Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.776
Like
73.763
Πόντοι
12.756
δεν είναι θέμα κόμματος...είναι θέμα ανθρώπινης λογικής...αυτοί δεν είναι υποψήφιοι είναι εγκληματίες...
Τωρα μην γινεσαι δαλαι λαμα και εσυ ..
Βαλε το μυαλο σου να σκεφτει λιγο
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.974
Like
14.465
Πόντοι
3.656
εγκληματιες ειναι αυτοι που κληρονομουν στα παιδια σου ή σε εσενα (δεν ξερω ποσο χρονων εισαι)
100 χιλιαδες ευρω το κεφαλι τυπε,
Και τα δύο εγκλήματα είναι...συγνώμη που δεν θέλω από τους φόρους μου να πληρώνω τους νοσταλγούς των ναζί και τα όρκ που είχαν για προστασία....
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
Δεν είπα εγώ ότι ήταν προμελετημένη...είπα ότι επειδή ακριβώς ήταν εγκληματική οργάνωση που απαρτιζόταν από μπράβους της νύχτας και μπαχαλάκιδες έφτασε στο σημείο ο άλλος να μαχαιρώσει κάποιον επειδή είναι αριστερός.

Αν δεν ήταν εγκληματική οργάνωση δεν θα είχε στις τάξεις της έναν επαγγελματία μπαχαλάκια.
και η ΝΔ ειχε τον παιδεραστη Γεωργιαδη
το ΠΑΣΟΚ εχει ευρωβουλευτη που ειναι στο κελι δυσφημωντας την χωρα

αυτοι γιατι δεν ειναι εγκληματικες οργανωσεις?
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.776
Like
73.763
Πόντοι
12.756
Αλλο λεμε. Υπαρχει κομμα που ειναι κατά του αποκλεισμου του Κασιδιαρη? Οχι. Ολοι ειναι υπερ του αποκλεισμου. Αρα το 97% του κοσμου θελουν τον αποκλεισμο. Οχι οτι απλα δεν το ψηφιζουν. Ειναι διαφορετικο.
Σαχλαμαρες λες τωρα Άλεξ .. τυπου :
ο μπατσος ειναι οργανο
το μπουζουκι ειναι οργανο
αρα ο μπατσος ειναι μπουζουκι
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.974
Like
14.465
Πόντοι
3.656
και η ΝΔ ειχε τον παιδεραστη Γεωργιαδη
το ΠΑΣΟΚ εχει ευρωβουλευτη που ειναι στο κελι δυσφημωντας την χωρα

αυτοι γιατι δεν ειναι εγκληματικες οργανωσεις?
1. Είναι κατα τη γνώμη μου αλλά όχι τη ίδιας κατηγορίας

2. Δεν ψηφίζω ούτε νδ ούτε ΠΑΣΟΚ...

τι να κάνουμε τώρα? να ψηφίσουμε τους ΝΑΖΙ και τους μπράβους της νύχτας επειδή και οι άλλοι είναι για τον πούτσο????
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.943
Κριτικές
34
Like
14.814
Πόντοι
18.546
δεν είναι θέμα κόμματος...είναι θέμα ανθρώπινης λογικής...αυτοί δεν είναι υποψήφιοι είναι εγκληματίες...

Αν δεν βγει τελεσίδικη απόφαση κανένας από αυτούς δεν χάνει τα πολιτικά του δικαιώματα. Μας αρέσει δεν μας αρέσει αυτό ισχύει , το να προσπαθούμε να τους αποκλείσουμε με φωτογραφικές τροπολογίες της τελευταίας στιγμής και μάλιστα όταν οι δημοσκοπήσεις τους βγάζουν πάνω από το 3% είναι λάθος,. Γιατι δεν το κάναμε και όταν ήταν στο 1%
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.934
Like
18.238
Πόντοι
3.656
Αλλο λεμε. Υπαρχει κομμα που ειναι κατά του αποκλεισμου του Κασιδιαρη? Οχι. Ολοι ειναι υπερ του αποκλεισμου. Αρα το 97% του κοσμου θελουν τον αποκλεισμο. Οχι οτι απλα δεν το ψηφιζουν. Ειναι διαφορετικο.


Υπέρ του να ....
ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ ΤΟ ΑΡΧΗΓΕΙΟ ΣΤΑ ΠΕΡΙΠΟΛΙΚΑ , ΝΑ ΠΕΡΝΑΝΕ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΟΕ ....
ΠΟΣΟΙ ΕΙΝΑΙ ;;;;;;;


Ούτε το 0.01% .
Γιατί γίνεται ;;
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.943
Κριτικές
34
Like
14.814
Πόντοι
18.546
Αλλο λεμε. Υπαρχει κομμα που ειναι κατά του αποκλεισμου του Κασιδιαρη? Οχι. Ολοι ειναι υπερ του αποκλεισμου. Αρα το 97% του κοσμου θελουν τον αποκλεισμο. Οχι οτι απλα δεν το ψηφιζουν. Ειναι διαφορετικο.

Από την αντιπολίτευση μόνο το Πασοκ ψήφισε την τροπολογία αν δεν κάνω λάθος
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.776
Like
73.763
Πόντοι
12.756
1. Είναι κατα τη γνώμη μου αλλά όχι τη ίδιας κατηγορίας

2. Δεν ψηφίζω ούτε νδ ούτε ΠΑΣΟΚ...

τι να κάνουμε τώρα? να ψηφίσουμε τους ΝΑΖΙ και τους μπράβους της νύχτας επειδή και οι άλλοι είναι για τον πούτσο????
ειδε τι ωραια που ειναι η δημοκρατια τυπε , σε βαζει να διαλεξεις μεταξυ παιδεραστη και μπραβο νυχτας ...
Και ξερεις γιατι ; γιατι και τους 2 τους διαλεξαν αυτοι που ζουν εδω, αυτος ο λαος τους ψηφισε, άρα ή ειναι ηλιθιος ή τελικά λιγο απεχει απο αυτους
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.974
Like
14.465
Πόντοι
3.656
Αν δεν βγει τελεσίδικη απόφαση κανένας από αυτούς δεν χάνει τα πολιτικά του δικαιώματα. Μας αρέσει δεν μας αρέσει αυτό ισχύει , το να προσπαθούμε να τους αποκλείσουμε με φωτογραφικές τροπολογίες της τελευταίας στιγμής και μάλιστα όταν οι δημοσκοπήσεις τους βγάζουν πάνω από το 3% είναι λάθος,. Γιατι δεν το κάναμε και όταν ήταν στο 1%
Συμφωνώ μαζί σου. Έπρεπε να γίνει και στο 1%...και αν αυτός ο εισαγγελάς προσπαθούσε να μπει στη Βουλή με το δικό του κόμμα χωρίς να έχει σχέση με τον κασιδιάρη θα έλεγα ότι δεν είναι δημορκατικο να αποκλεισθεί.

Όταν όμως φανερά συντάσσεται με τους εγκληματίες τότε ή είναι και αυτός φασίστας ή απλά θέλει να πάρει λίγο από το cloud του κασιδιάρη.

Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω πως στεκόμαστε στο ένα έγκλημα και δεν λαμβάνουν υπόψη μας ότι οι άνθρωποι είναι ΝΑΖΙ ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΙΣΑΝΘΡΩΠΟΙ? Με ξεπερνά...
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.316
Κριτικές
167
Like
27.490
Πόντοι
34.538
Τύπε ούτε εγώ είμαι νομικός και φαντάζομαι ούτε και εσύ.

Εδώ δεν πάμε να ξεπλύνουμε η να μαυρίσουμε την χρυσή αυγή. Μιλάμε για τον άνθρωπο που μπήκε μπροστά και το πως μπορεί να επικοινωνήσει κάτι διαφορετικό από αυτά που ήδη ξέρουμε.

Το τι είναι η χρυσή αυγή το έχουμε λύσει χρόνια τώρα...εσύ τι περίμενες? να λένε στο τηλέφωνο ναι πήγαινε σκότωσε τον?

Εσύ δηλαδή χρειάζεσαι στοιχεία δικαστηρίου για να καταλάβεις τι είναι η χρυσή αυγή και ότι δεν είναι τα παιδιά της Ελλάδας όπως θέλαμε να παρουσιαστούν? Αν δεν ήταν ο Φύσσας δηλαδή δεν θα είχες πρόβλημα να πληρώνεις 10Κ το μήνα κάποιον που κάνει πάρτυ με dress code ''Nazi spirit'' ???

Τώρα σοβαρά?
Εσυ ομως τον μαυριζεις πριν καν μιλησει..
Το τι ειναι η ΧΑ ξερουμε,αλλα εδω μιλαμε για δικη.Και δεν στελνεις φυλακη καποιον που
δεν εχει κανει φονο.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.776
Like
73.763
Πόντοι
12.756
Συμφωνώ μαζί σου. Έπρεπε να γίνει και στο 1%...και αν αυτός ο εισαγγελάς προσπαθούσε να μπει στη Βουλή με το δικό του κόμμα χωρίς να έχει σχέση με τον κασιδιάρη θα έλεγα ότι δεν είναι δημορκατικο να αποκλεισθεί.

Όταν όμως φανερά συντάσσεται με τους εγκληματίες τότε ή είναι και αυτός φασίστας ή απλά θέλει να πάρει λίγο από το cloud του κασιδιάρη.

Συνεχίζω να μην καταλαβαίνω πως στεκόμαστε στο ένα έγκλημα και δεν λαμβάνουν υπόψη μας ότι οι άνθρωποι είναι ΝΑΖΙ ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΜΙΣΑΝΘΡΩΠΟΙ? Με ξεπερνά...

δεν ειναι μόνο αυτοι , ειναι και το ποσοστο που τους ψηφίζει .. οποτε μάθε να ζεις με αυτο τυπε.. δημοκρατια θες
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.974
Like
14.465
Πόντοι
3.656
ειδε τι ωραια που ειναι η δημοκρατια τυπε , σε βαζει να διαλεξεις μεταξυ παιδεραστη και μπραβο νυχτας ...
Και ξερεις γιατι ; γιατι και τους 2 τους διαλεξαν αυτοι που ζουν εδω, αυτος ο λαος τους ψηφισε, άρα ή ειναι ηλιθιος ή τελικά λιγο απεχει απο αυτους
Ε ναι οκ τότε να βάλουμε στη Βουλή και κόμμα για τους βιαστές, ένα άλλο για τους κανίβαλους και άλλο ένα για τους κατα συρροή δολοφόνους...αφού και αυτοί είναι μέσα στην κοινωνία μας :confused:
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.316
Κριτικές
167
Like
27.490
Πόντοι
34.538
Προφανως ζεις σε αλλη χωρα τύπε. Αν θελεις να ψηφισεις τους νεοναζι, πηγαινε και κανε το, αν τους επιτραπεί να συμμετασχουν. Αλλά μην θελεις να μας πεισεις οτι τωρα εξω ειναι νυχτα. Ελα σε παρακαλω.
Σε ευχαριστω που μου επιτρεπεις να ψηφισω αυτον που θελω.
Το θεμα ειναι οτι καποιοι ισως δεν με αφησουν.
 
  • Like
Αντιδράσεις: geoMan

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.974
Like
14.465
Πόντοι
3.656
Εσυ ομως τον μαυριζεις πριν καν μιλησει..
Το τι ειναι η ΧΑ ξερουμε,αλλα εδω μιλαμε για δικη.Και δεν στελνεις φυλακη καποιον που
δεν εχει κανει φονο.
Γιατί πήγα εγώ στο σπίτι του να τον προφυλακίσω? Εγώ είπα πριν 1 λεπτό ότι αν πήγαινε να μπει στη Βουλή με ένα δικό του κόμμα που δεν έχει σχέση με τον Κασιδιάρη δεν θα είχα καμία αντήχηση.

Εγώ δεν μίλησα για καμία δίκη....και αν έβγαιναν στη φορά όλα τα εγκλήματα που έκανε ως οργάνωση (πριν γίνει κόμμα) η χρυσή αυγή δεν θα έφταναν 10 δίκες.

Εσύ ρε τύπε έχεις πραγματικά ανάγκη να ψηφίσεις έναν ναζί? Δεν σε καταλαβαίνω
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.943
Κριτικές
34
Like
14.814
Πόντοι
18.546
Συμφωνώ μαζί σου. Έπρεπε να γίνει και στο 1%..

και γιατί δεν έγινε , το γεγονός ότι η τροπολογία είναι φωτογραφική δεν ανησυχεί κανέναν. Ξέρεις εσύ ότι αυτό δεν θα επαναληφθεί στο μέλλον με άλλη τροπολογία για άλλα κόμματα με άλλα φωτογραφικά κριτήρια. Κάποιοι βλέπουν το τυρί αλλά δεν βλέπουν την φάκα. Δεν αγιάζει πάντα ο σκοπός τα μέσα!!!
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
15.974
Like
14.465
Πόντοι
3.656
δεν ειναι μόνο αυτοι , ειναι και το ποσοστο που τους ψηφίζει .. οποτε μάθε να ζεις με αυτο τυπε.. δημοκρατια θες
Δεν με απασχολεί όταν ο άλλος είναι φασίστας.....να ψηφίσει κάποιον που δεν είναι φασίστας και δεν ονειρεύεται ομαδικούς τάφους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom