Νέα

Νεκρός ένας 44χρονος στο κέντρο της Αθήνας για μία κάμερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
δηλαδή τι εννοεις με αυτό? ότι θα κατέβεις με καλάσνικοφ να αρχίζεις να σκοτώνεις? (ένστικτο) ή ότι θα λάβεις όλα τα μέτρα σου και αν απειληθείς δεν θα διστάσεις να σκοτώσεις (λογική)

όχι ακόμα βολεύομαι με το γκλομπ. άμα αγριέψει θα φέρω το καλάζνικοφ από το χωριό!
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Εμενα μου εχει τυχει περιστατικο ομονοια βραδυ επι της πειραιως, μονος  όπως περναω διπλα από ένα αφγανο-ιρακινο κατι να με χτυπαει με τον ωμο του με δυναμη..εντωμεταξυ ργω ειμαι 1,90 110 κιλα και εκεινος ηταν γυρω στο 1,65 σαν τσιρος..αμεσως κοντοσταθηκα..τα νευρα μου βαρεσαν κοκκινο..στα αρχιδια μου οτι και να κουβαλουσε σκεφτηκα εκεινη την στιγμη..αλλα με φωτισε ο θεος και δεν εδωσα το συνεχισα..στο επομενο στενο όπως περασα κοιταξα και ειδα μια παρεα από 10 τετοιους…προφανως εάν του εσκαγα σφαλιαρα  θα ημουν στο νοσοκομειο μετα.,.χτυπημενος και κλεμενος..στην χειροτερη νεκρος..
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
οσον αφορα τους μπατσους αυτοι ειναι πιο χεσμενοι απο εμας γιατι ακριβως γνωριζουν τι γινεται καθημερινα!!!!!!!!! και ειναι στοχοι !!  απο καθε λογης εγκληματια τρομοκρατη ληστη πιτσιρικα μολοτοφιαρι κτλ κακοποια στοιχεια..... και το θετο αλιος για ελλατε στην θεση ενοσ αστηνομικου παντρεμενου με δυο παιδια!!! αντεεε ντεεε για κατεβειτε στο δρομο να κανετε αστηνομευση και το ξαναγραφω ΟΣΟ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΟΛΙΓΑΡΧΙΑ ΠΟΥ ΜΑΣ ΚΗΒΕΡΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΞΙΟΙ ΤΗς ΜΟΙΡΑΣ ΜΑΣ!!!!!
το πιο σωστο ποστ μεχρι τωρα...
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
Αυτο που εγινε κατα την γνωμη μου σηκωνει αντιποινα...οσοι μενουν κεντρο πρεπει να οργανοθουν σε ομοδες των 5 ατομων και να βγαινουν τα βραδια τσαρκα και οπων βρισκουν αλλοδαπους να του να πεφτει το ξυλο της αρκουδας...διαφορετικα κρυβοσαστε στα σπιτακια σας και μην μιλατε....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
όχι ακόμα βολεύομαι με το γκλομπ. άμα αγριέψει θα φέρω το καλάζνικοφ από το χωριό!


για άμυνα υποθέτω και όχι για επίθεση... και εγώ με γκλόπ βολεύομαι (ένα στυλίαρι από σκεπάρνι για την ακρίβεια για να μην έχουμε και ντράβαλα περί οπλοφορίας).. και στο σπίτι αντίστοιχο στυλιάρι από κασμά..
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
για άμυνα υποθέτω και όχι για επίθεση... και εγώ με γκλόπ βολεύομαι (ένα στυλίαρι από σκεπάρνι για την ακρίβεια για να μην έχουμε και ντράβαλα περί οπλοφορίας).. και στο σπίτι αντίστοιχο στυλιάρι από κασμά..
δυο σ ενα..ανοιγεις και λακο να τον θαψεις..
 

Επισκέπτης
ΣΤΗΝΟΥΝΕ κρεματορια και ψηνουμε τσιγγανους,αφρικανους,αραβες του μαγκρεμπ,ιρακινους,κουρδους,πακιστανους,αφγανους και ινδους...

Ἐ διὰ νὰ μὴν στηθοῦν τὰ κρεματόρια (τὰ ὑπάρχοντα εἰς τὸν ἐγκέφαλὸν σας) ἀς συνεχισθοῦν αἱ δολοφονίαι Ἑλλήνων (εἰς τὴν πραγματικότητα)
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
για άμυνα υποθέτω και όχι για επίθεση... και εγώ με γκλόπ βολεύομαι (ένα στυλίαρι από σκεπάρνι για την ακρίβεια για να μην έχουμε και ντράβαλα περί οπλοφορίας).. και στο σπίτι αντίστοιχο στυλιάρι από κασμά..

κοίτα να δεις, όταν βγαίνω έξω για έναν γαμημένο καφέ/φαγητό κτλ κτλ προφανώς και δεν έχω καμία όρεξη να αρχίσω να κοπανιέμαι με κόσμο κτλ ούτε και θέλω φασαρίες, ΑΛΛΑ αν μου κάνουν κάτι θα γίνει της πουτάνας. Εχω και το σωματότυπο και την φυσική κατάσταση και τις γνώσεις και τον εξοπλισμό για πρακτικά οτιδήποτε. Εγώ ζω εδώ πριν στρώσουν δρόμους με πλάκες/τσιμέντα, εδώ έπαιξα μπάλα, έδωσα το πρώτο μου φιλί σε ένα παγκάκι, εδώ όλη μου τη ζωή. Είδα όλους αυτούς τους βρωμιάρηδες σταδιακά να έρχονται και να "βρωμίζουν τον "κόσμο μου", ούτε θα τους αφήσω ούτε και θα τους φοβηθώ και ποτέ
 

sinnerman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Νοε 2006
Μηνύματα
15.502
Like
19
Πόντοι
166
κοίτα να δεις, όταν βγαίνω έξω για έναν γαμημένο καφέ/φαγητό κτλ κτλ προφανώς και δεν έχω καμία όρεξη να αρχίσω να κοπανιέμαι με κόσμο κτλ ούτε και θέλω φασαρίες, ΑΛΛΑ αν μου κάνουν κάτι θα γίνει της πουτάνας. Εχω και το σωματότυπο και την φυσική κατάσταση και τις γνώσεις και τον εξοπλισμό για πρακτικά οτιδήποτε. Εγώ ζω εδώ πριν στρώσουν δρόμους με πλάκες/τσιμέντα, εδώ έπαιξα μπάλα, έδωσα το πρώτο μου φιλί σε ένα παγκάκι, εδώ όλη μου τη ζωή. Είδα όλους αυτούς τους βρωμιάρηδες σταδιακά να έρχονται και να "βρωμίζουν τον "κόσμο μου", ούτε θα τους αφήσω ούτε και θα τους φοβηθώ και ποτέ
:thumbsup:
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
κοίτα να δεις, όταν βγαίνω έξω για έναν γαμημένο καφέ/φαγητό κτλ κτλ προφανώς και δεν έχω καμία όρεξη να αρχίσω να κοπανιέμαι με κόσμο κτλ ούτε και θέλω φασαρίες, ΑΛΛΑ αν μου κάνουν κάτι θα γίνει της πουτάνας. Εχω και το σωματότυπο και την φυσική κατάσταση και τις γνώσεις και τον εξοπλισμό για πρακτικά οτιδήποτε. Εγώ ζω εδώ πριν στρώσουν δρόμους με πλάκες/τσιμέντα, εδώ έπαιξα μπάλα, έδωσα το πρώτο μου φιλί σε ένα παγκάκι, εδώ όλη μου τη ζωή. Είδα όλους αυτούς τους βρωμιάρηδες σταδιακά να έρχονται και να "βρωμίζουν τον "κόσμο μου", ούτε θα τους αφήσω ούτε και θα τους φοβηθώ και ποτέ

κυριαρχεί η λογική... .σωστός..
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
κοίτα να δεις, όταν βγαίνω έξω για έναν γαμημένο καφέ/φαγητό κτλ κτλ προφανώς και δεν έχω καμία όρεξη να αρχίσω να κοπανιέμαι με κόσμο κτλ ούτε και θέλω φασαρίες, ΑΛΛΑ αν μου κάνουν κάτι θα γίνει της πουτάνας. Εχω και το σωματότυπο και την φυσική κατάσταση και τις γνώσεις και τον εξοπλισμό για πρακτικά οτιδήποτε. Εγώ ζω εδώ πριν στρώσουν δρόμους με πλάκες/τσιμέντα, εδώ έπαιξα μπάλα, έδωσα το πρώτο μου φιλί σε ένα παγκάκι, εδώ όλη μου τη ζωή. Είδα όλους αυτούς τους βρωμιάρηδες σταδιακά να έρχονται και να "βρωμίζουν τον "κόσμο μου", ούτε θα τους αφήσω ούτε και θα τους φοβηθώ και ποτέ
μην χαθουμε εμεις
 

lagoudakis

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2005
Μηνύματα
8.880
Like
26
Πόντοι
66
Κώδικας:
λοιπον ο κομπος εφτασε στο χτενι...ΣΤΗΝΟΥΝΕ κρεματορια και ψηνουμε τσιγγανους,αφρικανους,αραβες του μαγκρεμπ,ιρακινους,κουρδους,πακιστανους,αφγανους και ινδους...αν ξεχασα καναν πουστη συμπληρωστε...επισης ετσι θα δημιουργηθουν και νεες θεσεις εργασιας,πρασινη αναπτυξη γιατι θα ξεβρωμισουμε και η ελλαδιτσα μας θα γινει η πρωτη σαπουνοπαραγωγος χωρα σε εξαγωγες παγκοσμιος...ρε πατε καλα...δειτε την αληθεια...τα κολοπαιδια οι πολιτικοι οπως παντα τους μαζεψαν για να κανουν τα εργα(ολυμπιαδα,δρομους)με τσαμπα μεροκαματα και τωρα μας τους φορτωσανε σε ενα γκετο...μια χαρα πεφτουν και οι τιμες στα ακινητα ,οταν τα αγορασουν ολα τσαμπα να δειτε που θα τους στειλουν...Ως τοτε θα τρωμε εξαγγελιες για σκουπες,φαρασια,σφουγγαριστρες και θα θρηνουμε συνεχεια αδικοχαμενους...μη πει κανας πουστης οτι δεν πηγε τσαμπα ο ανθρωπος!
και εγω μαζι σου,συμφωνουμε ολοι οτι φταινε οι πολιτικοι πρωτα απο ολα,τωρα τι κανουμε;ποια ειναι η λυση;εγω προσωπικα δεν εχω,αλλα δεν ακουω και κανεναν να πει κατι για το προβλημα ,ετσι απλα για να κανουμε κουβεντα,χρυση αυγη;πρασινοι,μπλε και καρναβαλια τυπου συριζα εχουν φαει μαυρο χρονια τωρα προσωπικα απο μενα
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
οι αληταραδες οι δολοφονοι θελουνε κοψιμο ,κομματακια και ταισμα στα σκυλια
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
παμε γερα...  :jerking: :jerking: :jerking: :jerking:

το τελος της Ελλαδας ερχεται, εμφυλιος, ο ενας σκοτωνει τον αλλον, οπαδοι τσακωνονται και σκοτωνονται μεταξυ τους

και ερχονται πολλα ακομα....

μεχρι την τελικη χαριστικη βολη ....


παμε , μετραμε αντιστροφα

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Σε μια συντεταγμένη κοινωνία ο λαός δεν μπορεί να κάνει και πολλά πράγματα απο μόνος του
Εκτος απο το να ψηφίζει  ;)
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
το θεμα ειναι οτι κατω απο 8 εκατοστα μπορεις να το κουβαλας μαζι σου..και ελεγχος να γινει δεν υπαρχει θεμα..και στην τελικη ποιες οι πιθανοτητες να σε σταματησει μπατσος για ελεγχο?
τεσπα μεγαλη κουβεντα..εξω θελει προσοχη..πρεπει να ξερεις να χειριζεσε ο,τι εχεις αλλιως τον ηπιες..
το σπιτι σας καντε το φρουριο
 

EvilPlasma

Ανώτατος
Εγγρ.
21 Δεκ 2007
Μηνύματα
6.280
Κριτικές
94
Like
11.001
Πόντοι
17.885
το θεμα ειναι οτι κατω απο 8 εκατοστα μπορεις να το κουβαλας μαζι σου..και ελεγχος να γινει δεν υπαρχει θεμα..και στην τελικη ποιες οι πιθανοτητες να σε σταματησει μπατσος για ελεγχο?
τεσπα μεγαλη κουβεντα..εξω θελει προσοχη..
το σπιτι σας καντε το φρουριο

8 εκατοστά λεπίδα?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom