Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 437K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (2 μέλη και 39 επισκέπτες)
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
804
Like
5.273
Πόντοι
1.046
Multi Massage DIAMOND i RULA sti kavla tis !!!
IMG-66876b4aa3c6407f39e856c839ddde77-V.jpg
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
745
Κριτικές
30
Like
4.674
Πόντοι
2.836
Δεν ξέρω αν η Άννα έχει τα πιο όμορφα κορίτσια. Αυτό που ξέρω σίγουρα, είναι πως έχει τα κορίτσια με την πιο ερωτική διάθεση και την πιο γλυκιά συμπεριφορά!
Δεν έχω περάσει ούτε μια φορά με κάποια κοπέλα και να νιώσω μέσα στο δωμάτιο πως βρίσκομαι με κάποια επαγγελματία.
Πάντα νιώθω πως είμαι με κάποια που έριξα στο κρεβάτι και με γουστάρει τρελά!!!
Η πιο επαγγελματική συμπεριφορά είναι η κοπέλα να μην δείχνει πως είναι επαγγελματίας.
Μπράβο Άννα, μπράβο σε όλα τα κορίτσια!!!
Αν ισχύουν αυτά που λες....αξίζει κάποιος να γίνει πελάτης στο κατάστημα κ να κανει δοκιμές.....
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
504
Κριτικές
20
Like
1.496
Πόντοι
4.645
Χθες τρίτη φορά με την Νίνα.
Την πρώτη φορά, μπήκα τυχαία γιατί όλα τα υπόλοιπα κορίτσια ήταν στο δωμάτιο κι εγώ βιαζόμουν και δεν μπορούσα να περιμένω. Δεν μου γέμισε το μάτι αρχικά γιατί, όπως ίσως έχετε διαπιστώσει όσοι την έχετε δει, είναι πολύ χαμηλών τόνων στο σαλόνι με απλή τυπική χειραψία. Άξιζε όμως που ρίσκαρα και αυτό το αποδεικνύει το ότι είναι η τρίτη φορά που περνάω μαζί της και μάλιστα,στοχευμένα!
Η γυναίκα είναι μεγάλη "σιγανοπαπαδιά" που λένε και στο χωριό μου! Έξω κυρία ντροπαλή και μαζεμένη και μέσα στο δωμάτιο "λυσάει" στην κυριολεξία! Αξιοπρεπέστατο μασάζ αρχικά στο πρώτο μέρος και στο δεύτερο τα πάντα όλα! Κι όταν λέμε όλα, εννοούμε ΟΛΑ!!!
Μου έκοψε τα γόνατα η "ρουφιάνα" πάλι!!!
Δεν περιγράφω άλλο!!!
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
504
Κριτικές
20
Like
1.496
Πόντοι
4.645
Αν ισχύουν αυτά που λες....αξίζει κάποιος να γίνει πελάτης στο κατάστημα κ να κανει δοκιμές.....
Όχι βρε!!!
Δεν ισχύουν!!!
Πλάκα σας κάνω!!!
Σοβαρά τώρα φίλε μου. Αν πας και διαπιστώσεις πως κάτι από αυτά που έγραψα δεν είναι έτσι, έβγα εδώ και βρίσε με δημοσίως και δεν θα πω κιχ!
Δεν έχω λόγο να πω κάτι που δεν ισχύει αφού στόχος μου είναι να βοηθήσω τους συναγωνιστές! Γι αυτό και όποτε βρω φάουλ ενημερώνω άμεσα και τα χώνω επίσης.
ΟΜΩΣ μην ξεχνάμε πως εκτός από την χημεία παίζει ρόλο και η δική μας συμπεριφορά.
Και αν έχεις κάπου παράπονο, η Άννα είναι εκεί να το ακούσει με προσοχή και να βάλει τα πράγματα στην θέση τους. Κι αυτό που σου λέω είναι "καρατσεκαρισμένο"!!!
 

Gkrios75

Μέλος
Εγγρ.
8 Φεβ 2023
Μηνύματα
6
Like
8
Πόντοι
0
Ολες οι κοπέλες κανουν πρωκτικο?
Κόστος?
 

konioum

Μέλος
Εγγρ.
28 Αυγ 2023
Μηνύματα
10
Κριτικές
2
Like
93
Πόντοι
0
Πήγα μέσα στον Αύγουστο για πρώτη φορά και έπαθα πλάκα με τα κορίτσια και την συμπεριφορά στην υποδοχή.
Έρχονται να σε χαιρετήσουν και ας μπαίνουν εκείνη τη στιγμή με άλλο πελάτη.
Η ρεσεψιόν πολύ καλή και ευγενική και μόνο από αυτό εγώ σταματάω όλα τα άλλα μασατζιδικα και πλέων πάω μόνο σε αυτό.
Το μόνο "κακό" πολύς κόσμος και πολλές φορές έρχεσαι φάτσα με συναγωνιστή.
 

Arxontas tou skotous

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Ιουν 2022
Μηνύματα
745
Κριτικές
30
Like
4.674
Πόντοι
2.836
Όχι βρε!!!
Δεν ισχύουν!!!
Πλάκα σας κάνω!!!
Σοβαρά τώρα φίλε μου. Αν πας και διαπιστώσεις πως κάτι από αυτά που έγραψα δεν είναι έτσι, έβγα εδώ και βρίσε με δημοσίως και δεν θα πω κιχ!
Δεν έχω λόγο να πω κάτι που δεν ισχύει αφού στόχος μου είναι να βοηθήσω τους συναγωνιστές! Γι αυτό και όποτε βρω φάουλ ενημερώνω άμεσα και τα χώνω επίσης.
ΟΜΩΣ μην ξεχνάμε πως εκτός από την χημεία παίζει ρόλο και η δική μας συμπεριφορά.
Και αν έχεις κάπου παράπονο, η Άννα είναι εκεί να το ακούσει με προσοχή και να βάλει τα πράγματα στην θέση τους. Κι αυτό που σου λέω είναι "καρατσεκαρισμένο"!!!
Ευχαριστώ για τις info.....θα τσεκάρω από κοντά μαγαζί κ κορίτσια.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom