Νέα

NBA - το καλύτερο πρωτάθλημα μπάσκετ στον κόσμο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ]{ING_J
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
αυτο μου ζηταει premium εγγραφη
κανα τζαμπαρια υπαρχει ρε τυπε? :2funny: :2funny:

Δε θέλουν premiun εγγραφή, τουλάχιστον εγώ δεν έχω κάνει. Συνήθως αν κάνεις refresh μετά σου φορτώνουν κανονικά.
Αν πάλι δεν σου παίζει, δες αυτό και πες μου:

 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

pinkmartini20

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Half time :Orlando Magic -  Philadelphia 76ers 
                50        -        46 :thumbsup: :thumbsup:
 

pinkmartini20

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Τελικό αποτέλεσμα: Orlando Magic - Philadelphia 76ers
                      98        -      100         
              :dancing: :boobies: :dancing: :boobies:
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
on fire o Rondo 13pts/14' ως τωρα. παντως οι bulls τους εχουν τρελανει στην ταπα , αυτος o noah εχει φοβερο timing .
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
ε οχι ρε πουστη τον ματιασα!!!! χτυπησε το γονατο του και βγηκε εξω, δειχνει να ποναει .... :headbang:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
on fire o Rondo 13pts/14' ως τωρα. παντως οι bulls τους εχουν τρελανει στην ταπα , αυτος o noah εχει φοβερο timing .

ε οχι ρε πουστη τον ματιασα!!!! χτυπησε το γονατο του και βγηκε εξω, δειχνει να ποναει .... :headbang:

:2funny: :2funny: :2funny:

Πλάκα-πλάκα, φέτος έχω δει το Ρόντο να έχει χτυπήσει με παρόμοιο τρόπο άλλες 3-4 φορές και ποτέ δεν έχει πάθει τίποτα σοβαρό. Ματσάρα το χθεσινό, τρίποντα που μπαίνανε από παντού αλλά τελικά ο Ray-Ray ήταν πολύ αποφασισμένος. Όποιος δεν είδε το ματς, αξίζει να δει τα στιγμιότυπα. :rockon:

Bulls vs Celtics, Game 2 (4/20/09)

[youtube=560,340]oJrjvuGyHcY[/youtube]
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ερωτηση....
πως γινεται ρε σεις οι σελτικς να δυσκολευονται απεναντι στους κουλους τους μπουλς?? :think: :2funny:    εκτος απο την απωλεια του γκαρνετ ετσι? κατι αλλο??
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
ερωτηση....
πως γινεται ρε σεις οι σελτικς να δυσκολευονται απεναντι στους κουλους τους μπουλς?? :think: :2funny:     εκτος απο την απωλεια του γκαρνετ ετσι? κατι αλλο??

Λείπει ο Γκαρνέτ που είναι η ψυχή της ομάδας (χάνει όλα τα playoffs). Επίσης οι Celtics δεν παίζουν την περσινή τους άμυνα ενώ οι καινούργιοι βετεράνοι που πήγαν στη Βοστώνη δεν είναι αντάξιοι των περσινών τους. Από την άλλη, οι Bulls είναι πολύ πιο νεανική ομάδα και μετά την πρώτη τους νίκη, το ηθικό τους είναι στα ύψη. Θα δυσκολευτεί πολύ η Βοστώνη αλλά μάλλον θα περάσει.

Δείτε και αυτό το άρθρο:
(ο παιχταράς το πήρε απόφαση και πάει για top 3 στο Draft)

www.sport-fm.gr/article/173492]Δήλωσε συμμετοχή στα ντραφτ ο Ρούμπιο[/url]

104141.jpg


Έτοιμος να κάνει το άλμα στο ΝΒΑ αισθάνεται ο Ρίκι Ρούμπιο. Ο 18χρονος πλέι μέικερ της Μπανταλόνα δήλωσε επίσημα συμμετοχή στα ντραφτ του ΝΒΑ, παρότι διατηρεί δικαίωμα να την αποσύρει μέχρι και δέκα ημέρες πριν τη διαδικασία, που θα γίνει στις 25 Ιουνίου. Οι πρώτες εκτιμήσεις αναφέρουν πως ο Ισπανός διεθνής, αργυρός ολυμπιονίκης στο Πεκίνο, μπορεί να πλασαριστεί στην πρώτη τριάδα, αν και δεν αποκλείεται να είναι ακόμη και νούμερο «1». Αξίζει πάντως να σημειωθεί πως έχει συμβόλαιο με την Μπανταλόνα ως το 2011 και σε αυτό περιλαμβάνεται ρήτρα αποδέσμευσης ύψους 6 εκατ. ευρώ.
 

stratigosss

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαρ 2008
Μηνύματα
6.275
Κριτικές
44
Like
20
Πόντοι
1.290
ναι και του χρονου θα τον πακεταρουν παλι πισω για ισπανια...
ελα μωρε πως να παιξει το παιδακι μεσα στα θηρια?
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
ναι και του χρονου θα τον πακεταρουν παλι πισω για ισπανια...
ελα μωρε πως να παιξει το παιδακι μεσα στα θηρια?

:o :o :o :o :o

Stratigosss, τι είναι αυτά που λες? Ο Rubio μπορεί να κάνει τρελά πράγματα στο NBA. Δεν τον είδες το καλοκαίρι τι έκανε στους Ολυμπιακούς? Εκτός του ότι σα playmaker έχει εξαιρετική αντίληψη του χώρου και είναι αρκετά καλός στην άμυνα, τέτοιο τσαμπουκά και θράσος δεν έχω ξαναδεί σε πιτσιρικά. Μιλάμε έπαιζε στην Ισπανία λες και ήταν 10 χρόνια στην εθνική. ΟΚ, σουτ δεν έχει ακόμα αλλά αυτό φτιάχνεται με τον καιρό. Επίσης, για το μέγεθος που λες είναι πάνω από το Μ.Ο. στη θέση του ενώ μυϊκή μάζα σίγουρα θα πάρει στο ΝΒΑ. Για παράδειγμα ο Rubio (19 ετών) είναι αρκετά πιο ψηλός από τον Chris Paul (24 χρονών) και στο ίδιο ύψος με τον Deron Williams (24 ετών). Εννοείται πως δεν είναι πουθενά κοντά στο επίπεδό τους ακόμα, αλλά είναι πολύ καλύτερος τώρα από αυτούς όταν ήταν στην ηλικία του. Επομένως πρέπει να τον βλέπεις σαν να ήταν κολλεγιακός παίχτης και όχι Ευρωπαίος βετεράνος - έτοιμος για ΝΒΑ. Μη ξεχνάς ότι παίζει επαγγελματικά από τα 14 του. Ο Jennings της Λοτομάτικα Ρόμα θεωρείται απίστευτο ταλέντο από τους Αμερικάνους και σίγουρα θα διαλεχτεί μέσα στους 15 κορυφαίους του draft. Αυτός είναι χειρότερος από Rubio κατά τη γνώμη μου αλλά όλοι οι ειδικοί λένε ότι θα κάνει καριέρα στο ΝΒΑ. Τώρα αν ο Ricky κάποτε γυρίσει στην Ευρώπη δε το ξέρω, αλλά στην ηλικία του δε νομίζω ποτέ κάποιος Ευρωπαίος να είχε τόσες πολλές δυνατότητες & πιθανότητες να κάνει μεγάλη καριέρα στο ΝΒΑ.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
& μιας και το έφερε η κουβέντα για ΝΒΑ draft, το no.1 μάλλον θα είναι ο Blake Griffin.
(λευκός Αμερικανός μετά από δε-ξέρω-και-εγώ-πόσα χρόνια...)

http://[URL unfurl="true"]www.stilettosetsports.com/wp-content/uploads/2009/01/blake-griffin-bryan-davis.jpg[/img[/URL]]

[youtube=560,340]LQbKFyD0SeY[/youtube]

stratigosss, τέτοια θηρία εννοούσες? :dancing:
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
ερωτηση....
πως γινεται ρε σεις οι σελτικς να δυσκολευονται απεναντι στους κουλους τους μπουλς?? :think: :2funny:     εκτος απο την απωλεια του γκαρνετ ετσι? κατι αλλο??

λειπει η ενεργεια του γκαρνετ και οι bulls ειναι νεοτερη και πιο αθλητικη ομαδα. χτες τους τρελανανε στην ταπα του σελτικς. αυτος ο miller χοντρος , αργος αλλα την δουλιτσα του την κανει. αν δεν ειχε φορτωθει νωρις ο rose με φαουλ ισως να ειχε διαφορετικη εξελιξη το ματς.
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
Από τα ματς των 2 τελευταίων ημερών, είδα μόνο το Pistons @ Cavaliers, Game 2 το οποίο ήταν σαν το πρώτο απλά ο LeBron ξεκουράστηκε περισσότερο. Όποιος είδε κάποιο άλλο, ας ενημερώσει.

Χθεσινά αποτελέσματα:
Atlanta Hawks - Miami Heat 93-108 (1-1)
Orlando Magic - Philadelphia 76ers 96-87 (1-1)
Denver Nuggets - New Orleans Hornets 108-93 (2-0)

& video  :rockon:

Dwayne Wade Awakens, Ties Playoff Series With Hawks

[youtube=560,340]-cIYXwFDAxc[/youtube]
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom