Νέα

Ad Multi Massage Diamond Spa-Εθνάρχου Μακαρίου 18

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Diamond Spa
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 447K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

stefan sal

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2019
Μηνύματα
170
Κριτικές
10
Like
1.131
Πόντοι
1.071
Κι εγώ εκεί ήμουν .. αφού με πιστόλιασε η Λίλα πρώην Αμυγδαλιά κατέληξα πρώτη φορά στο Diamond.. Ήταν να πάρω Λίζα αλλά δεν ήταν εύκαιρη και πήρα Ρούλα.. Καταπληκτική κοπέλα, ωραίο μασάζ, σούπερ υπηρεσίες, γαμω τα τυπακια.. Η επόμενη είναι η Λίζα ξαι η μεθεπόμενη η Aurora.. Βλέπω να κόβω τα εσκορτ και να καταλήγω στα μασάζ
 

stefan sal

Σεβαστός
Εγγρ.
31 Δεκ 2019
Μηνύματα
170
Κριτικές
10
Like
1.131
Πόντοι
1.071
Άλλη μια φορά πέρασα με Aurora

Το κορίτσι πολύ σέξι ντυμένο με λευκό νυχτικό και κίτρινα σέξι εσώρουχα

τι να πεις για το μωρό αυτό στο δωμάτιο εγινε της πουτάνας παίχτηκαν δύο γύρη δυνατό και έντονο σεξ την γάμησα σε διάφορες στάσεις το κορίτσι στάζει καύλα και πήρε τα χύσια μου και τις δύο φορές στο στόμα της
Ακριβώς όπως τα λες.. Μεγάλη καύλα το κορίτσι.. Από υπηρεσίες το ίδιο καλές?
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
824
Like
5.512
Πόντοι
1.046
Multi Massage DIAMOND to KondoPutano i RULA !!!
IMG-0a7dbee0cf0f9f5d37630dea14710184-V.jpg
 

manos 1810

Μέγας
Εγγρ.
9 Μαΐ 2008
Μηνύματα
506
Κριτικές
20
Like
1.523
Πόντοι
4.645
Επίσκεψη χθες, ημέρα Σάββατο, για να χαιρετήσω τα κορίτσια μιας και από σήμερα θα μείνει κλειστό λόγω διακοπών.
Δεν υπήρχε απαρτία.
Παρούσες Λίζα, Ρουλα, Κατερίνα και Αλίνα. Έλειπαν Κιμ, Αουρόρα και Νίνα. Είχε αρκετή κίνηση και δεν μπόρεσε να με εξυπηρετήσει το στανταράκι μου η Κατερίνα που έτρεχε από δωματιο σε δωμάτιο. Έτσι ενθυμούμενος το διπλό που είχα κάνει με Αλίνα και Κατερίνα, επέλεξα την Αλίνα. Όταν είχα κάνει το διπλό δεν μπορούσα να έχω μια αντικειμενική άποψη για την Αλίνα δεδομένου ότι όταν έχεις 4 χέρια, 2 στόματα και 2 μουνιά, το μπέρδεμα είναι αναπόφευκτο!
Τώρα όμως ήμουν εγώ κι αυτή.
Οφείλω να ομολογήσω πως η Αλίνα ήταν εξαιρετική επιλογή.
Το μασάζ της ήταν άψογο, στοχευμένο και λεπτομερές, τόσο από θεραπευτικής όσο και από αισθησιακής άποψης.
Και σ' αυτό το σημείο θέλω να τονίσω πως μιλάμε για μασάζ του συγκεκριμένου χώρου, έτσι; Αν ήθελα άκρως θεραπευτικό μασάζ, θα πήγαινα σε φυσιοθεραπευτή. Αλλά δεν πάμε γι' αυτόν τον λόγο εκεί, ΟΚ;
Το στοματικό της ήταν ηδονικό και χωρίς δόντι και στην δική μου περιποίηση εκτός του ότι η κοπέλα είναι πεντακάθαρη χωρίς ίχνος υπόπτων οσμών, υπήρξε από μέρους της ολοκληρωτική παράδοση πράγμα που νομίζω πως το ευχαριστήθηκε με αναστεναγμούς και φωνές χωρίς υποκρισία.
Θεέ μου τι βυζάρες είναι αυτές!!!
Πιπίλαγα τις τεράστιες ρώγες και συνεχώς έφτυνα γάλα!!!
Στην συνέχεια το τέλος έφτασε με εκείνη ανάσκελα και τα πόδια στους ώμους με έντονο σφυροκόπημα χωρίς διαμαρτυρίες και τραβήγματα.
Με έβαλε στο ντους και με έπλυνε σαν μικρό παιδί ολοκληρώνοντας έτσι μια πολύ επιτυχημένη συνεδρία αντάξια ενός ευχάριστου αποχωρισμού!!!
Χαιρέτησα, ευχήθηκα καλή ξεκούραση σε όλα τα κορίτσια και έφυγα με την υπόσχεση να είμαι εκεί στο άνοιγμα στις 2 του Σεπτέμβρη.
Ελπίζω μέχρι τότε να εχει υποχωρήσει και αυτός ο παρατεταμένος καύσωνας για να πάρουμε λίγο τα ίσα μας. Καλά να περνάτε και υπομονή. Μόνο μια εβδομάδα είναι!!!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Pussy Doctor

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2015
Μηνύματα
393
Κριτικές
9
Like
810
Πόντοι
311
Μια καλή ιδέα πάντως, θα ήταν να ανεβάσουν τα κορίτσια φωτογραφίες από τις διακοπές τους…! ❤️
 

alogafentis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2007
Μηνύματα
662
Κριτικές
3
Like
3.187
Πόντοι
446
Πας κ με ραντεβού εκεί? Ή όποια είναι διαθέσιμη?
 
OP
OP
Diamond Spa

Diamond Spa

Μασατζίδικο
Εγγρ.
1 Ιαν 1970
Μηνύματα
824
Like
5.512
Πόντοι
1.046
Multi Massage DIAMOND Kalo mina se Olus Levendes mas na Efxithume kalo fthinoporo me igia se olus, avrio Dheftera Tuti FRUTA ine xsekurastes dhen thelun alo xsekurasi zitane anomalies ke o,pios Andexi Levendes mou! Tuti FRUTI !!!
_Q9A9903.jpg
 

trimis

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Ιουν 2010
Μηνύματα
415
Κριτικές
6
Like
11.258
Πόντοι
2.521

acab3

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
90
Κριτικές
2
Like
236
Πόντοι
0
Multi Massage DIAMOND Kalo mina se Olus Levendes mas na Efxithume kalo fthinoporo me igia se olus, avrio Dheftera Tuti FRUTA ine xsekurastes dhen thelun alo xsekurasi zitane anomalies ke o,pios Andexi Levendes mou! Tuti FRUTI !!!
_Q9A9903.jpg

Αννουλα θελουμε φρεσκια φωτο απο το Λιζακι μας
 

daddy0h_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2023
Μηνύματα
61
Κριτικές
5
Like
325
Πόντοι
280
Eκτακτη ειδηση για μποτιλιαρισμα στη Δαφνη. Diamond ξερουμε ποιος ευθυνεται?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom