Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 16 άτομα (0 μέλη και 16 επισκέπτες)

thimaise

Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2013
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
συναγωνιστες καλησπερα, εντυπωσεις και αποψεις απο Νικη ελληνιδα εχουμε? περασα πριν λιγο απο τριδυμα και δεν ξερω πως, αλλα εχω ψηθει ασχημα..]
 

notorius

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2009
Μηνύματα
120
Κριτικές
18
Like
165
Πόντοι
11
Καλησπέρα. Ξέρουμε καμια σημερα που να τα παίρνει στη μάπα?
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
169
Like
8.672
Πόντοι
10.326
συναγωνιστες καλησπερα, εντυπωσεις και αποψεις απο Νικη ελληνιδα εχουμε? περασα πριν λιγο απο τριδυμα και δεν ξερω πως, αλλα εχω ψηθει ασχημα..]
και εμένα με γκαβλωνουν απίστευτα οι βυζαρες τις! :tits: πριν 2 χρόνια που την Πήρα με έλεγε ποναω εδώ εκεί και χαλιά πιπα! :headbang: ίσως να άλλαξε για να κρατιέται τόσο καιρό! Ή αλήθεια είναι ότι θα θελα να την ξαναδοκιμασω ! :grin:  :hi:
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Villa prive: Τζέσυ. Λεπτή πολύ, ξανθιά ουκρανιδα με μέτριο πρόσωπο και μικρά  :boobies: ,τι μλκ είμαι ? Ξέρω πως είναι καλή μέσα και πήγα άλλου... :headbang:

Μέτριο πρόσωπο;  :new_shocked: Έχω πολύ διαφορετική άποψη...
 

extramask

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Ιαν 2009
Μηνύματα
728
Κριτικές
50
Like
163
Πόντοι
3.285
Μόνη "κακή φάση", μετά το χύσιμο πήγε στο νεροχύτη και έφτυνε με ΑΒΥΣΑΛΑΙΑ ΜΑΝΙΑ, ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΠΕΧΘΕΙΑ. Κάτι τραγουδιστές underground
suicidal depressive black metal που βγάζουν τα σωθικά τους στο μικρόφωνο... ε, τους ξεπέρασε.

Πάντως αισθανόμουν πως γαμάω δαιμονοαγγελικό πλάσμα από γιαπωνέζικο hentai και όχι fasttech κλώνο Βανδή από μπουζουξίδικο της Εθνικής
Λαμίας.

Μιλάμε για τόση σφαλιάρα που έφυγα με πρισμένα μάγουλα σαν στρουμπουλό readhead παιδάκι από αμερικάνικη οικογενειακή ταινία
που τον τσίμπισε μέλισσα ενώ έτρωγε θαλασσινά στα οποία είχε αλλεργία.

Στο τέλος πήγε εκεί που ήταν το ρολό το χαρτί (το οποίο ήταν καινούργιο) και ξεκίνησε να τραβάει κομμάτια και να τα κόβει. Ξανά και ξανά και ξανά. Το ένιωθα
σαν κινέζικο βασανιστήριο στο μυαλό μου. Χρατς χρουτς, χρατς χρουτς. Έφτασε σχεδόν να το έχει τελειώσει και εγώ να να κάνω double facepalm και να
έχω μείνει παγωμένος-perma stunαρισμένος. Αυτά τα λεπτά μου φάνηκαν για αιώνες. Εκεί που έκανα διαμάχη στο μυαλό μου να την σκοτώσω ή αν θα με σκοτώσει
αυτή η τρελή, θυμήθηκα πως είχα να γαμίσω και την Αλίσα μετά, οπότε την έκανα λούης με τους διακόπτες κατεβασμένους για να μην υπάρξει παραπάνω δράμα.

Μια στρομπουλή που μου βάλε challenge φίλος να τη πηδήξω και το δέχτηκα όπου κατέληξα κολλημένος στο τοίχο να μου βιάζει τομπούτσο  επαναλαμβάνοντας
"θέλω να σε φάω" με βλέμμα που θα το ζήλευε ακόμη και ο Jack Nickolson. (btw αυτή ήταν η πρώτη στρουμπουλή που γάμισα στη ζωή μου. Στα 30ά μου γενέθλια.)

Την παντρεβόμουν, έκανα τα παιδιά της, hackara το πεντάγωνο, πήγαινα στη Συρία για πάρτυ της. Αν αυτό που έκανε, προσποιούταν πως το γουστάρει.

(γενικά μαύρο στα κομοδινά, προτιμώ να τον παίζω κοιτάζοντας σύννεφα και φαντασιώνοντας που αγγέλες κάνουν lesbian)

Grindcorefucker, εσύ είσαι;  :kneel:
 

panos thess

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2015
Μηνύματα
68
Like
0
Πόντοι
0
πηρα την Τζεσυ πριν απο μερες καλο παιδι αρκετα καλη θελει να σε ικανοποιησει κανει μεγαλη προσπαθεια
 

thiseas

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2005
Μηνύματα
1.305
Κριτικές
43
Like
1.131
Πόντοι
6.835
Αφροδιτη(Κωλεττη) ή Βανεσα(bad girls) που ρώτησε
συναγωνιστής, έχω πάρει. Εντυπώσεις... σύντομα.
[size=7pt](τη Βανέσα τη χαλάσανε πολύ σύντομα, απαράδεκτη συμπεριφορά!)[/size]
Αντε τυπε δωσε ινφο  με το μοναδικο σου στυλ
 

jason 69

Μέλος
Εγγρ.
24 Απρ 2011
Μηνύματα
90
Κριτικές
5
Like
14
Πόντοι
0
Παιδιά ξέρει κανείς αν η Τζαστίν είναι στο Έρως 16?Επειδή μου είπε πως θα κλείσει το συγκεκριμένο.Ξέρει κάνεις αν δουλεύει πουθενά αλλού??
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Παιδιά ξέρει κανείς αν η Τζαστίν είναι στο Έρως 16?Επειδή μου είπε πως θα κλείσει το συγκεκριμένο.Ξέρει κάνεις αν δουλεύει πουθενά αλλού??
Εκει ειναι τα πρωινα νομιζω,μεχρι βεβαια να κλεισουν ολα στην α.γ μετα μπορει να βρεθει οπουδηποτε. :grin:
Βασικα και απο τι καταλαβα, παμε για κλεισιμο ολων των μαγαζιων στην α.γ μεχρι τις βιλλες στο στενο,ηδη πολλα εκλεισαν οριστικα.
 

tsilibourditsas

Μέγας
Εγγρ.
4 Σεπ 2007
Μηνύματα
836
Κριτικές
17
Like
97
Πόντοι
4.165
Εκει ειναι τα πρωινα νομιζω,μεχρι βεβαια να κλεισουν ολα στην α.γ μετα μπορει να βρεθει οπουδηποτε. :grin:
Βασικα και απο τι καταλαβα, παμε για κλεισιμο ολων των μαγαζιων στην α.γ μεχρι τις βιλλες στο στενο,ηδη πολλα εκλεισαν οριστικα.

Για ποιο λόγο;  :think: Όλο εκεί έκανα τσάρκα, θα πάνε κάπου αλλού; Κανένας δήμαρχος τα διώχνει;
 

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Για ποιο λόγο;  :think: Όλο εκεί έκανα τσάρκα, θα πάνε κάπου αλλού; Κανένας δήμαρχος τα διώχνει;
Απο τι εμαθα τα γυρω ξενοδοχεια βρηκαν ακρη και τα διωχνουν απο εκει.Μαλον θα μαζευτουν γυρω απο το λας βεγκας εκει ειναι σχεδον ετοιμα δυο μεγαλουτσικα στουντιο απεναντι απο το ξυλινο, αν προσεξες.
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
338
Κριτικές
11
Like
620
Πόντοι
291
Θα γλιτωσουμε περπατημα στη τσαρκα και δε θα 'χει ο Μπουχος ορεξη για πανσετες
 

STELIOS77

Ανώτερος
Εγγρ.
8 Δεκ 2005
Μηνύματα
6.875
Κριτικές
28
Like
2.799
Πόντοι
6.265
Με τον μπουταρη δημαρχο τι περιμενατε

http://[URL unfurl="true"]www.protothema.gr/Images/ImageHandler.ashx?m=AnchoredFit&f=Ly8xMC4yMDEuMTAuMjMwL3Byd2ViZGF0YS9maWxlcy8xLzIwMTUvMDYvMDQvZ2F5eXktYm91dGFyaXMuanBn&t=0&w=820&h=457&a=Center[/img[/URL]]

μονο για gay parade Θα ειναι η πολη


κατεστρεψε πρωτα τον θρυλικο-ιστορικο βαρδαρη (ειδαμε την αναπτυξη του τωρα που εκλεισε τα μαγαζια  :jerking: )

και τωρα περιοριζει ακομα περισσοτερο τα μπουρδελα-στουντιο

σε λιγο θα αφηνει μονο gay bar και τετοια το σιχαμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom