Νέα

Ἀναλυτικὴ παρουσίασις τῶν ἀσχημονιῶν, ἀπρεπειῶν καὶ έγκλημάτων τοῦ κ. Dude007

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
......

.... δεν θελω νά πηγαινω άλλες ώρες στο west διότι οί διάφορες συναντήσεις μέ κάποιυς θά μού
προκαλέσουν, [size=16pt]άποβολή γαστρικού περιεχομένου !![/size]
Κατάλαβα φίλε μου... :hi:
:orchestra:
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Καθε φορα που βλεπω ανθρωπους να ασχολουνται με τις βλακειες του μπακαλη νιωθω οτι χανω 10 μοναδες IQ. :jerking: Ο τυπος ειναι κλινικη περιπτωση.

URL]]
 

blizardeye

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Δεκ 2013
Μηνύματα
79.852
Κριτικές
40
Like
22.823
Πόντοι
26.096
Ο κ. bakalhs είναι ένα άτομο με ευρύνοια, ευρυμάθεια και σπουδαία αίσθηση του χιούμορ.
Ακόμη και αν κάποιος δεν συμφωνεί με τις πολιτικές θέσεις του, δεν μπορεί να αγνοήσει τα παραπάνω [ δυσεύρετα ] προσόντα του.
Υπ΄ αυτή την έννοια κάθε ανάρτησή του πρέπει να αντιμετωπίζεται τουλάχιστον με σεβασμό.
 

Tsambo

Μέλος
Εγγρ.
26 Απρ 2008
Μηνύματα
5.196
Κριτικές
1
Like
5
Πόντοι
66
Μια ξαφνικη επιθυμια για ακατασχετο χεσιμο μου ηρθε ρε γαμωτο. Κοιτα να δεις, πολυ αλλοκοτο για τετοια ωρα.
:shit: :shit: :shit:
 

Επισκέπτης
Μὲ τὴν νοοτροπἰαν αὐτὴ, ἀκόμη ὑπόδουλοι εἰς τοὺς Τούρκους θὰ ἤμεθα.
και νομίζω ότι ξέρεις τας εθνικάς μου πεποιθήσεις :cheesy: μη γενικεύουμε κάποια πράγματα. Τώρα επειδή δεν είμαι και τακτικός εδώ μέσα κι ούτε φυσικά γνωρίζω κάποιες λεπτομέρειες όπως εσύ κι οι θαμώνες του χώρου, αυτός είναι ο λόγος που μου φαίνονται αυτά υπερβολικά. Υποθέτω ότι έχεις και προσωπικές σχέσεις με κάποιον από τους Διαχειριστές, νομίζω ότι θα ήταν προτιμότερο να συζητούσες μαζί τους σε πρώτη φάση το θέμα και μετά ας το δημιουργούσες.
Από εκεί και πέρα προσυπογράφω το σχόλιο του blizardeye.
 

Matt LeBlanc

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα
4.506
Κριτικές
21
Like
6.898
Πόντοι
8.345
εγω παντως εφαγα mute γιατι ρωτησα τον dude ποιανου κλωνος ειναι :shit:
η συνεχεια των γραπτων,σβηστηκε βεβαια και ας εβριζε μανουλες αυτος και εγω δεν τον ειπα ουτε μαλακα....οσο για την ενημερωση και τους ξερολες εδω μεσα,παπαρια μαντολες..εχω π.μ απο ξερολες εδω μεσα για θεματα και γκομενες που δεν ειχαν ακουσει ποτε και με ρωταγαν και τωρα δινουν και οδηγιες για το τι γινοταν και πριν κανουν εγγραφη εδω... :shit:
 

ng1964

Μέλος
Εγγρ.
2 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.987
Like
0
Πόντοι
16
εγω παντως εφαγα mute γιατι ρωτησα τον dude ποιανου κλωνος ειναι :shit:
η συνεχεια των γραπτων,σβηστηκε βεβαια και ας εβριζε μανουλες αυτος και εγω δεν τον ειπα ουτε μαλακα....οσο για την ενημερωση και τους ξερολες εδω μεσα,παπαρια μαντολες..εχω π.μ απο ξερολες εδω μεσα για θεματα και γκομενες που δεν ειχαν ακουσει ποτε και με ρωταγαν και τωρα δινουν και οδηγιες για το τι γινοταν και πριν κανουν εγγραφη εδω... :shit:
;) πες το ψέματα!
και εδω με μέσων πορεύεται κανείς.... :-
και εμένα μου έχουν βρίσει την μάνα και ούτε μυτη δεν άνοιξε αλλα αν θιγούν συγκεκριμένοι εδω μεσα πέφτει πέλεκις!
εντάξει κύριοι βλέπουμε τι γίνεται εδω μεσα....κρατήστε λίγο τα προσχήματα τουλάχιστον....
εύγε στον κύριο μπακάλη......
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Όποιος ανακατεύεται με τα πίτυρα τον τρώνε αι κόται .
 

Επισκέπτης
Υποθέτω ότι έχεις και προσωπικές σχέσεις με κάποιον από τους Διαχειριστές, νομίζω ότι θα ήταν προτιμότερο να συζητούσες μαζί τους σε πρώτη φάση το θέμα και μετά ας το δημιουργούσες.

Ὄχι ἀγαπητέ. Ἐπειδὴ μεταβαίνομεν ὁμοῦ εἰς ποτοπωλεῖα ἀπὸ καιροῦ εἰς καιρόν, δὲν σημαίνει ὅτι ἔχω ἤ ἀπαιτῶ ἰδιαιτέραν μεταχείρισιν. Αὐτὴ  ἡ νοοτροπία τῶν «κυκλωμάτων» εἶναι συνυπεύθυνος διὰ τὴν ἀθλίαν κατάστασιν τῆς χώρας μας.

Παραθέτω τὰ γεγονότα ἥ μάλλον τὰς ῥήσεις τοῦ κ. Dude007 ὡς ἔχουσιν, καὶ ὁ καθένας ἀς ἐξαγάγῃ τὰ συμπεράσματὰ του.
 

arcans86

Μέλος
Εγγρ.
28 Οκτ 2012
Μηνύματα
2.082
Like
467
Πόντοι
36
για μενα ο μπακαλης ειναι απο τα πιο αξιολογα μελη που εχει το site. ειναι γνωστο οτι πολλα αξιολογα μελη του site εχουν αποχωρήσει ή εχουν σταματησει να γραφει, αυτο φυσικα το δειχνει και τα συνεχως ανουσια θρεντ που ανοιγοντε για συζητηση. δυστηχως οι παλιες καλες εποχες που γινοντε ωραιες συζητησεις,(άσχετα αν έπεφτε βρισίδι) εχουν τελειωσει. βεβαια υπαρχουν και παραμενουν ενεργα ακομα αξιολογα μελη, αλλα ειναι σταγονα στο ωκεανο μπροστα στην ηλιθιότητα των περισσοτερων μελων.
 

Επισκέπτης
Ὑβρίζει τὸν κ. xilnik
 

Συνημμένα

  • dude6.gif
    dude6.gif
    284,3 KB · Εμφανίσεις: 28

Επισκέπτης
Ὑβρίζει τὸν κ. nea smyrni 76
 

Συνημμένα

  • dude7.gif
    dude7.gif
    375,6 KB · Εμφανίσεις: 28

Επισκέπτης
Ὑβρίζει τον κ. nea smyrni 76
 

Συνημμένα

  • dude8.gif
    dude8.gif
    397,8 KB · Εμφανίσεις: 28

Επισκέπτης
Ὑβρίζει τὸν κ. nea smyrni 76
 

Συνημμένα

  • dude9.gif
    dude9.gif
    397 KB · Εμφανίσεις: 29

Επισκέπτης
Ὑβρίζει τὸν κ. nea smyrni 76
 

Συνημμένα

  • dude10.gif
    dude10.gif
    399,3 KB · Εμφανίσεις: 31

Επισκέπτης
Ὑβρίζει τὸν κ. nea smyrni 76
 

Συνημμένα

  • dude11.gif
    dude11.gif
    225,1 KB · Εμφανίσεις: 31

Επισκέπτης
Ὑβρίζει καὶ προκαλεῖ τὸν κ. nea smyrni 76
 

Συνημμένα

  • dude12.gif
    dude12.gif
    352,3 KB · Εμφανίσεις: 24

Επισκέπτης
Ὑβρίζει τὸν κ. nea smyrni 76
 

Συνημμένα

  • dude13.gif
    dude13.gif
    396,7 KB · Εμφανίσεις: 30
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom