Νέα

Nayomi

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Έλεος με τα αρνητικά σχόλια. Αν δεν σας αρέσει απλά προσπεράστε το. Σε άλλα νήματα από call girl δεν γίνεται αυτή η επίθεση. Τι σας έχει κάνει το Ελενάκι και της επιτίθεστε τόσο πολύ;
Ποια επίθεση εννοείς; Για δώσε ένα παράδειγμα;
Εγώ πάντως διαβάζω ότι ένας άνθρωπος λέει ότι θέλει να μας σφάξει όλους βρίζει ουρλιάζει και λέει ότι θα μας βρει και θα μας θάψει.
Διαβάζεις κάτι παρόμοιο κάπου αλλού; Πιστεύεις ότι πρέπει να το προσπεράσουμε χωρίς να το χαρακτηρίσουμε; Αν μια στο εκατομμύριο αυτή η απειλή γίνει πράξη στο επόμενο ραντεβού της αναλαμβάνεις εσύ την ευθύνη;
Αν στο επόμενο ραντεβού της κάποιος άτυχος πληρώσει για μια ώρα υπηρεσίας και κάνει έρωτα μια ώρα και αυτό δεν αρέσει στην κοπέλα εδώ και τον σφάξει θα είσαι χαρούμενος; Αν μια στο εκατομμύριο ο άλλος είναι ταρίφας ή Θεσσαλονίκιος ή είναι από ένα προαστίο του Αγρινιου και έχει λιγότερο από 4 παιδιά και είναι έγγαμος και κάτω των 45ετων(που παίζει να είναι κάτι που δεν της αρέσει) και τους σφάξει τι θα γίνει; Θα συνεχίσεις να την υποστηρίζεις;
 

μπαρμπαγιαννης

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2016
Μηνύματα
7.679
Κριτικές
12
Like
6.894
Πόντοι
2.646
Ποια επίθεση εννοείς; Για δώσε ένα παράδειγμα;
Εγώ πάντως διαβάζω ότι ένας άνθρωπος λέει ότι θέλει να μας σφάξει όλους βρίζει ουρλιάζει και λέει ότι θα μας βρει και θα μας θάψει.
Διαβάζεις κάτι παρόμοιο κάπου αλλού; Πιστεύεις ότι πρέπει να το προσπεράσουμε χωρίς να το χαρακτηρίσουμε; Αν μια στο εκατομμύριο αυτή η απειλή γίνει πράξη στο επόμενο ραντεβού της αναλαμβάνεις εσύ την ευθύνη;
Αν στο επόμενο ραντεβού της κάποιος άτυχος πληρώσει για μια ώρα υπηρεσίας και κάνει έρωτα μια ώρα και αυτό δεν αρέσει στην κοπέλα εδώ και τον σφάξει θα είσαι χαρούμενος; Αν μια στο εκατομμύριο ο άλλος είναι ταρίφας ή Θεσσαλονίκιος ή είναι από ένα προαστίο του Αγρινιου και έχει λιγότερο από 4 παιδιά και είναι έγγαμος και κάτω των 45ετων(που παίζει να είναι κάτι που δεν της αρέσει) και τους σφάξει τι θα γίνει; Θα συνεχίσεις να την υποστηρίζεις;
Μπουκωνε ρε τυπε και σταμάτα να προκαλείς. Φεύγα από εδω, γραφε σε άλλα νήματα
 

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.262
Like
14.102
Ποια επίθεση εννοείς; Για δώσε ένα παράδειγμα;
Εγώ πάντως διαβάζω ότι ένας άνθρωπος λέει ότι θέλει να μας σφάξει όλους βρίζει ουρλιάζει και λέει ότι θα μας βρει και θα μας θάψει.
Διαβάζεις κάτι παρόμοιο κάπου αλλού; Πιστεύεις ότι πρέπει να το προσπεράσουμε χωρίς να το χαρακτηρίσουμε; Αν μια στο εκατομμύριο αυτή η απειλή γίνει πράξη στο επόμενο ραντεβού της αναλαμβάνεις εσύ την ευθύνη;
Αν στο επόμενο ραντεβού της κάποιος άτυχος πληρώσει για μια ώρα υπηρεσίας και κάνει έρωτα μια ώρα και αυτό δεν αρέσει στην κοπέλα εδώ και τον σφάξει θα είσαι χαρούμενος; Αν μια στο εκατομμύριο ο άλλος είναι ταρίφας ή Θεσσαλονίκιος ή είναι από ένα προαστίο του Αγρινιου και έχει λιγότερο από 4 παιδιά και είναι έγγαμος και κάτω των 45ετων(που παίζει να είναι κάτι που δεν της αρέσει) και τους σφάξει τι θα γίνει; Θα συνεχίσεις να την υποστηρίζεις;
Έγραψα εγώ αυτά? Που, στειλε λινκ. Εχει και ηχητικά το bou και βαζει τα ουρλιαχτά μου? Τι λες τώρα? Δεν θ ασχοληθω περαιτέρω με μιάσματα σαν κι εσένα και Fatseas. Χαίρομαι πάντως που μέσα απ όλα αυτά μου δώσατε την ευκαιρία να σας ξεμπροστιασω, αφενος για να σωθώ εγώ, αφετέρου να σας μαζέψουν στη φυλακα. Πέσατε σεις οι ίδιοι στην δική σας παγίδα. Το με ποιον θέλω να γαμηθω κι αν μισώ κάποιες συνομοταξιες είναι το λιγότερο που μπορώ να σχολιασω από τα άνωθεν γραφόμενα σου, διότι θα γαμηθω με όποιον θέλω ναι και θα επιλεξω. Όταν είπα τελειώνει το παραμυθάκι σας με μένα έστω κι έπειτα από 17, 18 χρόνια το εννοώ κι οταν κάτι το εννοώ, γίνεται. Πλέον τζάμπα προσπαθείτε να με κουμαντάρετε, να με κάψετε εγκέφαλο, το σοφρων για σας θα ναι Ν αλλάξετε ταυτότητα και χώρα μπας και γλιτώσετε τη φυλακα. Ίσως κάποιοι που διαβάζουν με παρεξηγούν και πουν τι λέει αυτή, δεν καταλαβαίνουμε, αλλά θέλω να σας πω εσάς που σκέφτεστε αυτό, ότι εδώ πρόκειται για παιχνίδια ζωης και θανάτου, απορίας άξιον πως τα κατάφερα. Ευτυχώς μου δίνεται η ευκαιρία να τους στείλω στη δικαιοσύνη και στη φυλακα από δω. Όπως εγώ έχω συμφέρον και λέω εδώ για μένα, έτσι και αυτοί, γράφουν και προσπαθουν να με χειραγωγησουν μέσω αυτού του σαιτ, αφού δεν έχουν πια άλλη δυνατότητα, ούτε στα τηλ, ούτε στο μαγαζί μου. Όλα τα υπόλοιπα, κανονικά στο Fanz η για όποιον ακέραιο θέλει ραντεβού μαζί μου.
 

John Fatseas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2018
Μηνύματα
2.023
Κριτικές
11
Like
5.031
Πόντοι
746
παππούλη γαμημένε, απόστρατε, απατεώνα και δολοφόνε, θα πας φυλάκα με μένα. Την έβαψες! Μην ΤΟΛΜΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΣΤΟ ΝΗΜΑ ΜΟΥ, ΚΑΙ ΜΗΝ ΞΑΝΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΕ ΜΕΝΑ, μπάς και γλιτώσεις τουλάχιστον τα ισόβια. Σοβαρά σου μιλάω, μην κάνεις πώς νοιάζεσαι για μένα και γι άλλους, δημιουργείς πρεζόνια με κάψιμο εγκεφάλου, θα σε διαλύσω, και σκοπεύεις να τα κάνεις να δουλεύουν μέχρι να πεθάνουν, για σένα. Καλά έκανες κι έγραψες εδώ, ώστε να δουν και να μάθουν όλοι τί και ποιος κρύβεται από πίσω, από τις και καλά, καθυστερημένες αναρτήσεις σου.
Πόσο είσαι 55, 58 ετών? θα σαπίσεις στη φυλακή, ένα σου λέω, ποτέ δεν θα βγεις από κει.
Έμπλεξες και μου έκανες κακό; πἔθανες, απλά δεν θέλεις να το ξέρεις ακόμη. Θέλεις να κλείσω εδώ το λογαριασμό μου και στο fanz, όπως ήθελες να με διώξεις από το αρχίδι παλιά, πράγμα που το κατάφερες; τότε δεν καταλάβαινα και δεν ήξερα, τώρα όμως θα σε κλείσω μια για πάντα στη φυλάκα, διότι είσαι από τους μεγαλύτερους κρυμμένους δολοφόνους, όμως να που την πάτησες με το λάθος θήραμα.
Ξέρεις τί λένε? ΦΟΒΟΥ ΤΗΝ ΕΚΔΙΚΗΣΗ ΤΟΥ ΗΤΤΗΜΕΝΟΥ!
Όσο είναι καιρός, μην ξαναγράψεις στο νήμα μου, μπας και τη γλιτώσεις τουλάχιστον από τη δική μου οργή, διότι από τους υπόλοιπους, αφού τα έγραψα εδώ και ξέρουν, δεν θα γλιτώσεις.
ΜΗΝ ΣΕ ΞΑΝΑΔΩ ΝΑ ΓΡΑΨΕΙΣ ΚΑΙ Ν ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΣ ΜΑΖΙ ΜΟΥ.
Κάνεις κι έκανες το μεγαλύτερο λάθος αν νομίζεις ότι είμαι σαν κάποιες και κάποιους άλλους, είναι τόσο μεγάλο το μίσος που έχω για εσάς, που ξεπερνάει και το χειρότερό μου ελάττωμα και αχίλλειον πτέρνα. Το μίσος μου τα ξεπερνάει όλα και θα σας διαλύσω όλους που μου επιμένετε να με καθοδηγήσετε και να μου κάνετε κακό ή να με διώξετε από κάπου.
Ούτε κιχ μην κάνεις ξανά κι εξάπτεις τη φαντασἴα μου, σε διελυσααααααα, ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ? ΟΥΤΕ ΚΙΧΧΧΧΧΧ.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

και πάρτε τ αρχίδια μου κι εσείς που στέλνετε χαζά, ηλίθια πμ, δεν θ απαντήσω ποτέ, μπούλον!
29 είμαι κουκλάρα μου και αν θέλεις ανεβαίνει και φωτογραφία μου να με δεις είναι πολύ που θα ήθελαν να είναι 29, ετών 1,80 73 κιλά φέτες αν ήξερες πως με κοιτάνε τα κορίτσια στην παραλία όταν βγενω με κάνουν να νιώθω πολύ άβολα λες και είμαι μόνος μου πάρε μια γεύση και άρωμα και εσύ γιατί μπορεί να νομίζεις ότι είμαι κανένας μαλακας ψ λιγουρης
 

Συνημμένα

  • received_2923661604407668.jpeg
    received_2923661604407668.jpeg
    33,5 KB · Εμφανίσεις: 99
  • received_232548124700156.jpeg
    received_232548124700156.jpeg
    26,5 KB · Εμφανίσεις: 96

super80

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2018
Μηνύματα
107
Κριτικές
1
Like
345
Πόντοι
21
29 είμαι κουκλάρα μου και αν θέλεις ανεβαίνει και φωτογραφία μου να με δεις είναι πολύ που θα ήθελαν να είναι 29, ετών 1,80 73 κιλά φέτες αν ήξερες πως με κοιτάνε τα κορίτσια στην παραλία όταν βγενω με κάνουν να νιώθω πολύ άβολα λες και είμαι μόνος μου πάρε μια γεύση και άρωμα και εσύ γιατί μπορεί να νομίζεις ότι είμαι κανένας μαλακας ψ λιγουρης
Αδερφέ συγγνώμη κιόλας...γενικά δεν γράφω και πολλά παρα μόνο με ενδιαφέρει να παρακολουθώ τα νήαμτα των κοριτσιών και να γίνομαι "ενοχλητικός" ας μου επιτραπεί η έκφραση μόνο όταν θέλω να συναντηθώ με κάποια γτ και τα οικονομικά μας αυτό τον καιρό...μηδενός εξαιρουμένου είναι ζόρικα...οπότε θα στείλω μόνο όταν κατα 99% μπόρώ να κλείσω ραντεβού με κάποιο από τα κορίτσια...αλλά τέτοιτες πίπες που γράφεις δεν έχω ξαναδεί να γράφει κανείς. Στο πουτσο της καθε γκομενας εδω μεσα κι αν εισαι φετας κι αν τον εχεις και 1000 εκατοστα και δεν ξερω γω τι αλλο. Μαλακα μου πρεπει να εισαι πολυ μεγαλος χιμπατζης....οι γυναικες ζουν στον 21 πρωτο αιωνα και επελεγαν τον αντρα απο την εποχη των πιθηκων....αμφιβαλλω αν στις μερες μας γυριζει και να σε κοιταξει καμια και καθεσει εδω και ξεκατινιαζεσαι με τη καθε κοπελα που στο τελος της ημερας χαρα θα δωσει σε οποιον κανει τη συναντηση μαζι του. Αν δε μπορειτε να κατανοησετε τα ευδιακριτα ορια που υπαρχουν μεταξυ του ρολου του αντρα με το ρολο της γυναικας μην απορειτε γιατι σας φτυνουν οι γυναικες ακομη κι οταν πληρωνετε για να κανουν σεξ μαζι σας. Η Ελενα και η καθε Ελενα χωρις καν να την ξερω τη γυναικα, εχει εδω το λογαριασμο της γιατι θελει να εχει επαφη με καποιους ανθρωπους που προφανως την τιμησαν και την τιμανε, αν εσυ δεν γουσταρεις τραβα αλλου και μη χαλας το κλιμα και ολοι σας...και γενικα παψτε τη μιζερια της πιπας οι πιο πολλοι "μωρη τι τα θες 150 αφου δε δινεις κωλο" και "γτ δεν ερχεσαι εδω και πας εκει" και "γτ μου το λες εμενα αυτο ενω δεν το λες στον αλλο" κλπ κλπ κλπ.... Η γυναικα ειτε ειναι call-girl ειτε το κοριτσι της γειτονιας, θελει να εχεις τακτ. Αν δε μπορεις να μιλησεις ομορφα εδω, το ιδιο σκατα μιλας κι εκει εξω, σαν καραγκιοζης μισογυνης...μετα ομως μη κλαιτε τα βραδια σε εμβρυικη σταση φωναζοντας "Μαρια μα εγω σ αγαπαω μωρη πουτανα" :P . Αν δε γουστερεις μπουλο....teasing σε καμια γρια με φραγκα που θα θελει να της τα φαει κανενα τεκνο... Η Ελενα και η καθε Ελενα εδω μεσα, εχει δει απειρους αντρες και οχι γτ κανει τη δουλεια του call-girl, αλλα γτ ζουμε στον 21ο αιωνα που η εποχη της ψηφιοποίησης τα εχει φερει ολα στο φως ακομη κι αυτα που γινονται πισω απο κλειστες πορτες... Δεν εχω σκοπο να παρεμβω ξανα εδω περα... αλλα το ποστ ειναι τοσο γελιο που το λιγοτερο κατουρηθηκα απο τα γελια....


Υ.Γ 1. @John Fatseas που πας ρε καραμητρο?
Υ.Γ 2. @John Fatseas το προβλημα που εχεις, να το κοιταξεις, ειναι πολυ σοβαρο...δε θα στο λυσουν ουτε τα κοριτσια στη παραλια που σε βλεπουν ξερολουκουμο....
Υ.Γ 3 σιγα τα χυσια μερικοι εδω μεσα....η φουρναρισα εχει πιο ωραιους γκομενους χαλαρωστε....και αν δε μπορειτε...παρτε κανενα call-girl να ερθει να σας παρει κανενα τσιμπουκι να στρωσσετε....για τα αλλα δεν ξερω...μπορει να μην σας αντεξουν και οι ιδιες για παραπανω...
 
Τελευταία τροποποίηση:

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.262
Like
14.102
Αδερφέ συγγνώμη κιόλας...γενικά δεν γράφω και πολλά παρα μόνο με ενδιαφέρει να παρακολουθώ τα νήαμτα των κοριτσιών και να γίνομαι "ενοχλητικός" ας μου επιτραπεί η έκφραση μόνο όταν θέλω να συναντηθώ με κάποια γτ και τα οικονομικά μας αυτό τον καιρό...μηδενός εξαιρουμένου είναι ζόρικα...οπότε θα στείλω μόνο όταν κατα 99% μπόρώ να κλείσω ραντεβού με κάποιο από τα κορίτσια...αλλά τέτοιτες πίπες που γράφεις δεν έχω ξαναδεί να γράφει κανείς. Στο πουτσο της καθε γκομενας εδω μεσα κι αν εισαι φετας κι αν τον εχεις και 1000 εκατοστα και δεν ξερω γω τι αλλο. Μαλακα μου πρεπει να εισαι πολυ μεγαλος χιμπατζης....οι γυναικες ζουν στον 21 πρωτο αιωνα και επελεγαν τον αντρα απο την εποχη των πιθηκων....αμφιβαλλω αν στις μερες μας γυριζει και να σε κοιταξει καμια και καθεσει εδω και ξεκατινιαζεσαι με τη καθε κοπελα που στο τελος της ημερας χαρα θα δωσει σε οποιον κανει τη συναντηση μαζι του. Αν δε μπορειτε να κατανοησετε τα ευδιακριτα ορια που υπαρχουν μεταξυ του ρολου του αντρα με το ρολο της γυναικας μην απορειτε γιατι σας φτυνουν οι γυναικες ακομη κι οταν πληρωνετε για να κανουν σεξ μαζι σας. Η Ελενα και η καθε Ελενα χωρις καν να την ξερω τη γυναικα, εχει εδω το λογαριασμο της γιατι θελει να εχει επαφη με καποιους ανθρωπους που προφανως την τιμησαν και την τιμανε, αν εσυ δεν γουσταρεις τραβα αλλου και μη χαλας το κλιμα και ολοι σας...και γενικα παψτε τη μιζερια της πιπας οι πιο πολλοι "μωρη τι τα θες 150 αφου δε δινεις κωλο" και "γτ δεν ερχεσαι εδω και πας εκει" και "γτ μου το λες εμενα αυτο ενω δεν το λες στον αλλο" κλπ κλπ κλπ.... Η γυναικα ειτε ειναι call-girl ειτε το κοριτσι της γειτονιας, θελει να εχεις τακτ. Αν δε μπορεις να μιλησεις ομορφα εδω, το ιδιο σκατα μιλας κι εκει εξω, σαν καραγκιοζης μισογυνης...μετα ομως μη κλαιτε τα βραδια σε εμβρυικη σταση φωναζοντας "Μαρια μα εγω σ αγαπαω μωρη πουτανα" :P . Αν δε γουστερεις μπουλο....teasing σε καμια γρια με φραγκα που θα θελει να της τα φαει κανενα τεκνο... Η Ελενα και η καθε Ελενα εδω μεσα, εχει δει απειρους αντρες και οχι γτ κανει τη δουλεια του call-girl, αλλα γτ ζουμε στον 21ο αιωνα που η εποχη της ψηφιοποίησης τα εχει φερει ολα στο φως ακομη κι αυτα που γινονται πισω απο κλειστες πορτες... Δεν εχω σκοπο να παρεμβω ξανα εδω περα... αλλα το ποστ ειναι τοσο γελιο που το λιγοτερο κατουρηθηκα απο τα γελια....


Υ.Γ 1. @John Fatseas που πας ρε καραμητρο?
Υ.Γ 2. @John Fatseas το προβλημα που εχεις, να το κοιταξεις, ειναι πολυ σοβαρο...δε θα στο λυσουν ουτε τα κοριτσια στη παραλια που σε βλεπουν ξερολουκουμο....
Υ.Γ 3 σιγα τα χυσια μερικοι εδω μεσα....η φουρναρισα εχει πιο ωραιους γκομενους χαλαρωστε....και αν δε μπορειτε...παρτε κανενα call-girl να ερθει να σας παρει κανενα τσιμπουκι να στρωσσετε....για τα αλλα δεν ξερω...μπορει να μην σας αντεξουν και οι ιδιες για παραπανω...
σ ευχαριστώ πάρα πολύ που αφιέρωσες τον χρόνο σου για να γράψεις αυτά τα πολύτιμα που αφορούν κι εμένα. Είναι λίγο βάλσαμο.
 

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.262
Like
14.102
29 είμαι κουκλάρα μου και αν θέλεις ανεβαίνει και φωτογραφία μου να με δεις είναι πολύ που θα ήθελαν να είναι 29, ετών 1,80 73 κιλά φέτες αν ήξερες πως με κοιτάνε τα κορίτσια στην παραλία όταν βγενω με κάνουν να νιώθω πολύ άβολα λες και είμαι μόνος μου πάρε μια γεύση και άρωμα και εσύ γιατί μπορεί να νομίζεις ότι είμαι κανένας μαλακας ψ λιγουρης
Τζων, δεν είσαι συ, δεν έχουμε τέτοια παπούτσια, διαφορετικές συλλογές, πεταμένες εδώ κι εκεί, τα μαζεύουν εδώ μην τους τα κλέψουν) στην Ελλάδα και τέτοιο άνοιγμα σε πόρτες γυμναστηρίων. επίσης, ούτε τέτοιο διακόπτη με στρογγυλό, όπωε και η μπρίζα κάνω σπάνια εώς καθόλου, ούτε με γυψοσανίδα μπάνιο σπιτιού, οπότε είναι σε κάποιου είδος γυμναστήριο. Επίσης πράσινο σαμπουάν δεν έχουμε τέτοιο εδώ και η κάλτσα σου πάλι κι αυτή δεν κυκλοφορεί εδώ. Επίσης και το χέρι σου δεν είναι ελληνικό. Μάλλον από Αμέρικα θα την έκλεψες τη φωτό.
Αν εισαι πάντως, κρίμα να μου κάνεις αυτό το κακό, μετά από παρότρυνση άλλων που σε χρησιμοποιούν κι εσένα δια να με βλάψουν, και στη συνέχεια αν βρούν έδαφος θα το κάνουν και σε σένα.
Αν είσαι συ, ακόμη μεγαλύτερο κρίμα, που δεν καταλαβαίνεις την αξία σου, τουλάχιστον σωματικά, κι επειδή αυτά που γράφεις στα υποδεικνύει άλλος, εικάζω ότι είσαι ένας νάρκισσος (όχι απαραίτητα κακό, τουλάχιστον επί τοις παρούσης), ευμετάβλητος, που ακολουθεί υποδείξεις ατόμων που νομίζεις ότι έχουν δίκιο, ότι σε αγαπούν, και προπάντων θἔλουν το καλό σου και της επιχείρησης που εργάζεσαι συνάμα. Είναι στο χέρι σου όμως να είσαι στη καλή ή την κακή πλευρά αυτού του κόσμου. Το νου σου λοιπόν κι εσύ.῎
Επειδή δεν μπορώ άλλο, σε παρακαλώ πολύ σταμάτα να γράφεις κι εσύ κι ο άλλος.
Άμα συνεχίσεις να μου καις τον εγκέφαλο και ξαναγράψεις θα σε γαμήσω μαλάκα. ΦΤΑΝΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙ!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.262
Like
14.102
Τζων, δεν είσαι συ, δεν έχουμε τέτοια παπούτσια, διαφορετικές συλλογές, πεταμένες εδώ κι εκεί, τα μαζεύουν εδώ μην τους τα κλέψουν) στην Ελλάδα και τέτοιο άνοιγμα σε πόρτες γυμναστηρίων. επίσης, ούτε τέτοιο διακόπτη, σπάνια, ούτε με γυψοσανίδα μπάνιο σπιτιού, οπότε είναι σε κάποιου είδος γυμναστήριο. Μάλλον από Αμέρικα θα την έκλεψες τη φωτό.
Αν εισαι πάντως, κρίμα να μου κάνεις αυτό το κακό, μετά από παρότρυνση άλλων που σε χρησιμοποιούν κι εσένα δια να με βλάψουν, και στη συνέχεια αν βρούν έδαφος θα το κάνουν και σε σένα.
Αν είσαι συ, ακόμη μεγαλύτερο κρίμα, που δεν καταλαβαίνεις την αξία σου, τουλάχιστον σωματικά, κι επειδή αυτά που γράφεις στα υποδεικνύει άλλος, εικάζω ότι είσαι ένας νάρκισσος (όχι απαραίτητα κακό, τουλάχιστον επί τοις παρούσης), ευμετάβλητος, που ακολουθεί υποδείξεις ατόμων που νομίζεις ότι έχουν δίκιο, ότι σε αγαπούν, και προπάντων θἔλουν το καλό σου και της επιχείρησης που εργάζεσαι συνάμα. Είναι στο χέρι σου όμως να είσαι στη καλή ή την κακή πλευρά αυτού του κόσμου. Το νου σου λοιπόν κι εσύ.῎
Επειδή δεν μπορώ άλλο, σε παρακαλώ πολύ σταμάτα να γράφεις κι εσύ κι ο άλλος.
Άμα συνεχίσεις να μου καις τον εγκέφαλο και ξαναγράψεις θα σε γαμήσω μαλάκα. ΦΤΑΝΕΕΙΙΙΙΙΙΙΙ!
ΜΗΝ ΞΑΝΑΓΡΑΨΕΙΣ ΜΑΛΑΚΑ ΜΑ ΤΗΝ ΗΡΕΜΙΑ ΜΟΥ ΑΧΡΗΣΤΕΕΕΕΕΕ
 

count62

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2007
Μηνύματα
1.582
Like
4.760
Πόντοι
456

pestoras199

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2017
Μηνύματα
70
Like
126
Πόντοι
0
Τρελο-Ελενα να σου στειλω 40 ευρω να πας σε ενα γιατρο?
 

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.262
Like
14.102
Τρελο-Ελενα να σου στειλω 40 ευρω να πας σε ενα γιατρο?
γιατί δεν τα δίνεις στις άλλες που αγαπάτε εδώ μέσα κι ασχολείσαι με με
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

γιατί δεν τα δίνεις στις άλλες που αγαπάτε εδώ μέσα κι ασχολείσαι με με
τί πόλεμος θεέ μου, τόσα χρόνια, 18 χρόνια τρώτε τα λυσσακά σας να με διώξετε από παντού ε?
Tελικός προορισμός που σύμφωνα με τη διαθήκη που λάβατε, τα μπουρδέλα της αθήνας ε? ε μουνάκια? σιγἄ σιγά μου γνωρίζετε και τα κατακάθια που θα με σύρουν στο βούρκο ε? έτσι?
 

Μπριζας❌

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2022
Μηνύματα
111
Like
422
Πόντοι
21
γιατί δεν τα δίνεις στις άλλες που αγαπάτε εδώ μέσα κι ασχολείσαι με με
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


τί πόλεμος θεέ μου, τόσα χρόνια, 18 χρόνια τρώτε τα λυσσακά σας να με διώξετε από παντού ε?
Tελικός προορισμός που σύμφωνα με τη διαθήκη που λάβατε, τα μπουρδέλα της αθήνας ε? ε μουνάκια? σιγἄ σιγά μου γνωρίζετε και τα κατακάθια που θα με σύρουν στο βούρκο ε? έτσι?
Δηλαδη υπαρχει καποιος που θελει να μην εχεις δουλεια και να καταντησεις στα μπουρδελα ;
Και αν νομιζεις οτι εχει βαλει ανθρωπους εδω γιατι δεν μιλας ανοιχτα ;

Παντως και για οσους κανουν χαβαλε δεν ειναι ωραιο πλεον η Ελενα εχει περασει καποιες φασεις και δεν ειναι ωραια η πλακα πλεον .
Τα 50 ειναι δωρο ... καποτε πληρωναμε 150-200!
Αν πατε με την Ελενα μετα την ωρα θα νιωσετε περισσοτερο αντρες απο το να της γραφετε μαλακιες ολη μερα...
Αν της συμπεριφερθειτε και ωραια και δεν δειξετε οτι εχετε ψυχη "ταριφα" μπορει και να γουσταρει και να σας κανει να την καψουρευτειτε!
 

felixgr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουν 2006
Μηνύματα
1.481
Κριτικές
2
Like
2.806
Πόντοι
456
29 είμαι κουκλάρα μου και αν θέλεις ανεβαίνει και φωτογραφία μου να με δεις είναι πολύ που θα ήθελαν να είναι 29, ετών 1,80 73 κιλά φέτες αν ήξερες πως με κοιτάνε τα κορίτσια στην παραλία όταν βγενω με κάνουν να νιώθω πολύ άβολα λες και είμαι μόνος μου πάρε μια γεύση και άρωμα και εσύ γιατί μπορεί να νομίζεις ότι είμαι κανένας μαλακας ψ λιγουρης
Ένα μανίκι στο έριχνα. Τσάμπα όμως, μην ζητάς χρήματα...
 

James1985

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2021
Μηνύματα
48
Like
259
Πόντοι
20
Καλησπέρα Έλενα. Γράφω πρώτη φορά εδώ . Συναντήσεις με ανθρώπους με αναπηρία κάνεις?? Σε ρωτάω γιατί ο ίδιος είμαι ανάπηρος κ θα ήθελα πολύ να σε συναντήσω.
 

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.262
Like
14.102
Καλησπέρα Έλενα. Γράφω πρώτη φορά εδώ . Συναντήσεις με ανθρώπους με αναπηρία κάνεις?? Σε ρωτάω γιατί ο ίδιος είμαι ανάπηρος κ θα ήθελα πολύ να σε συναντήσω.
Ναι αμέ, αυτό δεν είναι ψεγάδι για μένα. Έχω βρεθεί άλλωστε με άτομα με αναπηρίες. Το μόνο που θέλω είναι σεβασμός, καθαριότητα και να είσαι απλά σωστός όπως είμαι κι εγώ και να μην είναι κανείς λαζογερμανό, να νοιώθει ότι όλοι του χρωστάνε και ότι είναι ο αδικημένος της ζωής που πρέπει να τυραννάει τους άλλους.
Μερικές φορές υπάρχει αυτό σε άτομα από άλλες χώρες, σε άτομα με αναπηρία κοκ. Αυτό με ενοχλεί και τίποτε άλλο.
Δηλαδή έχεις πρόβλημα με τα πόδια σου, οκ, θα σου πάρω πίπα και θα κάτσω επάνω σου. Οκ!
Άμα θέλεις πάρε τηλ, μην ντρέπεσαι.
 

Alexis_cool

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Φεβ 2008
Μηνύματα
2.379
Like
4.576
Πόντοι
456
Ναι αμέ, αυτό δεν είναι ψεγάδι για μένα. Έχω βρεθεί άλλωστε με άτομα με αναπηρίες. Το μόνο που θέλω είναι σεβασμός, καθαριότητα και να είσαι απλά σωστός όπως είμαι κι εγώ και να μην είναι κανείς λαζογερμανό, να νοιώθει ότι όλοι του χρωστάνε και ότι είναι ο αδικημένος της ζωής που πρέπει να τυραννάει τους άλλους.
Μερικές φορές υπάρχει αυτό σε άτομα από άλλες χώρες, σε άτομα με αναπηρία κοκ. Αυτό με ενοχλεί και τίποτε άλλο.
Δηλαδή έχεις πρόβλημα με τα πόδια σου, οκ, θα σου πάρω πίπα και θα κάτσω επάνω σου. Οκ!
Άμα θέλεις πάρε τηλ, μην ντρέπεσαι.
Ελενα εισαι ψυχαρα
 

griniarhs

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
897
Κριτικές
1
Like
1.696
Πόντοι
206
Ναι αμέ, αυτό δεν είναι ψεγάδι για μένα. Έχω βρεθεί άλλωστε με άτομα με αναπηρίες. Το μόνο που θέλω είναι σεβασμός, καθαριότητα και να είσαι απλά σωστός όπως είμαι κι εγώ και να μην είναι κανείς λαζογερμανό, να νοιώθει ότι όλοι του χρωστάνε και ότι είναι ο αδικημένος της ζωής που πρέπει να τυραννάει τους άλλους.
Μερικές φορές υπάρχει αυτό σε άτομα από άλλες χώρες, σε άτομα με αναπηρία κοκ. Αυτό με ενοχλεί και τίποτε άλλο.
Δηλαδή έχεις πρόβλημα με τα πόδια σου, οκ, θα σου πάρω πίπα και θα κάτσω επάνω σου. Οκ!
Άμα θέλεις πάρε τηλ, μην ντρέπεσαι.
να,γι αυτο σε παω!
 

Helena - Nayomi

Call-Girl
Εγγρ.
10 Φεβ 2020
Μηνύματα
3.262
Like
14.102
να,γι αυτο σε παω!
εντάξει τώρα, μην το κάνετε και θέμα, δεν θα κάνω και κάνα κατόρθωμα. Δεν κατανοώ γιατί το βρίσκετε τόσο σπουδαίο, είναι όλοι ίσοι όπως είπα, άλλα έχουν σημασία. Δεν κατανοώ, σιγά. Αντί να λέτε έτσι, που μπορώ και βαστάω το τόσο μπόουλινγκ εδώ, λέτε γι αυτό? πόσο λίγο με ξέρετε.
Απλώς, όπως προείπα, τρελαίνομαι αν κάποιοι με αναπηρία, είναι και συμπεριφέρονται ως λαζογερμανοί και πατούν επί πτωμάτων, και περνούν στην αντίπερα όχθη, να χειραγωγούν τους άλλους με ασπίδα την αναπηρία τους. Ο άλλος σκότωσε την κοπέλα στην Αυστραλία το καθίκι, πού ήταν στην Αφρική, Αυστραλία, ο άλλος εδώ, έναν ξενοδόχο κλπ και ήταν και Ολυμπιονίκες...Όχι ότι με ενδιαφέρει στην προκείμενη, αλλά έχω γνωρίσει και τέτοιον πελάτη, που ήταν πολύ εγωιστής και κοιτούσε να με καταπατήσει. Φυσικά και οι χωρίς αναπηρία το κάνουν αυτό. Ή κάποιοι άλλοι, χτίζουν σπιταρόνες μόνο με τα επιδόματα και τις χορηγήσεις από αυτό και το παίζουν και θύματα, κι όλο κλαίγονται και είναι κακοί κι αν τους μιλήσουν θα σε φάνε ζωντανό και το παίζουν αδικημένοι. Τέτοιοι μακριά από μένα, διότι γίνομαι πολύ αρχίδι κι εγώ χειρότερο. Τέσπα, εμείς ένα ραντεβού θα κάνουμε όπως και να χει.
Δηλαδή αν μας ερχόταν ο Τσαπατάκης, σιγά μην λέγαμε κι όχι εδώ αυτές που είμαστε ξέρω γω χιχι. Σιγά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Δείτε τα όλα τα  escorts  στον κατάλογο
Top Bottom