Νέα

Να διώκονται οι πορνοπελάτες στην Ελλάδα;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα SpasmenoKaravi
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 145
  • Εμφανίσεις 7K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Αυτους γιατι τους αφησες ρε μαν;  :)

μαν αυτοί προσφέρουν όμως, εγώ είναι θέμα πώς επιβιώνω ακόμα :huh:


οι πορνοπελάτες θα πρέπει να διώκονται γιατί έχουμε καλομάθει στα ετοιματζίδικα :)
 

erinal

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Δεκ 2008
Μηνύματα
68.111
Like
90
Πόντοι
866
Θα κόψουν το κάπνισμα,
θα κόψουν και το γαμήσι;
τι θα αφήσουν ελεύθερο;
Αν κόψουν και το γαμήσι που πολλοί ξεδίνουν με αυτόν τον τρόπο,
θα αγριέψουν πολύ τα πράγματα με την βια να φτάνει στα ύψη

εγω πιστευω οτι ο σαμαρας που ειχε και γκομενα την βισσυ δεν θα κάνει τέτοια αμαρτια  :grin: το λεει η περδικουλα του
Τωρα ειδα το νικ σου.στα εισερχομενα σου μπορεις να δεις ποιος σου το εβαλε.επειδη παντως σε κοβω για ανηλικο καλυτερα φυγε μονη σου

οταν αγριευεις εισαι πολυ σεξυ  :tooth:
 

priamos_xx

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2011
Μηνύματα
466
Like
8
Πόντοι
1
Τωρα ειδα το νικ σου.στα εισερχομενα σου μπορεις να δεις ποιος σου το εβαλε.επειδη παντως σε κοβω για ανηλικο καλυτερα φυγε μονη σου

παρατηρωντας τη στα δια φορα θρεντ κ εμενα μου βγαζει κατι τετοιο..
 

marios51

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Δεκ 2009
Μηνύματα
17.397
Κριτικές
16
Like
198
Πόντοι
676
μαν αυτοί προσφέρουν όμως, εγώ είναι θέμα πώς επιβιώνω ακόμα :huh:


οι πορνοπελάτες θα πρέπει να διώκονται γιατί έχουμε καλομάθει στα ετοιματζίδικα :)
Εγω προτεινω να διαπομπευονται στον τοπο καταγωγης τους.  ;)
 

Επισκέπτης
Η λογική του να διώκονται οι πελάτες και ΟΧΙ οι πόρνες, που ισχύει ΗΔΗ σε κάτι βλαμμένους Σουηδούς και Νορβηγούς και τώρα πάει να εφαρμοστεί και στην Γαλλία, με το επιχείρημα να είναι πως οι πελάτες δημιουργούν την ζήτηση άρα αυτοί φταίνε και χωρίς πελάτες δεν θα υπήρχε πορνεία (λογικό), είναι το αντίστοιχο με το να διώκονται οι χρήστες ναρκωτικών, αλλά όχι οι έμποροι!!

Και να διώκονται οι δολοφονηθεντες από παράνομα όπλα,
αλλά όχι οι χρήστες ή οι πωλητές των όπλων ...
 

kosnik26

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2009
Μηνύματα
49.263
Like
20
Πόντοι
366
Μα δεν τον ακουs τι λεει????Κι εγω πινω  αλλα..........

μαν σκέψου το λίγο από τότε που γεμίσαμε φαστφουντάδικα οι ελλεηνίδες σταμάτησαν να μαγειρεύουν και από τότε που γεμίσαμε πουτάνες σταμάτησαν να γαμιούνται, καλά τα ετοιματζίδικα αλλά ο κανόνας πρέπει να είναι το σπιτικό φαΐ, με πιάνεις ;)
 

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
μαν σκέψου το λίγο από τότε που γεμίσαμε φαστφουντάδικα οι ελλεηνίδες σταμάτησαν να μαγειρεύουν και από τότε που γεμίσαμε πουτάνες σταμάτησαν να γαμιούνται, καλά τα ετοιματζίδικα αλλά ο κανόνας πρέπει να είναι το σπιτικό φαΐ, με πιάνεις ;)

Ναι  αλλα εμενα δεν με νοιαζει τι παθαινουν/μαγειρευουν οι Ελληνιδεs....Προβλημα τουs....Εγω θελω να μπορω και να τρωω και φαστ φουντ οποτε μουρχεται η ορεξη
 

dimitrakis29

Τιμημένος
Εγγρ.
19 Νοε 2007
Μηνύματα
14.808
Κριτικές
13
Like
2.354
Πόντοι
4.765
Ετσι κ'αλλιως τα Μπουρδελακια αδεια ειναι!Αν διωκονται και οι πελατες τοτε δεν προκειται να πανε και αυτοι οι λιγοι που πηγαινουν
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.470
Πόντοι
8.006
Οι γυναικες απο το σοι του ουτε αναλογο προβληματισμο εξεφρασαν ουτε ειναι γραμμενες και ποσταρουν σε τετοιο σαιτ. Προσεχε πως μιλας για αλλα μελη
Μια απορια μονο.
Γιατι σε αλλες περιπτωσεις τετοια σχολια μαρκαρονται αμεσως με πρασινισμα, και η αγαπητη Ερι απλως επιπληττεται?
Θα ηθελα μια απαντηση.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom