Νέα

Mr Μαλάκας 2023- Προκριματικά

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα tellystalone6969
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 6K
  • Εμφανίσεις 140K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Mr. Malakas 2023

  • Alex71 (77 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 44 46,3%
  • Barock (48 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 33 34,7%
  • tellystalone6969 (46 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 31 32,6%
  • daima703 (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 9 9,5%
  • donald-duck (41 ψήφοι στον 1ο γύρο)

    Ψήφοι: 19 20,0%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    95
  • Η ψηφοφορία έκλεισε .

celebre

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2019
Μηνύματα
18.803
Like
20.665
Πόντοι
6.056
Ναι!

Το Seamaster Professional το πήρα με ένα 12κιλο σακί ρύζι και το Moonwatch με 3 κονσέρβες κορνμπίφ.
Tι φτιαχνανε τοτε οι κεραταδες,ακομα αντεχουν.Ενα λαπτοπ που 'χα παρει τοτε,ακομα δουλευει :coffee::confused::confused::confused:
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
μου ειναι αδιαφορος ο αριθμος
το νουμερο το ειπα μονο και μονο επειδη με ρωτησε ο Χελ
ειτε ειχα 5 , ειτε ειχα 35 θα εφευγα

επι της διαδικασιας ηταν το προβλημα , και 6 να ειχα να ειχαν τα αρχιδια να φαινονται αυτοι που ψηφισαν
το θεμα εχει κλεισει

ΥΓ Μαρτυράς χωρις ξυλο τελικα εσυ , αρα εμενα εννοουσε ο Αλεξ οταν ελεγε για τα pm και τις νομικες συμβουλες ;;;

Για να καταλάβουμε δηλαδή...

Μόνο εσείς υπόκεισθε σε αυτή τη διαδικασία και έχετε πρόβλημα. Όλοι οι άλλοι υποψήφιοι δηλαδή που παραμένουν συμμετέχοντες παρά τις αντιρρήσεις που έχουν εκφράσει επί της διαδικασίας, είναι χαζοί και κλάγκες, ενώ εσείς (και ενδεχομένως και ο κ. Ανωπουρνάρης) είστε έξυπνοι και μάγκες.

Τώρα μάλιστα! Όλα εξηγούνται!
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
16.979
Πόντοι
3.556
έσκασε μυτη και ο γεροντας μεσα στη έξαρση να ανεβασει φωτο απο το ρολοι που φορούσε στα νιάτα του :undecided::undecided::undecided:
 

Συνημμένα

  • IMG_7967.jpeg
    IMG_7967.jpeg
    155,7 KB · Εμφανίσεις: 19

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.961
Like
74.177
Πόντοι
12.756
Για να καταλάβουμε δηλαδή...

Μόνο εσείς υπόκεισθε σε αυτή τη διαδικασία και έχετε πρόβλημα. Όλοι οι άλλοι υποψήφιοι δηλαδή που παραμένουν συμμετέχοντες παρά τις αντιρρήσεις που έχουν εκφράσει επί της διαδικασίας, είναι χαζοί και κλάγκες, ενώ εσείς (και ενδεχομένως και ο κ. Ανωπουρνάρης) είστε έξυπνοι και μάγκες.

Τώρα μάλιστα! Όλα εξηγούνται!

τι μαλακια απαντηση ειναι αυτη ;;
Τι με νοιαζουν τι κανουν οι αλλοι ;; αν μεινουν η αν φυγουν ;;
θα μεινω επειδη εμειναν οι αλλοι που ειχαν και αυτοι παραπονο ;; οπως εγινες και εσυ τρυπιος οπως εγινε και Αλεξ ;; αυτο εννοεις ;;

Οχι φιλε μου δεν κανω οτι κανουν οι αλλοι , κανω οτι γουσταρω εγω , αυτη ειναι η διαφορα μας μαλλον
Μου εδειξε με καποιο τροπο ο Αννας οτι γινεται να φυγεις και εφυγα , δεν θα κατσω επειδη εκατσαν και οι αλλοι
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
ΥΓ. Μαρτυράς χωρις ξυλο τελικα εσυ , αρα εμενα εννοουσε ο Αλεξ οταν ελεγε για τα pm και τις νομικες συμβουλες ;;;

Αρα μου επιτρεπεται να πω οτι ειναι ΜΕΓΑΛΗ ΞΕΚΩΛΙΑΡΑ που μετέφερε μεταξυ μας συνομιλία σε εσενα ;; Πουστης ισως ;; τρυπιος ;; γαμημενος ;; ξεφτίλας ;; ατιμος ;;; γαμωπουστας ;;;;

Όχι. Εξ όσων γνωρίζω αναφερόταν σε άλλο νικ.

Παρά τούτο όμως είναι άκρως ενδιαφέροντα τα όσα μόλις μας εξιστορήσατε.

Συνεχίστε! Είμεθα όλο μάτια!
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.412
Like
23.064
Πόντοι
5.506
Αν ειναι αυτο πανεραι εγω ειμαι σαμουραι. Πηγαινε μια βολτα βουκουρεστιου να δεις πως ειναι τα οριτζιναλε τετοιου ειδους ρολογα. Αλλα πως να κατεβεις αθηνα αφου χρειαζεσαι βιζα.
Υγ. Κατεβαινει τα 5cm του νεροχυτη οταν βρισκεσαι στην κουζινα και κανεις λατζα;
Εσένα σε κατουράω με το ταπεινό G-Shock στο χερί, να βλεπεις και ποση ωρα τρως κατουρο. Βλαχο που εμαθες και απο ρολογια.
 

Νίπλης

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Απρ 2013
Μηνύματα
70.961
Like
74.177
Πόντοι
12.756
Όχι. Εξ όσων γνωρίζω αναφερόταν σε άλλο νικ.

Παρά τούτο όμως είναι άκρως ενδιαφέροντα τα όσα μόλις μας εξιστορήσατε.

Συνεχίστε! Είμεθα όλο μάτια!

Παιρνεις αυτο το στυλ ωστε να φανεις ενδιαφερον και τελικα βγαινεις μαλακας ,
τραβα πισω να δεις τι ειχα γραψει , το ειχα αναφερει οτι εγω του ειχα ζητησει κατι ..
 

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
τι μαλακια απαντηση ειναι αυτη ;;
Τι με νοιαζουν τι κανουν οι αλλοι ;; αν μεινουν η αν φυγουν ;;
θα μεινω επειδη εμειναν οι αλλοι που ειχαν και αυτοι παραπονο ;; οπως εγινες και εσυ τρυπιος οπως εγινε και Αλεξ ;; αυτο εννοεις ;;

Οχι φιλε μου δεν κανω οτι κανουν οι αλλοι , κανω οτι γουσταρω εγω , αυτη ειναι η διαφορα μας μαλλον
Μου εδειξε με καποιο τροπο ο Αννας οτι γινεται να φυγεις και εφυγα , δεν θα κατσω επειδη εκατσαν και οι αλλοι

Παρτάκιας δηλαδή.

Ενδιαφέρουσα ομολογία.

Ανοίξτε μας κι άλλο την βασανισμένη σας ψυχή...

Θεωρείστε το ως εξομολόγηση. Θα λυτρωθείτε.
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
16.979
Πόντοι
3.556
Αν ειναι αυτο πανεραι εγω ειμαι σαμουραι. Πηγαινε μια βολτα βουκουρεστιου να δεις πως ειναι τα οριτζιναλε τετοιου ειδους ρολογα. Αλλα πως να κατεβεις αθηνα αφου χρειαζεσαι βιζα.
Υγ. Κατεβαινει τα 5cm του νεροχυτη οταν βρισκεσαι στην κουζινα και κανεις λατζα;
οχι ρε μαν ειναι καλο ρολοι. μπάνικο :wanker::wanker::wanker: θα χτυπήσω ενα εισαγωγη σε καλη τιμη

 

Συνημμένα

  • IMG_7968.jpeg
    IMG_7968.jpeg
    484 KB · Εμφανίσεις: 19

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
Παιρνεις αυτο το στυλ ωστε να φανεις ενδιαφερον και τελικα βγαινεις μαλακας ,
τραβα πισω να δεις τι ειχα γραψει , το ειχα αναφερει οτι εγω του ειχα ζητησει κατι ..

Σας γράφω ξανά! Εξ όσων γνωρίζω, δεν αναφέρθηκε σε εσάς. Άλλωστε είναι φαιδρό να νομίζετε πως είστε ο μόνος που εξυπηρέτησε αφιλοκερδώς ο κ. @alex71.

Όποιος όμως έχει τη μύγα, μυγιάζεται.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
64.412
Like
23.064
Πόντοι
5.506
οχι ρε μαν ειναι καλο ρολοι. μπάνικο :wanker::wanker::wanker: θα χτυπήσω ενα εισαγωγη σε καλη τιμη

Απορώ τι περιμένεις τόσο καιρό.
 
  • Like
Αντιδράσεις: RETRO

The Saint*

Τιμημένος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα
56.848
Κριτικές
90
Like
37.017
Πόντοι
25.467
έσκασε μυτη και ο γεροντας μεσα στη έξαρση να ανεβασει φωτο απο το ρολοι που φορούσε στα νιάτα του :undecided::undecided::undecided:

Δεν έχουμε όλοι την τύχη να μένουμε σε παγκάκι και να βλέπουμε την ώρα στο ρολόι του καμπαναριού.
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.385
Κριτικές
49
Like
22.853
Πόντοι
24.596
Κατα Ματθαιον Ευαγγελιο κανονικα το νημα τυποι, οι εσχατοι εσονται πρωτοι και πρωτοι εσχατοι,λογικα θα το σηκωσει κανας Nubic,κανας Ακροατης με μηδεν ψηφους που δεν τους ξερει ουτε ο περιπτερας της γειτονιας τους,0 ψηφοι τωρα και καμια 500αρια 31/12 00.00:confused::confused::confused:
KD_01_01.jpg
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.343
Like
16.979
Πόντοι
3.556
Κατα Ματθαιον Ευαγγελιο κανονικα το νημα τυποι, οι εσχατοι εσονται πρωτοι και πρωτοι εσχατοι,λογικα θα το σηκωσει κανας Nubic,κανας Ακροατης με μηδεν ψηφους που δεν τους ξερει ουτε ο περιπτερας της γειτονιας τους,0 ψηφοι τωρα και καμια 500αρια 31/12 00.00:confused::confused::confused:
KD_01_01.jpg
ξεροχυσα απο θρησκευτική παρεμβαση με στατιστικεσ προεκτάσεις κατα μεσης του μπαχαλου :wanker::wanker::wanker::tooth::tooth::tooth:
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.807
Κριτικές
6
Like
11.291
Πόντοι
3.936
οχι ρε μαν ειναι καλο ρολοι. μπάνικο θα χτυπήσω ενα εισαγωγη σε καλη τιμη
Αυτος εκει πανω που μενει στο Λέτσοβο στο χωριο του Τραμπακουλα επειδη δουλευει τους συγχωριανους του, νομιζει οτι θα δουλεψει και εμας
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom