Νέα

NBA - το καλύτερο πρωτάθλημα μπάσκετ στον κόσμο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ]{ING_J
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
2 τελικούς του το έδωσαν άλλοι παίκτες, και μετά επειδή θα πείτε για κορυφαίο σκόρερ, σε μια εποχή που η άμυνα παίζεται με τα μάτια, και οποιοσδήποτε έπαιρνε τουλάχιστον 30 με 40 σουτ ανά παιχνίδι και παίζει μέχρι τα 40, θα βγει 1ος σκόρερ. Εγώ πιστεύω ότι ο Γιάννης αν βελτιώσει περιφερειακό σουτ, θα τον ξεπεράσει.
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.218
Πόντοι
1.796
Όταν εγώ λέω ότι θέλουν άλλον προπονητή, τίποτα..χαμπάρι... Δεν πειράζει έφαγαν τον αποκλεισμό και ... ίσως, ίσως βάλουν μυαλό.
 

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.142
Κριτικές
8
Like
32.313
Πόντοι
6.536
FuscdTQaYAA3NDM.jpeg
 
  • Like
Αντιδράσεις: FARAW

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Υπερθλητης!! Αλλά με 4 στα 10 δεν τον λες και winner
απο τους μεγαλυτερους ηγετες που περασαν στο μπασκετ. Αν ηταν ατιτλος, ισως μιλαγαμε για κατι λιγοτερο. Αλλα 4 δαχτυλιδια δεν εχει ο καθενας, με ενεργη συμμετοχη, και ενα τσουβαλι ποντους και τρελο κουβαλημα.

Και μεταξυ μας, μονο το πρωταθλημα με τους Καβς θα αξιζε αποθεωσης, αρχιδατο, με την ομαδα της καρδιας του, χωρις το τρελο ροστερ που ειχαν οι ασταματητοι GSW.

Καλο ειναι να εκτιμαμε αυτα που εχουμε, γιατι στον αθλητισμο η ημερομηνια ληξης ειναι σχετικα συντομη. Οταν θα παιξει το τελευταιο του ματς ο Λεμπρον, το ΝΒΑ θα γινει φτωχοτερο, και αυτο ειναι δεδομενο.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
εν τω μεταξυ χτες οι Χιτ πληρωναν παραλογη αποδοση...
1682599016659.png


Δεν το πιστευα για να το φορτωσω, συγκεκριμενα εβαλα 1 ολοκληρο ευρω freebet :2funny: Αλλα δεν γινοταν να μην παιχτει εστω και ετσι. Εισαι ηδη 3-1, ντροπη...

και το επομενο μονοευρω freebet που εριξα πηγε κουβα για 1 ασσιστ στον Γκριν (τον περασε ο Curry) και γιατι ο Μονκ ο παπαρης εκανε 1/5 τριποντα ενω εβαλε 20+ ποντους...
1682599228680.png

αισχος
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
τα πρωτα ζευγαρια των ημιτελικων ειναι ετοιμα
1682599446175.png


στο πρωτο δεν εχω ιδεα τι θα γινει. τιποτα, μηδεν. Στο δευτερο ομως οι Heat απο την θεση 8 της regular, εχουν την ψυχολογια να πανε μακρια. Στηριζω :rockon:
 

τοκος

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2008
Μηνύματα
83
Like
83
Πόντοι
0
Καλοκαιρινες διακοπες πλεον ο Γιαννης. Ανωμαλη προσγειωση κι ευκολος αποκλεισμος. Κριμα.
 

FARAW

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Μαρ 2018
Μηνύματα
1.833
Κριτικές
2
Like
6.362
Πόντοι
1.336
Τόκος δεν πειραζει αυτό πιστεύω ότι θα είναι πολυ καλό για την εθνική μας να ξεκουραστεί περισσότερο και να τα δώσει όλα εκεί για να διακριθουμε στο παγκόσμιο .Εξωγήινος ο μπατλερ πήρε μόνος του τους μπακς .Εγώ πιστεύω ότι οι κελτες έχουν την καλύτερη ομάδα στο αμερικανικό πρωτάθλημα και θα πάρουν τον τίτλο .Για να δούμε .
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.983
Πόντοι
34.538
Ευτυχως αποκλειστηκαν οι BUCKS, να παρακλουθησουμε τα πλει οφς,
με την ησυχια μας,χωρις το πανηγυρακι για το Γιαννη και πουτσες μπλε.
Και φυσικα χωρις αναφορα απο τα μπουρδελοκαναλα πλεον.
Γι αυτους τους σαπιους τα πλει οφς τελειωσαν ,με τον αποκλεισμο
του λατρευτου τους Γιαννακη..
Αει στο διαολο μουνοπανα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Ευτυχως αποκλειστηκαν οι BUCKS, να παρακλουθησουμε τα πλει οφς,
με την ησυχια μας,χωρις το πανηγυρακι για το Γιαννη και πουτσες μπλε.
Και φυσικα χωρις αναφορα απο τα μπουρδελοκαναλα πλεον.
Γι αυτους τους σαπιους τα πλει οφς τελειωσαν ,με τον αποκλεισμο
του λατρευτου τους Γιαννακη..
Αει στο διαολο μουνοπανα.
απο τους πιο πετυχημενους αθλητες της εποχης μας ειναι τυπε, γιατι τετοιο μισος;
προφανως η πολυπαθη και μικρη ελλαδιτσα θα δωσει βαρος στον Γιαννη οσο παιζει στο κορυφαιο επιπεδο, οπως θα εκανε καθε χωρα για τους παικτες της.

Ερχεται και μουντομπασκετ σε λιγους μηνες, θα ξεφυτρωσουν παλι οι haters που βλεπουν μπασκετ μια φορα το χρονο σαν τα σαλιγκαρια, το χουμε μαθει το παραμυθι
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.983
Πόντοι
34.538
απο τους πιο πετυχημενους αθλητες της εποχης μας ειναι τυπε, γιατι τετοιο μισος;
προφανως η πολυπαθη και μικρη ελλαδιτσα θα δωσει βαρος στον Γιαννη οσο παιζει στο κορυφαιο επιπεδο, οπως θα εκανε καθε χωρα για τους παικτες της.

Ερχεται και μουντομπασκετ σε λιγους μηνες, θα ξεφυτρωσουν παλι οι haters που βλεπουν μπασκετ μια φορα το χρονο σαν τα σαλιγκαρια, το χουμε μαθει το παραμυθι
Μισος εχω για τα κωλοκαναλια που δεν μας ενημερωνουν για το ΝΒΑ,
αλλα για τον...Γιαννη...
Ο Αντετοκουμπο σαν αθλητης ειναι τοπ,δεν διαφωνω.
Κατσε εσυ τωρα και αν δεις καμμια ειδηση για το ΝΒΑ,γραψε μου..
 

atapos21

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
809
Like
6.166
Πόντοι
1.046
Μέχρι στιγμής η σειρά γουοριορς κινγκς πολύ καλή..παρόλο που έχασαν τα 2 πρώτα ματς το γύρισαν.. απ το 2015 κ μετά δεν έχουν χάσει σειρά στη δύση..πάμε για λεικερς γουοριορς στο 2 γύρο.. γενικά η δύση έχει καλά ματσαρισματα..κ θα ήθελα τελικούς δύσης γουοριορς σανς
ανατολή πιο αδιάφορη φαίνεται.. με εξαίρεση τους σελτικς οι άλλες ανατολικές δε μου γεμίσουν το μάτι..
Επιτέλους γιαννακης σπίτι του..
Το άλλο που λέτε με το λεφλοπα με 6 φάπες σε τελικούς τι θεωρείται ο τύπος?? Γοατ? Λουζερ είναι..
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Μισος εχω για τα κωλοκαναλια που δεν μας ενημερωνουν για το ΝΒΑ,
αλλα για τον...Γιαννη...
Ο Αντετοκουμπο σαν αθλητης ειναι τοπ,δεν διαφωνω.
Κατσε εσυ τωρα και αν δεις καμμια ειδηση για το ΝΒΑ,γραψε μου..
να μπαινεις σε ξενα σαιτ, που γιαννης ειναι απλα ενας πολυ καλος παικτης, και οχι ο θεος των θεων.
Τα ρεπορταζ των ελληνικων σαιτ ειναι σαπια ετσι κι αλλιως, ειτε εχουν ειτε δεν εχουν Γιαννη μεσα.
Δηλαδη τωρα που τελειωσε ο Γιαννης, θα βλεπεις τους ελληνες μπασκετικους να ζαλιζουν αρχιδια για Curry και Λεμπρον, με 300 αρθρα για τον καθενα. Η πλειοψηφια των αρθρογραφων δεν εχουν παει καν αμερικη να δουν ενα ματς ΝΒΑ απο κοντα, τι αποψη να εχουν;
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.983
Πόντοι
34.538
να μπαινεις σε ξενα σαιτ, που γιαννης ειναι απλα ενας πολυ καλος παικτης, και οχι ο θεος των θεων.
Τα ρεπορταζ των ελληνικων σαιτ ειναι σαπια ετσι κι αλλιως, ειτε εχουν ειτε δεν εχουν Γιαννη μεσα.
Δηλαδη τωρα που τελειωσε ο Γιαννης, θα βλεπεις τους ελληνες μπασκετικους να ζαλιζουν αρχιδια για Curry και Λεμπρον, με 300 αρθρα για τον καθενα. Η πλειοψηφια των αρθρογραφων δεν εχουν παει καν αμερικη να δουν ενα ματς ΝΒΑ απο κοντα, τι αποψη να εχουν;
Χρονια το κανω,σιγα μην περιμενω τους λελεδες της Ελληνικης δημοσιογραφιας.
Απλα τα βλεπω καμμια φορα και μου ερχεται να ξερασω...η γλωσσα εχει
φτασει στο πατωμα.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Χρονια το κανω,σιγα μην περιμενω τους λελεδες της Ελληνικης δημοσιογραφιας.
Απλα τα βλεπω καμμια φορα και μου ερχεται να ξερασω...η γλωσσα εχει
φτασει στο πατωμα.
ε τοτε κραζε τα αρδακια και οχι τον παικτη... Τι να κανει; να τους βαλει χερι να τους πει μην μιλατε για εμενα;
Αν οι δικοι μας ειναι γλοιωδεις τυποι χωρις ιχνος μυρωδιας, δεν φταιει εκεινος, αυτος παιζει την μπαλιτσα του χωρις να προκαλει καν.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.142
Κριτικές
166
Like
26.983
Πόντοι
34.538
ε τοτε κραζε τα αρδακια και οχι τον παικτη... Τι να κανει; να τους βαλει χερι να τους πει μην μιλατε για εμενα;
Αν οι δικοι μας ειναι γλοιωδεις τυποι χωρις ιχνος μυρωδιας, δεν φταιει εκεινος, αυτος παιζει την μπαλιτσα του χωρις να προκαλει καν.
Ειδες πουθενα να κραζω τον παικτη?
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
5.062
Κριτικές
9
Like
13.033
Πόντοι
3.836
απο τους μεγαλυτερους ηγετες που περασαν στο μπασκετ. Αν ηταν ατιτλος, ισως μιλαγαμε για κατι λιγοτερο. Αλλα 4 δαχτυλιδια δεν εχει ο καθενας, με ενεργη συμμετοχη, και ενα τσουβαλι ποντους και τρελο κουβαλημα.

Και μεταξυ μας, μονο το πρωταθλημα με τους Καβς θα αξιζε αποθεωσης, αρχιδατο, με την ομαδα της καρδιας του, χωρις το τρελο ροστερ που ειχαν οι ασταματητοι GSW.

Καλο ειναι να εκτιμαμε αυτα που εχουμε, γιατι στον αθλητισμο η ημερομηνια ληξης ειναι σχετικα συντομη. Οταν θα παιξει το τελευταιο του ματς ο Λεμπρον, το ΝΒΑ θα γινει φτωχοτερο, και αυτο ειναι δεδομενο.
Τεράστιος παίκτης ο ΛεΜπρον, έχει απίστευτα αθλητικά προσόντα για την ηλικία του. Δυνατός ,γρήγορος, παίζει άμυνα, σκοράρει κοντά στο καλάθι, σκοράρει μακριά, πάσα και ηγέτης στο γήπεδο. Αν είχε παίξει την ίδια περίοδο με το Τζόρνταν δεν ξέρω ποιος θα ήταν ο καλύτερος. Για μένα ο Τζόρνταν ήταν καλύτερος αλλά όχι με μεγάλη διαφορά.
 

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Ειδες πουθενα να κραζω τον παικτη?
Λαθος μου αν το παρεξηγησα. Φανηκες πολυ χαρουμενος που αποκλειστηκαν οι "σαπιοι" Μπακς που ολη τη regular πηγαν τραινο (οχι οτι λεει πολλα αυτο στο ΝΒΑ βεβαια) και επειδη εκανες δις αναφορα στον "λατρεμενο" Γιαννη φανταστηκα οτι εισαι ενας απο τους πολλους χεητερς που εδω μεσα τους εχουμε με το κιλο, κι ας μην ξερουν τι χρωμα ειναι η σπυριαρα.

Οπως και να εχει, για εμενα σαν φιλαθλο το μονο θετικο ειναι οτι θα ειναι ξεκουραστος για το μουντομπασκετ.
Και αυτος και ο θανασαρος φυσικα :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Δεν υπάρχει καμία ιστορία αυτή τη στιγμή. Δημιούργησε μία! (click + στο avatar).
Top Bottom