Νέα

Νεκρός ένας 44χρονος στο κέντρο της Αθήνας για μία κάμερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

nassos54

Μέλος
Εγγρ.
8 Δεκ 2007
Μηνύματα
8
Like
0
Πόντοι
0
Αγαπητέ φούφουτε, μια και δημοσίευσες τη φωτογραφία του κυρίου Παπου...., θέλω να μου πείς αν ήσουν επιχειρηματίας, θα τον έπαιρνες στη δούλεψή σου? Και πόσοι ακόμα παρόμοιοι. Και όμως κατι σαν και αυτούς μας κυβερνούν.
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αγαπητέ φούφουτε, μια και δημοσίευσες τη φωτογραφία του κυρίου Παπου...., θέλω να μου πείς αν ήσουν επιχειρηματίας, θα τον έπαιρνες στη δούλεψή σου? Και πόσοι ακόμα παρόμοιοι. Και όμως κατι σαν και αυτούς μας κυβερνούν.

κοίταξε.. δεν νομίζω κανένας επιχειρηματίας θα προσλάμβανε ποτέ κάποιον έλληνα πολιτικό για να παράγει έργο στην επιχείρηση του (εκτός βέβαια από καμμία θέση καφετζή ή σε συναφές αντικείμενο)
 

giomasif

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιουλ 2009
Μηνύματα
111
Κριτικές
4
Like
0
Πόντοι
1
εβλεπες λαμψη?καλημερα ζωη?
αποκλειεται να τα κανουν αυτα καποιοι μεταναστες..
ΟΛΟΙ εχουν ερθει να δουλεψουν τιμια και ειναι και καλα παιδια..με αρχες..

το προβλημα μαγκες δεν ειναι οι νομιμοι μεταναστες που ειναι εγγεγραμενοι στο κρατος..ειναι τα 2 με 2.500.000 λαθρομεταναστες που δεν γνωριζουν τιποτα για αυτους..το κρατος μπορει αλλα δεν θελει να κανει κατι για αυτο..μαλλον υπαρχει καποια συμφεροντα που δεν γνωριζω..
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΓΙΑ γραφτε απο την δικια σας προσοπικη εμπειρια τι γινεται στου δρομους ΒΟΗΘΑΕΙ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΠΡΟΣΤΑΣΙΑ ΜΑΣ
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Αγαπητέ φούφουτε, μια και δημοσίευσες τη φωτογραφία του κυρίου Παπου...., θέλω να μου πείς αν ήσουν επιχειρηματίας, θα τον έπαιρνες στη δούλεψή σου? Και πόσοι ακόμα παρόμοιοι. Και όμως κατι σαν και αυτούς μας κυβερνούν.
αστα..
ο χειροτερα αξιολογημενος εκ των ευρωπαικων επιτροπων..και με διαφορα..
του βρηκανε θεσουλα ομως υπουργου..
μην παει χαμενη τοση...προυπηρεσια..απο το 74+
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
το προβλημα μαγκες δεν ειναι οι νομιμοι μεταναστες που ειναι εγγεγραμενοι στο κρατος..ειναι τα 2 με 2.500.000 λαθρομεταναστες που δεν γνωριζουν τιποτα για αυτους..το κρατος μπορει αλλα δεν θελει να κανει κατι για αυτο..μαλλον υπαρχει καποια συμφεροντα που δεν γνωριζω..
φιλε εαν εσυ εχανες συγγενη σου απο μαχεριες θα τα εγραφες αυτα?
λιγο σεβασμο στον ανθρωπο που χαθηκε και στην οικεγενεια του..για χαρη της ψυχουλας του..και για το παιδακι του..
ημαρτον που και τωρα πατε να βγαλατε τον συριζα που κρυβετε μεσα σας,..
αφηστε την ψευτοκουλτουρα και δειτε το προβλημα..
ΕΝΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΜΕΙΝΕ ΟΡΦΑΝΟ ΕΠΕΙΔΗ 3 ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΤΡΥΠΗΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ..ΤΟΝ ΕΣΦΑΞΑΝ ΟΡΘΙΟ ΣΑΝ ΑΡΝΙ..

ΑΙΝΤΕ ΕΥΡΩΑΛΒΑΝΟΙ ΚΟΥΛΤΟΥΡΙΑΡΗΔΕς ΜΕΓΑΛΟΨΥΧΟΙ
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
οι περισσοτεροι μεταναστες ειναι αυτοι π εχουν φυγει απο την χςρα τους οχι για ενα καλητερο αυριο αλλα γιατι δραπετευσαν απο τις φυλακες τις χωρας τους δν ειπαμε οτι ολοι ειναι ετσι αλλα το πιο μεγαλο ποσοστο ειναι ετσι ειναι εγκληματιες κ εδω αυτο π ξερουν να κανουν να κλεβουν να σκωτονουν για ενα κινητο καμερα για 5 ευρω εδω το κανουν ακομα πιο ευκολα γιατι ποιος θα τους βρει??? οταν δν εχουν χαρτια οταν δν τους εχουν παρει δακτυλικα αποτ.??? πως θα τους βρουν σε συστημα π δν λειτουργει???? :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot: :idiot:
 

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Δε μπορω να πιστεψω, οτι συνεβη κατι τετοιο !!!
Απιστευτο !!!
Την στιγμη που θα γινοταν, για δευτερη φορα πατερας, τον πηρε ο ΧΑΡΟΣ !!!
ΗΜΑΡΤΟΝ !!!
ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ !!!
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
το προβλημα μαγκες δεν ειναι οι νομιμοι μεταναστες που ειναι εγγεγραμενοι στο κρατος..ειναι τα 2 με 2.500.000 λαθρομεταναστες που δεν γνωριζουν τιποτα για αυτους..το κρατος μπορει αλλα δεν θελει να κανει κατι για αυτο..μαλλον υπαρχει καποια συμφεροντα που δεν γνωριζω..

Τύπε, άσε τα σάπια. Αφού το ραγκούσι είπε ότι θα τους απογράψει σήμερα και αύριο.
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Δε μπορω να πιστεψω, οτι συνεβη κατι τετοιο !!!
Απιστευτο !!!
Την στιγμη που θα γινοταν, για δευτερη φορα πατερας, τον πηρε ο ΧΑΡΟΣ !!!
ΗΜΑΡΤΟΝ !!!
ΓΙΑΤΙ ΘΕΕ ΜΟΥ !!!
σε λιγο καιρο η θα παρουμε τον νομο στα χερια η θα γινουμε μεταναστες αλλα τα περισσοτερα στρακια θα γινουν μεταναστες
τοσα εχουν φαει κ εχουν στην ακρη σιγα μην κατσουν εδω
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
κοίταξε.. δεν νομίζω κανένας επιχειρηματίας θα προσλάμβανε ποτέ κάποιον έλληνα πολιτικό για να παράγει έργο στην επιχείρηση του (εκτός βέβαια από καμμία θέση καφετζή ή σε συναφές αντικείμενο)
χα! ΑΝ επερνα πολιτικο στη δουλεια, ΘΑ ηταν ο πρωτος που δεν θα του κολλαγα ενσημο,θα τον εχωνα υπερωριες και τελος του μηνα θα του εδινα 592ε να ζησει...
 

Επισκέπτης
φιλε εαν εσυ εχανες συγγενη σου απο μαχεριες θα τα εγραφες αυτα?
λιγο σεβασμο στον ανθρωπο που χαθηκε και στην οικεγενεια του..για χαρη της ψυχουλας του..και για το παιδακι του..
ημαρτον που και τωρα πατε να βγαλατε τον συριζα που κρυβετε μεσα σας,..
αφηστε την ψευτοκουλτουρα και δειτε το προβλημα..
ΕΝΑ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΕΜΕΙΝΕ ΟΡΦΑΝΟ ΕΠΕΙΔΗ 3 ΣΙΧΑΜΑΤΑ ΤΡΥΠΗΣΑΝ ΤΟΝ ΠΑΤΕΡΑ ΤΟΥ..ΤΟΝ ΕΣΦΑΞΑΝ ΟΡΘΙΟ ΣΑΝ ΑΡΝΙ..

ΑΙΝΤΕ ΕΥΡΩΑΛΒΑΝΟΙ ΚΟΥΛΤΟΥΡΙΑΡΗΔΕς ΜΕΓΑΛΟΨΥΧΟΙ

Ειπα κι εγω, δε θα βρεθει ενας κατηγορισει το ΣΥΡΙΖΑ και για αυτο. Αφου καιει την Αθηνα καθε τρεις και λιγο ειναι υπευθυνος και για τα εγκληματα των χιμπατζιδων που εκαναν το κεντρο ζουγκλα.  :jerking: :jerking: :jerking:
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
νιωθω τοση ΟΡΓΗ κ ΜΙΣΟΣ μ ερχονται οι σκατοφατσες πολιτικων στο μυαλο μ μαζι με τους δημοσιοκαφρους αλλα κ τους εγκληματιες π εχουν ερθει σ αυτη την χωρα θελω να τους  :fuck1: :fuck1: :fuck1: ολους  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ΟΤΑΝ ειμουν φοιτητης και αρκετες φορες ειχα μεινη απο λευτα λογο νεανικησ μαλακιας θυμαμε ποσ μουρλενομουνα!!!!!!!!!! ειναι απολυτα φυσικο οταν δεν εχεισ να φας να κοιμηθεις ΝΑ ΓΙΝΕΣΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΔΙΑΟΛΟ !!!! και εμεις αμα ειμασταν στην θεση τους μπορει να μιν δολοφονουσαμε αλλα σιγουρα θα καναμε ολα τα αλλα !!!!!!!!! το ξαναλεω οσο ανεχομαστε την πολιτικοοικονομικη ολιγαρχια που μας κηβερνα ειμαστε ΣΥΝΕΝΟΧΟΙ ΚΑΙ ΑΞΙΟΙ ΑΥΤΟΝ ΠΟΥ ΜΑΣ ΣΥΜΒΕΝΟΥΝ !!!! ολα τα αλλα ειναι :jerking: :jerking: :jerking:
 

Xeiroglykanos

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2010
Μηνύματα
559
Κριτικές
13
Like
0
Πόντοι
16
Oπως μπορεί να θυμούνται κάποιο , μένω στην περιοχή , ούτε 500 μέτρα από το συμβάν...

Κάποιοι ανακαλύψατε τώρα την Αμερική?

ΤΣΕΚΟΥΡΙ ΣΕ ΚΑΘΕ ΠΑΚΙΣΤΑΝΟΚΕΦΑΛΟ
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
για την εξαρση της φυματιωσης στην ελλαδα εχει ακουσει κανεις?
λεω εγω τωρα..μηπως εχετε ακουσει κατι..και πληροφοριακα


Φτάνουν συνεχώς και νέοι μετανάστες στην Ηγουμενίτσα, είτε με λεωφορεία του ΚΤΕΛ είτε οδικώς από την Εγνατία και την παλαιά εθνική οδό Ιωαννίνων-Ηγουμενίτσας. Έτσι άρχισε να επιβεβαιώνεται η εκτίμηση πως το καλοκαίρι θα αυξηθεί κατακόρυφα ο αριθμός των μεταναστών, που θα συγκεντρωθούν στην....
Ηγουνμενίτσα. Αυτή η εξέλιξη σημαίνει ότι κάτι πρέπει να γίνει, προκειμένου η κατάσταση να μην φτάσει στο απροχώρητο και παρατηρηθούν ανεξέλεγκτες κοινωνικές αναταραχές.
 

spiderdom

Τιμημένος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
1.087
Κριτικές
24
Like
240
Πόντοι
5.175
Διαβασα το θεμα πριν 2 λεπτα σε ειδησιογραφικο σαιτ....δεν εχω λογια να γραψω...σκεφτηκα μηπως εχει ανεβει εδω το θεμα...
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Ειπα κι εγω, δε θα βρεθει ενας κατηγορισει το ΣΥΡΙΖΑ και για αυτο. Αφου καιει την Αθηνα καθε τρεις και λιγο ειναι υπευθυνος και για τα εγκληματα των χιμπατζιδων που εκαναν το κεντρο ζουγκλα.  :jerking: :jerking: :jerking:

Ο τσύριζα και οι πολιτικοί χώροι πέριξ αυτού, στοχοποιούνται διότι ήταν οι πιο ένθερμοι προπαγανδιστές της καταστάσεως αυτής.
Δεν είναι κακό να μένεις πιστός στην ιδεολογία σου, αλλά πρέπει να είσαι περισσότερο πιστός στην πραγματικότητα.
Και αν δεν μπορείς, καλύτερο είναι να σωπαίνεις, και όχι να σκούζεις σαν υστερικός σε κάθε ευκαιρία.
 

Επισκέπτης
Ὤωπ! Ρατσισμός! Ὠιμέ!

Aν και αριστερων πεποιθησεων δεν εκρυψα ποτε οτι ειναι ρατσιστης με τους εβραιους και τους γυφτους. Με τους μεταναστες που ηρθαν για να φανε ενα κοματι ψωμι δεν εχω προβλημα αρκει να μην με ενοχλουν. Αν μ΄ενοχλησουν ειμαι εχθρος τους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom