Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
Πήγα στο Playboy Φριξου 12 να δοκιμάσω την Carmen νέο μωρό από Ουκρανία!Αφού καβλαντισαμε λίγο στο σαλόνι με το μωρό κ ήμουν έτοιμος να μπω στο δωμάτιο ρωτήσα την υπηρεσία τι πρόγραμμα κάνει.Μου είπε:40 το απλό sex χωρίς πιπα.50 sex κ πιπα με σκούφο.60 τσίμπο γυμνό.Γελανε κ οι πέτρες!Φυσικά σηκώθηκα κ έφυγα κ πήγα σε στάνταρακι δικό μου.

έτσι ακριβώς φίλε, πηγε ο φιλος μας ο τασος και τα προγραμματα ειναι ακριβως αυτα.

ο τασος μπηκε με το προγραμμα 60 ευρω που εχει ακα πιπα. περασε καλά μου ειπε

γενικα το χαρακτηρισε με μια λεξη το νεο αστερι των στουντιο της πολης

θα παω αυριο να την δοκιμασω με το προγραμμα τον 60 ευρω.

και αν ειναι φιλε Τακη σαν την παολα μεσα στο δωματιο θα μας κανει τακτικους επισκεπτες το μωρο
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.217
Πόντοι
3.346
θα περασω να ριξω μια ματια και μια νατασα απο το sex and the city να δω ποια ειναι και γενικα τι ψαρια πιανει.

δυστυχως δεν εχει φοτογραφιες της στο άλλο site
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
έγραψα φίλε μου σε αυτό το νήμα πριν καμία δεκαριά μέρες για την Γαλήνη

Φίλε μου,εδώ μέσα ότι και να γράψουμε χάνετε στις σελίδες,ενώ οι κριτικές μένουν,μπαίνει κάποιος στο μαγαζί που δουλεύει η εκάστοτε κοπέλα,ψάχνει με το όνομα της και βρίσκει τα πάντα!!
Κάνουμε τη ζωή μας αλλά και των άλλων ποιο εύκολη,Όχι ποιο δύσκολη  ;)
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
Φίλε μου,εδώ μέσα ότι και να γράψουμε χάνετε στις σελίδες,ενώ οι κριτικές μένουν,μπαίνει κάποιος στο μαγαζί που δουλεύει η εκάστοτε κοπέλα,ψάχνει με το όνομα της και βρίσκει τα πάντα!!
Κάνουμε τη ζωή μας αλλά και των άλλων ποιο εύκολη,Όχι ποιο δύσκολη  ;)
οκ φίλε μου. Εγώ νόμιζα εδώ να γράφω κριτικές. Τώρα το κατάλαβα. Γράψε λάθος!
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.037
Κριτικές
63
Like
7.788
Πόντοι
4.766
Περιμένουμε ανταπόκριση από Παπα για την καινούργια την Καρμεν.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.432
Κριτικές
217
Like
17.592
Πόντοι
38.177
Περιμένουμε ανταπόκριση από Παπα για την καινούργια την Καρμεν.

Τις γκόμενες που πουλάνε στην Αθήνα με 20€ τις στέλνουν Θεσσαλονίκη με 60€ για τα ίδια προγράμματα!!!
Τα έχω πει 10.000 φορές,σταματήστε να πετάτε τα € σας και διεκδικήστε καλύτερες τιμές,με λίγα λόγια ξυπνήστε!!!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.285
Πόντοι
7.636
Καλησπέρα σε όλα τα τσακάλια!!!

Βόλτα πριν λίγες μέρες στα στενά μας και μετά από πολύ γύρα είδα κάτι καινούργιο καλό.
-Αντριάννα, Βίλλες, μελαχροινό μωρό, ωραίο σώμα, μακρύ μαλί με φύσικά βυζάκια όπως τα έκοψα!
Βόλτα εν συνεχεία, τίποτα αξιόλογο έπειτα και λαβράκι στο Villa Erotica το οποίο και μπούκαρα στο δωμάτιο με το μωρό ονόματι Σόνια.
-Σόνια, ξανθό, μαγκάκι εκ πρώτης ματιάς, με κοντό ξανθό μαλλάκι, τατουάζ κάπου στον δεξί ώμο και καλό σώμα με φυσικό 2-3άρι βυζί.
40, γυμνό χαλαρά.
Μπανάκι και μπένει το γκαυλί.
Όντως γκαυλί το κορίτσι.
Γλυψίματα, μυρωδιές από μέρους της να ζεσταθώ.
Αμέσως την έσπρωξα να το πάρει στη στοματάρα της, (έχει και σκουλαρίκι στο χείλος επάνω).
Καλόοοο τσιμπούκι, δάκτυλα από εμένα σε μουνί και κώλο ταυτόχρονα, σκούφο και δώστου πόνο.
2 στάσεις γτ είχα υπεθερμανθεί, έδωσα και τα γλ/φιλά μου...!!!

Πέρασα πολύ καλά, ειδικά για 40 ευρώπουλα.

ΥΓ.
1.Τα γούστα είναι διαφορετικά για όλους.
2.Το πως είδα το μωρό είναι άποψη κατ'εμέ.
2.Η τσατσά πολύ ευγενική, μπράβο της!

Καλά να περνάτε και να γαμάτε καλύτερα μάγκες!!!

Με εκτίμηση,
GALLAS
:hi:
 
  • Like
Αντιδράσεις: hook19

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Πήγα στο Playboy Φριξου 12 να δοκιμάσω την Carmen νέο μωρό από Ουκρανία!Αφού καβλαντισαμε λίγο στο σαλόνι με το μωρό κ ήμουν έτοιμος να μπω στο δωμάτιο ρωτήσα την υπηρεσία τι πρόγραμμα κάνει.Μου είπε:40 το απλό sex χωρίς πιπα.50 sex κ πιπα με σκούφο.60 τσίμπο γυμνό.Γελανε κ οι πέτρες!Φυσικά σηκώθηκα κ έφυγα κ πήγα σε στάνταρακι δικό μου.

Τα έλεγα και εγώ και ένας συναγωνιστης όταν πριν μερικούς μήνες πήγα για την περίφημη παολα..... Το συγκεκριμένο στούντιο προσωπικά πλέον δεν το κοιτάζω καν....... Μας περνάνε για πολύ βόδια.... 40 χωρίς πιπα.. Γελάνε και οι πέτρες....
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
έτσι ακριβώς φίλε, πηγε ο φιλος μας ο τασος και τα προγραμματα ειναι ακριβως αυτα.

ο τασος μπηκε με το προγραμμα 60 ευρω που εχει ακα πιπα. περασε καλά μου ειπε

γενικα το χαρακτηρισε με μια λεξη το νεο αστερι των στουντιο της πολης
....


θα παω αυριο να την δοκιμασω με το προγραμμα τον 60 ευρω.

και αν ειναι φιλε Τακη σαν την παολα μεσα στο δωματιο θα μας κανει τακτικους επισκεπτες το μωρο




Αδερφέ δεν διαφωνούμε στα προγράμματα.... Αλλά να μην έχεις στο 40ρι πιπα... Είναι σαν να τρως γύρο πίτα χωρίς γύρο.... Με μπόλικες πατάτες.....

Και το 60ρι για τα συγκεκριμένα μαγαζιά δεν είναι vfm μην τρελαθούμε κιόλας..... 50 με ακα και 69 μαζί ίσως για το συγκεκρ μαγαζί....
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 172663

Επισκέπτης
υπηρχε καποτε μια ελληνιδα πουτανα κατερινα μου φαινεται ξανθια γαλανοματα σε καθετο στην πλατεια ναυαρινου. δεν εκανε πιπα στο προγραμμα της, το οποιο ηταν τοτε 25 ευρω το 2004.

εμπρος προς τα πισω, αντε σε λιγο να σκαμε 50ρικο για να μας τσιμπανε το μαγουλο
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Αδερφέ δεν διαφωνούμε στα προγράμματα.... Αλλά να μην έχεις στο 40ρι πιπα... Είναι σαν να τρως γύρο πίτα χωρίς γύρο.... Με μπόλικες πατάτες.....

Και το 60ρι για τα συγκεκριμένα μαγαζιά δεν είναι vfm μην τρελαθούμε κιόλας..... 50 με ακα και 69 μαζί ίσως για το συγκεκρ μαγαζί....
Γυμνό τσιμπο με 40 κ πολλά είναι!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
υπηρχε καποτε μια ελληνιδα πουτανα κατερινα μου φαινεται ξανθια γαλανοματα σε καθετο στην πλατεια ναυαρινου. δεν εκανε πιπα στο προγραμμα της, το οποιο ηταν τοτε 25 ευρω το 2004.

εμπρος προς τα πισω, αντε σε λιγο να σκαμε 50ρικο για να μας τσιμπανε το μαγουλο
:2funny:
 

veriotis22

Μέλος
Εγγρ.
29 Σεπ 2017
Μηνύματα
198
Like
98
Πόντοι
1
υπηρχε καποτε μια ελληνιδα πουτανα κατερινα μου φαινεται ξανθια γαλανοματα σε καθετο στην πλατεια ναυαρινου. δεν εκανε πιπα στο προγραμμα της, το οποιο ηταν τοτε 25 ευρω το 2004.

εμπρος προς τα πισω, αντε σε λιγο να σκαμε 50ρικο για να μας τσιμπανε το μαγουλο
ακόμα γελάω με αυτό που είπες για το τσίμπημα στο μάγουλο. Είσαι ωραίος
 
Εγγρ.
1 Σεπ 2016
Μηνύματα
96
Κριτικές
3
Like
122
Πόντοι
0
πέρασμα απο Νατασσα στο σεξ και πόλη , το κοριτσάκι είναι μπιμπελάκι , κάπου στα 25 ρωσια μεριά , ελληνικά τσατρα πάτρα , αγγλικά νιέτ , πέρασα με 40 ακα , τα προγράμματα ηταν δελεαστικά και μέσα στα λογικά πλαίσια , η κορασίδα είναι μελαχρινό με όμορφο σωματάκι γυρω στο 165 με 55 κιλσ , όχι γυμνασμένο αλλα καλό με ωραίο πισινό , στα του αγώνα , δεν το έχει με την πίπα , το κεφάλι της το πάει πάνω κάτω σα κομπρεσέρ αέρος λαδιού και το δόντι πάει σύννεφο το βυζάκι της είναι 2αρακι φυσικό και κάπως πεσμένο . Στα του αγώνα στήνεται καλά και αυτό που μου έκανε εντύπωση είναι πως μολις μπήκα μέσα της έγινε μούσκεμα , προκαταρκτικά δεν έχει δεν ξέρει δεν κάνει , κάθεται να της κάνεις πράγματα χωρίς διαμαρτυρίες. ενα συμπαθητικό πήδημα που θα σας πρότεινα να το δοκιμάσετε . 
 

Zhta Ni

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαρ 2019
Μηνύματα
19
Like
12
Πόντοι
0
Τις γκόμενες που πουλάνε στην Αθήνα με 20€ τις στέλνουν Θεσσαλονίκη με 60€ για τα ίδια προγράμματα!!!
Τα έχω πει 10.000 φορές,σταματήστε να πετάτε τα € σας και διεκδικήστε καλύτερες τιμές,με λίγα λόγια ξυπνήστε!!!

κοιτα επειδη ειμαι απο Αθηνα αυτο που λες δεν ισχυει. Και κει στα στουντιο πανω κατω οι ιδιες τιμες παιζουν τωρα αν εσυ γουσταρεις να πας μεταξουργειο που πριν απο εσενα θα εχουν μπει 30 πακιστανοι δικαιωμα σου. αλλα μην κραζεις ολη την ωρα ειχα να διαβασω κανα 2μηνο το νημα εδω τελευταια φορα παλι σε ειδα να κραζεις. εγω μια χαρα ικανοποιημενος ειμαι αν και εχω ξεκοψει λογω σχεσης αλλα οποτε μου καυλωσει παω στο στανταρακι μου την Λαρα. 40 το απλο αλλα της αξιζει και η τελευταια δεκαρα κατα την γνωμη μου
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom