Νέα

NBA - το καλύτερο πρωτάθλημα μπάσκετ στον κόσμο!!!

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ]{ING_J
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 5K
  • Εμφανίσεις 213K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66

φιλε αυτο ειναι αλλα οπως ειπα θελει συνδρομη. καλη αναλυση εχει εχει ομως καποια κολληματα που κ που.

παει για εκπληξη το σικαγο ,+7 21' ακομα.

Εγώ στο είχα προτείνει. Έβαλα και εγώ το HD πακέτο που είναι τελικά πολύ καλό (αν και έκανε κανα 10λεπτο να μου ανοίξει).
Πάντως θα το δεις ότι όσο πιο αργά είναι τα παιχνίδια, τόσο καλύτερο θα είναι και το stream λόγω περιορισμένου κοινού.
Όποιος δεν έβαλε League Pass, να τσεκάρει τα παρακάτω sites για live streams.


Και πάντα σε μία καρτέλα τα live scoreboards. :rockon:
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
απογοητευση φιλε, στο πρωτο ματς με πεταξε 4-5 φορες εξω και προς το τελος σερνοτανε. τωρα που βλεπω cavs απλα δεν βλεπεται.τους εστειλα μειλ με καντηλια γιατι πανε τσαμπα τα 23 ευρω.

ματσαρα το σικαγο - βοστωνη παντως . ο σχολιαστης φωναζε στον τραγικο αλεν "ξυπνα ray δεν παιζει ο γκαρνετ σημερα κατι πρεπει να κανεις!"
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
απογοητευση φιλε, στο πρωτο ματς με πεταξε 4-5 φορες εξω και προς το τελος σερνοτανε. τωρα που βλεπω cavs απλα δεν βλεπεται.τους εστειλα μειλ με καντηλια γιατι πανε τσαμπα τα 23 ευρω.

ματσαρα το σικαγο - βοστωνη παντως . ο σχολιαστης φωναζε στον τραγικο αλεν "ξυπνα ray δεν παιζει ο γκαρνετ σημερα κατι πρεπει να κανεις!"

Τόσο πολύ σου σέρνεται? :think:
Και εμένα μου κόλλαγε σαν HD στο Cavs-Pistons αλλά το γύρισα σε SD και βλέπεται κάπως. Γενικότερα με τα ματς των Cavs & Celtics γίνεται χαμός επειδή είναι οι πιο δημοφιλείς ομάδες της Ανατολής και τις βλέπουν όλοι γιατί τα παιχνίδια τους είναι νωρίς. Αν δεις μετά το Spurs-Mavericks θα είναι σίγουρα αρκετά καλύτερα. Λογικά ξέρεις από justin.tv ότι πρέπει να έχεις κλειστά προγράμματα torrents κλπ. για να μη σου τρώνε ταχύτητα. Επίσης έχω την εντύπωση ότι όταν σου ψιλοκολλάει, καλύτερα να πατάς stop και μετά play παρά να το αφήνεις να φτιάξει μόνο του.

Το πρώτο ήταν όντως ματσάρα και οι σχολιαστές είχαν πολύ γέλιο. Φάνηκε η απουσία του Garnett.
Τώρα οι Pistons δυσκολεύονται πολύ και είναι πίσω 12 πόντους. Λογικά στο 2ο θα μεγαλώσει η διαφορά και το μόνο ενδιαφέρον θα είναι πόσους πόντους θα βάλει ο LeBron (ήδη έχει 22).
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Τόσο πολύ σου σέρνεται? :think:
Και εμένα μου κόλλαγε σαν HD στο Cavs-Pistons αλλά το γύρισα σε SD και βλέπεται κάπως. Γενικότερα με τα ματς των Cavs & Celtics γίνεται χαμός επειδή είναι οι πιο δημοφιλείς ομάδες της Ανατολής και τις βλέπουν όλοι γιατί τα παιχνίδια τους είναι νωρίς. Αν δεις μετά το Spurs-Mavericks θα είναι σίγουρα αρκετά καλύτερα. Λογικά ξέρεις από justin.tv ότι πρέπει να έχεις κλειστά προγράμματα torrents κλπ. για να μη σου τρώνε ταχύτητα. Επίσης έχω την εντύπωση ότι όταν σου ψιλοκολλάει, καλύτερα να πατάς stop και μετά play παρά να το αφήνεις να φτιάξει μόνο του.

Το πρώτο ήταν όντως ματσάρα και οι σχολιαστές είχαν πολύ γέλιο. Φάνηκε η απουσία του Garnett.
Τώρα οι Pistons δυσκολεύονται πολύ και είναι πίσω 12 πόντους. Λογικά στο 2ο θα μεγαλώσει η διαφορά και το μόνο ενδιαφέρον θα είναι πόσους πόντους θα βάλει ο LeBron (ήδη έχει 22).

ολα κλειστα τα εχω. ο υπολογιστης μου ειναι 3ετιας γιαυτο δεν εβαλα το HD πακετο αλλα κ παλι δεν δικαιολογειται να σερνεται απο τη στιγμη που πληρωνουμε μια -εστω κ μικρη - συνδρομη.

παντως ο λεμπρον ειναι αφηνιασμενος . εχω δει απειρα παιχνιδια αλλα τετοιο βλεμμα , τετοια αποφασιστικοτητα ουτε στον MJ δεν εχω δει και συγνωμη για το ιεροσυλο της φρασης. μακαρι να το παρει και να βγει και mvp που ειναι σχεδον σιγουρο , το αξιζει .
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
παντως ο λεμπρον ειναι αφηνιασμενος . εχω δει απειρα παιχνιδια αλλα τετοιο βλεμμα , τετοια αποφασιστικοτητα ουτε στον MJ δεν εχω δει και συγνωμη για το ιεροσυλο της φρασης. μακαρι να το παρει και να βγει και mvp που ειναι σχεδον σιγουρο , το αξιζει .

Έκανε άλλο ένα πολύ καλό παιχνίδι (38 pts, 7 ast, 8 reb). :o
Αυτό για την αποφασιστικότητα δε ξέρω, ίσως να είναι επειδή είναι μακράν ο καλύτερος στην ομάδα του και στο ότι δεν υπάρχει άλλο κοινό στο ΝΒΑ που να λατρεύει τόσο πολύ ένα παίχτη, όσο του Cleveland λατρεύει το LeBron. Το MVP θεωρείται στάνταρ ότι θα πάει σ' αυτόν αλλά το πρωτάθλημα το θέλω στο L.A. :rockon:
 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66
το στυλ της εκπομπης και το χιουμορ θυμιζει εντονα [size=16pt]σκουντη καρμοιρη συριγο και σια[/size] :2funny: :2funny:

Ε ναι ρε, αφού στον τομέα τους είναι οι καλύτεροι. :2funny:

getImage.do
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
Έκανε άλλο ένα πολύ καλό παιχνίδι (38 pts, 7 ast, 8 reb). :o
Αυτό για την αποφασιστικότητα δε ξέρω, ίσως να είναι επειδή είναι μακράν ο καλύτερος στην ομάδα του και στο ότι δεν υπάρχει άλλο κοινό στο ΝΒΑ που να λατρεύει τόσο πολύ ένα παίχτη, όσο του Cleveland λατρεύει το LeBron. Το MVP θεωρείται στάνταρ ότι θα πάει σ' αυτόν αλλά το πρωτάθλημα το θέλω στο L.A. :rockon:

εγω πιστευω οτι ειναι απο τους παικτες που εχουν τεραστια αυτοπεποιθηση . παιρνει τη μπαλα και κοιταει την αμυνα λες και τους λεει "θα σας περασω ολους απο πανω και θα καρφωσω στα μουτρα σας" . δεν τον εχω δει να δισταζει ποτε , πασαρει σαν κοντος , πηδαει στο θεο , ειναι δυνατος αλλα και ελαστικος , φετος βαζει και πιο πολλα 3ποντα , κατεβαζει τη μπαλα , τι αλλο να κανει ? τον φανταζομαι στην ιδια ομαδα με nash 2 χρονια νεοτερο και απλα ερεθιζομαι στην σκεψη τι θα κανανε οι 2 τους.

θελω να παρει το πρωταθλημα οχι γιατι θα ειναι η επιβραβευση του ταλεντου του lebron αλλα γιατι γουσταρω τoν west , θαυμαζω τη βελτιωση του βαρεχαο , την αναγεννηση του mo και θελω αλλο ενα πρωταθλημα για το animal που λεγεται Βen Wallace!
 

pinkmartini20

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2008
Μηνύματα
255
Like
0
Πόντοι
1
Οι Πίστονς για να έχουν ελπίδες να κάνουν την μεγάλη έκπληξη θα πρέπει να παίξουν τη γνωστή τους άμυνα πάνω στον Λεμπρόν.
Πάντως πιστεύω πως το δεύτερο ματς θα είναι εντελώς διαφορετικό.
Το πιο αμφίβολο ζευγάρι για πρόκριση είναι το Πόρτλαντ-Ρόκετς.Τέλος τεράστια η νίκη των Μπουλς να δούμε αν θα έχει
συνέχεια. :rockon: :boobies: :rockon: :boobies:
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1
η νεα διαφημιση snickers που επαιξε και 100 φορες σημερα στα time out , με πρωταγωνιστη τον παχουλο πια patrick ewing!!

 

mouNINJA

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.655
Like
28
Πόντοι
66

Όλοι συμπαθούμε το Beast from the East. :rockon:

929998~Ben-Wallace-Kissing-2004-NBA-Championship-Trophy-Photofile-Posters.jpg



Οι Πίστονς για να έχουν ελπίδες να κάνουν την μεγάλη έκπληξη θα πρέπει να παίξουν τη γνωστή τους άμυνα πάνω στον Λεμπρόν.
Πάντως πιστεύω πως το δεύτερο ματς θα είναι εντελώς διαφορετικό.
Το πιο αμφίβολο ζευγάρι για πρόκριση είναι το Πόρτλαντ-Ρόκετς.Τέλος τεράστια η νίκη των Μπουλς να δούμε αν θα έχει
συνέχεια. :rockon: :boobies: :rockon: :boobies:

Έτσι ακριβώς. Σήμερα ο LeBron έκανε τα γνωστά του άρα οι Cavs δε χάνανε με τίποτα.
Συμφωνώ ότι το Portland-Ηouston είναι το πιο αμφίρροπο και μετά το Atlanta-Miami και Denver-New Orleans.
Τώρα αρχίζει ο εμφύλιος του Texas. Για streams ψάξτε στο post μου στην κορυφή της σελίδας και όποιο καλό βρείτε ποστάρετέ το ξανά. Σχετικά με το ματς, βλέπω San Antonio αλλά θέλω Dallas. :rockon:
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Όλοι συμπαθούμε το Beast from the East. :rockon:

929998~Ben-Wallace-Kissing-2004-NBA-Championship-Trophy-Photofile-Posters.jpg



Έτσι ακριβώς. Σήμερα ο LeBron έκανε τα γνωστά του άρα οι Cavs δε χάνανε με τίποτα.
Συμφωνώ ότι το Portland-Ηouston είναι το πιο αμφίρροπο και μετά το Atlanta-Miami και Denver-New Orleans.
Τώρα αρχίζει ο εμφύλιος του Texas. Για streams ψάξτε στο post μου στην κορυφή της σελίδας και όποιο καλό βρείτε ποστάρετέ το ξανά. Σχετικά με το ματς, βλέπω San Antonio αλλά θέλω Dallas. :rockon:
εγω θελω σουηδο στον σχολιασμο
που εισαι ρε σουηδεεεεεεεεεεεεε
:rockon: :rockon:
θυμασε ρε τον ξυλικι που επεσε με τον αρτεστ?
οταν ηταν στην ιντιανα ο ρον?
 

jimmyee

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2008
Μηνύματα
385
Like
0
Πόντοι
1

σκεψου να βλεπεις τον Big Ben να τρεχει κατα πανω σου να σε χτυπησει...κλεινεις τα ματια και ευχεσαι να λιποθυμισεις με την πρωτη....
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Boston-Chicago 103-105
Cleveland-Detroit 102-84
San Antonio-Dallas 97-105
Portland-Houston 81-108

3στα4 σπασανε :rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom