Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 64 άτομα (3 μέλη και 61 επισκέπτες)

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Πέρασμα με Έφη Μολδαβή στο Casa Victoria  Φριξου 15α.  Πολύ γκαυλιάρικο πιτσιρίκι μικροκαμωμένο με φάτσα σκέτη προστυχιά! Γενικά η γκόμενα γεννημένη πουτάνα!  Τσιμπούκι άπαιχτο με deepthroat  που τον καταπίνει όλο!  Επίσης, πεντακάθαρο με μικρά βυζάκια. Στα τέσσερα σε κοιτάει από τον καθρέφτη καθώς την γαμας και είναι σκέτη τρέλα!  Έδωσα 50Ευρώ για ένα ψιλοάθλιο μπουρδέλο. Το κύριο αρνητικό που με χάλασε είναι ότι στα 12 περίπου λεπτά άρχισε να μου την λέει τάχα ότι φτάσαμε 20 λεπτά και τέτοια. Ίσως να δέχεται πίεση από την Τσατσά που πρέπει να είναι πολύ μαλακισμένα. Αυτός είναι και ο λόγος που διστάζω να ξαναπάω!
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Α ρε Αλ, μεγάλη μου τιμή που με κάνεις like!  Εννοείται δεν έχω λόγο να γλύψω. Αλλά το λέω αυτό γιατί πραγματικά θαυμάζω τον τρόπο με τον οποίο περιγράφεις τα θέματα!  Είσαι πηγή πληροφόρησης, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω άλλους αξιόλογους  συναγωνιστές!
 

Death_Zone88

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2011
Μηνύματα
343
Κριτικές
14
Like
6
Πόντοι
11
για την Μιχαέλα αδερφέ θα ρωτήσεις στο free house.....εκει εθεάθη πριν 1 και κάτι χρόνο.....τρόμαξα να την γνωρίσω όμως ...είχε βάλει πάρα πολλά κιλά σε βαθμό να μην την αναγνωρίζω.Απο τότε δεν ξέρω τι απέγινε. Ήταν σε αυτό που βγαίνει απο τις σκάλες οπότε κάνε εναν κόπο και ρωτα κανένα μεσημέρι αν το βρείς ανοιχτό το συγκεκριμένο ίδρυμα....

Τώρα για το θέμα του death zone 88 .Αδερφέ απο τη στιγμή που βρίζεις σε π.μ κάποιον μην περιμένεις κανείς να σου χαιδέψει τα αυτιά.....οπότε χαλάρωσε και ζήτα μια τυπική συγνώμη και δεν τρέχει τίπτα είτε εφαγες κόλλημα ,είτε οχι......
Τυπε δεν υπαρχει λογος να ζητησω συγνωμη απο κανενα.... δεν σε καταλαβα γιατι λες οτι περιμενω καποιος να μου χαιδεψει τα αυτια,δεν επιδιωκω ουτε επιδιωκα ποτε κατι τετοιο και εννοειται οτι δεν πηραζει κανενα αν εχω σκαλωσει σε καποιο θεμα εδω εχουμε διαβασει αλλα και αλλα....
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.161
Κριτικές
10
Like
6.194
Πόντοι
7.095
Πέρασμα με Έφη Μολδαβή στο Casa Victoria  Φριξου 15α. Ίσως να δέχεται πίεση από την Τσατσά που πρέπει να είναι πολύ μαλακισμένα. Αυτός είναι και ο λόγος που διστάζω να ξαναπάω!
H δευτερη πιο μαλακω τσατσα της πολης, μετα το ζωο που ηταν καποτε στο τσιρκο (για τους παλιους) και προσφατα την πετυχα στο φριξου 12 (στην απαραδεκτη συνευρεση μου με Παολα) και στο ασπρο στη μινωταυρου με νικηφορου ουρανου. Για να επανελθουμε ομως στο Φριξου 15, αυτο το ζωο που σου τη λεει αν δεν μπεις μεσα, ειναι η αιτια που πολλοι απο εμας δεν μπαινουν καν να δουν τι εχει.
 

Giannisampel96

Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουν 2019
Μηνύματα
196
Like
115
Πόντοι
1
Αφού μας βρίζει κιόλας ρε φίλε.... Εεε σόρρυ δηλαδή αλλά δε θα κάτσουμε να πληρώσουμε μια η οποία διαολοστελνει...
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21
H δευτερη πιο μαλακω τσατσα της πολης, μετα το ζωο που ηταν καποτε στο τσιρκο (για τους παλιους) και προσφατα την πετυχα στο φριξου 12 (στην απαραδεκτη συνευρεση μου με Παολα) και στο ασπρο στη μινωταυρου με νικηφορου ουρανου. Για να επανελθουμε ομως στο Φριξου 15, αυτο το ζωο που σου τη λεει αν δεν μπεις μεσα, ειναι η αιτια που πολλοι απο εμας δεν μπαινουν καν να δουν τι εχει.

μπες... η flory είναι ενα πολύ γλυκο πιτσιρίκι που σέβεται αυτά που παίρνει
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
H δευτερη πιο μαλακω τσατσα της πολης, μετα το ζωο που ηταν καποτε στο τσιρκο (για τους παλιους) και προσφατα την πετυχα στο φριξου 12 (στην απαραδεκτη συνευρεση μου με Παολα) και στο ασπρο στη μινωταυρου με νικηφορου ουρανου. Για να επανελθουμε ομως στο Φριξου 15, αυτο το ζωο που σου τη λεει αν δεν μπεις μεσα, ειναι η αιτια που πολλοι απο εμας δεν μπαινουν καν να δουν τι εχει.
Τη χοντρουλα τη ξανθιά με το ύφος γουρουνιου εννοείς ?? :2funny:
 

nikos_nakhs

Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2016
Μηνύματα
31
Like
4
Πόντοι
0
Όταν σκεφτεσαι με το κάτω κεφάλι, δεν σε σώζει τίποτα. Μετά από όλες τις κριτικές για την ρινα, είπα να κάνω μια δοκιμή γιατί η θεία Μόνικα για ακόμα μια φορά έλειπε.
Η τύπισσα είναι μέτριας εμφάνισης, μέσα όμως χειροτερεύει το πράγμα. Βγάζει σουτιέν, βυζί τίποτα. Κάτω από το μηδέν. Το έψαχνα κανένα λεπτό. Σεξ τίποτα, κορμί σφουγγάρι, όσο ζουλας,ζουλιεται. Ψεύτικα βογγητα, και μόλις χύνεις σε 30 δευτερα πετάει ένα γεια και εξαφανίζεται. Α ρε Μόνικα, που είσαι να βγάλουμε κανένα γούστο. Ακόμα ένα 30αρι στο κουβά. Τα σέβη μου κύριοι
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.249
Κριτικές
293
Like
9.840
Πόντοι
13.755
Όταν σκεφτεσαι με το κάτω κεφάλι, δεν σε σώζει τίποτα. Μετά από όλες τις κριτικές για την ρινα, είπα να κάνω μια δοκιμή γιατί η θεία Μόνικα για ακόμα μια φορά έλειπε.
Η τύπισσα είναι μέτριας εμφάνισης, μέσα όμως χειροτερεύει το πράγμα. Βγάζει σουτιέν, βυζί τίποτα. Κάτω από το μηδέν. Το έψαχνα κανένα λεπτό. Σεξ τίποτα, κορμί σφουγγάρι, όσο ζουλας,ζουλιεται. Ψεύτικα βογγητα, και μόλις χύνεις σε 30 δευτερα πετάει ένα γεια και εξαφανίζεται. Α ρε Μόνικα, που είσαι να βγάλουμε κανένα γούστο. Ακόμα ένα 30αρι στο κουβά. Τα σέβη μου κύριοι
το αλλο Σαββατοκυριακο θα δουλεψει η θεια...τη ρωτησα ειδικα για παρτη σου
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Παιδιά η Έφη για να εξηγούμαι δείχνει καλά σημάδια πουτανοσύνης!  Πιστεύω, όχι καλύτερα, είμαι σίγουρος ότι γαμιέται η καριόλα η τσατσά που πρέπει να ασκεί τρελή πίεση!  Αλλά ήθελα να ήξερα τα αφεντικά των Μπουρδέλων δεν μας διαβάζουν; Αν μας διαβάζουν τότε κακώς που δεν αντιδρούν! Τα πράγματα θα ήταν σαφώς καλυτερα! Ίσως έτσι αλλάζε το πράμα και με τις τιμές!  Όχι απαραίτητα να πέσουν αλλά να περιλαμβάνουν περισσότερα πράγματα με το σαραντάρι!  Όχι μάθαμε τώρα για να κάνεις σεξ της προκοπής φτάνεις τα 80 και 100 Ευρώ!  Ειλικρινά με 90 Ε πάω μισή ώρα σε Εσκορτ με φουλ πρόγραμμα!  Πρέπει παιδιά να ξυπνήσουμε! Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αποσυρθώ αφού τελικά διαπιστώνω ότι με κάνα 2 ποτά σε μπαρ του κέντρου κάνεις γνωριμία και στην δεύτερη ή τρίτη επαφή γαμας ρε παιδιά!  Οι γυναίκες, ας το πάρουμε χαμπάρι ψοφάνε να τις μίλησα κάποιος άντρας!  Ειναι ο λόγος που βγαίνουν!
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
96
Like
12.078
Πόντοι
25.015
Παιδιά η Έφη για να εξηγούμαι δείχνει καλά σημάδια πουτανοσύνης!  Πιστεύω, όχι καλύτερα, είμαι σίγουρος ότι γαμιέται η καριόλα η τσατσά που πρέπει να ασκεί τρελή πίεση!  Αλλά ήθελα να ήξερα τα αφεντικά των Μπουρδέλων δεν μας διαβάζουν; Αν μας διαβάζουν τότε κακώς που δεν αντιδρούν! Τα πράγματα θα ήταν σαφώς καλυτερα! Ίσως έτσι αλλάζε το πράμα και με τις τιμές!  Όχι απαραίτητα να πέσουν αλλά να περιλαμβάνουν περισσότερα πράγματα με το σαραντάρι!  Όχι μάθαμε τώρα για να κάνεις σεξ της προκοπής φτάνεις τα 80 και 100 Ευρώ!  Ειλικρινά με 90 Ε πάω μισή ώρα σε Εσκορτ με φουλ πρόγραμμα!  Πρέπει παιδιά να ξυπνήσουμε! Σκέφτομαι πολύ σοβαρά να αποσυρθώ αφού τελικά διαπιστώνω ότι με κάνα 2 ποτά σε μπαρ του κέντρου κάνεις γνωριμία και στην δεύτερη ή τρίτη επαφή γαμας ρε παιδιά!  Οι γυναίκες, ας το πάρουμε χαμπάρι ψοφάνε να τις μίλησα κάποιος άντρας!  Ειναι ο λόγος που βγαίνουν!

Να με παρεις μαζι σου καμια φορα να κανω και εγω καμια γνωριμια σε μπαρ γιατι εχω να βγω καιρο!
 

kokoy

Μέλος
Εγγρ.
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα
51
Like
22
Πόντοι
0
Παιδια ερωτηση.Πηγα προχθες τσαρκα και σε ενα σημειο σχετικα κεντρικα ηταν γεματο πακιστανους και ανεβαιναν καπου.Περιμεναν εξω απο μια οικοδομη.Τι ειναι εκει μηπως γνωριζει καποιος?
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Παιδια ερωτηση.Πηγα προχθες τσαρκα και σε ενα σημειο σχετικα κεντρικα ηταν γεματο πακιστανους και ανεβαιναν καπου.Περιμεναν εξω απο μια οικοδομη.Τι ειναι εκει μηπως γνωριζει καποιος?
Υπάρχουν κάποια σημεία στην πόλη που μοιράζουν συσσίτιο ή γραφεία που ανανεώνουν παραμονές και διάφορα.
 

nnikitas1969

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2013
Μηνύματα
345
Κριτικές
26
Like
736
Πόντοι
531
Να με παρεις μαζι σου καμια φορα να κανω και εγω καμια γνωριμια σε μπαρ γιατι εχω να βγω καιρο!
Όποτε γουστάρεις το κανονίζουμε!  Καλές μέρες να ξέρεις είναι οι Τρίτες, Παρασκευές και Κυριακές! 
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.161
Κριτικές
10
Like
6.194
Πόντοι
7.095
Παιδια ερωτηση.Πηγα προχθες τσαρκα και σε ενα σημειο σχετικα κεντρικα ηταν γεματο πακιστανους και ανεβαιναν καπου.Περιμεναν εξω απο μια οικοδομη.Τι ειναι εκει μηπως γνωριζει καποιος?
το σημειο που λες ειναι αναμεσα στο ασπρο και το ξυλινο στη μινωταυρου
 

Duster

Μέλος
Εγγρ.
20 Νοε 2019
Μηνύματα
28
Like
18
Πόντοι
0
Α ρε Αλ, μεγάλη μου τιμή που με κάνεις like!  Εννοείται δεν έχω λόγο να γλύψω. Αλλά το λέω αυτό γιατί πραγματικά θαυμάζω τον τρόπο με τον οποίο περιγράφεις τα θέματα!  Είσαι πηγή πληροφόρησης, χωρίς να θέλω να υποτιμήσω άλλους αξιόλογους  συναγωνιστές!
Συμφωνώ και επαυξάνω φίλε, ο Άλ είναι στρατηγικός αναλυτής τις κατάστασης των οίκων τις πόλης
 

younghunter

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2014
Μηνύματα
399
Κριτικές
3
Like
433
Πόντοι
21

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom