Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

Maximilien

Ανώτερος
Εγγρ.
28 Δεκ 2018
Μηνύματα
23.960
Κριτικές
8
Like
33.952
Πόντοι
6.536
παλιά έπινα πιο πολύ...1-2 μπουκάλια το μήνα τα έπαιρνα στο σπίτι και τα έπινα σιγά σιγά

τώρα που οι απαιτήσεις έχουν ανέβει και το πάω τέρμα γκάζι στη δουλειά από το πρωί μέχρι το βράδυ σπάνια...έχω ένα μπουκάλι σπίτι (στη δουλειά ποτέ πέραν της πλάκας) και πίνω ένα ποτήρι μια στο τόσο.

Αν βγω ή αν πάω σε σπίτια όμως τα γαμάω κανονικά

Το 16άρι δεν είναι τόσο vfm αλλά δεν είναι και πανάκριβο και είναι και γιορτές όλο και κάποιος θα έρθει σπίτι να δοκιμάσει (μισή γουλιά σερβίρω :confused:)

ντιπλομάτικο γαμάει ρεσέρβα εξκλουσίβα ίδια τιμή με το μπουσμιλλς που πήρες και αυτό για τα λεφτά του είναι απίστευτο vfm
Respect :hi:

Από τον Σεπτέμβρη που παραιτήθηκα και έχω αρκετό ελεύθερο χρόνο παρατηρώ ότι πίνω λιγότερο από πρίν.
Καθόλου έξοδοι μετά την δουλειά με συναδέλφους και πιο ήρεμη ζωή,ίσως δεν υπάρχει λόγος για προσωρινή διαφυγή μέσω ενός ποτού....
Τώρα με επισκέψεις κτλ λογικό είναι να πιείς.
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.023
Like
14.538
Πόντοι
3.656
Respect :hi:

Από τον Σεπτέμβρη που παραιτήθηκα και έχω αρκετό ελεύθερο χρόνο παρατηρώ ότι πίνω λιγότερο από πρίν.
Καθόλου έξοδοι μετά την δουλειά με συναδέλφους και πιο ήρεμη ζωή,ίσως δεν υπάρχει λόγος για προσωρινή διαφυγή μέσω ενός ποτού....
Τώρα με επισκέψεις κτλ λογικό είναι να πιείς.
Όλα έχουν την ώρα τους :hi:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.021
Πόντοι
3.936
Είσαι δικός μας :grouphug:


Είναι γλυκό και εύκολο αλλά δεν είναι νερουλό και άγευστο όπως άλλα στην ίδια τιμή.....ακόμα και το απλό κρατάει αυτή τον χαρακτήρα που είναι πάμφθηνο

Θα το ξαναπώ


το bushmills είναι το ουίσκι του τίμιου λαού όπως τον φαντάζεται ο Αθηναίος :rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon::rockon:

Πάρτε ένα double black να νιώσετε άρχοντες.
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.322
Κριτικές
1
Like
32.271
Πόντοι
8.006
:coffee:

cf7f16b1-576e-4bfd-b5b5-cefc64fbd066.jpeg
Καμια σχεση
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.622
Κριτικές
2
Like
19.636
Πόντοι
3.656
Τυπάρα @ROB. C σου βάζω κάτι που σίγουρα θα σου αρέσει :rockon::rockon::rockon:
IMG_9239.jpeg
Ματθαίος Μονσελάς: Ο παρκαδόρος που έγινε δολοφόνος
για τον τυπάρα λες ? ααααχαχαχαχαχαχα
αυτό πρέπει να μπεί στο νήμα του μύστη @koutavoulias , H καλτίλα

και στο νήμα με τους μουνόδουλους κολλάει :rockon:
:2funny:
 

ROB. C

Μέγας
Εγγρ.
15 Ιουν 2021
Μηνύματα
10.622
Κριτικές
2
Like
19.636
Πόντοι
3.656
Ο παρκαδόρος ψυχών που προσφερόταν να απαλλάξει τα ναυάγια της ζωής μέλη του σάιτ από τα βάσανα τους. Πραγματικός φιλάνθρωπος που έκανε σπέσιαλ τιμή για τους θαμώνες κάποιων εκλεκτών νημάτων :rockon::rockon::rockon:
Ο τρολότυπος αραβότουρκος, ήρθε ως επενδυτής στη χώρα από τα τρύπια σύνορα των αριστερών και γαλάζιων κομματόσκυλων, με μαύρη εργασία και μισθό στα τάρταρα να του φάει το μεροκάματο και να τον αφήσει άνεργο.
Μαγικές στιγμές Μπου :headbang2:
:wanker:
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556
αρχιζει και μοιαζει σημαδιακό νουμερο το 71 στο νικ του .. λες ; :coffee:
στις 71 θα το γιορτάσουμε τύπε. ακουσα θα σκασει κολομπιανα με δισκο φινγκερ φουντ ξερεις ζαμπονοτυροπιτακια κλπ απο αυτα που τρωει το λιμοταγαρο :new_shocked::new_shocked::new_shocked:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Εσύ παικταρά μου πως αυτοπροσδιορίζεις τη πορεία της ζωής σου?
Απάντησε μου και θα σου πως τι παίζει με το μέσο μέλος :confused:
Τύπε εγώ είμαι απόκληρος, τελειωμένος...
Ο καίλας με το κασελάκι στα 8, είχε ήδη καλύτερη καριέρα από μένα στα 50 :confused:.
Απλά κάνω υπομονή βλέποντας τι παίζει εδώ...

Υγ
Το κουτί μου είναι δίπλα στον @enduro . Μεσοτοιχία :confused:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.058
Πόντοι
12.756
στις 71 θα το γιορτάσουμε τύπε. ακουσα θα σκασει κολομπιανα με δισκο φινγκερ φουντ ξερεις ζαμπονοτυροπιτακια κλπ απο αυτα που τρωει το λιμοταγαρο :new_shocked::new_shocked::new_shocked:

να μην ειναι σφολιατα ... ζυμη ντονατς να ειναι που εχουν περισσοτερες θερμιδες και θα αρεσουν του δικηγορου
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.341
Like
16.951
Πόντοι
3.556
να μην ειναι σφολιατα ... ζυμη ντονατς να ειναι που εχουν περισσοτερες θερμιδες και θα αρεσουν του δικηγορου
ναι μαν αυτα του κυλικείου στα επαλ που πριν τα ψήσεις ειναι 5 εκατοστα παχος, μετα την τοστιέρα ειναι μίσος πόντος παχος. σε αυτα εχει αδυναμία. μερικες φορες τα βαζει κατω απο τα βυζια της κολομπιανας για να τα καλουπαρει :coffee:
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.910
Like
74.058
Πόντοι
12.756
ναι μαν αυτα του κυλικείου στα επαλ που πριν τα ψήσεις ειναι 5 εκατοστα παχος, μετα την τοστιέρα ειναι μίσος πόντος παχος. σε αυτα εχει αδυναμία. μερικες φορες τα βαζει κατω απο τα βυζια της κολομπιανας για να τα καλουπαρει :coffee:
και γυαλιζει τυπε απο κανα χλμ απο την λαδιλα που εχει πανω :rockon::rockon::rockon:
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom