Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 87 άτομα (0 μέλη και 87 επισκέπτες)

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
Πριν απο λιγο στα Τριδυμα και λιγο πριν γινει η αλλαγη βαρδιας μπηκα στην Ρωσιδα την Τανια την 50αρα με τις Βυζαρες..πολυ καλη μεσα μου εκανε και ενα δωρακι μπηκα με 30,ειναι αυτη που δουλευ πριν καμια 10χρονια στο Βαρδαρη στην Προμηθεους διπλα απο το μπλε πανω στον οροφο; :idiot:Την ρωτησα αλλα τα μασαγε :uglystupid:

σαν Ολγα δουλευε τοτε αν θυμαμαι καλα,πριν φυγει επαρχια... :pipa1: δεν εκανε...
 

mpampis23

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2008
Μηνύματα
109
Κριτικές
24
Like
76
Πόντοι
11
μετα απο μια μίνι τσάρκα το μεσημεράκι...μπήκα στην αννα στο νικηφόρου ουρανου 28...άθλια η κατάσταση στα πρωινα πάντως...

κριτική loading  :2funny: :2funny: :2funny: :erection: :erection: :erection:
 

Kostikas_

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2007
Μηνύματα
27
Κριτικές
1
Like
11
Πόντοι
0
καλησπέρα στους φίλους!
συνάντηση χθες στο Red Diamond με Εμμανουέλα. πέρασα με το πρόγραμμα των 40. είχα περίπου 40' αναμονή, 2 συναγωνιστές ήταν ήδη σε άλλα δωμάτια. στα του αγώνα, η κοπέλα είχε πολύ όρεξη, δεν φίλησε στόμα, έκανε όμως τέλειο γλύψιμο στα μπαλάκια, και μετά την εκτόνωση, έκατσε και 5 λεπτάκια αγκαλίτσα. πιστεύω ότι είναι καλή περίπτωση, θα την ξανατιμήσω σίγουρα στο κοντινό μέλλον. ο χώρος πολύ καθαρός, και η τσατσά ευγενική. αυτά!
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
βολτιτσα πριν λιγο απο τα σπιτακια...ψιλοησυχα πραγματα γενικα...στο πρασινο μιρα.στο επομενο δε μπηκα,στο γωνιακο μια μελανυ μελαχροινη καλουτσικο δε ξερω τι κανει μεσα...απο τα τριδυμα δε περασα,las vegas μπηκα στα 2 δε θυμαμαι ονοματα αλλα μαλλον επαιζαν σε αλλο αθλημα τα κοριτσια κατι σε σουμο με ελληνορωμαικη μου εκαναν...mphka red diamond ειδα την ιζαμπελλα κ η αληθεια ειναι επαθα ενα κοκομπλοκο,κοντοπουτανο με παταρα,χαμογελαστη ευδιαθετη,με καυλωσε κ σκεφτομαι να παω,εκανα 2 γκολακια σημερα με την δικια μου κ σκεφτομαι τον κωλο της ιζαμπελασ...βιλα πριβε βερονικα καλο μωρο καυτο,bad girls νικολ, ωραιο μωρο αλλα οι κριτικες ειναι αρνητικες,νομιζω δε μπηκα σε αλλα εφαγα κολλημε με την ιζαμπελλα....!!!!!!!
αυτα απο μενα τσακαλια...!!!!!
 

anastasisgeorgiou

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουν 2016
Μηνύματα
15
Like
0
Πόντοι
0
Πετυχα   στο δρόμο την τσατσα την μελαχροινή την πόντια από Φρίξου με σκυλάκι

την λεω έ χεις και σκύλο,σκύλο έχουν μόνο οι καλοί άνθρωποι,έσυ είσαι καριόλα
με λεει γιατί

της τα ειχα   κρατημένα,όποτε πήγα βγαίνει η κοπέλα βγαίνει βγαίνει και τελικά είχε πρόγραμμα 1 ωρας
προχθές μας   λέει κάνει μπάνιο η κοπέλα
ε λεω μπάνιο  πόση ωρα να κάνει 5 λεπτά άντε 10 το πολύ,άντε 15

φτάσαμε μισάωρο και ακόμα ακουγότανε το ντουζ να τρέχει
αει στο διάολο την λέω τί μπάνιο είναι αυτό αρμένικη βίζιτα και έφυγα
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
εχει δοκιμασει κανενας μιρα προσφατα???εχει αλλαξει ακτι η' παραμενει ιδια η κατασταση??
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
εχει δοκιμασει κανενας μιρα προσφατα???εχει αλλαξει ακτι η' παραμενει ιδια η κατασταση??
κοιτα ειναι ωραια γυναικα , και καλη ειναι αλλα εχει ενα στυλακι : ξερω τι κανω και το κανω καλα με κατι απο υποκριτικη που σε ψιλοχαλαει
 

xsst26

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2009
Μηνύματα
119
Like
4
Πόντοι
1
με μενα ρε φιλε ηταν τον εχεις μεγαλο οχι στα 4,μισο κιλο κρεμα με τα που την εβαλα απο κατω πιο καλα τα πραγματα αλλα τετοιο μουνι θελω να το σκισω στα 4...μαλλον θα παω ιζαμπελα μου φαινεται
 

kostakios

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Σεπ 2014
Μηνύματα
2.620
Κριτικές
31
Like
3.588
Πόντοι
2.606
με μενα ρε φιλε ηταν τον εχεις μεγαλο οχι στα 4,μισο κιλο κρεμα με τα που την εβαλα απο κατω πιο καλα τα πραγματα αλλα τετοιο μουνι θελω να το σκισω στα 4...μαλλον θα παω ιζαμπελα μου φαινεται
και μενα τον ιδιο προλογο για το μεγεθος αλλα δεν ειχα τετοια προβληματα κανονικα ολα ...στην αλλη δεν πηγα διαβασε τον μπουχο ο προεδρος  :smitten: :smitten: :smitten:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Μαγκιτες καλημέρα..μήπως ξέρετε εκείνη η Μονικα από το Godiva που εχει εξαφανιστεί ...
εχω περάσει 3 φορες για την πάρτη της και2 φορες ηταν κλειστά και μια φορα ηταν μια ξεδοντιάρα ..ξεπλυμενη ξανθο ψηρα ... :headbang: :headbang: :headbang:.
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Μαγκιτες καλημέρα..μήπως ξέρετε εκείνη η Μονικα από το Godiva που εχει εξαφανιστεί ...
εχω περάσει 3 φορες για την πάρτη της και2 φορες ηταν κλειστά και μια φορα ηταν μια ξεδοντιάρα ..ξεπλυμενη ξανθο ψηρα ... :headbang: :headbang: :headbang:.
Τι στον μπουτσο κανει αυτη στο δωματιο και εχει πελατεια..λογικα αυτην πρεπει να την ζητας ιατρικες εξετασεις πριν μπεις μεσα.Οπως και σε ολες βεβαια ετσι ειναι το σωστο. :)
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Τι στον μπουτσο κανει αυτη στο δωματιο και εχει πελατεια..λογικα αυτην πρεπει να την ζητας ιατρικες εξετασεις πριν μπεις μεσα.Οπως και σε ολες βεβαια ετσι ειναι το σωστο. :)

φιλε σιγουρα δεν είναι το μοντελοπιπινο ...αλλα είναι γυναικάρα ....
εμενα τουλάχιστον με εκανε να πω το δεσποτη παναγιωτη ..
δεν κανω προμο στην κυρια γιατι δεν το χρειαζεται αλλα μετα από πολλα πολλα χρονια στη γυρα την βαζω χαλαρα στο δικο μου τοπ 5
βεβαια η γνωμη σου είναι σεβαστη..αλλα αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να εχεις αποψη ...
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
φιλε σιγουρα δεν είναι το μοντελοπιπινο ...αλλα είναι γυναικάρα ....
εμενα τουλάχιστον με εκανε να πω το δεσποτη παναγιωτη ..
δεν κανω προμο στην κυρια γιατι δεν το χρειαζεται αλλα μετα από πολλα πολλα χρονια στη γυρα την βαζω χαλαρα στο δικο μου τοπ 5
βεβαια η γνωμη σου είναι σεβαστη..αλλα αν δεν δοκιμασεις δεν μπορεις να εχεις αποψη ...
Να μου λειπει τυπε...καλυτερα να παω να δωσω τα 30 σε κανενα που δεν εχει να φαει παρα να δοκιμασω τετοιου στυλ ιεροδουλες.Δλα και μεγαλες ειναι αλλα και αντιαισθητικες ασε που αυτες για να επιβιωσουν στο χωρο κανουν χιλια δυο στο δωματιο. :S Θα μου πεις μιρκοτερες και σιγουρα πιο ομορφες δεν κανουν τετοια.. ναι κανουν και καλο θα ηταν να της αποφευγουμε κι αυτες,τεσπα μεγαλη κουβεντα παω να ανοιξω παλι  :grin:
 

Excalibur

Τιμημένος
Εγγρ.
29 Αυγ 2005
Μηνύματα
8.502
Κριτικές
55
Like
5.102
Πόντοι
15.565
Να μου λειπει τυπε...καλυτερα να παω να δωσω τα 30 σε κανενα που δεν εχει να φαει παρα να δοκιμασω τετοιου στυλ ιεροδουλες.Δλα και μεγαλες ειναι αλλα και αντιαισθητικες ασε που αυτες για να επιβιωσουν στο χωρο κανουν χιλια δυο στο δωματιο. :S Θα μου πεις μιρκοτερες και σιγουρα πιο ομορφες δεν κανουν τετοια.. ναι κανουν και καλο θα ηταν να της αποφευγουμε κι αυτες,τεσπα μεγαλη κουβεντα παω να ανοιξω παλι  :grin:

ουτε εγω θελω να ανοιξω μεγαλη κουβεντα ..αλλα πρωτον οσοι εχουμε περασει μαζι της δεν πιστευω ότι ειμαστε ηλιθιοι να ρισκάρουμε την υγεια μας ...
Σου λεω ότι ολοι εδώ μεσα παμε για να βγαλουμε γουστα η για  τα χιλια δυο που καποιες κανουν στο δωματιο ..δεν παμε για να πουμε α τι ομορφο κομοδινο εισαι ...αυτά από μενα και να περνας καλα με ότι διαλέγεις εσυ  και φυσικα ο κάθε ενας από μας
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
ουτε εγω θελω να ανοιξω μεγαλη κουβεντα ..αλλα πρωτον οσοι εχουμε περασει μαζι της δεν πιστευω ότι ειμαστε ηλιθιοι να ρισκάρουμε την υγεια μας ...
Σου λεω ότι ολοι εδώ μεσα παμε για να βγαλουμε γουστα η για  τα χιλια δυο που καποιες κανουν στο δωματιο ..δεν παμε για να πουμε α τι ομορφο κομοδινο εισαι ...αυτά από μενα και να περνας καλα με ότι διαλέγεις εσυ  και φυσικα ο κάθε ενας από μας
Καλα μην βαζεις το χερι στην φωτια για τους αλλους...ξερεις ποσοι αμυαλοι κυκλοφορουν εκει εξω και στα @@ μου για αυτους να πανε να ψωφησουν αλλα ολοι οι αλλοι που θα τυχη να παμε με μια ιεροδουλη που πανε και αυτοι τι φταιμε μου λες. :S
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Καλα μην βαζεις το χερι στην φωτια για τους αλλους...ξερεις ποσοι αμυαλοι κυκλοφορουν εκει εξω και στα @@ μου για αυτους να πανε να ψωφησουν αλλα ολοι οι αλλοι που θα τυχη να παμε με μια ιεροδουλη που πανε και αυτοι τι φταιμε μου λες. :S

Τυπε,αμα δεν ξερεις καλυτερα μη μιλας!!!
Οι γκομενες καθε 15 μερες περνανε απο γιατρους,μετα τις ελεγχει το σχολικο και μετα πανε για δουλεια,οποτε ουτε ο γιατρος,ουτε η πουτανα αλλα ουτε και ο μαγαζατορας θελουν να μπλεξουν!!!

Για να τελειωνει αυτο το θεμα  ;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom