Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 103K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Συγνώμη μπερδεύτηκα επειδή τον έβαλες στην ίδια πρόταση με τον κουφοντινα
Για να μην υπάρχει παρεξήγηση έχω πει και πως στην φυλακή τον γαμανε Πακιστανοί και τον φωνάζουν Ηλιάνα...:confused::confused::confused:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.211
Κριτικές
10
Like
5.679
Πόντοι
2.816
Για να μην υπάρχει παρεξήγηση έχω πει και πως στην φυλακή τον γαμανε Πακιστανοί και τον φωνάζουν Ηλιάνα...:confused::confused::confused:
Μήτσο έχω ακούσει να τον λένε.. τώρα για να το λες εσύ κάτι θα ξέρεις ..
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Μήτσο έχω ακούσει να τον λένε.. τώρα για να το λες εσύ κάτι θα ξέρεις ..
Τυπαρα εγώ μιλάω με ντοκουμέντα...


1673991420649.png
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.211
Κριτικές
10
Like
5.679
Πόντοι
2.816

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.211
Κριτικές
10
Like
5.679
Πόντοι
2.816
@TNT! Κάθε άλλο .. στα παπάρια.. πες κ άλλα..
Αλλά είναι κρίμα ρε παιδί μου ...
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.211
Κριτικές
10
Like
5.679
Πόντοι
2.816
Δεν έχεις αντοχές ρε συ νεροχύτη, ήμουν σίγουρος πως θα τα ρουφήξεις όλα αλλά εσύ βουλωσες γρήγορα...:pipa1::pipa1::pipa1:
Πάνω απ' όλα είμαι άνθρωπος..
Όλο ρουφας ρουφας.. μη φραξεις από μένα.. ας σε μπουκωσει ο επόμενος..
Και μην ξεχνάς.. φύσα και λίγο
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456
Πάνω απ' όλα είμαι άνθρωπος..
Όλο ρουφας ρουφας.. μη φραξεις από μένα.. ας σε μπουκωσει ο επόμενος..
Και μην ξεχνάς.. φύσα και λίγο
Φοβερό, ευφυέστατος όπως ο Λαγός και η Ηλιάνα είσαι...:confused::confused::confused:
 

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.529
Like
11.664
Πόντοι
3.506
Εγώ που θέλω απλά να τους χαλάσω την σούπα και την "κανονικότητα" να ψηφίσω άκρα δεξιά ή αριστερά;
Στις πρωτες εκλογές ψηφίζεις νεοναζί και στις δευτερες ΜΛ ΚΚΕ. Και τρολλαρεις το σύμπαν και δεν δίνεις επιχειρήματα σε όσους λένε ότι το να μη ψηφίζεις αποτελει απαξίωση και απάθεια :2funny:
 

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Στις πρωτες εκλογές ψηφίζεις νεοναζί και στις δευτερες ΜΛ ΚΚΕ. Και τρολλαρεις το σύμπαν και δεν δίνεις επιχειρήματα σε όσους λένε ότι το να μη ψηφίζεις αποτελει απαξίωση και απάθεια :2funny:

Ευχαρίστως να το έκανα αλλά από τη στιγμή που όσο ανεβαίνουν τα ποσοστά των εξωκοινοβουλευτικών κομμάτων τόσο πιο εύκολη γίνεται η αυτοδυναμία.

Κανένας που να είναι διατεθειμένος να τους βάλει φωτιά, να ρίξει μια μολότοφ στη Βουλή ή να κάνει τέλος πάντων κάτι εναντίον τους;

Ο Ηλίας τους τα είχε πει αρκετές φορές πολύ χοντρά, πήγε να χτυπήσει το Δένδια και γενικώς ήταν καλός τσαμπουκάς.
Από την άλλη ο Κουφοντίνας κατάφερε να καθαρίσει μερικούς.

Πραγματικά είμαι σε δίλημμα...
 

the scent

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2021
Μηνύματα
203
Κριτικές
30
Like
1.931
Πόντοι
2.411
Στις πρωτες εκλογές ψηφίζεις νεοναζί και στις δευτερες ΜΛ ΚΚΕ. Και τρολλαρεις το σύμπαν και δεν δίνεις επιχειρήματα σε όσους λένε ότι το να μη ψηφίζεις αποτελει απαξίωση και απάθεια :2funny:
Έτσι για αλλαγή κάνεις τα πάνω κάτω. :grin:
 

Παραλιώτης

Σπουδαίος
Εγγρ.
13 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.211
Κριτικές
10
Like
5.679
Πόντοι
2.816
Ευχαρίστως να το έκανα αλλά από τη στιγμή που όσο ανεβαίνουν τα ποσοστά των εξωκοινοβουλευτικών κομμάτων τόσο πιο εύκολη γίνεται η αυτοδυναμία.

Κανένας που να είναι διατεθειμένος να τους βάλει φωτιά, να ρίξει μια μολότοφ στη Βουλή ή να κάνει τέλος πάντων κάτι εναντίον τους;

Ο Ηλίας τους τα είχε πει αρκετές φορές πολύ χοντρά, πήγε να χτυπήσει το Δένδια και γενικώς ήταν καλός τσαμπουκάς.
Από την άλλη ο Κουφοντίνας κατάφερε να καθαρίσει μερικούς.

Πραγματικά είμαι σε δίλημμα...
Τύπε αν το κάνουμε πολλοί θα μπουν περισσότερα κόμματα.. εκεί θα τους χαλάσει λίγο η μανέστρα
 

TNT!

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2010
Μηνύματα
2.409
Κριτικές
2
Like
2.979
Πόντοι
456

captain 69

Μέγας
Εγγρ.
24 Αυγ 2015
Μηνύματα
3.529
Like
11.664
Πόντοι
3.506
Ευχαρίστως να το έκανα αλλά από τη στιγμή που όσο ανεβαίνουν τα ποσοστά των εξωκοινοβουλευτικών κομμάτων τόσο πιο εύκολη γίνεται η αυτοδυναμία.

Κανένας που να είναι διατεθειμένος να τους βάλει φωτιά, να ρίξει μια μολότοφ στη Βουλή ή να κάνει τέλος πάντων κάτι εναντίον τους;

Ο Ηλίας τους τα είχε πει αρκετές φορές πολύ χοντρά, πήγε να χτυπήσει το Δένδια και γενικώς ήταν καλός τσαμπουκάς.
Από την άλλη ο Κουφοντίνας κατάφερε να καθαρίσει μερικούς.

Πραγματικά είμαι σε δίλημμα...
Αν το θέτεις έτσι, πας με χιλια για Κουφοντινα. Πολύ πιο αποτελεσματικός και φαρμακοχερης, όπως αποδειχτηκε. Ο άλλος μου φαίνεται κουραδομαγκας, συγκριτικά. Καλύτερα να ηταν στη θέση του ο Περιανδρος.
 
Τελευταία τροποποίηση:

orgasmikos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2019
Μηνύματα
1.923
Like
1.710
Πόντοι
216
Ρε παιδιά δεν διαφωνώ. Ήμουν και εγώ παλιά υπέρ των μικρών κομμάτων για να χαλάσει η μανέστρα.

Εν τέλει δεν καταφέραμε τίποτα έτσι. Ο Κουφοντίνας καθάρισε πες 10 και στη θέση τους φύτρωσαν 100.

Η ρίζα της ελληνικής κοινωνίας είναι αυτή η συντηρητική δεξιά που είδαμε με αφορμή το βασιλιά.

Τα άκρα όλα μαζί άντε να είναι 10%.

Ο μόνος που έχει μείνει να έχει κάποια στοιχεία από τα άκρα είναι ο ΣΥΡΙΖΑ ο οποίος ναι μεν έχει γίνει ένα κακο ΠΑΣΟΚ αλλά τουλάχιστον υπάρχουν και μερικές φωνές ακόμα εκεί μέσα που επιθυμούν ρίξη με τα καθιερωμένα για την ελληνική κοινωνία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom