Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.412
Like
23.064
Πόντοι
5.506
Αυτος εκει πανω που μενει στο Λέτσοβο στο χωριο του Τραμπακουλα επειδη δουλευει τους συγχωριανους του, νομιζει οτι θα δουλεψει και εμας
Αχ βρε κακομοίρη μου και να ξέρες......

Παίξε λίγο το πουλί σου να χαίρεσαι.
 
  • Ουάου
Αντιδράσεις: Νίο

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
16.979
Πόντοι
3.556
Αυτος εκει πανω που μενει στο Λέτσοβο στο χωριο του Τραμπακουλα επειδη δουλευει τους συγχωριανους του, νομιζει οτι θα δουλεψει και εμας
οχι και τραμπακουλας ρε μαν ο τυπος :tooth::tooth::tooth: βαρύ πολυ
 

Συνημμένα

  • IMG_7969.jpeg
    IMG_7969.jpeg
    129,1 KB · Εμφανίσεις: 14

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.807
Κριτικές
6
Like
11.291
Πόντοι
3.936
που εμαθες και απο ρολογια
Ρε Βλαχάντερ που δεν εχεις περασει ακομη τον Προμαχωνα βλεπω τσιμπησες. Τοσο καιρο εκανες τον Αουα. Αν σου επιτρεψουν να κατεβεις Αθηνα θα σε παω σε ενα καταστημα στην Βουκουρεστιου να δεις και να ξεστραβωθεις για το πως ειναι τα αληθινα ποσο εχουν, και τι καντραν φορανε πανηλιθιε που νομιζεις οτι θα μας δουλεψεις κιολας εδω μεσα. Ροοομμπαα εγινες κσκομοιρηηη με τον τενεκε απ την Αγ. Βαρβαρα που ποσταρισες.
 
OP
OP
tellystalone6969

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
14.004
Like
18.343
Πόντοι
3.656
Αυτος εκει πανω που μενει στο Λέτσοβο στο χωριο του Τραμπακουλα επειδη δουλευει τους συγχωριανους του, νομιζει οτι θα δουλεψει και εμας


Ας πουν οι υπόλοιποι ....

Ποιός πιστεύει ότι είναι γνήσιο το panerai του κατουρημένου ;

Για αυτό κι εγώ ... δεν έβαλε ρολόϊ ... έβαλα .... κάρτες ....
(δεν είχα σκοπό για ρολόγια , η αναφορά μου πήγαινε σε κοστούμι/σμοκιν παρεξηγήθηκε από τον στοκχολμ).
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.412
Like
23.064
Πόντοι
5.506
O Λάκης, γνωστός και ως ξεκω-λακης από τη γνωστή ιστορία με το μασούρι, ενώ με έχει ιγκνορ και άρα δεν έχει δει τα ποστ μου συμμερίζεται τη Νιουλα, που της έχω βιάσει την ψυχούλα, ενώ τελικά οι λίγοι και καλοί φίλοι μου με ενημέρωσαν ότι πόσταρε .......... κάρτες.



004423AD-blog.jpg
 

Βασιλοφρων13

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Φεβ 2014
Μηνύματα
34.806
Like
6.363
Πόντοι
1.406
Ας πουν οι υπόλοιποι ....

Ποιός πιστεύει ότι είναι γνήσιο το panerai του κατουρημένου ;

Για αυτό κι εγώ ... δεν έβαλε ρολόϊ ... έβαλα .... κάρτες ....
(δεν είχα σκοπό για ρολόγια , η αναφορά μου πήγαινε σε κοστούμι/σμοκιν παρεξηγήθηκε από τον στοκχολμ).
Ειναι panerai απο πανερι τυπε :confused::confused:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.807
Κριτικές
6
Like
11.291
Πόντοι
3.936
Ας πουν οι υπόλοιποι ....ποιος πιστευει οτι ειναι γνησιο το panerai του κατουρημενου ;
O ενας ποσταρει τενεκεδες για panerai, ο αλλος ποσταρει εκδιδομενες του διαδικτυου και νομιζει οτι τις εχει γκομενες, καλα το παμε. Μαγικο το μπου.κομ
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846
Ας πουν οι υπόλοιποι ....

Ποιός πιστεύει ότι είναι γνήσιο το panerai του κατουρημένου ;

Για αυτό κι εγώ ... δεν έβαλε ρολόϊ ... έβαλα .... κάρτες ....
(δεν είχα σκοπό για ρολόγια , η αναφορά μου πήγαινε σε κοστούμι/σμοκιν παρεξηγήθηκε από τον στοκχολμ).
Εσυ είσαι εγγύηση τελλυ :confused:
 
Εγγρ.
24 Μαρ 2022
Μηνύματα
9.937
Κριτικές
30
Like
20.473
Πόντοι
8.846

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
τι μαλακια απαντηση ειναι αυτη ;;
Τι με νοιαζουν τι κανουν οι αλλοι ;; αν μεινουν η αν φυγουν ;;
θα μεινω επειδη εμειναν οι αλλοι που ειχαν και αυτοι παραπονο ;; οπως εγινες και εσυ τρυπιος οπως εγινε και Αλεξ ;; αυτο εννοεις ;;

Οχι φιλε μου δεν κανω οτι κανουν οι αλλοι , κανω οτι γουσταρω εγω , αυτη ειναι η διαφορα μας μαλλον
Μου εδειξε με καποιο τροπο ο Αννας οτι γινεται να φυγεις και εφυγα , δεν θα κατσω επειδη εκατσαν και οι αλλοι

Επειδή, που το πάτε, που το φέρνετε, όλο στη υποστήριξή μου στον Άλεξ το γυρίζετε, έχω να σας γράψω τα εξής:

Έστω κι αν τώρα το κάνετε γαργάρα (δεδομένου του ωφελιμισμού που μόλις ομολογήσατε ότι σας διακρίνει) γνωρίζετε πολύ καλά, πως όταν δεν υπάρχει "αντίπαλο δέος" το "παιχνίδι" γίνεται μονότονο και στο τέλος χάνει το ενδιαφέρον του. Άλλωστε κι εσείς μετείχατε της μεθόδου για την οποία τώρα με μέμφεστε, όταν προσπαθήσατε να ξαναδώσετε ζωή στο "μέλι". Πράξη που θεώρησα πολύ έξυπνη και άκρως θεμιτή, επειδή γνώριζα πως η διαμάχη που θα άρχισε να δημιουργείται θα ήταν προς όφελος στο γενικότερο "παιχνίδι". Λυπάμαι που τελικά δεν πετύχατε να ξαναδώσετε στο σπαμονήμα κάτι από την παλιά του αίγλη. (Σε αυτό βέβαια μεγάλο ρόλο έπαιξαν οι ατυχείς επιλογές στους (μάλλον όχι ιδιαίτερα οξυδερκείς) καλακαδόρους - σφογγοκωλάριους - πουτσογλείφτες που μαζέψατε στην "Βασιλική Αυλή σας. Ίσως πάλι και να τους επιλέξατε επίτηδες έτσι, προκειμένου όλα τα φώτα να πέφτουν επάνω σας και να μην υπάρχει φόβος να σας επισκιάσει κάποιος από αυτούς).

Να σας υπενθυμίσω επίσης, την συμπεριφορά σας, όταν στο νήμα για το ποιός μένει πραγματικά στη Γλυφάδα, δεχτήκατε κάτι ανάλογο (σε απείρως μικρότερη κλίμακα) με αυτό που δέχεται ο Άλεξ εδώ.

Κατά τα άλλα, αν ο Άλεξ είναι "ξεφτίλας" και λοιπά όμορφα με τα οποία τον κοσμείτε, άλλο τόσο είστε κι εσείς, και αυτό επειδή αισθάνεστε και οι δυο θιγμένοι (ο καθένας για δικούς του λόγους) και παίρνετε και οι δυο σας το ίδιο σοβαρά έναν τρολλοδιαγωνισμό σε έναν ιστότοπο για αγοραίο έρωτα
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
16.041
Like
14.577
Πόντοι
3.656
Ρε τύποι τα έχουμε ξανά πει


τα ρολόγια δεν είναι δείγμα πλούτου και ευμάρειας μπορεί να τα πήρατε με δάνεια, να τα ψειρίσατε ή να σας τα έκαναν δώρο, ή να είναι πράγματι από πανέρι :confused:


αφήστε τις σεμνότητες και βγάλτε φώτο τα τούβλα με τα μετρητά, με τα στειτμεντς και τα ε9 να καταλάβουμε ποιος επιτέλους το φυσάει το χρήμα και ποιος μετράει τα κέρματα για να πάει σκλαβενίτη κάθε παρασκευή :rockon:
 
Εγγρ.
28 Μαΐ 2011
Μηνύματα
10.228
Κριτικές
7
Like
14.021
Πόντοι
3.936
Ρε Βλαχάντερ που δεν εχεις περασει ακομη τον Προμαχωνα βλεπω τσιμπησες. Τοσο καιρο εκανες τον Αουα. Αν σου επιτρεψουν να κατεβεις Αθηνα θα σε παω σε ενα καταστημα στην Βουκουρεστιου να δεις και να ξεστραβωθεις για το πως ειναι τα αληθινα ποσο εχουν, και τι καντραν φορανε πανηλιθιε που νομιζεις οτι θα μας δουλεψεις κιολας εδω μεσα. Ροοομμπαα εγινες κσκομοιρηηη με τον τενεκε απ την Αγ. Βαρβαρα που ποσταρισες.

Πως πήγες στη Βουκουρεστίου τύπε;

Με την πορεία του ΠΑΜΕ;
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Χαχα
Αντιδράσεις: barock

Κώστας Λαδάκης

Σεβαστός
Εγγρ.
21 Απρ 2011
Μηνύματα
24.058
Κριτικές
7
Like
9.874
Πόντοι
1.686
εγώ θα κάνω κάτι άλλο...
λίστα με τις ψήφους μου.
άντε να δούμε τι ψηφίζει ο καθείς. αφού δεν ανοίγει η λίστα, ας την ανοίξουμε μόνοι μας - μαζί με αιτιολόγηση παρακαλώ

dantedmc - αγαπημένος μαλάκας από τα πολιτικά και τις ρωσίες
Gianis Klavdios γνωστός και ως ζαν - ΑΓΑΠΗ, ΕΡΩΤΑΣ, Ο ΜΑΛΑΚΑΣ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ. ΝΑ ΞΑΝΑΓΥΡΙΣΕΙ PLEASE
JohnPlayerSpecial - περίπτωση ντάντε, δεν μπορώ να διακρίνω τον ΠΙΟ μαλακά μεταξύ τους. σαν παιδιά μου τους έχω όπως και τον ζαν...
leader69 - δεν ξέρω κάτι μου βγάζει, έχει potential...
Κώστας Λαδάκης - ο Ελαίς της καρδιάς μας. δεν θέλει πολλά πολλά, η μαλακία "εξευγενισμένη/ραφιναρισμένη", εξαιρετική και παρθένα...
Sub-zero/σαντμαν - εντάξει, χωρίς συστάσεις, εδώ μαλάκας και μαλακία ("ντεν γκαμάω ποτέ") πάνε μαζί...
tellystallone6969 - μαλάκας με κινητό από 69...κλασσικός όσο μια 911

Rebirth Σαπιενς ΣΑΠΙΟΣ

Γεροντάκι, που προσπαθεί να διασκεδάσει με εσκορτ
αλλά φοβούνται μήπως πα΄θει έμφραγμα και τους μείνει στα χέρια ! :2funny:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Sapiens με το μασελάκι του ! :2funny:

5928170.png


:2funny: :2funny::2funny:

Μια μέρα ο Ριμπέρθ Σάπιος , εκεί που ασχολιόταν με ένα εσκορτ
του έφυγε η μασέλα ! :2funny:

1000_F_159906012_jaT7lKDU0HfowcHJXvyn2o3iQlIMX2I7.jpg



:2funny::2funny:


Οπαδός της Νέας Μιζοκρατίας ο Ριμπέρθ

μας διασκεδάζει με τις μπουρδίτσες του ! :2funny:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.086
Κριτικές
184
Like
44.754
Πόντοι
22.266

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
16.979
Πόντοι
3.556

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Γιατί τον λες χοντρολαγνο; τι έχει ανεβασει;:confused:

Επειδή του αρέσουν τα "αγαλματένια κορμιά".

Κι όταν λέμε "αγαλματένια" εννοούμε ότι ζυγίζουν όσο ένα μαρμάρινο άγαλμα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.086
Κριτικές
184
Like
44.754
Πόντοι
22.266
Επειδή του αρέσουν τα "αγαλματένια κορμιά".

Κι όταν λέμε "αγαλματένια" εννοούμε ότι ζυγίζουν όσο ένα μαρμάρινο άγαλμα.
Στο βάρος του αγάλματος της Ελευθερίας ή της Σφίγγας;:confused::think:

Διορθώνω αν κ με έχει ιγκνορ ότι η κουνιαδα του ήταν πιπίλα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom