Νέα

Ναυτικοι, περιπέτειες με κοριτσια του λιμανιου...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tritwnas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 82
  • Εμφανίσεις 13K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

tritwnas

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Δεν βρήκα αντίστοιχο νήμα ανοιχτο, εκτός αν δεν έψαξα καλά.

Συνάδελφοι ποια γαμησια από λιμάνια σας έμειναν αξεχαστα;;

Αρχίζοντας θα πω στην Ταϊλάνδη, που τα κορίτσια μπήκαν μέσα στο πλοιο, ναι ήταν κορίτσια, και είχαμε παρτυ με ποτό και χορό. Και μετά στην καμπινα τρελά γαμησια, ότι ζητάς και με χαμόγελο..
Ενδεικτικά αναφέρω 2 μέρες την είχα την κοπελιά, 200 δολάρια!
Το μόνο που χάλασε είναι ότι δεν ήθελε καμια να πάρω 2. Η μόνη της ή καθόλου...
 

Fernando Alonso

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2019
Μηνύματα
536
Like
754
Πόντοι
86
Παραναγουα και Οδησσός. Τώρα μας έχει μείνει μόνο καμία Σαμαριντα, που ανεβαίνουν οι θειτσες πάνω και λέμε κι ευχαριστώ.
 
OP
OP
T

tritwnas

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2021
Μηνύματα
22
Κριτικές
1
Like
34
Πόντοι
0
Καλά όπως τα έκαναν σε ελάχιστα λιμάνια ανεβαίνουν και είσαι με τον φόβο.
Αλλα έχει και τα καλά λιμάνια ακόμα.
Σάο σεμπαστιαο, αρουμπα. Κτλ
Με ωραία κορμιά και δεν κάνουν αγγαρεία...
 

Katikos

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαρ 2022
Μηνύματα
452
Like
833
Πόντοι
81
Αν έχει κάποιος εμπειρίες από λατινική Αμερική ας μας πει.Ειδικα Βραζιλία κ Κολομβία.
 

kronos

Μέγας
Εγγρ.
28 Δεκ 2006
Μηνύματα
4.452
Κριτικές
3
Like
12.339
Πόντοι
3.506
Περιστατικό που μου διηγήθηκε η γυναίκα που είχαμε για οικιακή βοηθό.
Ο ανδρας της ναυτικός, λοστρόμος..
Ο γιός της επίσης ναυτικός Β! μηχανικός σε άλλο καράβι
Παει ο γιός στη Γιοκοχάμα και πάει σε ενα "οίκο" του λιμανιού.Η γκέισα πόρνη σε σπασμένα Ελληνικά του λέει "..εμένα αρέσει Ελληνικός, ξέρει πολλούς..." και του φέρνει ενα άλμπουμ με φωτογραφίες...
Πρώτη σελίδα αυτή με τον πατέρα του σε πολύ ιδιαίτερες στιγμές..
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.329
Κριτικές
18
Like
20.282
Πόντοι
4.546
Περιστατικό που μου διηγήθηκε η γυναίκα που είχαμε για οικιακή βοηθό.
Ο ανδρας της ναυτικός, λοστρόμος..
Ο γιός της επίσης ναυτικός Β! μηχανικός σε άλλο καράβι
Παει ο γιός στη Γιοκοχάμα και πάει σε ενα "οίκο" του λιμανιού.Η γκέισα πόρνη σε σπασμένα Ελληνικά του λέει "..εμένα αρέσει Ελληνικός, ξέρει πολλούς..." και του φέρνει ενα άλμπουμ με φωτογραφίες...
Πρώτη σελίδα αυτή με τον πατέρα του σε πολύ ιδιαίτερες στιγμές..
Και ο γιος κατευθείαν τα μετέφερε στην μαμάκα του, να χαρεί;
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.740
Κριτικές
6
Like
11.195
Πόντοι
3.936
Καποτε ειχα μια βουλγαρα. Καλο νιμου που εκανε τα παντα. Αυτη απο οικιακη βοηθος στα Β.Π, κατεληξε σε διαφορα κωλομπαρα.Καποια στιγμη εκεινη δουλευε στη Ροδο. Ενας θειος μου νσυτικος βρεθηκε σαν θαμωνας εκει. Κουβεντα στην κουβεντα του διηγηθηκε για την πρωην σχεση μας. Ονοματεπωνυμο , καταστασεις κτλπ. -Τοτε της απαντησε.. 《 Ξερεις ποιος ειμαι εγω; Ειμαι ο θειος του..》 Αυτη κοκκινισε, ισως ντραπηκε; και εξαφανιστηκε..
 
Τελευταία τροποποίηση:

ELMOUNIO

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2016
Μηνύματα
799
Κριτικές
1
Like
1.748
Πόντοι
486
Καποτε ειχα μια βουλγαρα. Καλο νιμου που εκανε τα παντα. Αυτη απο οικιακη βοηθος στα Β.Π, κατεληξε σε διαφορα κωλομπαρα.Καποια στιγμη αυτη δουλευε στη Ροδο. Ενας θειος μου νσυτικος βρεθηκε σαν θαμωνας εκει. Κουβεντα στην κουβεντα του διηγηθηκε για την πρωην σχεση μας. Ονοματεπωνυμο , καταστασεις κτλπ. -Τοτε της απαντησε.. 《 Ξερεις ποιος ειμαι εγω; Ειμαι ο θειος του..》 Αυτη κοκκινισε, ισως νταπηκε; και εξαφανιστηκε..
Εισαι σίγουρος ότι δεν την έφαγε ο θείος ?
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.740
Κριτικές
6
Like
11.195
Πόντοι
3.936
Εισαι σίγουρος ότι δεν την έφαγε ο θείος ?
Και να την ετρωγε δε θα με ενοιαζε.. Απλα στη φαση μπροστα ηταν και ενας ξαδελφος μου. Επομενως ηταν διασταυρωμενο το συμβαν.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.329
Κριτικές
18
Like
20.282
Πόντοι
4.546
Και να την ετρωγε δε θα με ενοιαζε.. Απλα στη φαση μπροστα ηταν και ενας ξαδελφος μου. Επομενως ηταν διασταυρωμενο το συμβαν.
Ελπίζω να μην αποκάλυψε πιπεράτες λεπτομέρειες και προσωπικά δεδομένα...
 

Y13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.452
Like
4.947
Πόντοι
456
Santos πήρα ΤΟ ΜΟΥΝΙ ούτε γάμησα ούτε θα ξαναγαμήσω τέτοιο μουνιί ! Rio grande do Sul η Ανδριάνα, 35αρα τότε αυτή 24 εγώ, μαμασά εκείνη, και 2 φορές που πήγαμε το μακρινό 94έναρασα SUPER..........Στην Yokohama σε ένα μπαράκι τελειωμένο που πήγαμε έψαχνα και εγώ να βρω σε αρχαίες φωτογραφίες τον πατέρα μου, και αυτός Καπετάνιος.
 

gamawmetiskaltses

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2023
Μηνύματα
3.245
Like
16.214
Πόντοι
2.256
Καποτε ειχα μια βουλγαρα. Καλο νιμου που εκανε τα παντα. Αυτη απο οικιακη βοηθος στα Β.Π, κατεληξε σε διαφορα κωλομπαρα.Καποια στιγμη εκεινη δουλευε στη Ροδο. Ενας θειος μου νσυτικος βρεθηκε σαν θαμωνας εκει. Κουβεντα στην κουβεντα του διηγηθηκε για την πρωην σχεση μας. Ονοματεπωνυμο , καταστασεις κτλπ. -Τοτε της απαντησε.. 《 Ξερεις ποιος ειμαι εγω; Ειμαι ο θειος του..》 Αυτη κοκκινισε, ισως ντραπηκε; και εξαφανιστηκε..
Εχεμύθεια πάνω από όλα!!! :cheesy::cheesy::cheesy:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

_TELIS_

Μέλος
Εγγρ.
14 Μαΐ 2022
Μηνύματα
300
Like
544
Πόντοι
81
Δεν βρήκα αντίστοιχο νήμα ανοιχτο, εκτός αν δεν έψαξα καλά.

Συνάδελφοι ποια γαμησια από λιμάνια σας έμειναν αξεχαστα;;

Αρχίζοντας θα πω στην Ταϊλάνδη, που τα κορίτσια μπήκαν μέσα στο πλοιο, ναι ήταν κορίτσια, και είχαμε παρτυ με ποτό και χορό. Και μετά στην καμπινα τρελά γαμησια, ότι ζητάς και με χαμόγελο..
Ενδεικτικά αναφέρω 2 μέρες την είχα την κοπελιά, 200 δολάρια!
Το μόνο που χάλασε είναι ότι δεν ήθελε καμια να πάρω 2. Η μόνη της ή καθόλου...
Rayong ή Si Racha ?
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.211
Κριτικές
14
Like
4.511
Πόντοι
3.715
Δεν βρήκα αντίστοιχο νήμα ανοιχτο, εκτός αν δεν έψαξα καλά.

Συνάδελφοι ποια γαμησια από λιμάνια σας έμειναν αξεχαστα;;

Αρχίζοντας θα πω στην Ταϊλάνδη, που τα κορίτσια μπήκαν μέσα στο πλοιο, ναι ήταν κορίτσια, και είχαμε παρτυ με ποτό και χορό. Και μετά στην καμπινα τρελά γαμησια, ότι ζητάς και με χαμόγελο..
Ενδεικτικά αναφέρω 2 μέρες την είχα την κοπελιά, 200 δολάρια!
Το μόνο που χάλασε είναι ότι δεν ήθελε καμια να πάρω 2. Η μόνη της ή καθόλου...
μέσα στο 90...μου είχε φέρει η μάνα τους τις κόρες της πάνω! Με την ευχή της. (Η μάνα δεν έλεγε)
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
Δεν βρήκα αντίστοιχο νήμα ανοιχτο, εκτός αν δεν έψαξα καλά.

Συνάδελφοι ποια γαμησια από λιμάνια σας έμειναν αξεχαστα;;

Αρχίζοντας θα πω στην Ταϊλάνδη, που τα κορίτσια μπήκαν μέσα στο πλοιο, ναι ήταν κορίτσια, και είχαμε παρτυ με ποτό και χορό. Και μετά στην καμπινα τρελά γαμησια, ότι ζητάς και με χαμόγελο..
Ενδεικτικά αναφέρω 2 μέρες την είχα την κοπελιά, 200 δολάρια!
Το μόνο που χάλασε είναι ότι δεν ήθελε καμια να πάρω 2. Η μόνη της ή καθόλου...
μια για τον καθενα ειναι μαστορι
εμενα βραζιλιανα φοιτητρια one night stand αφου την εψηνα δυο μερες μου εχωσε γλωσσοφιλα μεσα στο μπαρ που πιναμε με μια βγηκαμε αλλες πεντε φορες κι επεσε ενα γαμησι μεχρι το αλλο μεσημερι
με δυο εχω παει λιγες φορες, προτιμω μια, οι δυο μπορει να γυρισει σε λεσβιακο, ευτυχως δε μου ετυχε εμενα αυτο και δεν το επεδιωξα και πολυ, αλλη μια φορα με δυο αλλα με τραβαγε η μια με τραβαγε η αλλη τελικα εφυγα μονος
μια και καλη καθε φορα
 

sotos71

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2023
Μηνύματα
1.471
Like
2.325
Πόντοι
456
Μέχρι και στην Ιαπωνία μας πήρανε είδηση τι πειναλες ειμαστε..
Ναυτικός δεν είμαι, αλλά τι θες να κάνει κάποιος, κλεισμένος για κανένα μήνα στο πλοίο;
Να μην ψάχνει να πηδήξει;
Και τον λες και πεινάλα...
 

!blis

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Νοε 2009
Μηνύματα
9.703
Κριτικές
41
Like
3.000
Πόντοι
3.477
μου εχει τυχει επισης τσιμπουκι στο ενα ποτο κονσομασιον να με τραβαει στην τουαλετα να μου παρει πιπα, εκει τελειωσε και η σχεση μας μετα την πιπα, σχεση της πιπας που λενε
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Α-Ω
Εγγρ.
10 Μαΐ 2021
Μηνύματα
341
Like
597
Πόντοι
81
Είχε ακουστεί η εξής ιστορία δεκαετία 90 στον Πειραιά. Ελληνας ναυτικός είχε μια γυναίκα στον Πειραιά, μια στη Βραζιλία και μια σε άλλη χωρα της Λατινικής Αμερικής, απο ενα παιδί με την καθεμία. Ανακαλυτει η Βραζιλιάνα την υπαρξη των αλλων δύο, συνενοουνται και τον περιμένουν στον Πειραιά που ξεμπαρκαρε.
Υπάρχει κάποιος που ξέρει το περιστατικό να μας διαφωτίσει, να το διανθίσει με λςπτομερειες; τι μερακλής ήταν αυτος;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom