Νέα

Ἀναλυτικὴ παρουσίασις τῶν ἀσχημονιῶν, ἀπρεπειῶν καὶ έγκλημάτων τοῦ κ. Dude007

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Ἀπειλεῖ τὸν κ. Gami Seta καὶ ὑβρίζει τὸ Σύμβολον τῆς Ἐκκλησίας
 

Συνημμένα

  • dude21.gif
    dude21.gif
    379 KB · Εμφανίσεις: 26

Επισκέπτης
Ὑβρίζει τὸν κ. Boldemort
 

Συνημμένα

  • dude22.gif
    dude22.gif
    351,4 KB · Εμφανίσεις: 24

Επισκέπτης
Ὑβρίζει τὸν κ. Boldemort
 

Συνημμένα

  • dude23.gif
    dude23.gif
    375,1 KB · Εμφανίσεις: 29

Επισκέπτης
Ἀπειλεῖ τὸν κ. billy13
 

Συνημμένα

  • dude24.gif
    dude24.gif
    330,3 KB · Εμφανίσεις: 31

billy13

Τιμημένος
Εγγρ.
23 Μαρ 2008
Μηνύματα
29.142
Κριτικές
123
Like
205
Πόντοι
3.090
Ἀπειλεῖ τὸν κ. billy13

http://[URL unfurl="true"]www.bourdela.com/forum/index.php?action=dlattach;topic=221062.0;attach=614128;image[/img[/URL]]
[/quote]
:tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom: :bottom:
 

mauros gatos(1)

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Οκτ 2011
Μηνύματα
1.237
Κριτικές
40
Like
2.219
Πόντοι
1.796
Μας δουλεύετε κύριε μπακάλη;
 

Επισκέπτης
Τότε πρὸς τὶ ἡ διαφοροποίησὶς σας;
Δεν κρινω, για να μην κριθω. Ή μαλλον αποφευγω να κρινω.


Ἐπειδὴ δὲν ἔχετε ἀντιπαρατεθεῖ προσωπικῶς, αἱ ἐγκληματικαὶ ένέργειαι τοῦ κ. Dude007 δὲν σᾶς ἀφοροῦσιν. Μάλιστα.
Με τον μονο που ειχα αντιπαρατεθει καπως ηταν ο Ιεραποστολος (εγραφε κατι ειρωνιες) σε καποια θρεντς μου παλιοτερα (που ηταν εκλογικου περιεχομενου - ψηφοφοριες). Βεβαια χειριστηκα αλλη γλωσσα.

Δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο. Χαλας ασκοπα τη ζαχαρενια σου, προσπαθωντας να αλλαξεις κατι που δεν ειναι και της δικαιοδοσιας σου (οπως κι εμενα). Εβγα εξω, τραβα για ακαπ, ελα να τα πουμε για το Στοιχημα, κανε ο,τι αλλο θες, αλλα μην επιμενεις εδω!!!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Δεν κρινω, για να μην κριθω. Ή μαλλον αποφευγω να κρινω.

Με τον μονο που ειχα αντιπαρατεθει καπως ηταν ο Ιεραποστολος (εγραφε κατι ειρωνιες) σε καποια θρεντς μου παλιοτερα (που ηταν εκλογικου περιεχομενου - ψηφοφοριες). Βεβαια χειριστηκα αλλη γλωσσα.

Δεν εχω να προσθεσω κατι αλλο. Χαλας ασκοπα τη ζαχαρενια σου, προσπαθωντας να αλλαξεις κατι που δεν ειναι και της δικαιοδοσιας σου (οπως κι εμενα). Εβγα εξω, τραβα για ακαπ, ελα να τα πουμε για το Στοιχημα, κανε ο,τι αλλο θες, αλλα μην επιμενεις εδω!!!
Ο Ιεραποστολος δεν ηταν ενας απιθανος τυπακος που ελεγε οτι η λυση στο προβλημα της Ελλαδας ειναι ενας σεισμος 9 ριχτερ στην Παρνηθα?
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Αγαπητέ κ. Μπακάλη, διαμαρτυρομαι.
Ο συγκεκριμενος εχει εξυβρισει και εμενα αλλά ποιείτε την νήσσαν!

Παρακαλω να επανορθωσετε αμεσα και να συμπεριλαβετε κι εμενα στα "θυματα".
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Επισης, πολυ κριμα που δεν ανοιξα κι εγω ενα θρεντ να συμπεριλαμβανω τις καθημερινες (ευφανταστες ομολογω κατά το μειζον μερος) εξυβρισεις σε βαρος μου ανευ λογου και αιτιας του px75.

 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.945
Πόντοι
1.406
Επισης, πολυ κριμα που δεν ανοιξα κι εγω ενα θρεντ να συμπεριλαμβανω τις καθημερινες (ευφανταστες ομολογω κατά το μειζον μερος) εξυβρισεις σε βαρος μου ανευ λογου και αιτιας του px75.
Tυπε εισαι θυμα η Στραταρχης? :sunglasses:
 

Επισκέπτης
Ο Ιεραποστολος δεν ηταν ενας απιθανος τυπακος που ελεγε οτι η λυση στο προβλημα της Ελλαδας ειναι ενας σεισμος 9 ριχτερ στην Παρνηθα?
Noμιζω πως ναι, αλλα δεν ειχα πετυχει καποιο σχολιο του γιατι δεν ειμαι και τακτικος. Ως παλιοτερος καπου μπορει να το ειχες δει.
Το θεμα που αναφερομαι παραπανω www.bourdela.com/forum/index.php?topic=180322.60]ειναι εδω[/url]
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Noμιζω πως ναι, αλλα δεν ειχα πετυχει καποιο σχολιο του γιατι δεν ειμαι και τακτικος. Ως παλιοτερος καπου μπορει να το ειχες δει.
Το θεμα που αναφερομαι παραπανω www.bourdela.com/forum/index.php?topic=180322.60]ειναι εδω[/url]
Πολυ ενδιαφερον θρεντακι αυτο.
Αυγουστος 2013.
Μετα απο ενα μηνα δολοφονηθηκε ο Φυσσας και τελειωσε η Χρυση Αυγη.

Επισης εχει ωραια ποσταρισματα για τον Τσιπρα που θα καταργησει τα μνημονια και μερικες ωραιες απαντησεις.
 

dude33

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2007
Μηνύματα
9.197
Like
765
Πόντοι
146
Τι μαλακια θεμα ειναι αυτό ρε Μπακαλη;Ακου εγκληματικες ενεργειες!Κανε του μηνυση να επεμβει εισαγγελεας!!!
Μπακάλη                        δεν θα γίνεις σουπερμαρκετ ποτε με τετοια θεματα!

:2funny: :2funny:
 

DmtrsxXx

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
5 Αυγ 2010
Μηνύματα
11.399
Κριτικές
508
Like
68.663
Πόντοι
41.129
εγω ειμαι διχασμενος για το αν ο κ.dude007 ειναι ταραξιας η τηρει την ταξη ! :hi:
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom