Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.927
Like
18.221
Πόντοι
3.656
Ο μόνος που έχει μείνει να έχει κάποια στοιχεία από τα άκρα είναι ο ΣΥΡΙΖΑ ο οποίος ναι μεν έχει γίνει ένα κακο ΠΑΣΟΚ αλλά τουλάχιστον υπάρχουν και μερικές φωνές ακόμα εκεί μέσα που επιθυμούν ρίξη με τα καθιερωμένα για την ελληνική κοινωνία.
Με τους ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΥΔΑΠ τα κάνει αυτά ;
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Κρίμα που ο Λαλάκης χθες βράδυ πάνω στη σούρα του έσβησε το ποστ που έλεγε πως από τη στιγμή που δεν θα κατέβει το κόμμα της Ηλιάνας στις εκλογές μόνη λύση είναι η ψήφος στο ΚΚΕ...:2funny::2funny::2funny:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Με τους ΔΙΟΡΙΣΜΟΥΣ ΣΤΗΝ ΕΥΔΑΠ τα κάνει αυτά ;

Δεν θα διαφωνήσω.
Βρες μου σε παρακαλώ μια άλλη λύση που να τιμωρεί τα τζάκια που χτίστηκαν το 20ο αιώνα και να επιτίθεται στις φορολογικές δηλώσεις των 100.000 ευρώ.

Φίλος γιατρός προχθές μου έλεγε ότι τον λήστεψε ο ΣΥΡΙΖΑ. Τι δήλωση είχες του λέω, ε να 160.000.

Είναι δυνατόν τώρα να συμβαίνει αυτό το πράγμα και κάποιοι να πεθαίνουν της πείνας;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.927
Like
18.221
Πόντοι
3.656
Δεν θα διαφωνήσω.
Βρες μου σε παρακαλώ μια άλλη λύση που να τιμωρεί τα τζάκια που χτίστηκαν το 20ο αιώνα και να επιτίθεται στις φορολογικές δηλώσεις των 100.000 ευρώ.
Τι ακριβώς μας λες ; Τι ακριβώες θες ; Και με τι συμφωνείς ;;;

Θες το δημόσιο να ξεσκίζει όσους δηλώνουν 100.000 το χρόνο ; Πόσα πρέπει να δίνουν ;;;
Απλά να θυμίσω, ότι επί τουρκοκρατίας ... πληρώναμε τη δεκάτη .... το 1/10 του εισοδήματος δηλαδή ....

Και με τι συμφωνείς ; Να διορίζονται τα κομματόσκυλα σε ΔΕΗ/ΕΥΔΑΠ με μισθό τριπλάσιο από του χειρουργού του ΕΣΥ ;;;
Και για πες μου ... ΠΟΙΑ ΤΖΑΚΙΑ ΕΘΙΞΕ Ο ΣΥΡΙΖΑ ;;;;;;;;


Η μέγιστη ηλιθιομάρα που τον ΕΘΑΨΕ, ήταν που θέσπισε εισφορές 1900€ το μήνα, για όσους δήλωναν 70.000€ καθαρά το χρόνο .
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΛΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΠΟΤΕ , ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ , ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ .
Και έδωσε αφορμή στη ΝΔ, να θάψει το 85% των επαγγελματιών που πλήρωναν τις ελάχιστες εισφορές
μόνο και μόνο με άλλοθι την κατάργηση των 1900€ το μήνα ....

που απέδιδε ένα αρχίδι για τα ταμεία ........

Να πω για το Roma Lives Matters ;;;

Μάλλον θέλετε να γυρίσετε στο 3% . Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση .
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.745
Like
1.500
Πόντοι
266
Δεν θα διαφωνήσω.
Βρες μου σε παρακαλώ μια άλλη λύση που να τιμωρεί τα τζάκια που χτίστηκαν το 20ο αιώνα και να επιτίθεται στις φορολογικές δηλώσεις των 100.000 ευρώ.

Φίλος γιατρός προχθές μου έλεγε ότι τον λήστεψε ο ΣΥΡΙΖΑ. Τι δήλωση είχες του λέω, ε να 160.000.

Είναι δυνατόν τώρα να συμβαίνει αυτό το πράγμα και κάποιοι να πεθαίνουν της πείνας;
Δίνει δεκάδες επιδόματα η ΝΔ σε οικονομικά ασθενέστερους και πολλοί τον βρίζουν για αυτό πόσα άλλα θέλεις να δώσει;

Όσον αφορά τον Κασιδιάρη δεν νομίζω ότι θα επιτραπεί το κόμμα του να συμμετέχει στις εκλογες
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.957
Κριτικές
63
Like
45.861
Πόντοι
9.297
Εγώ που θέλω απλά να τους χαλάσω την σούπα και την "κανονικότητα" να ψηφίσω άκρα δεξιά ή αριστερά;
Aν είσαι Δεξιός ,ψήφισε όσο πιο Δεξιά μπορείς.
Επειδή όμως νομίζω ότι κλείνεις προς το Κεντρο,οι επιλογές σου είναι Ένωση Κεντρώων η κάτι σε αγροκτηνοτροφικο για να κάνεις την διαφορά όπως επίσης και το κόμμα "Κοινωνία -Συνεχιστες του Ιωαννη Καποδίστρια".
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.211
Κριτικές
10
Like
5.679
Πόντοι
2.816
Να συνεννοηθούμε όμως να ρίξουμε το ίδιο για να μπει στη Βουλή να γελάσουμε
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Τι ακριβώς μας λες ; Τι ακριβώες θες ; Και με τι συμφωνείς ;;;

Θες το δημόσιο να ξεσκίζει όσους δηλώνουν 100.000 το χρόνο ; Πόσα πρέπει να δίνουν ;;;
Απλά να θυμίσω, ότι επί τουρκοκρατίας ... πληρώναμε τη δεκάτη .... το 1/10 του εισοδήματος δηλαδή ....

Και με τι συμφωνείς ; Να διορίζονται τα κομματόσκυλα σε ΔΕΗ/ΕΥΔΑΠ με μισθό τριπλάσιο από του χειρουργού του ΕΣΥ ;;;
Και για πες μου ... ΠΟΙΑ ΤΖΑΚΙΑ ΕΘΙΞΕ Ο ΣΥΡΙΖΑ ;;;;;;;;


Η μέγιστη ηλιθιομάρα που τον ΕΘΑΨΕ, ήταν που θέσπισε εισφορές 1900€ το μήνα, για όσους δήλωναν 70.000€ καθαρά το χρόνο .
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΛΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΠΟΤΕ , ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ , ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ .
Και έδωσε αφορμή στη ΝΔ, να θάψει το 85% των επαγγελματιών που πλήρωναν τις ελάχιστες εισφορές
μόνο και μόνο με άλλοθι την κατάργηση των 1900€ το μήνα ....

που απέδιδε ένα αρχίδι για τα ταμεία ........

Να πω για το Roma Lives Matters ;;;

Μάλλον θέλετε να γυρίσετε στο 3% . Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση .

1ον δεν είμαι ΣΥΡΙΖΑ είμαι απλά ενάντια στην ελιτ που κυβερνά όχι μόνο εμάς αλλά και τους περισσότερους ευρωπαικούς λαούς. Τα έχει πει και ο Πούτιν λεπτομερώς ο οποίος δεν νομίζω να είναι "αριστερός".

2ον σε φόρους έχουμε τη θέση 13. Οι χώρες με την βέλτιστη κοινωνική πολιτική όπως η Δανία είναι νούμερο ένα σε φόρους και αυτό ονομάζεται σοσιαλισμός. Ούτε κομμουνισμός ούτε καπιταλισμός.

3ον αδιαφορώ για τον αν η αντίδραση θα έρθει από τα δεξιά ή τα αριστερά. Επί του παρόντος μας κυβερνά το χειρότερο κομμάτι της ΝΔ. Ακόμα και οι "Καραμνληκοί" δεν συμφωνούν με την τρέχουσα πολιτική.
 

daima703

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.745
Like
1.500
Πόντοι
266
1ον δεν είμαι ΣΥΡΙΖΑ είμαι απλά ενάντια στην ελιτ που κυβερνά όχι μόνο εμάς αλλά και τους περισσότερους ευρωπαικούς λαούς. Τα έχει πει και ο Πούτιν λεπτομερώς ο οποίος δεν νομίζω να είναι "αριστερός".

2ον σε φόρους έχουμε τη θέση 13. Οι χώρες με την βέλτιστη κοινωνική πολιτική όπως η Δανία είναι νούμερο ένα σε φόρους και αυτό ονομάζεται σοσιαλισμός. Ούτε κομμουνισμός ούτε καπιταλισμός.

3ον αδιαφορώ για τον αν η αντίδραση θα έρθει από τα δεξιά ή τα αριστερά. Επί του παρόντος μας κυβερνά το χειρότερο κομμάτι της ΝΔ. Ακόμα και οι "Καραμνληκοί" δεν συμφωνούν με την τρέχουσα πολιτική.
Στη Δανία έχουνε σοσιαλδημοκρατία

Αν δεν συμφωνούσαν οι καραμανλικοί δεν θα έβγαινε 6με 7% μπροστά η Νέα Δημοκρατία στις δημοσκοπήσεις
Επιμέρους διαφωνίες βεβαίως μπορεί να υπάρχουν

Και βέβαια σύμφωνα με τις δημοσκοπήσεις η κυβέρνηση δεν είναι καλή αλλά αν ήταν στη θέση της ο συριζα θα ήταν πολύ χειρότερα

Αν περιμένουμε να ακούσουμε από τον Πούτιν και τη Ρωσσια που ήταν εγγυήτρια δύναμη σύμφωνα με το σύμφωνο της Βουδαπέστης για αντίδραση σε επίθεση στην Ουκρανία μετά την παράδοση των πυρηνικών της, την αλήθεια χαθήκαμε
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
επρεπε να αφησουμε τον ΓΑΠ να μας κανει Δανια του νοτου :confused:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: TNT!

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.211
Κριτικές
10
Like
5.679
Πόντοι
2.816
επρεπε να αφησουμε τον ΓΑΠ να μας κανει Δανια του νοτου :confused:
Το πολύ πολύ να έφερνε παγετώνες όλο το χρόνο..
Τέτοια Δανία του νότου θα μας έκανε..
Κατά τα άλλα το ίδιο μπουρδέλο θα ήμασταν...
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
1
Like
2.556
Πόντοι
456
Τι ακριβώς μας λες ; Τι ακριβώες θες ; Και με τι συμφωνείς ;;;

Θες το δημόσιο να ξεσκίζει όσους δηλώνουν 100.000 το χρόνο ; Πόσα πρέπει να δίνουν ;;;
Απλά να θυμίσω, ότι επί τουρκοκρατίας ... πληρώναμε τη δεκάτη .... το 1/10 του εισοδήματος δηλαδή ....

Και με τι συμφωνείς ; Να διορίζονται τα κομματόσκυλα σε ΔΕΗ/ΕΥΔΑΠ με μισθό τριπλάσιο από του χειρουργού του ΕΣΥ ;;;
Και για πες μου ... ΠΟΙΑ ΤΖΑΚΙΑ ΕΘΙΞΕ Ο ΣΥΡΙΖΑ ;;;;;;;;


Η μέγιστη ηλιθιομάρα που τον ΕΘΑΨΕ, ήταν που θέσπισε εισφορές 1900€ το μήνα, για όσους δήλωναν 70.000€ καθαρά το χρόνο .
ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΜΑΛΑΚΙΑ, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΨΗΦΙΣΕ ΚΥΒΕΡΝΗΣΗ ΠΟΤΕ , ΔΙΑΧΡΟΝΙΚΑ , ΠΑΓΚΟΣΜΙΩΣ .
Και έδωσε αφορμή στη ΝΔ, να θάψει το 85% των επαγγελματιών που πλήρωναν τις ελάχιστες εισφορές
μόνο και μόνο με άλλοθι την κατάργηση των 1900€ το μήνα ....

που απέδιδε ένα αρχίδι για τα ταμεία ........

Να πω για το Roma Lives Matters ;;;

Μάλλον θέλετε να γυρίσετε στο 3% . Δεν υπάρχει άλλη εξήγηση .
Εσεις θεωρειτε σωστό , άνεργος ,με μόνα έσοδα 2.880 δ'ηλωση 2021,να πληρώνει φόρο , επειδη είναι από ενοικιο,410 ευρω,και ΕΝΦΙΑ, για 65 τμ στην Αθηνα 1956 κατασκευη χωρις ανσανσερ, απο εκει το ενοικιο, και μια γκαρσονιερα ,29 τετρ.μ., εδω που μένω κατασκ 1969, άλλα 300 ,επειδη είναι σε καλη περιοχή/ αλλα 300 ευρω, υνολικα 710 ευρω φόρους για 2.880 συνολο εισοδήματος? σοβαρά τώρα ?? και πάμε και ψηφίζουμς αυτούς τους απατεώνες ,α ξέχασα ,μου εκοψαν και το κοινωνικο τιμολογιο Β ,αφου ανέβασαν τις αντικειμενικές αξίες και εφτασαν 123.000 ευρω ,ενω στη πώληση πιάνουν λιγότερα. Τι γιατρους λέμε εδώ..α και σαν ανεργος πανω απο 24 μηνες δεν εχει ουτε τα 250 ευρω που εδωσαν ,αν δηλαδή το εκρυβα πως ειμαι ανεργος θα τα έπερνα ..ωραια πραγματα συνταγματικότατα ..α ξεχασα η Ελλάδα δεν έχει συνταγματικό δικαστήριο γιατί άραγε?
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.211
Κριτικές
10
Like
5.679
Πόντοι
2.816
Εσεις θεωρειτε σωστό , άνεργος ,με μόνα έσοδα 2.880 δ'ηλωση 2021,να πληρώνει φόρο , επειδη είναι από ενοικιο,410 ευρω,και ΕΝΦΙΑ, για 65 τμ στην Αθηνα 1956 κατασκευη χωρις ανσανσερ, απο εκει το ενοικιο, και μια γκαρσονιερα ,29 τετρ.μ., εδω που μένω κατασκ 1969, άλλα 300 ,επειδη είναι σε καλη περιοχή/ αλλα 300 ευρω, υνολικα 710 ευρω φόρους για 2.880 συνολο εισοδήματος? σοβαρά τώρα ?? και πάμε και ψηφίζουμς αυτούς τους απατεώνες ,α ξέχασα ,μου εκοψαν και το κοινωνικο τιμολογιο Β ,αφου ανέβασαν τις αντικειμενικές αξίες και εφτασαν 123.000 ευρω ,ενω στη πώληση πιάνουν λιγότερα. Τι γιατρους λέμε εδώ..α και σαν ανεργος πανω απο 24 μηνες δεν εχει ουτε τα 250 ευρω που εδωσαν ,αν δηλαδή το εκρυβα πως ειμαι ανεργος θα τα έπερνα ..ωραια πραγματα συνταγματικότατα ..α ξεχασα η Ελλάδα δεν έχει συνταγματικό δικαστήριο γιατί άραγε?
Πολύ σωστό είναι τύπε.. και αφού τα καταφέρνεις πρέπει να ανέβει κι άλλο ο φόρος
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Κάπου άκουσα πως χρειάζεται πολύ καλός σχεδιασμός με τον αποκλεισμό της Ηλιάνας.
Αναφέρθηκε πως για παράδειγμα μπορεί να έχει πρόβλημα το βλαμένο ο Θάνος Πλεύρης λόγω του ηλίθιου πατέρα του.
Έχει καταδικαστεί ο ετοιμοθάνατος Πλεύρης στο παρελθόν;

Παρακαλώ οι φασίστες του σάιτ να ενημερώσουν...:coffee:
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.931
Κριτικές
16
Like
14.865
Πόντοι
6.515
Εσεις θεωρειτε σωστό , άνεργος ,με μόνα έσοδα 2.880 δ'ηλωση 2021,να πληρώνει φόρο , επειδη είναι από ενοικιο,410 ευρω,και ΕΝΦΙΑ, για 65 τμ στην Αθηνα 1956 κατασκευη χωρις ανσανσερ, απο εκει το ενοικιο, και μια γκαρσονιερα ,29 τετρ.μ., εδω που μένω κατασκ 1969, άλλα 300 ,επειδη είναι σε καλη περιοχή/ αλλα 300 ευρω, υνολικα 710 ευρω φόρους για 2.880 συνολο εισοδήματος? σοβαρά τώρα ?? και πάμε και ψηφίζουμς αυτούς τους απατεώνες ,α ξέχασα ,μου εκοψαν και το κοινωνικο τιμολογιο Β ,αφου ανέβασαν τις αντικειμενικές αξίες και εφτασαν 123.000 ευρω ,ενω στη πώληση πιάνουν λιγότερα. Τι γιατρους λέμε εδώ..α και σαν ανεργος πανω απο 24 μηνες δεν εχει ουτε τα 250 ευρω που εδωσαν ,αν δηλαδή το εκρυβα πως ειμαι ανεργος θα τα έπερνα ..ωραια πραγματα συνταγματικότατα ..α ξεχασα η Ελλάδα δεν έχει συνταγματικό δικαστήριο γιατί άραγε?
Έχεις απόλυτο δίκιο, τα τεκμήρια και η προκαταβολη φόρου είναι το μεγαλυτερο οικονομικό έγκλημα
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Εσεις θεωρειτε σωστό , άνεργος ,με μόνα έσοδα 2.880 δ'ηλωση 2021,να πληρώνει φόρο , επειδη είναι από ενοικιο,410 ευρω,και ΕΝΦΙΑ, για 65 τμ στην Αθηνα 1956 κατασκευη χωρις ανσανσερ, απο εκει το ενοικιο, και μια γκαρσονιερα ,29 τετρ.μ., εδω που μένω κατασκ 1969, άλλα 300 ,επειδη είναι σε καλη περιοχή/ αλλα 300 ευρω, υνολικα 710 ευρω φόρους για 2.880 συνολο εισοδήματος? σοβαρά τώρα ?? και πάμε και ψηφίζουμς αυτούς τους απατεώνες ,α ξέχασα ,μου εκοψαν και το κοινωνικο τιμολογιο Β ,αφου ανέβασαν τις αντικειμενικές αξίες και εφτασαν 123.000 ευρω ,ενω στη πώληση πιάνουν λιγότερα. Τι γιατρους λέμε εδώ..α και σαν ανεργος πανω απο 24 μηνες δεν εχει ουτε τα 250 ευρω που εδωσαν ,αν δηλαδή το εκρυβα πως ειμαι ανεργος θα τα έπερνα ..ωραια πραγματα συνταγματικότατα ..α ξεχασα η Ελλάδα δεν έχει συνταγματικό δικαστήριο γιατί άραγε?

Πες τα γιατί όταν τα λέω εγώ με βρίζουν
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.927
Like
18.221
Πόντοι
3.656
Ο φόρος στα ενοίκια είναι πολύ μεγάλος. Τον είχε ανεβάσει βέβαια ο Αλέξης ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΑΡΙΣΤΟΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΜΕΙΩΣΑΝ. Παλιά για τα πρώτα 12Κ ήταν 10% . Και βέβαια το 35% μεταξύ 12Κ και 35Κ είναι κλοπή. ΚΑΛΑ ... ΓΙΑ ΤΟ 45% ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ 35Κ .... ας μην σχολιάσω .... για να μείνω κόσμιος ....

Για την περίπτωση του φίλου παραπάνω .... ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΡΓΟΣ ... και έχει μοναδικό εισόδημα ενοίκια .... ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΟ ...

Αλλά όταν οι παλιοί ΔΕΗτζηδες παίρνουν από 14Χ2500€ ΚΑΙ ΠΑΝΩ .... ποιός θα τα πληρώνει αυτά ;;;
Να μην πούμε για κάτι προέδρους ΤΧΣ που παίρνουν 30Κ το μήνα .... κάτι συμβούλους ... κτλ κτλ .....

diamantino ... αλήθεια .... θα ψηφίσεις ΝΔ ... για να μη ... ξαναβγεί ο Αλέξης ;;;;;;;
 

diamantino

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
1.201
Κριτικές
1
Like
2.556
Πόντοι
456
Ο φόρος στα ενοίκια είναι πολύ μεγάλος. Τον είχε ανεβάσει βέβαια ο Αλέξης ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΙ ΑΡΙΣΤΟΙ ΔΕΝ ΤΟΝ ΜΕΙΩΣΑΝ. Παλιά για τα πρώτα 12Κ ήταν 10% . Και βέβαια το 35% μεταξύ 12Κ και 35Κ είναι κλοπή. ΚΑΛΑ ... ΓΙΑ ΤΟ 45% ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΑ 35Κ .... ας μην σχολιάσω .... για να μείνω κόσμιος ....

Για την περίπτωση του φίλου παραπάνω .... ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΡΓΟΣ ... και έχει μοναδικό εισόδημα ενοίκια .... ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟ ΑΦΟΡΟΛΟΓΗΤΟ ...

Αλλά όταν οι παλιοί ΔΕΗτζηδες παίρνουν από 14Χ2500€ ΚΑΙ ΠΑΝΩ .... ποιός θα τα πληρώνει αυτά ;;;
Να μην πούμε για κάτι προέδρους ΤΧΣ που παίρνουν 30Κ το μήνα .... κάτι συμβούλους ... κτλ κτλ .....

diamantino ... αλήθεια .... θα ψηφίσεις ΝΔ ... για να μη ... ξαναβγεί ο Αλέξης ;;;;;;;
6789 αν ηθελα κλοουν για πρωθυποπυργό ,εχθες ειχε ταινια με τον Ρόουν Ατκινσον, ξέρετε τον ηθοποιό γνωστό και ως mw.Bean..δωρεαν , χωρις κοστος, δεν χρειάζεται να τον ψηφίσω για πρωθυπουργό...για τα ενολίκια τώρα ήταν μεχρι 12.000 αφορογητο ,πηγαιν το ιδιο όπως οι μ ισθοί και με το μνημόνιο το 2011 το κάνανε να έχει .φόρο , κοινώς επειδ΄ή έχεις την συνατότητα τεχνικώς να κλεψεις σε κταδικάζει ως κλεφτη ..κανένα κόμμα που με λέει κλέφτη δεν ψηφίζω
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.478
Κριτικές
1
Like
6.167
Πόντοι
2.356
  • Like
Αντιδράσεις: px75

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom