Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Η Εβελινα η ψηλή ξανθιά βυζαρου με τα στραβα δοντάκια που δινει κουλούρι :think:

Αυτη που δουλεύει τριδυμα στο νουμερο δυο,μονο βραδυ
Πρεπει να ειναι αυτη που λες και συ  ;)
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
μια jesica αν θυμαμαι καλα στο Π. εριμητη  την πηρε κανεις; καινουρια πρεπει να ειναι
 

asimenio_alogo

Μέλος
Εγγρ.
24 Δεκ 2013
Μηνύματα
54
Like
140
Πόντοι
0
Καταθετω και εγω την σημερινη μου εμπειρια δεν εξοδουχος σημερα απο το σπιτι η γυναικα στην μανα της και ευκαιρια για ξεσκασμα καταθεση στην εμμανουελα στο τελευταιο σπιτακι.πηρα το απλο των 30€. Προκαταρκτικα πιπα καλη και σταση ιεραποστολικου στην οποια δεν χυνω ποτε.μετα απο ωρα ξεσκισιματος μου λεει η εμμα να σου κανω γυμνο τσιμπουκι και να στα καταπιω;λεω μεσα και ετσι και εγινε τα πηρε ολα μεσα τα καταπιε κανονικα. Ακομη ομως δεν μπορω να καταλαβω πως και προσφερθηκε να κανει αυτη την κινηση παντα λιγοτερα προσφερουν ηταν η πρωτη φορα που πηρα το κατι παραπανω....
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
Καταθετω και εγω την σημερινη μου εμπειρια δεν εξοδουχος σημερα απο το σπιτι η γυναικα στην μανα της και ευκαιρια για ξεσκασμα καταθεση στην εμμανουελα στο τελευταιο σπιτακι.πηρα το απλο των 30€. Προκαταρκτικα πιπα καλη και σταση ιεραποστολικου στην οποια δεν χυνω ποτε.μετα απο ωρα ξεσκισιματος μου λεει η εμμα να σου κανω γυμνο τσιμπουκι και να στα καταπιω;λεω μεσα και ετσι και εγινε τα πηρε ολα μεσα τα καταπιε κανονικα. Ακομη ομως δεν μπορω να καταλαβω πως και προσφερθηκε να κανει αυτη την κινηση παντα λιγοτερα προσφερουν ηταν η πρωτη φορα που πηρα το κατι παραπανω....

εχεις μυνημα...
 

Πουτσαρας4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2016
Μηνύματα
182
Κριτικές
6
Like
242
Πόντοι
281
Ρε παιδια καλησπερα αυτη η Βικτωρια το αστερακι στις βιλες στο ρεντ νταιμοντ και στο αλλο απεναντι που χαθηκε...καιρο εχουμε να την δουμε!!αμα ξερει κανεις.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Καταθετω και εγω την σημερινη μου εμπειρια δεν εξοδουχος σημερα απο το σπιτι η γυναικα στην μανα της και ευκαιρια για ξεσκασμα καταθεση στην εμμανουελα στο τελευταιο σπιτακι.πηρα το απλο των 30€. Προκαταρκτικα πιπα καλη και σταση ιεραποστολικου στην οποια δεν χυνω ποτε.μετα απο ωρα ξεσκισιματος μου λεει η εμμα να σου κανω γυμνο τσιμπουκι και να στα καταπιω;λεω μεσα και ετσι και εγινε τα πηρε ολα μεσα τα καταπιε κανονικα. Ακομη ομως δεν μπορω να καταλαβω πως και προσφερθηκε να κανει αυτη την κινηση παντα λιγοτερα προσφερουν ηταν η πρωτη φορα που πηρα το κατι παραπανω....
Μπραβο τυπε,μολις προσφατα ανακαλυψες την αμερικη. :)

Το ιδιο συνεβη και σε μενα ...μαλιστα αυτο μεκανε και ξαναπηγα δευτερη φορα μεσα σε μια βδομαδα...wtf... :think: :think:
Εσυ ηρθες δευτερος τυπε, σε προλαβε ο απο πανω..
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
για τους παραπάνω που μόλις "ανακάλυψαν "την αμερική...δεν θέλω να σχολιάσω ουτε να αρχίσω τον σπασαρχιδισμό περι σμν....εγω με την συγκεκριμένη πήγα μια φορά και δεν ξαναπήγα....τεσπα...
ο καθένας κάνει οτι θέλει και όπως βρεί.....και φυσικά πάει οπου περνάει καλά.....
τελευταία πηγα στο godiva και στο red light....πέρασα με τζούλια και ινα αντιστοιχα...πέρασα πολύ καλά με την πρώτη...αν και οταν την είδα απο κοντά ηταν ψιλομινιόν....αλλα καλή...το μόνο αρνητικό που μυριζε εντονα τσιγαρίλα η αναπνοη της...(αλλα στα Α@@α μου λες και την φιλουσα στο στόμα)

η Ινα ηταν καλή αν και απο σωμα στηθος ηταν πιο πλαδαρή ,το στηθος της δε ...σταφίδιαζε...αλλα σε γενικές γραμμές ηταν καλή....απλά προσπαθει να σε ξεπετάξει...και αυτό εμενα δεν μου αρέσει για αυτό θα το σκεφτώ πολύ να ξαναπάω....

Ειδα και την καινούρια Εμμα...πολύ καλή απο εμφάνιση με λιγη κυτταριτιδα,αλλα δεν με χάλαγε καθόλου.....δεν ξέρω ειμαι περίεργος και θα πάω καποια στιγμή μολις βρω χρόνο
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Καταθετω και εγω την σημερινη μου εμπειρια δεν εξοδουχος σημερα απο το σπιτι η γυναικα στην μανα της και ευκαιρια για ξεσκασμα καταθεση στην εμμανουελα στο τελευταιο σπιτακι.πηρα το απλο των 30€. Προκαταρκτικα πιπα καλη και σταση ιεραποστολικου στην οποια δεν χυνω ποτε.μετα απο ωρα ξεσκισιματος μου λεει η εμμα να σου κανω γυμνο τσιμπουκι και να στα καταπιω;λεω μεσα και ετσι και εγινε τα πηρε ολα μεσα τα καταπιε κανονικα. Ακομη ομως δεν μπορω να καταλαβω πως και προσφερθηκε να κανει αυτη την κινηση παντα λιγοτερα προσφερουν ηταν η πρωτη φορα που πηρα το κατι παραπανω....

Όταν λες τελευταίο σπιτάκι πιο εννοείς; θα ήθελα να την επισκεφθω.
 

extremadoura

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2012
Μηνύματα
57
Κριτικές
7
Like
90
Πόντοι
0
Όταν λες τελευταίο σπιτάκι πιο εννοείς; θα ήθελα να την επισκεφθω.

Το τέρμα,στις νταλίκες.
Εκεί δουλέυει και αυτή που ανέφερα η Ρουμάνα,που είναι κλάσεις καλύτερη από την Εμμα.
Μελαχροινή ωραίο σώμα και βυζάρες.Κάνει και αυτή τελειωτικό.Νεαρή 22 23 κάπου εκεί
Εβαλα και ΄φωτογραφία στο θρεντ σιτυ τουρς.
 
Δ

Διαγραμμένο μέλος 86473

Επισκέπτης
Πριν απο λιγο στα Τριδυμα και λιγο πριν γινει η αλλαγη βαρδιας μπηκα στην Ρωσιδα την Τανια την 50αρα με τις Βυζαρες..πολυ καλη μεσα μου εκανε και ενα δωρακι μπηκα με 30,ειναι αυτη που δουλευ πριν καμια 10χρονια στο Βαρδαρη στην Προμηθεους διπλα απο το μπλε πανω στον οροφο; :idiot:Την ρωτησα αλλα τα μασαγε :uglystupid:
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Πρωινη βαρδια εχει ιδεα κανεις τι παιζει; εχει να γραφτει αναφορα πανω απο 1,5 μηνα κ εγω εχω να κατεβω ακομα περισσοτερο.
 

PITSILIARIS

Μέλος
Εγγρ.
13 Φεβ 2009
Μηνύματα
402
Κριτικές
3
Like
8
Πόντοι
1
μιας και σπανια τσαρκαρω αυτη η μελαχροινη η κοντουλα σαντρα αν θυμαμαι καλα στο στουντιο της μιρελλας τι λεει ρε μαγκες ??
 

plutarxos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Οκτ 2008
Μηνύματα
887
Κριτικές
3
Like
657
Πόντοι
366
Το τέρμα,στις νταλίκες.
Εκεί δουλέυει και αυτή που ανέφερα η Ρουμάνα,που είναι κλάσεις καλύτερη από την Εμμα.
Μελαχροινή ωραίο σώμα και βυζάρες.Κάνει και αυτή τελειωτικό.Νεαρή 22 23 κάπου εκεί
Εβαλα και ΄φωτογραφία στο θρεντ σιτυ τουρς.

πως την λενε την κοπελλα που εβαλες στο city tours???
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom