Νέα

Νεκρός ένας 44χρονος στο κέντρο της Αθήνας για μία κάμερα!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα CIM
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 111K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Επισκέπτης
Αντε ρε παλικαροι. Τι περιμενετε? Βγειτε στους δρομους να τα γαμησετε τα μαλακισμενα να ησυχασουμε. Τι περιμενετε?
Τὴν περαιτέρω ἰσχυροποίησιν τῶν καταλλήλων πολιτικῶν δυνάμεων. Συντόμως.
 

Συνημμένα

  • S.A.-Mann_Brand_(1933)-poster-843295.jpg
    S.A.-Mann_Brand_(1933)-poster-843295.jpg
    20,3 KB · Εμφανίσεις: 17

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Αντε ρε παλικαροι. Τι περιμενετε? Βγειτε στους δρομους να τα γαμησετε τα μαλακισμενα να ησυχασουμε. Τι περιμενετε?
ειπες εξυπναδα..κερδισες λεμοναδα..

εμεις δεν μπορουμε να καθαρισουμε την αθηνα..talk to the hand..

αυτο που μπορουμε να κανουμε οσοι εχουμε κανει τα κουμαντα μας ειναι να προστατευσουμε τα σπιτια μας και εμας εντος αυτων..γιατι σε λιγο θ απειλειται η ζωη μας και εντος σπιτιων..προσωπικα εαν μπουκαρουν σπιτι μου πρεπει να με αιφνιδιασουν..αλλιως δεν θα βγουν ζωντανοι..


 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Τὴν περαιτέρω ἰσχυροποίησιν τῶν καταλλήλων πολιτικῶν δυνάμεων. Συντόμως.
Ο Χιτλερ αγαπητε μου δεν τα εβαλε με δολοφονους.Κορακας κορακου δεν βγαζει ματι.Αθωους λαους σκοτωνε και αυτος
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
οπως σωστα εγραψε ενα παλικαρι εαν σας την πεσουν δεν το πεζετε μαγκες..δινεται οτι εχετε..

απο κει και περα οταν απομακρυνθουν λιγακι και εαν θελετε να παρετε πισω οτι σας πηραν σκεφτειτε τροπους..μυαλωμενα παιδια ειστε..
 

aoratos13

Μέλος
Εγγρ.
12 Οκτ 2009
Μηνύματα
208
Κριτικές
7
Like
0
Πόντοι
1
Για μία κάμερα, σύμφωνα με τα μέχρι στιγμής στοιχεία, άγνωστοι σκότωσαν με μαχαίρι έναν 44χρονο, ελληνικής υπηκοότητας, την ώρα που πήγαινε να πάρει το αυτοκίνητό του, για να μεταφέρει στο μαιευτήριο την ετοιμόγεννη γυναίκα του, που θα γεννούσε το δεύτερο παιδί τους. Το περιστατικό συνέβη στις 05:00 τα ξημερώματα, στην οδό Γ' Σεπτεμβρίου 57, στο κέντρο της Αθήνας.

Όπως έγινε γνωστό από την αστυνομία, ο 44χρονος βγήκε από το σπίτι του στην οδό Ηπείρου και πήγαινε σε πάρκινγκ στην οδού Ιουλιανού, όπου είχε το αυτοκίνητό του, όταν δέχθηκε επίθεση από τρία άτομα. Οι δράστες τον τραυμάτισαν με μαχαίρι τουλάχιστον τρεις φορές στην πλάτη, στα χέρια και στον λαιμό, επειδή αντιστάθηκε και προσπάθησε να διαφύγει, του άρπαξαν μία κάμερα και εξαφανίστηκαν.

Η γυναίκα του και η πεθερά του που τον περίμεναν στο διαμέρισμα, επειδή άργησε να εμφανιστεί, κατέβηκαν να τον περιμένουν στον δρόμο και εκεί τον βρήκαν νεκρό.

Οι δύο γυναίκες υπέστησαν ισχυρό σοκ, ενώ γείτονες κάλεσαν ασθενοφόρο που τον μετέφερε στο νοσοκομείο, όπου διαπιστώθηκε απλώς ο θάνατός του.

Σύμφωνα με τα στοιχεία που έχουν συγκεντρώσει οι αστυνομικοί, οι δράστες ήταν τρία άτομα μελαψοί, πιθανόν αλλοδαποί. Από την Ασφάλεια γίνεται έρευνα για τον εντοπισμό και τη σύλληψή τους.

τι πιθανόν??!! τι αλλο θα ηταν εκει μονο μαυρους εχει.... ελεος ετσι θα γινει ολη η αθηνα σε λιγο.. μπραβο στους αξιους καραμανλη κ παπανδρεου π γεμιζουν τις τσεπες τους με καθε τροπο ακομα κ με τον θανατο αυτον π τους ψιφιζουν!! ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΡΑΤΟΣ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ ΚΡΑΤΟΣ...

:uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: :uzi: ΑΥΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
ρε παιδια το προβλημα δεν ειναι το καθε περιστατικο που θα σιμβενει καθε μερα !!!!! ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΟΛΙΚΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚ ΚΑΤΣΤΗΜΕΝΟ ΤΟΥ ΜΠΑΝΑΝΙΣΤΑΝ!!!! ΟΣΟ ΤΟ ΑΝΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΘΑ ΜΑΣ ΣΥΜΒΕΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ τι λεμε τορα!!!!!!!!!!!! :idiot: :idiot: :idiot:
 

Επισκέπτης
Ο Χιτλερ αγαπητε μου δεν τα εβαλε με δολοφονους.Κορακας κορακου δεν βγαζει ματι.Αθωους λαους σκοτωνε και αυτος
Ὀρθόν φυσικά. Ἀλλὰ τὸ ἔβαλα πρὸς ...χορδισμὸν τῶν δοκησισόφων ἀκροαριστερῶν.
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
Έχω πει πολλές φορές ότι είναι φτωχοί άνθρωποι που θέλουν να ζήσουν σε μιά άλλη υποτίθεται καλύτερη κοινωνία απ την δικιά τους, τους έχω λυπηθεί βλέποντας την ζωή που κάνουν,αλλά όπως δείχνει το πράγμα...δεν είναι έτσι.Νομίζω πως ο "σωστός" δεν θα μπει σε διαδικασία ούτε να κλέψει,ούτε να σκοτώσει...Υπάρχουν τέτοιοι- σωστοί εννοώ,αλλά μάλλον είναι η μειοψηφία.Φάγαμε ότι σκατά φάγαμε απ τους αλβανούς όταν μαζεύτικαν εδώ,σκάσανε μετά οι ρουμάνοι..άλλα καλά παιδιά αυτά,ρώσσοι,βούλγαροι,όλα τα αποβράσματα που ασχολούνται με πορνεία,μπραβιλίκια κτλ,γεμίσαμε και από τους πάκιδες....και όλο το κακό συμαπάντημα που έχει καταλάβει το κέντρο της Αθήνας και τελικά έχει γίνει γκέτο.Ποιός να το διανοηθεί...στην ίδια σου την χώρα,στο κέντρο της πρωτεύουσας,να είσαι μειοψηφία και εκτεθιμένος ανά πάσα στιγμή,σε κλοπή,ξυλοδαρμό,φόνο...Έλεος πια...αλλά τι να λέμε...δεν μπορεί να είναι έτσι απλά τα πράγματα.Θέλουν και τους αφήνουν.Δηλαδή τα μουνιά τι ξέρουν να κάνουν? να κρύβονται πίσω από πινακίδες και να δίνουν κλήσεις για ζώνη και υπερβολική ταχύτητα?Γιατί δεν ξεβρωμίζουν την πόλη?? Θα μου πεις δεν έχουν τέτοιες εντολές..μάλλον έτσι θέλουν να είναι τα πράγματα οι από πάνω μας.
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
καλα δεν πιστευω τα ματια μου...Επειδη 3 ανθρωποειδη εσφαξαν 1 συνανθρωπο μας εχετε αρχισει και μιλατε για πογκρομ και υψωνετε σβαστιγκες...ΕΧΕΤΕ παραφρονησει ρε σεις.ΤΙ προτεινετε δηλαδη ,να βαλουμε κουκουλες και να καιμε μελαμψους πανω σε σταυρους????
ΤΟ ΘΕΜΑ οφειλεται καθαρα στην ελλειψη της πολιτειας...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ τιποτα στον τοπο που να λειτουργει....ΟΙ ΦΟΝΙΑΔΕΣ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΧΡΩΜΑ Η ΦΥΛΗ ειναι φονιαδες....Η ελλειψη της πολιτειας ειναι αυτη που τους γενναει...ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΡΑΤΣΙΣΤΕΣ ΠΟΤΕ ΣΑ ΛΑΟΣ και ουτε ο πρασινος θιασος πρεπει να λυγισει το φρονημα μας και να μας κανει...
ΚΑΝΟΥΝ μονο φωτογραφησεις για περιοδικα και εξαγγελιες για προστασια του πολιτη στα χαρτια...ΑΥΤΟΙ εχουν το αιμα στα χερια τους...
 

davarits

Μέλος
Εγγρ.
14 Δεκ 2009
Μηνύματα
4.758
Like
6
Πόντοι
16
και να αναφερο και κατι για τησ παραλιες τησ αττικης !!!!!!!τησ πουτανας γινετε στησ παραλιες οπου αφηνουν τα αμαξια οι λουομενοι!!! κλεφτρονια  εχουν βρει εργαλια που σου ανοιγουν το αμαξι εχει δεν εχει συνεγιαρμο μερα μεσημερι στα αμαξια που ειναι το ενα διπλα στο αλλο σου περνουν τα παντα απο μεσα μετα το ξανακληδονουν και το αμαξι δεν εχει ουτε ιχνοσ παραβιασης :headbang: :headbang: :headbang:  παρα πολλα περιστατικα στησ παραλιες της ανατολικης αττικης το προηγουμενο σαβατοκιριακο ΗΜΑΡΤΟΝ!!!!!!!! ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΙ Ο ΦΑΦΟΥΤΗς!!!!!!!!!!!!!
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Έχω πει πολλές φορές ότι είναι φτωχοί άνθρωποι που θέλουν να ζήσουν σε μιά άλλη υποτίθεται καλύτερη κοινωνία απ την δικιά τους, τους έχω λυπηθεί βλέποντας την ζωή που κάνουν,αλλά όπως δείχνει το πράγμα...δεν είναι έτσι.Νομίζω πως ο "σωστός" δεν θα μπει σε διαδικασία ούτε να κλέψει,ούτε να σκοτώσει...Υπάρχουν τέτοιοι- σωστοί εννοώ,αλλά μάλλον είναι η μειοψηφία.Φάγαμε ότι σκατά φάγαμε απ τους αλβανούς όταν μαζεύτικαν εδώ,σκάσανε μετά οι ρουμάνοι..άλλα καλά παιδιά αυτά,ρώσσοι,βούλγαροι,όλα τα αποβράσματα που ασχολούνται με πορνεία,μπραβιλίκια κτλ,γεμίσαμε και από τους πάκιδες....και όλο το κακό συμαπάντημα που έχει καταλάβει το κέντρο της Αθήνας και τελικά έχει γίνει γκέτο.Ποιός να το διανοηθεί...στην ίδια σου την χώρα,στο κέντρο της πρωτεύουσας,να είσαι μειοψηφία και εκτεθιμένος ανά πάσα στιγμή,σε κλοπή,ξυλοδαρμό,φόνο...Έλεος πια...αλλά τι να λέμε...δεν μπορεί να είναι έτσι απλά τα πράγματα.Θέλουν και τους αφήνουν.Δηλαδή τα μουνιά τι ξέρουν να κάνουν? να κρύβονται πίσω από πινακίδες και να δίνουν κλήσεις για ζώνη και υπερβολική ταχύτητα?Γιατί δεν ξεβρωμίζουν την πόλη?? Θα μου πεις δεν έχουν τέτοιες εντολές..μάλλον έτσι θέλουν να είναι τα πράγματα οι από πάνω μας.
τα εχουμε πει αυτα..
για να σκοτωσεις πρεπει να το εχεις..
εαν εσυ και εγω παμε μεταναστες ακομα κι εαν πειναμε δεν θα σκοτωσουμε..
οταν σε μια χωρα που ειναι μπουρδελο μαζευτουν ανθρωποι που βγαζουν το ματι της μανας τους για 10 ε τι περιμενεις να γινει?
θα ξεσαλωσουν..βλεπουν οτι δεν υπαρχει αστυνομια..κρατος..και οι ιδιοι ξερουν οτι ειναι σε μπουρδελο..
βρες μου μια αλλη αλλη χωρα που η πρωτευουσα της να ειναι ετσι..
ασε με με την ευρωαλβανια..
 

seminole

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.117
Κριτικές
6
Like
29
Πόντοι
16
Έχω πει πολλές φορές ότι είναι φτωχοί άνθρωποι που θέλουν να ζήσουν σε μιά άλλη υποτίθεται καλύτερη κοινωνία απ την δικιά τους, τους έχω λυπηθεί βλέποντας την ζωή που κάνουν,αλλά όπως δείχνει το πράγμα...δεν είναι έτσι.Νομίζω πως ο "σωστός" δεν θα μπει σε διαδικασία ούτε να κλέψει,ούτε να σκοτώσει...Υπάρχουν τέτοιοι- σωστοί εννοώ,αλλά μάλλον είναι η μειοψηφία.Φάγαμε ότι σκατά φάγαμε απ τους αλβανούς όταν μαζεύτικαν εδώ,σκάσανε μετά οι ρουμάνοι..άλλα καλά παιδιά αυτά,ρώσσοι,βούλγαροι,όλα τα αποβράσματα που ασχολούνται με πορνεία,μπραβιλίκια κτλ,γεμίσαμε και από τους πάκιδες....και όλο το κακό συμαπάντημα που έχει καταλάβει το κέντρο της Αθήνας και τελικά έχει γίνει γκέτο.Ποιός να το διανοηθεί...στην ίδια σου την χώρα,στο κέντρο της πρωτεύουσας,να είσαι μειοψηφία και εκτεθιμένος ανά πάσα στιγμή,σε κλοπή,ξυλοδαρμό,φόνο...Έλεος πια...αλλά τι να λέμε...δεν μπορεί να είναι έτσι απλά τα πράγματα.Θέλουν και τους αφήνουν.Δηλαδή τα μουνιά τι ξέρουν να κάνουν? να κρύβονται πίσω από πινακίδες και να δίνουν κλήσεις για ζώνη και υπερβολική ταχύτητα?Γιατί δεν ξεβρωμίζουν την πόλη?? Θα μου πεις δεν έχουν τέτοιες εντολές..μάλλον έτσι θέλουν να είναι τα πράγματα οι από πάνω μας.
Οταν θα αρχησουν οι κατοικοι των εκει περιοχων να πουλανε τις περιουσιες τους για ενα κομματι ψωμι θα δεις πως θα καθαρισει η πολη.
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Οταν θα αρχησουν οι κατοικοι των εκει περιοχων να πουλανε τις περιουσιες τους για ενα κομματι ψωμι θα δεις πως θα καθαρισει η πολη.
ηδη εχουν αγορασει πολλα...πολλοι..εχουν αμολησει τα διποδα αυτα σιχαματα εκει και αλωνιζουν για ν αλωνιζουν αυτοι μετα απο χρονια..
γνωστη κουτοπονηρη ελληνικη σκεψη..

ειπαμε ειμαστε οι καλυτεροι..σκεφτομαστε καλυτερα απ ολους..οταν οι αλλοι ηταν σε σπηλιες εμεις φτιαχναμε παρθενωννες..

βοιδοπουτσα τωρα και σκασμος
 

pet1

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
916
Κριτικές
48
Like
5
Πόντοι
1.300
έτσι φίλε μου,έτσι....real estate...θα αγοράσουν στην ξεφτίλα το κέντρο,θα διώξουν έπειτα τους μετανάστες...και μετά...απλησίαστες οι τιμές..νέο κολωνάκι...
 

mysterious

Monsieur
Εγγρ.
20 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.676
Κριτικές
190
Like
12.213
Πόντοι
34.267
Σε φίλο μέλος, του την πέσανε αραπάδες στο Μετάξι βραδάκι, τον σαπάκιασαν στο ξύλο και του πήραν ότι είχε. Ήταν μόνος με τόσους.
Άλλος φίλος, εκτός σάιτ, πηγαίνοντας κέντρο, μέρα μεσημέρι, σε φανάρι σταματημένος πίσω από άλλα οχήματα, του άνοιξαν τη πόρτα δήθεν ότι κάτι κρεμόταν έξω και ενώ τον απασχολούσε ο ένας μαύρος, ο άλλος είχε ανοίξει τη πόρτα του συνοδηγού και του πήρε laptop και GPS. Του συνέβη το ίδιο περιστατικό 2 φορές (!!!!!!!!!!) μέσα σε λίγους μήνες με απώλεια 2 laptop και 2 GPS!!!Ευτυχώς όχι τη ζωή του...
Κι εμένα στον Ασπρόπυργο, πηγαίνοντας για δουλειά, με ένα βανάκι σε στενό δρόμο υπό δυνατή βροχή, μου κλείσαν το δρόμο 3 τσιγγάνοι πεζοί γύρω στα 18, κάνοντάς μου νόημα ότι κάτι έχει το αμάξι μπροστά...όπως εκοψα ταχύτητα, ενστικτωδώς είδα στον πλευρικό καθρέφτη τον ένα που άρπαξε ν'ανοίξει την πόρτα μου..ευτυχώς είχα βάλει ασφάλεια. Κι ενώ ο ένας μπήκε μπροστά να με σταματήσει, πάλι ενστικτωδώς πάτησα γκάζι και τον "ξύρισα" με το πλαινό μέρος. Ούτε που θυμάμαι πότε σταμάτησα την ξέφρενη πορεία μου. Στον ίδιο δρόμο προ καιρού κυνηγούσαν 3 τσιγγάνοι με ένα ρημάδι HUNDAI S COUPE ένα βανάκι λευκό που ήταν μπροστά μου δεύτερο αμάξι. Του έκλεισαν το δρόμο κάθετα, βγήκαν 3 μαντραχαλέοι και τον σάπισαν στο ξύλο κοιτώντας εμένα και τον μπροστινό μου με νόημα μη κάνουμε κίνηση να βοηθήσουμε τον άλλον. Σκηνές DUKE'S, βία, μίσος χωρίς έλεος.
Δε μ'αρέσει ο ρατσισμός αλλά στο διάολο να πάνε όλα αυτά τα σκουλήκια που μας φέρανε και τα συντηρούν στην ατιμωρισία και την ασυλία τους!
Για να προστατευτούμε πρέπει να έχουμε μόνιμα τις ασφάλειες στα αυτοκίνητά μας, να μην έχουμε πολλά χρήματα και κάρτες απάνω μας, να μη κυκλοφορούμε σε σκοτεινά μέρη ειδικά αργά το βράδυ κι αν μας την πέσει κάποιος να του δώσουμε και τα κλειδιά του σπιτιού μας ή ακόμη καλύτερα να τον πάμε και σπίτι μας να τα πάρει όλα.
Κύριοι πολιτικάντηδες βάλτε τη δημοκρατία σας βαθειά στον πάτο σας!!!!! Ζούμε μιά άνευ προηγούμενου χούντα και φταίνε όλοι όσοι αδιαφορούν, ανέχονται, στηρίζουν, ωφελούνται, προωθούν αυτή την κατάσταση στους δρόμους, τα γήπεδα, ΠΑΝΤΟΥ!
Το παιδάκι, κουτσά στραβά θα μεγαλώσει χωρίς πατέρα, η μαμά θα αργήσει αλλά θα στηριχτεί στα πόδια της να μεγαλώσει το σπλάχνο της....αυτός ο έρμος ο πατέρας όμως? Πόση αδικία Θεέ μου.......
 
 

CLOSER822

Σπουδαίος
Εγγρ.
23 Ιουν 2008
Μηνύματα
24.940
Like
11.166
Πόντοι
2.606
Κοιτάξατε πάλι γύρω σας καὶ μὴν μηρυκάζετε πολιτικῶς ὀρθὰ συνθήματα
δεν κανω πολιτικη υπερ κανενος μεσιε.ΟΙ φονιαδες να πιαστουν και να πληρωσουν,αυτο θελω και μονο...και αν γινετε να μην ξαναπεθανει κανενας ετσι αδικα...δεν μπορω να βλεπω ομως σβαστιγκες  σε μια χωρα που ο 1στους 5 το 1940-45 πεθανε απο κατι αρεια μουνοπανα...τα κοκκαλα του παππου μου ειναι ακομα στο μπελες...
 

foufoutos_30

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2009
Μηνύματα
12.375
Like
34
Πόντοι
166
Σε φίλο μέλος, του την πέσανε αραπάδες στο Μετάξι βραδάκι, τον σαπάκιασαν στο ξύλο και του πήραν ότι είχε. Ήταν μόνος με τόσους.
Άλλος φίλος, εκτός σάιτ, πηγαίνοντας κέντρο, μέρα μεσημέρι, σε φανάρι σταματημένος πίσω από άλλα οχήματα, του άνοιξαν τη πόρτα δήθεν ότι κάτι κρεμόταν έξω και ενώ τον απασχολούσε ο ένας μαύρος, ο άλλος είχε ανοίξει τη πόρτα του συνοδηγού και του πήρε laptop και GPS. Του συνέβη το ίδιο περιστατικό 2 φορές (!!!!!!!!!!) μέσα σε λίγους μήνες με απώλεια 2 laptop και 2 GPS!!!Ευτυχώς όχι τη ζωή του...
Κι εμένα στον Ασπρόπυργο, πηγαίνοντας για δουλειά, με ένα βανάκι σε στενό δρόμο υπό δυνατή βροχή, μου κλείσαν το δρόμο 3 τσιγγάνοι πεζοί γύρω στα 18, κάνοντάς μου νόημα ότι κάτι έχει το αμάξι μπροστά...όπως εκοψα ταχύτητα, ενστικτωδώς είδα στον πλευρικό καθρέφτη τον ένα που άρπαξε ν'ανοίξει την πόρτα μου..ευτυχώς είχα βάλει ασφάλεια. Κι ενώ ο ένας μπήκε μπροστά να με σταματήσει, πάλι ενστικτωδώς πάτησα γκάζι και τον "ξύρισα" με το πλαινό μέρος. Ούτε που θυμάμαι πότε σταμάτησα την ξέφρενη πορεία μου. Στον ίδιο δρόμο προ καιρού κυνηγούσαν 3 τσιγγάνοι με ένα ρημάδι HUNDAI S COUPE ένα βανάκι λευκό που ήταν μπροστά μου δεύτερο αμάξι. Του έκλεισαν το δρόμο κάθετα, βγήκαν 3 μαντραχαλέοι και τον σάπισαν στο ξύλο κοιτώντας εμένα και τον μπροστινό μου με νόημα μη κάνουμε κίνηση να βοηθήσουμε τον άλλον. Σκηνές DUKE'S, βία, μίσος χωρίς έλεος.
Δε μ'αρέσει ο ρατσισμός αλλά στο διάολο να πάνε όλα αυτά τα σκουλήκια που μας φέρανε και τα συντηρούν στην ατιμωρισία και την ασυλία τους!
Για να προστατευτούμε πρέπει να έχουμε μόνιμα τις ασφάλειες στα αυτοκίνητά μας, να μην έχουμε πολλά χρήματα και κάρτες απάνω μας, να μη κυκλοφορούμε σε σκοτεινά μέρη ειδικά αργά το βράδυ κι αν μας την πέσει κάποιος να του δώσουμε και τα κλειδιά του σπιτιού μας ή ακόμη καλύτερα να τον πάμε και σπίτι μας να τα πάρει όλα.
Κύριοι πολιτικάντηδες βάλτε τη δημοκρατία σας βαθειά στον πάτο σας!!!!! Ζούμε μιά άνευ προηγούμενου χούντα και φταίνε όλοι όσοι αδιαφορούν, ανέχονται, στηρίζουν, ωφελούνται, προωθούν αυτή την κατάσταση στους δρόμους, τα γήπεδα, ΠΑΝΤΟΥ!
Το παιδάκι, κουτσά στραβά θα μεγαλώσει χωρίς πατέρα, η μαμά θα αργήσει αλλά θα στηριχτεί στα πόδια της να μεγαλώσει το σπλάχνο της....αυτός ο έρμος ο πατέρας όμως? Πόση αδικία Θεέ μου.......
 
εβλεπες λαμψη?καλημερα ζωη?
αποκλειεται να τα κανουν αυτα καποιοι μεταναστες..
ΟΛΟΙ εχουν ερθει να δουλεψουν τιμια και ειναι και καλα παιδια..με αρχες..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom