Νέα

Νέα μέτρα - φοροεπιδρομή...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gatto
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 96K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Που σκέφτεστε να ξοδέψετε τον 14ο μισθό ??? (όσοι βεβαίως θα πάρετε...)

  • Στην Πιστωτική Κάρτα

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε Δάνειο

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Στα Τέλη Κυκλοφορίας

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε άλλες "ανελαστικές" δαπάνες (πχ ασφάλιστρα κλπ)

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε CG/CT

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε δώρα...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Σε κάποιο ταξίδι λόγω εορτών

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Πουθενά, αποταμιεύω!

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Εορτοδάνειο θα πάρω για να την βγάλω...

    Ψήφοι: 0 0,0%
  • Ποιός ήρθε ???

    Ψήφοι: 0 0,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    0

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
εσύ ρε γαμημένε τους έκανες έτσι.
απ το 50 στην πρέσσα τους έχεις.
και τώρα κλαψομουνιάζεσαι για τη συμπεριφορά τους;
γαμώ τη δεξιά σου ρε καμμένε.
διάβασε ηλίθιε το Μάουτχάουζεν του Καμπανέλη.
όταν απελευθερώθηκε, οι κρατούμενοι επιζώντες έπαιρναν γερμανούς τους κρέμαγαν, τους έκοβαν το πουλί και τους το έβαζαν στο στόμα. Τους έβγαζαν τα μάτια με τα χέρια και τους έβαζαν στις τρύπες πατάτες.

οταν ρε γαμημένε φέρεσαι σε κάποιον χειρότερα απο ζώο περιμένεις όταν συνέλθει να σου πει και ευχαριστώ;

αντε γαμημένε ποστάρεις και ακόμα.
γελοίε υπάνθρωπε.

μπινελίκι θες ε?

και λες και σοβαρές κουβέντες ανάμεσα στο μπινελίκι!

τους απογόνους του παππού σου ρε ποιος τους έκανε έτσι?

αυούς που είδαν τον πατέρα τους να τον θάβουν οι κομμουνιστές μες τη γη ποος τους έκανε έτσι?

άμα θες να αφυπνίσεις τα μίση υπάρχει και αντίλογος!


αλλά το να έχει μίσος ένα παιδί 20-30 χρονών για τη "δεξιά", δεν σου φταίει τι έκανε η χούντα πριν 40 χρόνια αλλά το τι κλαψομούνιασμα έπεσε στην οικογένεια όλα αυτά τα χρόνια!


(και το κλαψομούνιασμα το δικό σου για τους παππούδες σου που δολοφονήθηκαν απ τους κομμουνιστές δεν συνάδει με το αντιδεξιό μένος που έχεις)
 

Επισκέπτης
Ε ναι αλλά αφού όλα τα σχετικά θρεντ καταλήγουν τελικά εκεί...
Γιατί απλά κάποιοι είναι σκατοκέφαλοι!!!
Δεν έχει να κάνει με την πολιτική αλλά το ποιος είσαι!!!
Κάποιες φορές σε κάποιες περιπτώσεις για 3-4 ποστ βλέπεις διάλο,μετά γίνεται Βιετναμ!!!

Υ.Γ.Εξαιρούνται οι Χρυσαυγίτες και το Λάος κατά τα 2/3 που είναι φύση σκατοκέφαλοι!!!
 

boomb

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2009
Μηνύματα
16.466
Like
18
Πόντοι
166
Για αυτό καλό είναι κάπου να ξεχαστούν αυτά γιατί αν το πας σου έκανα μου έκανες άκρη δεν βγαίνει!!!
Κάπως έτσι και τα Ελληνοτουρκικά!!!

και τα ελληνοελληνικά, αυτό ξερουμε αυτό εμπιστευόμαστε  :rockon:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
μπινελίκι θες ε?

και λες και σοβαρές κουβέντες ανάμεσα στο μπινελίκι!

τους απογόνους του παππού σου ρε ποιος τους έκανε έτσι?

αυούς που είδαν τον πατέρα τους να τον θάβουν οι κομμουνιστές μες τη γη ποος τους έκανε έτσι?

άμα θες να αφυπνίσεις τα μίση υπάρχει και αντίλογος!


αλλά το να έχει μίσος ένα παιδί 20-30 χρονών για τη "δεξιά", δεν σου φταίει τι έκανε η χούντα πριν 40 χρόνια αλλά το τι κλαψομούνιασμα έπεσε στην οικογένεια όλα αυτά τα χρόνια!


(και το κλαψομούνιασμα το δικό σου για τους παππούδες σου που δολοφονήθηκαν απ τους κομμουνιστές δεν συνάδει με το αντιδεξιό μένος που έχεις)

είσαι παντελώς ηλίθιος.
δεν έχω αντιδεξιό μένος.
με καμμένους εγκεφάλους σαν το δικό σου έχω μένος. με ηλίθιους έχω μένος.

Υ.Γ.
το πτώμα του ενός παππού μου δε βρέθηκε.
μαρτυρίες μιλάνε για πτώμα ακέφαλο πεταμένο στο δρόμο που πετάχτηκε σε ομαδικό τάφο.

του άλλου βρέθηκε σε πηγάδι.

Υ.Γ.2
αει γαμήσου ηλίθιε.
όταν θα μιλήσεις και συναναστραφείς με παιδιά κομμουνιστών που μεγάλωσαν στη Βουλγαρία γιατί μέχρι το 74 τους είχε αφαιρεθεί η ιθαγένεια ξαναμιλάμε.
μέχρι τότε μόνο μπινελίκια θ ακούς από μένα.
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.277
Πόντοι
8.645
άκου νά δείς μουνόπανο η δουλειά σου σάν διαχειριστής είναι νά σβήνεις τά κείμενα πού είναι υβριστικά καί όχι νά αλλάζεις τό περιεχόμενο πράμα πού εκανε ο στάλιν κλπ.....
Είχε ο Στάλιν forum; :think:
 

Επισκέπτης
αλλά το να έχει μίσος ένα παιδί 20-30 χρονών για τη "δεξιά", δεν σου φταίει τι έκανε η χούντα πριν 40 χρόνια αλλά το τι κλαψομούνιασμα έπεσε στην οικογένεια όλα αυτά τα χρόνια!


(και το κλαψομούνιασμα το δικό σου για τους παππούδες σου που δολοφονήθηκαν απ τους κομμουνιστές δεν συνάδει με το αντιδεξιό μένος που έχεις)
Συμφωνώ και εγώ οτί η δεξιά έχει κάπως εκσυγχρονιστεί!!!
Τώρα αν πιάσουμε την άκροδεξια:όταν βλέπεις ναζιστικές απόψεις από κάποια αστέρια σε Λάος και Χ.Α εεεε δεν φταίει το οικογενειακό παρελθόν!!!
Λογικό να τρέφεις μετά μίσος και οργήηηη!!!
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.212
Κριτικές
14
Like
4.515
Πόντοι
3.715
αν έχετε προσέξει πάντα η φρασεολογία των εκάστοτε τυρράνων μας περιλαμβάνει καθιερωμένα πλέον μόνο τον μαθηματικό όρο ''αφαίρεση''.

Άλλη πράξη δεν παίζει;

Όλοι μετεξιτασταίοι ρε, όλοι.
 

Επισκέπτης
αυούς που είδαν τον πατέρα τους να τον θάβουν οι κομμουνιστές μες τη γη ποος τους έκανε έτσι?

Πας ν'ανοίξεις τεράστια κουβέντα σε λάθος νήμα..
Γιατί μπορώ εγώ να σου πω και για νεκρούς που στους συγγενείς τους παρουσιάστηκαν σα θύματα αριστερών ενώ η πραγματικότητα είναι εντελώς διαφορετική.
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
είσαι παντελώς ηλίθιος.
δεν έχω αντιδεξιό μένος.
με καμμένους εγκεφάλους σαν το δικό σου έχω μένος. με ηλίθιους έχω μένος.

Υ.Γ.
το πτώμα του ενός παππού μου δε βρέθηκε.
μαρτυρίες μιλάνε για πτώμα ακέφαλο πεταμένο στο δρόμο που πετάχτηκε σε ομαδικό τάφο.

του άλλου βρέθηκε σε πηγάδι.

Υ.Γ.2
αει γαμήσου ηλίθιε.
όταν θα μιλήσεις και συναναστραφείς με παιδιά κομμουνιστών που μεγάλωσαν στη Βουλγαρία γιατί μέχρι το 74 τους είχε αφαιρεθεί η ιθαγένεια ξαναμιλάμε.
μέχρι τότε μόνο μπινελίκια θ ακούς από μένα.

είσαι παντελώς ηλίθιος γιατί πολύ απλά γλέιφεις συνεχώς τους εγγονούς αυτών που έκαναν μπάλα το κεφάλι του παππού σου!

και γω δεν έχω κανένα πρόβλημα να μιλάω με αριστερούς ενώ εσύ αντίθετα αρπάχεσαι κατευθείαν με όποιον δεξιό μιλάς, βρίζοντάς τον (όπως κάνεις και τώρα) επειδή δεν τους γλείφει όπως εσύ!


βρίσε και γλέιψτους όσο θες!


υ.γ.όταν μιλήσεις με ανθρώπους που βίωσαν το κομμουνιστικό καθεστός σε όλο του το μεγαλείο σε Ρωσία, Βουλγαρία,Αβανία  έλα να μιλήσεις και μαζί μου αφού θες αμοιβαιότητα δικτατοριών!

προς το παρόν το κεφάλι σου είναι μπερδεμένο (εσκορτίτσα που λέει κι ο ΠάΠιας)
 

james070

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2009
Μηνύματα
7.677
Κριτικές
4
Like
8
Πόντοι
66
Πας ν'ανοίξεις τεράστια κουβέντα σε λάθος νήμα..
Γιατί μπορώ εγώ να σου πω και για νεκρούς που στους συγγενείς τους παρουσιάστηκαν σα θύματα αριστερών ενώ η πραγματικότητα είναι εντελώς διαφορετική.

δεν διαφωνώ ρε φίλε σε όλα αυτά!

αίσχη έχουν γίνει από παντού στο όνομα μιας πολιτικής ιδεολογίας!

γι αυτό και μου τη σπάνε τα κομματόσκυλα και δεν συμμετέχω σε πολιτικές συζητήσεις!

(ας είναι καλά ο Πάπιος που μ έβαλε στο λούκι για τους μουσουλμάνους της Θράκης)


τέλος από μένα!

δεν ξαναμπλέκω με φανατικά κομματικοποιημένα άτομα!
 

Επισκέπτης
Το σήμερα με το χθες γιατί πρέπει να λαμβάνεται υπόψην συνεχώς;! :think:
Εντάξει σφαχτηκέ κόσμος,ΤΕΛΟΣ!!!

 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
είσαι παντελώς ηλίθιος γιατί πολύ απλά γλέιφεις συνεχώς τους εγγονούς αυτών που έκαναν μπάλα το κεφάλι του παππού σου!

και γω δεν έχω κανένα πρόβλημα να μιλάω με αριστερούς ενώ εσύ αντίθετα αρπάχεσαι κατευθείαν με όποιον δεξιό μιλάς, βρίζοντάς τον (όπως κάνεις και τώρα) επειδή δεν τους γλείφει όπως εσύ!


βρίσε και γλέιψτους όσο θες!


υ.γ.όταν μιλήσεις με ανθρώπους που βίωσαν το κομμουνιστικό καθεστός σε όλο του το μεγαλείο σε Ρωσία, Βουλγαρία,Αβανία  έλα να μιλήσεις και μαζί μου αφού θες αμοιβαιότητα δικτατοριών!

προς το παρόν το κεφάλι σου είναι μπερδεμένο (εσκορτίτσα που λέει κι ο ΠάΠιας)

στ αρχίδια μου καμμένε τι έγινε στη ρωσσία.
πρώτα ασχολούμαι με τα του οίκου μου.
κατάλαβες αστείε τύπε;

όλο αυτό το μένος τον κομμουνιστών το δημιούργησαν οι πρόγονοί σου καραγκιόζη γιατι έκαναν κατάχρηση εξουσίας για 30 χρόνια ΕΝΤΟΣ ΣΥΝΟΡΩΝ. τι γινόταν στα εξωτερικά ΔΕ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙ ΤΙ ΕΚΑΝΑΝ ΟΙ ΜΠΑΣΤΑΡΔΟΙ ΠΟΥ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙΣ

Υ.Γ,
πιθανώς εάν ήμουνα ΡΩΣΣΟΣ να εβριζα με τον ίδιο τρόπο ΤΟΝ ΑΝΤΙΣΤΟΙΧΟ απόγονο ΚΟΜΜΟΥΝΙΣΤΗ με νικ Τζέιμς070.

Είσαι ο απόγονος αυτών ακριβώς που σιχαίνομαι. Γκεμπελίσκων δειλών πουσταράδων που προσπαθούν να αποπροσανατολίσουν τον κόσμο από τα εγκλήματα που διέπραξαν φέρνοντας στο κέντρο της συζήτησης τι γίνεται σε άλλες χώρες. Είναι δε τόσο πουτανόψυχοι που είναι ικανοι να μιλούν για το τι έγινε στη Σελήνη προκειμένου να διαπράττουν εγκλήματα με την ησυχία τους αποπροσανατολίζοντας και αλλοιώνοντας την ουσία του διαλόγου που πρέπει να γίνεται,
ΠΡΩΤΑ κάνεις αυτοκριτική, αναγνωρίζεις τα λάθη σου και μετά ασχολείσαι με τα λάθη του αντιπάλου.
Είσαι μια ράτσα πουτανόψυχων που χωρίς να αναγνωρίζεις τα προσωπικά σου εγκλήματα, τα καλύπτεις εγκληματώντας σε κάποιους για τα εγκλήματα ομοιδεατών τους σε άλλο γεωγραφικο μήκος και πλάτος.
ΤΟΣΟ ΠΟΥΤΑΝΟΨΥΧΟΣ ΕΙΣΑΙ.
 

aigeas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2009
Μηνύματα
10.456
Like
19
Πόντοι
166
ο ''γερος της δημοκρατιας'' που κανουν τεμεναδες ολοι οι πασοκοι και οχι μονο γιατι κυνηγησε τους κουμουνιστες σαν σκυλια;;;
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το σήμερα με το χθες γιατί πρέπει να λαμβάνεται υπόψην συνεχώς;! :think:
Εντάξει σφαχτηκέ κόσμος,ΤΕΛΟΣ!!!

για να μη λαμβάνεται υπόψη πρέπει
α.
αυτοι που διέπραξαν εγκλήματα να ζητήσουν συγγνώμη.
β.
να μαθευτεί όλη η αληθεια ΟΠΟΙΝ και αν πονάει.
γ.
να ποινικοποιηθει η συμμετοχή σε άτομα που υποστηρίζουν εγκληματικές οργανώσεις και πρακτικές του παρελθόντος.
όπως ακριβώς έγινε στη γερμανία.
τελεία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom