Νέα

Νέο κόμμα από τον Ηλία Κασιδιάρη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα savvass
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Προβλέπεται είσοδος του νέου κόμματος στην Βουλή ;

  • Ναι

    Ψήφοι: 203 54,4%
  • Οχι

    Ψήφοι: 148 39,7%
  • Δεν ξέρω , δεν απαντώ

    Ψήφοι: 22 5,9%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    373

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.664
Κριτικές
6
Like
11.029
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • Fe7XR1AXgAEWtz-.jpg
    Fe7XR1AXgAEWtz-.jpg
    55,7 KB · Εμφανίσεις: 20

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αδικα θα παει ολη η συζητηση για το κομμα Κασιδιάρη. Τελικά θα κοπει κατοπιν προσφυγης αλλου κομματος οτι εκλεψε τον τιτλο του. Κρίμα το νταβαντουρι. Ούτε καν θα ασχοληθουν με το νεο νομο.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.664
Κριτικές
6
Like
11.029
Πόντοι
3.936
Κάθε φορα κοβονται κομματα. Μην λες ό,τι σου κατεβει. Και διαβασε γιατι κοπηκε
Γ@μηθηκες στην αγορευση παλι, πρωι- πρωι στα δικ. ευελπιδων. :lying-face: Εεμμ.. στα μπου.κομ. ηθελα να πω :cheesy:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Γ@μηθηκες στην αγορευση παλι, πρωι- πρωι στα δικ. ευελπιδων. :lying-face: Εεμμ.. στα μπου.κομ. ηθελα να πω :cheesy:
Μεσα στα δικαστηρια ειμαι . Εχω νουμερο 30 και βαριεμαι. Εσυ ακομη αδεια εχεις?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.664
Κριτικές
6
Like
11.029
Πόντοι
3.936
Μεσα στα δικαστηρια ειμαι . Εχω νουμερο 30 και βαριεμαι.
Δηλαδη εσυ πριν βρεθεις στο ακροατηριο δεν μελετας την υποθεση, και ποια δικαιολογια θα θα πεις στον δικαστη για να κερδισεις την δικη. Αντιθετως, μελετας το μπου. κομ. κανοντας νυχθημερων προπαγανδα υπερ ενος τυπου με πολλα τικ και ψ/χ. Αν ησουν πχ. επιχειρηματιας θα τον εμπιστευοσουν στο γραφειο σου σαν υπαλληλο ; Δε νομιζω Τακη
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.880
Κριτικές
28
Like
2.809
Πόντοι
6.265
Bλεπω και αυτο το κομμα τον ηλιο της βεργινας εχει εμβλημα αλλα δεν τους πειραξε γιατι εκανε καταγγελια για τον κασιδιαρη


:2funny:
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Bλεπω και αυτο το κομμα τον ηλιο της βεργινας εχει εμβλημα αλλα δεν τους πειραξε γιατι εκανε καταγγελια για τον κασιδιαρη


:2funny:
Δεν ειναι ο ηλιος της βεργινας αυτος. Ο πατριωτισμος ξεχειλιζει αλλά ούτε τα συμβολα δεν ξερεις. Και ο κασιδας άλλο τζιμανι, εβαλε τιτλο κομματος που τον εχει αλλος. Καλά παμε. Ο Κούλης φταιει για τον καθε αχρηστο που ούτε να φτιαξει σωστα ενα κομμα δεν μπορει αλλά θα σωσει την Ελλάδα
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δηλαδη εσυ πριν βρεθεις στο ακροατηριο δεν μελετας την υποθεση, και ποια δικαιολογια θα θα πεις στον δικαστη για να κερδισεις την δικη. Αντιθετως, μελετας το μπου. κομ. κανοντας νυχθημερων προπαγανδα υπερ ενος τυπου με πολλα τικ και ψ/χ. Αν ησουν πχ. επιχειρηματιας θα τον εμπιστευοσουν στο γραφειο σου σαν υπαλληλο ; Δε νομιζω Τακη
Εισαι απο αυτους που οταν ηταν μαθητες, διαβαζαν στο διαλειμμα επειδη σπιτι τους δεν ειχαν ανοιξει βιβλιο? Σοβαρα τωρα, θα μελετησω την υποθεση στο ακροατηριο? Τι αλλο θα διαβασω...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Έχει καμία καύλα ασκούμενη δικηγόρο τώρα εκεί;; Στείλε υλικό να φτιάχνουμε ...κατά προτίμηση με γυαλιά
Μια χοντρη εχει, την θες;
 
OP
OP
S

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Στο μεταξύ αυτό είναι νέα μόδα να κόβονται κόμματα λόγω ονόματος η γινόταν απο παλιά ; Δεν θα μπορούσε να γίνει κάποια σύσταση για να αλλάξουν το όνομα ;

Η αν ας πούμε η συνωνυμία προέκυψε μετά απο αλλαγή του ονόματος , ας γυρνούσαν πίσω στο αρχικό πχ το Έλληνες ΓΤΠ που ηταν παλιά ...
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Στο μεταξύ αυτό είναι νέα μόδα να κόβονται κόμματα λόγω ονόματος η γινόταν απο παλιά ; Δεν θα μπορούσε να γίνει κάποια σύσταση για να αλλάξουν το όνομα ;
Παντα γινοταν. Γιατι δεν ψαχνετε τιποτα και ανακαλυπτετε τωρα την αμερικη? Οχι, δεν προβλεπονται συστασεις. Ο νομος ειναι σαφης. Να ξεστραβωθουν.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
μελετας το μπου. κομ. κανοντας νυχθημερων προπαγανδα υπερ ενος τυπου με πολλα τικ και ψ/χ.
Ωπα ρε φιλε, που σε πειραξε που στηριζουμε Κούλη με τα"ψυχολογικα", δειξε μου ενα ποστ που κραζεις αυτους που νυχθημερον λιβανιζουν το μεγιστο ψυχάκι τον Κασιδιαρη, επιλεκτικά ευαισθητε. Κάπου ελεος δηλαδη
 
OP
OP
S

savvass

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2010
Μηνύματα
4.863
Κριτικές
6
Like
3.599
Πόντοι
736
Παντα γινοταν. Γιατι δεν ψαχνετε τιποτα και ανακαλυπτετε τωρα την αμερικη? Οχι, δεν προβλεπονται συστασεις. Ο νομος ειναι σαφης. Να ξεστραβωθουν.
Περίεργος νόμος πάντως αυτός , δηλαδή ο νόμος προβλέπει οτι μπορείς να αλλάξεις όνομα ότι ώρα θες , αλλά αν υπάρξει κάποια συνωνυμία μετά απο την αλλαγή που έκανες , η έστω και κατα την ίδρυση του όποιου κόμματος δεν μπορείς να κάνεις αλλαγή ;
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
246
Like
222
Πόντοι
21
Απλα πληροφοριακα επειδη μαλλον καποιοι δουλευουν με χρονοκαθυστερηση το κομμα του κασι περασε στην επομενη φαση για την τελικη κριση....Συνεχιστε τα ποστ σας
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Περίεργος νόμος πάντως αυτός , δηλαδή ο νόμος προβλέπει οτι μπορείς να αλλάξεις όνομα ότι ώρα θες , αλλά αν υπάρξει κάποια συνωνυμία μετά απο την αλλαγή που έκανες , η έστω και κατα την ίδρυση του όποιου κόμματος δεν μπορείς να κάνεις αλλαγή ;
Κατατιθενται οι φακελοι. Οταν ληξει η προθεσμια, τους παιρνει ο δικαστης και αποφασιζει. Ειναι σαν να μου λες οτι θα κανω εγω μια μαλακια στον φακελο που εδωσα στον δικαστη για μια υποθεση μου και θα εχω την απαιτηση αν εχω κανει λαθος, να μην με απορριψει αλλά να μου κανει " συσταση" να το διορθωσω. Καθολου παραξενος δεν ειναι ο νομος. Παραξενοι ειναι οι αχρηστοι.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Απλα πληροφοριακα επειδη μαλλον καποιοι δουλευουν με χρονοκαθυστερηση το κομμα του κασι περασε στην επομενη φαση για την τελικη κριση....Συνεχιστε τα ποστ σας
Ποια ειναι η " επομενη φαση"? Εχει προημιτελικά και φαιναλ φορ?
 

malone

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2005
Μηνύματα
246
Like
222
Πόντοι
21
Εκλογές 2023: 49 κόμματα στην επόμενη φάση μετά το «μπλόκο» σε Εμφιετζόγλου - Μπογδάνο από τον Άρειο Πάγο κραξε τις δημοσιογραφαρες που το γραφουν παντου ετσι πουλας κ πνευμα γαμημενε ξερολα μας εχεις σπασει το πουτσο εδω μεσα μαλακα
Ποια ειναι η " επομενη φαση"? Εχει προημιτελικά και φαιναλ φο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom