Νέα

Mundobasket 2023

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα paparotriftoulas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 869
  • Εμφανίσεις 27K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποιος πουστης θα το σηκωσει;


  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    89

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.259
Κριτικές
9
Like
8.090
Πόντοι
2.036

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.043
Like
72.100
Πόντοι
12.756
Άκου που σου λέω. Πες όμως τι εννοείς. Μήπως τον μπερδεύεις με τον Λιβέρη;

Οχι δεν τον μπερδευω με τον Λιβέρη
Να σε ρωτησω μιας και θα ξέρεις , ενα φεγγαρι στα 90's εβγαινε η εκανε πολυ παρεά με ενα ψωλάκι τραγουστρια κοντη ; :coffee:
τωρα δεν θυμαμαι γιατι αυτες ειναι ολες ιδιες , η Χρυσπα ήταν;;; η Πιεριδη ηταν;;;; τετοιου τύπου , καταλαβες τι τυπο λέω
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.259
Κριτικές
9
Like
8.090
Πόντοι
2.036
Οχι δεν τον μπερδευω με τον Λιβέρη
Να σε ρωτησω μιας και θα ξέρεις , ενα φεγγαρι στα 90's εβγαινε η εκανε πολυ παρεά με ενα ψωλάκι τραγουστρια κοντη ; :coffee:
τωρα δεν θυμαμαι γιατι αυτες ειναι ολες ιδιες , η Χρυσπα ήταν;;; η Πιεριδη ηταν;;;; τετοιου τύπου , καταλαβες τι τυπο λέω
Για τον Γιώργο λες η τον Τζανή;
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Προσπαθήστε να μάθετε τι παίζει με τα παιδιά, που είτε δώσανε το παρόν, είτα αποσύρθηκαν από την Εθνική μας. Δεν είναι όλα όπως φαίνονται. Ομοσπονδία και Ιτούδης είναι οι αποκλειστικώς υπεύθυνοι...
τα ξαναειπαμε τυπε.
Ο ιτουδης ηθελε 2 καρπουζια σε μια μασχαλη. Αλλα δεν γινεται να προπονεις και ευρωπαικο συλλογο με ιντριγκες, μεταγραφες και πουστιες, και εθνικη με αλλα τοσα προβληματα. Θα κουβαλας τα κολληματα σου, τις προκαταληψεις σου και τις αποτυχιες σου.

Ντορσει, Καλαθης και Σλουκας, δεν ηρθαν ξεκαθαρα λογω ιτουδη. Ολα σου τα βασικα γκαρντ δηλαδη.
Βλεπουμε την εθνικη να παιζει "συστημα με κοντους" (αφου δεν εχουμε ψηλους) και φευγουνε τα μισα σουτ airball ή αγιος ο θεος στην εκπνοη του χρονου. Και αντι να κανουμε νατουραλιζε κανενα θηριο 2.20 να αποκτησουμε επιτελους ενα πενταρι της προκοπης που πονανε τα ματια μας, καναμε τον θωμα λογω ολυμπιακου.

Στην επομενη διοργανωση θα κατεβουμε με 11 γκαρντ (και το θαναση φυσικα) και θα παιζουμε passing game σαν την μπαρτσελονα του πεπ, χωρις να σουταρουμε :2funny:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.043
Like
72.100
Πόντοι
12.756
τα ξαναειπαμε τυπε.
Ο ιτουδης ηθελε 2 καρπουζια σε μια μασχαλη. Αλλα δεν γινεται να προπονεις και ευρωπαικο συλλογο με ιντριγκες, μεταγραφες και πουστιες, και εθνικη με αλλα τοσα προβληματα. Θα κουβαλας τα κολληματα σου, τις προκαταληψεις σου και τις αποτυχιες σου.

Ντορσει, Καλαθης και Σλουκας, δεν ηρθαν ξεκαθαρα λογω ιτουδη. Ολα σου τα βασικα γκαρντ δηλαδη.
Βλεπουμε την εθνικη να παιζει "συστημα με κοντους" (αφου δεν εχουμε ψηλους) και φευγουνε τα μισα σουτ airball ή αγιος ο θεος στην εκπνοη του χρονου. Και αντι να κανουμε νατουραλιζε κανενα θηριο 2.20 να αποκτησουμε επιτελους ενα πενταρι της προκοπης που πονανε τα ματια μας, καναμε τον θωμα λογω ολυμπιακου.

Στην επομενη διοργανωση θα κατεβουμε με 11 γκαρντ (και το θαναση φυσικα) και θα παιζουμε passing game σαν την μπαρτσελονα, χωρις να σουταρουμε :2funny:
Εχουμε σοβαρη κουβεντα τωρα με τον Μακεδόνα γιατι μπαινεις σφηνα ρε γαμημενε ;;
Καλά ησουν στο νημα του Κουλη
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.259
Κριτικές
9
Like
8.090
Πόντοι
2.036
Για τον Γιωργο , οχι τον Τζανη
Τον Τζανή νομισες εσυ ;
Όχι, νόμισα ότι εσύ μίλαγες για τον Τζανή. Αν μιλάς για περίπου μέσα του '90 δεν νομίζω να έκανε κουτσουκέλα στην γυναίκα του. Τώρα τι να σου πω, όταν είσαι παντρεμένος και ξενογαμάς, είσαι1000 προσεκτικός. Για την ιστορία, η Χρύσα εμφανίστηκε αργότερα. Πάντως τώρα που το σκέφτομαι κάτι είχα ακούσει για μια σταρλετίσα της εποχής αλλά δεν θυμάμαι για ποιον τύπο πρόκειται
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Εχουμε σοβαρη κουβεντα τωρα με τον Μακεδόνα γιατι μπαινεις σφηνα ρε γαμημενε ;;
Καλά ησουν στο νημα του Κουλη
δεν μου απαντανε εκει :(

τι σοβαρη συζητηση ρε μλκ αν ειναι πουστης ο τζανης και ο γιωργος :tooth:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.043
Like
72.100
Πόντοι
12.756
Όχι, νόμισα ότι εσύ μίλαγες για τον Τζανή. Αν μιλάς για περίπου μέσα του '90 δεν νομίζω να έκανε κουτσουλιά στην γυναίκα του. Τώρα τι να σου πω, όταν είσαι παντρεμένος και ξενογαμάς, είσαι1000 προσεκτικός.
Δεν ξενογαμουσε με τις τραγουδιάρες , τον Καπουτζίδη εκανε , πως να στο πω απ εξω απ εξω , πουστης που λεμε και εδω μεσα :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.043
Like
72.100
Πόντοι
12.756
δεν μου απαντανε εκει :(

τι σοβαρη συζητηση ρε μλκ αν ειναι πουστης ο τζανης και ο γιωργος :tooth:

Τουλαχιστον πιο σοβαρη απο το αν ειναι μπασκετμπολιστας ο Θανασης ο Μαυρος μπογιατζης απο τα Σεπολια
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.259
Κριτικές
9
Like
8.090
Πόντοι
2.036
Δεν ξενογαμουσε με τις τραγουδιάρες , τον Καπουτζίδη εκανε , πως να στο πω απ εξω απ εξω , πουστης που λεμε και εδω μεσα :coffee:
Δεν το έχω ακούσει ποτέ αυτό. Τον Γιώργο τον ξέρω από τα εφηβικά, όπως και τον Μέμο και άλλους. Εντάξει δεν είμαι και πορτιέρης στον πάτο του καθενός αλλά δυσκολάρα το βλέπω για τον Γιώργο. Τι να σου πω...
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.656
Like
5.947
Πόντοι
1.406
Δεν το έχω ακούσει ποτέ αυτό. Τον Γιώργο τον ξέρω από τα εφηβικά, όπως και τον Μέμο και άλλους. Εντάξει δεν είμαι και πορτιέρης στον πάτο του καθενός αλλά δυσκολάρα το βλέπω για τον Γιώργο. Τι να σου πω...
ο Νιπλης απο που να το ξερει αραγε...? ομοιος ομοιω αει πελαζει:rolleyes:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.043
Like
72.100
Πόντοι
12.756
Δεν το έχω ακούσει ποτέ αυτό. Τον Γιώργο τον ξέρω από τα εφηβικά, όπως και τον Μέμο και άλλους. Εντάξει δεν είμαι και πορτιέρης στον πάτο του καθενός αλλά δυσκολάρα το βλέπω για τον Γιώργο. Τι να σου πω...

Ακουμε που σου λεω , τσεκαρισμενο :coffee:
 
OP
OP
paparotriftoulas

paparotriftoulas

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Σεπ 2014
Μηνύματα
9.998
Κριτικές
67
Like
29.298
Πόντοι
10.336
Δεν το έχω ακούσει ποτέ αυτό. Τον Γιώργο τον ξέρω από τα εφηβικά, όπως και τον Μέμο και άλλους. Εντάξει δεν είμαι και πορτιέρης στον πάτο του καθενός αλλά δυσκολάρα το βλέπω για τον Γιώργο. Τι να σου πω...
τον Μεμο Μπεγνη;
νταξει τοτε ειναι καραστρειτ ο Γιωργος :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.043
Like
72.100
Πόντοι
12.756
ο Νιπλης απο που να το ξερει αραγε...? ομοιος ομοιω αει πελαζει:rolleyes:
γαμουσα μια τραγουδιάρα ανερχομενη της εποχης που ηταν κολλητη φιλη με του Γιωργου την τραγουδιάρα

Μιας που σου αρεσουν ιστορίες της πολης , παλιομπουρτζοβλαχε :coffee:
 

Makedonas1971

Σεβαστός
Εγγρ.
12 Ιουν 2018
Μηνύματα
3.259
Κριτικές
9
Like
8.090
Πόντοι
2.036
γαμουσα μια τραγουδιάρα ανερχομενη της εποχης που ηταν κολλητη φιλη με του Γιωργου την τραγουδιάρα

Μιας που σου αρεσουν ιστορίες της πολης , παλιομπουρτζοβλαχε :coffee:
Και πως τον έδωσε έτσι στεγνά η κυρα καργιόλα; Μήπως την έστειλε και μετά τον βρώμισε;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom