Νέα

Ἀναλυτικὴ παρουσίασις τῶν ἀσχημονιῶν, ἀπρεπειῶν καὶ έγκλημάτων τοῦ κ. Dude007

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα -
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 215
  • Εμφανίσεις 12K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Επισκέπτης
Thanks Boldemort κι εγω πιστευω οτι ο Απολυτος την κοπανισε. Ο lion7 ουτε στα email μου απαντησε, παει κι αυτος!
Σε μια απο τις τελευταιες συζητησεις που ειχα μαζι του εδειχνε σημαδια αποστροφης. Κι οντως εχει να μπει ενα εξαμηνο.
Απο εκει και περα το εχουμε ξαναθιξει το θεμα αλλου, αντε να ψαχνω τωρα ποστ νυχτιατικα, σερφαρω και με το κινητο, πικραααα...
Ειναι θεμα της Διαχειρισης. Ολα στρωνουν σε μια εβδομαδα μαξιμουμ. Ομως μια και ειμαστε απλα μελη, αρκουμαστε στο να διατυπωσουμε την αποψη μας, διχως να απαιτουμε. Εαν κατι μας ενοχλει παραφορα, καλυτερα να παρουμε δρομο.
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
η ψηφοφορία μέχρι στιγμής από copy paste

Μπαν(ι)άρισμα μόνιμο του Τρόλ Boldemort;
Ναι - 69 (56.1%)
Όχι - 54 (43.9%)
Σύνολο ψηφοφόρων: 123

:2funny: αυτον τον έχω ιγκνορ και συνεχιζει να ζοριζεται ειναι χαζουλης ποτε δεν του απαντάω

τωρα αμα το πας ετσι οτι ψηφοφορια και να βαλεις εδω μεσα τα ιδια θα βγαλει ρε τυπε εδω στην ψηφοφορια για το ποιος ειναι καλυτερος πορνορεπορτερ (οι δικες σας οπως λετε) εβγαλαν πρωτη την επιλογη οτι ολοι ειναι γτπ  :2funny: :2funny: αφου ολοι τρολαριζομαστε εδω μεσα ο ενας τρολαρει τον αλλον τι μου βάζεις τωρα να δω την ψηφοφορια του ass_kavlou? ημαρτον
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Thanks Boldemort κι εγω πιστευω οτι ο Απολυτος την κοπανισε. Ο lion7 ουτε στα email μου απαντησε, παει κι αυτος!
Σε μια απο τις τελευταιες συζητησεις που ειχα μαζι του εδειχνε σημαδια αποστροφης. Κι οντως εχει να μπει ενα εξαμηνο.
Απο εκει και περα το εχουμε ξαναθιξει το θεμα αλλου, αντε να ψαχνω τωρα ποστ νυχτιατικα, σερφαρω και με το κινητο, πικραααα...
Ειναι θεμα της Διαχειρισης. Ολα στρωνουν σε μια εβδομαδα μαξιμουμ. Ομως μια και ειμαστε απλα μελη, αρκουμαστε στο να διατυπωσουμε την αποψη μας, διχως να απαιτουμε. Εαν κατι μας ενοχλει παραφορα, καλυτερα να παρουμε δρομο.

Και εγω αυτο πιστευω οτι εχει πέσει η διαχειριση στο σαιτ παλια ηταν πολυ καλύτερα τωρα χυμαριο τελειως
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
:2funny: αυτον τον έχω ιγκνορ και συνεχιζει να ζοριζεται ειναι χαζουλης ποτε δεν του απαντάω

τωρα αμα το πας ετσι οτι ψηφοφορια και να βαλεις εδω μεσα τα ιδια θα βγαλει ρε τυπε εδω στην ψηφοφορια για το ποιος ειναι καλυτερος πορνορεπορτερ (οι δικες σας οπως λετε) εβγαλαν πρωτη την επιλογη οτι ολοι ειναι γτπ  :2funny: :2funny: αφου ολοι τρολαριζομαστε εδω μεσα ο ενας τρολαρει τον αλλον τι μου βάζεις τωρα να δω την ψηφοφορια του ass_kavlou? ημαρτον

Άλλαξες την άμμο του Απόλλωνα, ΓΤΠ Τρόλ;
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
:2funny: αυτον τον έχω ιγκνορ και συνεχιζει να ζοριζεται ειναι χαζουλης ποτε δεν του απαντάω

τωρα αμα το πας ετσι οτι ψηφοφορια και να βαλεις εδω μεσα τα ιδια θα βγαλει ρε τυπε εδω στην ψηφοφορια για το ποιος ειναι καλυτερος πορνορεπορτερ (οι δικες σας οπως λετε) εβγαλαν πρωτη την επιλογη οτι ολοι ειναι γτπ  :2funny: :2funny: αφου ολοι τρολαριζομαστε εδω μεσα ο ενας τρολαρει τον αλλον τι μου βάζεις τωρα να δω την ψηφοφορια του ass_kavlou? ημαρτον
ναι αλλά από την στιγμή που έχεις σηκώσει κούπα επιπέδου Champions League, to 2013 αν δεν κάνω λάθος, θα έπρεπε να σκέφτεσαι λίγο περισσότερο αντί να πετάγεσαι σαν φιδι  :2funny: :2funny: :2funny:

 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
Ο Απολυτος μπηκε εκανε την πλακα του δουλεψε κοσμο και εξαφανιστηκε για μενα ηταν ο καλυτερος ελεγε ιστοριες εκει με φρικοπουρες και καλα εκανε και χιουμορακι underground για το σαιτ και έσπαγε πλακα με τη ψυχη του ωραιος τυπος αλλα μεταξυ μας ουτε νεκροθαφτης ηταν ουτε με πουρες πηγαινε απλα εριχνε δουλεμα συννεφο

με καμια πιτσιρικα θα ειναι τωρα και θα κανει το κεφι του  :2funny: εκτος μπουρδελων φυσικα

αφου τον ειχε βρει η εριναλ σε μεσο κοινωνικης δικτυωσης
 

Boldemort

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Σεπ 2009
Μηνύματα
47.532
Κριτικές
12
Like
42
Πόντοι
1.220
ναι αλλά από την στιγμή που έχεις σηκώσει κούπα επιπέδου Champions League, to 2013 αν δεν κάνω λάθος, θα έπρεπε να σκέφτεσαι λίγο περισσότερο αντί να πετάγεσαι σαν φιδι  :2funny: :2funny: :2funny:


Ναι η διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν μασάω απο τέτοια και τα παιρνω στη πλάκα εσυ που καθεσαι και παιρνεις στα σοβαρα ψηφοφοριες του μπου.κομ δεν θα σε σώσουν ουτε 100 σιτι τουρια στη σειρά εμενα στα @@ μου αυτες οι ψηφοφοριες παικτη. Αλλοι ζοριζονται.
 

ass_kavlos

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2009
Μηνύματα
8.224
Κριτικές
2
Like
27
Πόντοι
66
Ναι η διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν μασάω απο τέτοια και τα παιρνω στη πλάκα εσυ που καθεσαι και παιρνεις στα σοβαρα ψηφοφοριες του μπου.κομ δεν θα σε σώσουν ουτε 100 σιτι τουρια στη σειρά εμενα στα @@ μου αυτες οι ψηφοφοριες παικτη. Αλλοι ζοριζονται.

Θα με κάνεις να πάρω στην Μαριλένα να σου τραβήξει το λουράκι βραδιάτικα, Μαλάκα, α Μαλάκα.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
Πλήρης τίτλος, μὴ φαινόμενος λόγῳ ἀναιτίων περιορισμῶν εἰς τὴν ἔκτασὶν του:

Ἀναλυτικὴ παρουσίασις τῶν ἀσχημονιῶν, ἀπρεπειῶν καὶ έγκλημάτων τοῦ κ. Dude007, τοῦ ἀτόμου τὸ ὁποῖον ἐσφετερίσθη τὸν τίτλον τοῦ πορνοανταποκριτοῦ καὶ κατέστησεν τὸν ἱστότοπον καθρέπτην τὴς βορβορώδους ψυχοσυνθέσεὼς του, ὡς προκύπτει ἐκ τῶν ούδεμίαν ἐπεξεργασίαν ὑποστάντων ἀναρτήσεὼν του.

Τύπε το site αυτό λέγεται bourdela.com, και στόχος όλων εμάς που συμμετέχουμε εδώ είναι να ανταλλάσσουμε έγκυρες πληροφορίες για αγοραίο έρωτα, σεξοτουρισμό, και τα συναφή. Ο τύπος Dude007 μπορεί να είναι και το μεγαλύτερο αρχίδι, αυτό όμως δε θα πρέπει να μας απασχολεί. Αυτό που θα πρέπει να μας απασχολεί είναι το αν οι ενημερώσεις / κριτικές / προτάσεις του είναι έγκυρες. Εφόσον δεν τίθεται τέτοιο ζήτημα δε βλέπω ποιο είναι το πρόβλημα...
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
Ναι η διαφορα μας ειναι οτι εγω δεν μασάω απο τέτοια και τα παιρνω στη πλάκα εσυ που καθεσαι και παιρνεις στα σοβαρα ψηφοφοριες του μπου.κομ δεν θα σε σώσουν ουτε 100 σιτι τουρια στη σειρά εμενα στα @@ μου αυτες οι ψηφοφοριες παικτη. Αλλοι ζοριζονται.
μην παπαρολογείς άλλο, λυπήσου μας
 

psolaras78

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2006
Μηνύματα
5.795
Κριτικές
74
Like
1.834
Πόντοι
9.295
αλήθεια μπακάλη γιατί έβγαλες τα απόρρητα αυτά έγγραφα σήμερα, 6 μήνες μετά δηλαδή??

φάση WIKILEAKS ?
 

serapis

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Μαΐ 2006
Μηνύματα
1.673
Κριτικές
29
Like
7
Πόντοι
2.007
Είναι  αλήθεια  όλα  όσα   γράφονται  ? Ότι  ο  κ. Dude  είναι  μεταμφιεσμένος  ο  κ. Eric Castel ?
 

Επισκέπτης
Τύπε το site αυτό λέγεται bourdela.com, και στόχος όλων εμάς που συμμετέχουμε εδώ είναι να ανταλλάσσουμε έγκυρες πληροφορίες για αγοραίο έρωτα, σεξοτουρισμό, και τα συναφή. Ο τύπος Dude007 μπορεί να είναι και το μεγαλύτερο αρχίδι, αυτό όμως δε θα πρέπει να μας απασχολεί. Αυτό που θα πρέπει να μας απασχολεί είναι το αν οι ενημερώσεις / κριτικές / προτάσεις του είναι έγκυρες. Εφόσον δεν τίθεται τέτοιο ζήτημα δε βλέπω ποιο είναι το πρόβλημα...

Ὁ ἱστότοπος λέγεται bourdela.com, ὁ σκοπὸς του εἶναι ἡ ψυχαγωγία μας καὶ ὄχι ἡ προβολὴ τοῦ ὑποκόσμου.
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom