη συζητηση εδω, πριν περασουμε στους χαρακτηρισμους γιατι δεν απεχουμε και πολυ. Εσυ να λες στον εαυτο σου οτι η ΧΑ ουδεμια σχεση με ρατσισμο και ναζισμο ειχε :confused:
 

foobar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Ιαν 2010
Μηνύματα
923
Like
1.475
Πόντοι
206
Ποιο 0.5 ρε μαν αυτοί ήταν το κόμμα...και εκτός κόμματος όλα τα μέλη ήταν φουσκοτοι με μαύρες μπλούζες...δεν έχεις δει πορείες τους??

Ποιοι είναι οι υπόλοιπο 99%?

Αυτό σου λέω βρε. Αυτοί που περιγράφεις ήταν ΟΛΟΙ μαζί 0.5%. Ο Μιχαλολιάκος, η γυναίκα του, ο Κασιδιάρης και οι υπόλοιποι 30 φουσκωτοί. Αυτοί ήταν. Ούτε ένας παραπάνω.

Και αυτοί παραμένουν. Εκτός και αν θεωρείς πως ο διπλανός σου έχει εικόνισμα τον Γκέμπελς και τον Άιχμαν.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.438
Like
13.794
Πόντοι
3.656
Αυτό σου λέω βρε. Αυτοί που περιγράφεις ήταν ΟΛΟΙ μαζί 0.5%. Ο Μιχαλολιάκος, η γυναίκα του, ο Κασιδιάρης και οι υπόλοιποι 30 φουσκωτοί. Αυτοί ήταν. Ούτε ένας παραπάνω.

Και αυτοί παραμένουν. Εκτός και αν θεωρείς πως ο διπλανός σου έχει εικόνισμα τον Γκέμπελς και τον Άιχμαν.
Ρε τύπε μαθηματικά...αυτοί ήταν όλο το κόμμα...άρα το 99% :confused:

Εσύ εννοείς τον κάθε έναν που ψήφισε και μπορεί να μην τους ξανά ψηφίσει ποτέ. Αυτοί δεν έχουν κάποια δουλειά...δεν θα υπογράφουν αν μπει αυτός στη Βουλή.

Όπως είδες τις τελευταίες μέρες σε αυτό το νήμα...υπάρχουν κάποιοι που έχουν εικόνισμα τον γκέμπελς...άλλοι που δεν τους ενδιαφέρει αν κάποιος τον έχει εικόνισμα....και κάποιοι άλλοι έχουν εικόνισμα τουλάχιστον τον Παπαδόπουλο και την χούντα...

Το να μην είσαι ο ίδιος ναζί αλλά να μην σε πειράζει αν ο άλλος είναι και λίγο ναζί....σε καθιστά το ίδιο με αυτόν αν τον ψηφίζεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom