Νέα

Νεκρός ο 34χρονος Παύλος Φύσσας στο Κερατσίνι

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Τρυποκάρυδος
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 121K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

vres1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
1
http://[URL unfurl="true"]www.eleftheria.gr/viewimg.asp?pth=images/articles&img=eyp.jpg&w=577&wm=0[/img[/URL]]
[img]https://encrypted-tbn2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTCH5k_Y8qGqVfZ7REFJi0W3F_MoFFLmdPR-Uvq_kzX2WGCrI69
Αχ ρε φίλε τι μου θύμησες τώρα, αλησμόνητες στιγμές ξεχνιεται αυτή η μούρη? και τόσες άλλες μούρες που ανέδειξε αυτός ο αλησμόνητος ηγέτης ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ?
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
Αχ ρε φίλε τι μου θύμησες τώρα, αλησμόνητες στιγμές ξεχνιεται αυτή η μούρη? και τόσες άλλες μούρες που ανέδειξε αυτός ο αλησμόνητος ηγέτης ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ?

τον συγκεκριμένο ο μητσοτάκης τον "ανέδειξε" ...
 
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.201
Like
204
Πόντοι
36
α σου πω τι πιστευω;πυροβολημενος και με ψυχολογικα ειναι ο τυπος που ξαφνικα νομιζε οτι κατι ειναι

Δυστυχώς, αυτό είναι μάλλον πρόδηλο - δυστυχώς και για την δική του οικογένεια.
Απλώς, αυτό που σωστά διερευνά η Δικαιοσύνη είναι το αν κάποιοι εκμεταλλεύτηκαν την, ας την πούμε, ψυχοπαθητική κατάσταση του δράστη, οπλίζοντας το χέρι του.
Διερευνάται δηλαδή η ηθική αυτουργία - αλλά επειδή έχουμε από πίσω όχι προσωπικές διαφορές, αλλά μία οργάνωση και ίσως ένα ολόκληρο κόμμα, η ιστορία παίρνει μία άλλη τροπή και σε νομικό επίπεδο (δεν είμαι νομικός, απλά από πιτσιρικά με ενδιέφερε το "αστυνομικό ρεπορτάζ").
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Δυστυχώς, αυτό είναι μάλλον πρόδηλο - δυστυχώς και για την δική του οικογένεια.
Απλώς, αυτό που σωστά διερευνά η Δικαιοσύνη είναι το αν κάποιοι εκμεταλλεύτηκαν την, ας την πούμε, ψυχοπαθητική κατάσταση του δράστη, οπλίζοντας το χέρι του.
Διερευνάται δηλαδή η ηθική αυτουργία - αλλά επειδή έχουμε από πίσω όχι προσωπικές διαφορές, αλλά μία οργάνωση και ίσως ένα ολόκληρο κόμμα, η ιστορία παίρνει μία άλλη τροπή και σε νομικό επίπεδο (δεν είμαι νομικός, απλά από πιτσιρικά με ενδιέφερε το "αστυνομικό ρεπορτάζ").
παιζει να του εδωσαν εντολη προσεξε-να βαρεσει-οχι να σκοτωσει.Αυτο πιστευω οτι εγινε και αυτος πυροβολημενος το εφαγε το παιδι
 

pelopidas4

Μέλος
Εγγρ.
22 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.174
Like
0
Πόντοι
16
εισαι πολυ πελοπιδας τελικα ρε τυπε!!!! σου λεω οτι ασχολεισαι με ενα υπεργηρο γεροπαραλυμενο παπα και το κανεις θεμα, εχασε η βενετια βελονι, και σου γραφω οτι εδω στελεχη του συριζα εχουν υπερασπιστει αποδεδειγμενα τρομοκρατες και δολοφονους και [glow=red,2,300]μου λες δεν τρεχει και κατι[/glow]!! πολυ πελοπιδας ρε αδερφε μου, παρα πολυ!!

πότε ακριβώς στο είπα αυτό ??????????? εγώ είπα " το ένα δεν αναιρεί το άλλο " (τέταρτη φορά που το γράφω) :headbang:  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:  καληνύχτα κολλημένε ...
 

vres1

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2010
Μηνύματα
169
Κριτικές
1
Like
98
Πόντοι
1
τον συγκεκριμένο ο μητσοτάκης τον "ανέδειξε" ...
έχεις δίκιο φίλε, μου άρεσει το ανεδειξε εντός εισαγωγικών εχουμε μπλέξει τα μπούτια μας με τόσους σκαουτερς που πέρασαν απο το 1974 και έπειτα.
 

violetta24

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2012
Μηνύματα
2.455
Like
1
Πόντοι
16
παιζει να του εδωσαν εντολη προσεξε-να βαρεσει-οχι να σκοτωσει.Αυτο πιστευω οτι εγινε και αυτος πυροβολημενος το εφαγε το παιδι

Παιζει και να μην ηξερε οτι εκει που μαχαιρωσε ηταν η καρδια.
 
Εγγρ.
3 Ιουλ 2006
Μηνύματα
1.201
Like
204
Πόντοι
36
Τωρα θα βγουμε off topic αν το συνεχισουμε, η ουσια ειναι μια κι ο μπακλαβας γωνια:
Αν εχουν καταγραψει διαλογους ας τους βγαλουν στη φορα και να τα μαντρωσουν ολα τα κριαρια. Γιατι περι κριαριων προκειται οπως αυτα του Θιβετ εφοσον υπεπεσαν σε τετοιο βλακωδες ατοπημα. Το να συζητας με το κινητο (οντας καρεκλοκενταυρος) για γκομενες, ε θα βγεις Σιλβιο στις κατινοεκπομπες, αλλα αν λες για σφαξιματα, ε εισαι ΟΥΓΚ κριαρι....

Ρε παιδιά μια και τό ΄φερε η κουβέντα και θυμηθήκατε και τους πρώτους διδάξαντες του είδους, ήθελα να ρωτήσω:
Υπάρχει περίπτωση να έχουν καταγραφεί πλήρεις συνομιλίες με κινητά;
Εντάξει κλήσεις, νούμερα και ώρες, χαίρω πολύ, τα βλέπαμε και στους λογαριασμούς μας.
SMS μπορεί κάπου να "μένουν", καθότι είναι γραπτά.
Αλλά μπορεί να αναπαραχθούν συνομιλίες;
Άμα είναι έτσι, τι σκοτωνόμαστε;
Σε 5-10 μέρες, θα έχουν τελειώσει όλα από πλευράς ανάκρισης (ή προανάκρισης, δεν τα ξέρω και καλά, ευτυχώς δεν έχω φτάσει ακόμα μέχρι εκεί!)
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Ρε παιδιά μια και τό ΄φερε η κουβέντα και θυμηθήκατε και τους πρώτους διδάξαντες του είδους, ήθελα να ρωτήσω:
Υπάρχει περίπτωση να έχουν καταγραφεί πλήρεις συνομιλίες με κινητά;
Εντάξει κλήσεις, νούμερα και ώρες, χαίρω πολύ, τα βλέπαμε και στους λογαριασμούς μας.
SMS μπορεί κάπου να "μένουν", καθότι είναι γραπτά.
Αλλά μπορεί να αναπαραχθούν συνομιλίες;
Άμα είναι έτσι, τι σκοτωνόμαστε;
Σε 5-10 μέρες, θα έχουν τελειώσει όλα από πλευράς ανάκρισης (ή προανάκρισης, δεν τα ξέρω και καλά, ευτυχώς δεν έχω φτάσει ακόμα μέχρι εκεί!)
ναι μπορουν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Ρε παιδιά μια και τό ΄φερε η κουβέντα και θυμηθήκατε και τους πρώτους διδάξαντες του είδους, ήθελα να ρωτήσω:
Υπάρχει περίπτωση να έχουν καταγραφεί πλήρεις συνομιλίες με κινητά;
Εντάξει κλήσεις, νούμερα και ώρες, χαίρω πολύ, τα βλέπαμε και στους λογαριασμούς μας.
SMS μπορεί κάπου να "μένουν", καθότι είναι γραπτά.
Αλλά μπορεί να αναπαραχθούν συνομιλίες;
Άμα είναι έτσι, τι σκοτωνόμαστε;
Σε 5-10 μέρες, θα έχουν τελειώσει όλα από πλευράς ανάκρισης (ή προανάκρισης, δεν τα ξέρω και καλά, ευτυχώς δεν έχω φτάσει ακόμα μέχρι εκεί!)
Οχι, οι συνομιλιες ΔΕΝ καταγραφονται. Μονο τα μηνυματα.
 

_hayabusas

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2013
Μηνύματα
1.052
Like
8
Πόντοι
16
με τούτα και με κείνα ακόμα δεν μας έχουν πει τι έδειξαν οι τοξικολογικές του ασλάνη.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
γιατι το λες αυτο;δεν μιλαω απο πλευρας παροχου.Εγω ξερω οτι γινεται χαλαρα
Τι γιατι το λεω ρε τύπε?
Γιατι ξερω απο τη δουλεια μου οτι οι ανακριτικες παραγγελιες στις εταιριες τηλεφωνιας δεν αφορούν ποτέ περιεχομενο συνομιλιων.
Μονο αριθμους κλησεων εισερχομενων-εξερχομενων και ωρες κλησης.
 

CCSS13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Δεκ 2009
Μηνύματα
19.298
Like
2
Πόντοι
166
Τι γιατι το λεω ρε τύπε?
Γιατι ξερω απο τη δουλεια μου οτι οι ανακριτικες παραγγελιες στις εταιριες τηλεφωνιας δεν αφορούν ποτέ περιεχομενο συνομιλιων.
Μονο αριθμους κλησεων εισερχομενων-εξερχομενων και ωρες κλησης.
δεν λεω για τις εταιρειες κινητης.Ενα παραδειγμα.Μετο γαμημενο το βαλιτσακι δεν καταγραφονται οι συνομιλιες;θα τρελαθουμε;
 

Παρόμοια θέματα

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom