Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.374
Κριτικές
35
Like
5.053
Πόντοι
2.266
ΚΑΨΤΕ ΤΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ!!!



Και για να μην είμαι off-topic, φέτος τις πήρα σχεδόν όλες τις εμφανίσημες.
(δεν πηγαίνω με milf/μεγάλες και στρουμπουλές/χοντρές). Πλέον ο μόνος λόγος
για να 'ρθω Σαλόνικα, είναι μια φορά στους 3-4 μήνες για -τουλάχιστον- 1 ώρα
με Βίκυ και τίποτις άλλο. Δεν ανεβαίνω μόνο για να γαμήσω έτσι; Έχω "αδέρφια"
στη Σαλόνικα. Και ούτε θα σκάσω όσο ζητάνε, δεν είμαι από "αυτούς που έρχονται
αγάμητοι από επαρχία" και χαλάν την πιάτσα. Κατά τ'άλλα, νταξ, δεν είναι και θεά
η Βίκυ 7.5-7.9 (κυρίως για το σώμα το μαλλί και τη φωνή) εμφάνιση και 8-8.5 υπηρεσίες
στο full, 9 άμα έχει κέφια και προκύψει κανά δωράκι. Αυτά που γράφουν πως είναι μέρα
με τη νυχτά το service της όταν τα σκας για καλό εως full πρόγραμμα... TRUE STORY.

Κατά τ'άλλα, οι τοp-3 φετινές εμπειρίες (μετά τα προγράμματα με βίκυ):

1. Ισαμπέλα μικρή στο διπλανό που δουλεύει η Έφη (Αρχές Ιουνίου). Πέρασα τέλεια.
Πλήρωσα 40 ή 50 για ακάποτο και χύσιμο όπου ήθελα. Τελικά κάθισα άπειρη ώρα. Από
την αρχή διάβασα τη μικρή σαν ανοιχτό βιβλίο. Άβγαλτη, αλλά με υπομονή και μαεστρία
απέχτισα 100% τον έλεγχο. Αργό ακάποτο, γλύψιμο παντού, μπάλες, χάδια, φιλιά, σκαμπίλια,
skullfucking, γλωσσόφιλα, γαμήσι λες και γαμάς παρθένα, super σφυχτή, μπόλικες στάσεις
και περισσότερα γλωσσόφιλα, δάχτυλα, γλυφοκώλια, γλυφομούνια και πάλι γλωσσόφιλα. Όχι
μόνο είχε μπει χωρίς κρέμα και ήταν SUPER σφιχτή, είχε και σώμα super σφιχτό... αγαλμάτινο.
+ το ταυτόχρονα αθώο και sexy προσωπάκι της. (ντάξει τα δόντια ήταν λίγο κουκουρούκου, αλλά
αυτά στην Ιαπωνία που είμαι fan θεωρούνται kawai - χαριτωμένα). Και όλα αυτά σε συνδιασμό με
ασταμάτητο EYE-CONTACT και αποκορύφωμα το χύσιμο σε στόμα/χείλη γλώσσα + πως με το ζόρι ήταν
18 χρόνων (την πέρναγα για 16αρα προσωπικά) απλά αποτέλεσαν το ultimate amateur g/f experience
της χρονιάς. (τελικά δεν ήταν και τόσο άβγαλτη... μια χάρα με κάρφωνε στα μάτια συνέχεια όταν μου
τον έγλυφε και μου 'κανε παιχνίδια με τη γλώσσα και με τρέλαινε). Μόνη "κακή φάση", μετά το χύσιμο
πήγε στο νεροχύτη και έφτυνε με ΑΒΥΣΑΛΑΙΑ ΜΑΝΙΑ, ΜΙΣΟΣ ΚΑΙ ΑΠΕΧΘΕΙΑ. Κάτι τραγουδιστές underground
suicidal depressive black metal που βγάζουν τα σωθικά τους στο μικρόφωνο... ε, τους ξεπέρασε. Τέλος,
ο κολλητός που μπήκε μετά από μένα, η εμπειρία του δεν είχε καμία σχέση με τη δικιά μου. (σημειωτέον
αυτός είναι υπερβολικά πιο εμφανίσημος από μένα). Ούτε καν σφιχτή του φάνηκε. Μόνο για το σώμα είχε
να πει πως ήταν top από άποψη πόσο σφιχτό ήταν. (btw τέτχοιο σώμα λίγες είχαν που πέρασαν από Σαλόνικα.
Η άλλη που δούλευε Εκκλησία και μετά βάθος δεξιά στο Las Vegas η μελαχροινή που δίνει και κώλο και κάνει
ακάποτα αλλά δεν το 'χει από service, και κάποτε η Βίκυ η μαυρομάλλα που είχε εμφανίστει στο τσίρκο την
οποία είχα πετύχει ολόφρεσκη όταν δεν ήξερε ούτε να λέει "γειά" πριν προλάβουν να την χαλάσουν τα άλλα
καργολοπούτανα και είχαμε κάνει ΤΟ γαμήσι τότε, αξέχαστο μετά από άπειρα χρόνια). Πραγματικά κρίμα που
η Ισαμπέλα εξαφανίστηκε μετά από λίγο καιρό. Πάλι καλά οι εξετάσεις για ΣΜΝ που έκανα πρόσφατα ήταν
comple γιατί όποτε κάποια που τα κάνει "όλα" εξαφανίζεται, αρχίζουν και γυρίζουν διάφορα στο μυαλό μου.

2. Μια καστανοκοκκινομάλα που πέτυχα στο Έρως που μετά από πολύ ψάξιμο βρήκα μόνο ένα post να την αναφέρει
και πιθανώς λεγόταν Jennifer, μιλούσε αγγλικά σαν αγγλίδα και φορούσε ερώσουχα με την αγγλική σημαία (inception
φάση) οπότε παίζει να ήταν όντως αγγλίδα. (o really Sherlocks?) Την πέτυχα και αυτή χωρίς κρέμα, απίστευτα σφιχτή
νόμιζα πως είχε σπάσει η καπότα. Ασταμάτητο eye contact (με αυτό το βλέμμα το αγελαδινό των αγγλίδων που προσωπικά
με τρελαίνει, μου θυμίζει junkie γκόμενες όπως τη καύλα με τα φρύδια στο τέλος από το requiem for a dream, τέλοσπαντων
πλάσματα από και σε μια άλλη διάσταση). Αυτή λοιπόν για προκαταρκτικά το μόνο που έκανε ήταν να με καρφώνει στα μάτια
και με 1-2 δάχτυλα να μου χαιδεύει το σώμα. Τίποτα άλλο. Άπειρη πίπα πριν και μετά (με καπότα) με άπειρο eye-contact
(πλήρωσα extra πάνω στην πίπα τη τελειωτική για να μείνει κανά 20λεπτό ακόμη να πιπώνει αργα και βασανιστικά) και that's it.
Στα + πως είχα πολύ καιρό να πάω με εμφανίσιμη κοκκινομάλλα και πως είχα να γαμήσω αγγλίδα καμιά 10αριά χρόνια.

3. Το πρώτο μου γαμήσι με Μιρέλα. Ήταν τόσο καλό που πάνω στο γαμήσι πλήρωσα extra για να κάτσει παραπάνω. Είχαμε γλωσσόφιλα,
δάχτυλα, skull-fucking, πήγε να με πνήξει, more γλωσσόφιλα, μπόλικες στάσεις, γλυφομούνια, γλυφοκόλια, υπερ-ενθουσιάστηκα που
το μουνί της έχει πλοκάμι (δεν εννοώ την κλειτορίδα) κάτι που έψαχνα χρόνια να βρω σε πουτάνα και ακόμη ψάχνω κάποιον να μου
εξηγήσει γιατί κάποια (σπάνια) μουνιά είναι έτσι, πως λέγεται αυτό και ελπίζω να μην είναι καμία πάθηση/ανωμαλία. Πάντως
αισθανόμουν πως γαμάω δαιμονοαγγελικό πλάσμα από γιαπωνέζικο hentai και όχι fasttech κλώνο Βανδή από μπουζουξίδικο της Εθνικής
Λαμίας. Επίσης μπόλικα νιαουρίσματα και νάζια. Όσο γι'αυτό που 'γραψαν κάποιοι πως είναι πολύ επαγγελματίας και αυστηρή στο χρόνο
κτλ, πίπες... όλα είναι θέμα πως θα την πετύχεις. Έδωσε απίστευτο αγώνα για να με κάνει να τελειώσω (είχα πάει στα καπάκια μετά από
full πρόγραμμα με Άννα) και αφού δεν τέλειωνα, εγώ ο ίδιος αποφάσισα να της στάξω και άλλα και να το πάρουμε από την αρχή και χαλαρά.
Δυστυχως η 2η μου εμπειρία με την Μιρέλα ήταν η μέρα με τη νύχτα από την πρώτη. Έφαγα άπειρο ξύλο και ούτε γλωσσόφιλα που με τρελαίνουν
ούτε τίποτα. Μιλάμε για τόση σφαλιάρα που έφυγα με πρισμένα μάγουλα σαν στρουμπουλό readhead παιδάκι από αμερικάνικη οικογενειακή ταινία
που τον τσίμπισε μέλισσα ενώ έτρωγε θαλασσινά στα οποία είχε αλλεργία.

Χειρότερα γαμήσια τη χρονιάς:
1. Daniela η ξανθιά με τα πολλα τατού και τα ψεύτικα βυζιά. Πρώτη φορά στη ζωή μου, πουτάνα μου συμπεριφέρθηκε έτσι. Με μια λέξη: απάνθρωπα.
Με πολλές λέξεις μου συνέβηκαν όλα τα αρνητικά που έχουν υπωθεί για αυτή, σε ένα γαμήσι. Τριλογία Νονός με όλα τα extra και τα directors cut.
2. Με το υπερμαλακιστίρι, το ξεδοντιάρικο το καθυστεριμένο, τη Χριστίνα τη μικρή. Θα τη γράψω πολύ σύντομα γιατί δε την παλεύω άλλο. Την παίρνω
anal. Χάλια προκαταρκτικά, χάλια γαμήσι μουνί, ο ορισμός του χάλια στησίματος στο κωλογαμήσι. Άπειρος πόνος στα πόδια από το μάρμαρο που είχε
γύρω γύρω το κρεβάτι και δεν βολευόμουν ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ και το καθυστεριμένο δεν με άφηνε με τίποτα να κάνω κάποια άλλη στάση. (πχ να ξαπλώσω από πάνω
της ή να κάτσει αυτή από πάνω μου). Και με είχε πετύχει και σε φάση κουκουρούκου που δεν μπορούσα να επιβληθώ (είχα πάει κομμάτια τελείως) και
απλά σταμάτησα να τη γαμάω και είπα θα περιμένω να φύγει να τον παίξω να τελιώσω σαν άνθρωπος. Ε είμουν στο κρεβάτι, ντύθηκε, ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΦΕΥΓΕ.
Έκοβε βόλτες στο δωμάτιο και έκανε πως καθάριζε, ταχτοποιούσε. Μετά πήγε και καλά περιποιόταν στον καθρέφτη. Μετά ξανά γύρα στο δωμάτιο. Στο τέλος
πήγε εκεί που ήταν το ρολό το χαρτί (το οποίο ήταν καινούργιο) και ξεκίνησε να τραβάει κομμάτια και να τα κόβει. Ξανά και ξανά και ξανά. Το ένιωθα
σαν κινέζικο βασανιστήριο στο μυαλό μου. Χρατς χρουτς, χρατς χρουτς. Έφτασε σχεδόν να το έχει τελειώσει και εγώ να να κάνω double facepalm και να
έχω μείνει παγωμένος-perma stunαρισμένος. Αυτά τα λεπτά μου φάνηκαν για αιώνες. Εκεί που έκανα διαμάχη στο μυαλό μου να την σκοτώσω ή αν θα με σκοτώσει
αυτή η τρελή, θυμήθηκα πως είχα να γαμίσω και την Αλίσα μετά, οπότε την έκανα λούης με τους διακόπτες κατεβασμένους για να μην υπάρξει παραπάνω δράμα.
Btw Αλίσα την πέτυχα τις πρώτες μέρες που είχε αρχίσει να την "εκπαιδεύει" (ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΧΑΛΑΕΙ) η Σάρα, αλλά δεν είχε προλάβει να πάρει "μέντα" το στυλ
της από την Καργιολ(σ)άρα. Με τη βοήθεια ενώς ολόκληρου Sinfedanil Sandoz (στάνταρ το χω γράφει λάθος) ενώς τρίφυλλου (δώρο από αδερφό παοκσή) και ενώς
playlist που είχε "φοβισμένα πουλιά στα σκοτάδια, ολίγον royksopp και καταχνιά για πουτάναόλα" κατάφερα να επιβληθώ (και) σε αυτήν και να περάσω SUPER.
3. Μια στρομπουλή που μου βάλε challenge φίλος να τη πηδήξω και το δέχτηκα όπου κατέληξα κολλημένος στο τοίχο να μου βιάζει τομπούτσο  επαναλαμβάνοντας
"θέλω να σε φάω" με βλέμμα που θα το ζήλευε ακόμη και ο Jack Nickolson. (btw αυτή ήταν η πρώτη στρουμπουλή που γάμισα στη ζωή μου. Στα 30ά μου γενέθλια.)

Χειρότερα γαμήσια από τα πια ελπιδοφόρα γαμήσια:
3/3 με τη Σάρα. Με τη Σάρα σκάλωσα άγρια γιατί έμοιαζε στο εφηβικό μου crush (που ποτέ δεν τα φτιάξαμε και μου γαμούσε τη ζωή για όλο το λύκειο).
Την παντρεβόμουν, έκανα τα παιδιά της, hackara το πεντάγωνο, πήγαινα στη Συρία για πάρτυ της. Αν αυτό που έκανε, προσποιούταν πως το γουστάρει.
Η 1η φορά ήταν ομολογουμένως καλή. Πρόγραμμα (όχι full) με τρομερή διάθεση από μένα, αν και δεν την κατάφερα στα γλωσσόφιλα, την κατάφερα να ανοίξει
τα μάτια, την έβαλα να με καρφώνει στα μάτια από τον καθρέφτη ενώ την κάρφωνα στα 4 και γενικά ήταν για μένα ο ορισμός της ΔΥΝΑΤΗΣ εμπειρίας. Στις
επόμενες 2 φορές την έβλεπα με τα μάτια ΤΟΣΟ ΕΡΜΗΤΙΚΑ ΚΛΕΙΣΤΑ που απλώς μετάνιωνα και απλά ήθελα όλο αυτό να τελειώσει το συντομότερο. Και στις 2
επόμενες, αλλά και τελευταίες, στη μία έχυσα στον κάδο (μέσα έτσι... δεν τον πασάληψα) και τη τελευταία δεν έχυσα καν. Είχε γίνει 1 pixel από τη ξενέρα.
Κρίμα.

Κλείνωντας, με τις όμορφες αλλά βρωμιάρες ή super κομοδίνα δεν πήγα. Πχ με τη μαυρομάλλα πιο πέρα από το Έρως που πολύ γράφουν πως βρωμάει. Ή την ξανθιά
τη ψιλή στο Las Vegas που δίνει και κώλο. (γενικά μαύρο στα κομοδινά, προτιμώ να τον παίζω κοιτάζοντας σύννεφα και φαντασιώνοντας που αγγέλες κάνουν lesbian)



Και ένα bonus που ήταν και το outsider της χρονιάς αλλά δεν ήταν Σαλόνικα. Η Κατερίνα, μια γυφτορουμάνα καργιόλα στα γνωστά της Λάρισας που κοστολογούν
180€/40λεπτο ή καμιά 300€ την ώρα (ή και παραπάνω) που ήταν εξαφανισμένη, εμφανίστηκε στα καινούργια της Λάρισας με 50€ ακάποτο για λίγο καιρό. Αυτή που
ούτε (με) φίλαγε ούτε έκανε πολλά πολλά, πλέον στον έπαιρνε όλο μέχρι τέρμα χωρίς να δυσανασχετεί, και έκανε και το ΣΠΑΦ μετά, ρούφαγε και τις 2 μπάλες
ταυτόχρονα. Δεν κράτησε πολύ, αλλά την πέθανα στα ακάποτα εκείνες τις μέρες. Επίσης παράλληλα με αυτή και η Λάουρα η ξανθιά που είναι πιο μανιακή με τη
κόκα και από το Jack Black στο Tropic Thunder όταν έπεσε στο βουνό με τη κόκα ρούφαγε ακάποτους πούτσους εκείνη την εποχή για 50€ και την έβαζα να μου
το λάμπει, αλλά κάπου ξεκίνησε να μου 'ρχεται αbuffάριστη και super ξενερωμένη και με έκανε να θέλω να γαμάω τη μπρίζα στον τοίχο αντί για αυτήν και το
φαγε (και αυτή) το μαύρο της. Ε μετά επέστρεψε και στα άλλα τα πανάκριβα που πηγαίνουν οι τσιφλικάδες οι σκατόβλαχοι και τα πάμε.



Σ.Σ. Τεράστιο respect στην Έφη. Όσα χρόνια και να έχουν περάσει, είναι η μόνη που ακόμη και 100% χάλια να είμαι, με κάνει να τελειώνω. Έχω πάει κομμάτια,
σερνόμουν ολόκληρος, και όχι μόνο έχυσα, αλλά όταν έφυγα είχα ξανανιώσει. Πήγα γάμησα άλλες 3 με διαλείματα ανάμεσα σε Μαμά Τερέζα και στο τέλος, πήγα
και ξαναγάμησα Έφη και ξανα-τέλειωσα. (ήταν μεσημέρι και πήγε βράδι έτσι, δεν είμαι ο Flash να γαμάω 5 φορές στα μπαμ) Και δεν είναι και του γούστου μου,
ούτε ηλικιακά (πλέον) ούτε εμφανισιακά (προτιμώ petite με μακρόστενα πρόσωπα, μακριά μαλιά και λίγες καμπύλες). ΟΧΙ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΗΜΗ, ΠΡΟΣ ΘΕΟΥ. ΠΙΠΕΡΙ.
Πραγματική μαγεία με αυτή την "κοπέλα". (η χημεία?) + είναι η μόνη που χειρίζεται τα πόδια της καλύτερα και από χιμπατζή. Ποδομαλακία... ύψιστη εμπειρία.
Eισαι μορφαρα τυπε  :kneel: :kneel: :kneel:
 

mars_ch

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2012
Μηνύματα
1.303
Κριτικές
7
Like
504
Πόντοι
316
απο ολο το κείμενο το μουνί-πλοκάμι μου έχει μείνει  :headbang: :headbang:
 

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
140
Πόντοι
1
για μένα μόνο η βικτώρια  :erection: αξίζει πλεον απο βίλες γιαυτο έχει και δουλειά και παλιά η αντριάνα και η κάβλα η κάντυ.. μετά απο αυτές το χάος.. ειδικά αυτη η γερμανίδα η μαρίζα ο ορισμός του κομοδίνου..
    Μαριζα..ενω ειναι ωραιο κορμι εχει τα ψυχολογικα της και ειναι κομοδινο ακομη και σε μεγαλο προγραμμα των 100Ε.ΕΛΕΟΣ!!  :jerking:
 

Houdini

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουν 2008
Μηνύματα
74
Like
12
Πόντοι
0
ΚΑΨΤΕ ΤΑ ΤΑ ΜΠΟΥΡΔΕΛΑ!!!

Και για να μην είμαι off-topic, φέτος τις πήρα σχεδόν όλες τις εμφανίσημες.
(δεν πηγαίνω με milf/μεγάλες και στρουμπουλές/χοντρές). Πλέον ο μόνος λόγος
.
.
.
Πραγματική μαγεία με αυτή την "κοπέλα". (η χημεία?) + είναι η μόνη που χειρίζεται τα πόδια της καλύτερα και από χιμπατζή. Ποδομαλακία... ύψιστη εμπειρία.

Πατκιούτ μέγιστε, απλά respect  :kneel:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Τις Δευτερες Δουλευει η Τσαρινα Μελισσες ?? εξακολουθει να ειναι καλη μεσα στο δωματιο ??
 

kokobikos30

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
1.367
Κριτικές
3
Like
516
Πόντοι
36

Vikings

Μέλος
Εγγρ.
25 Φεβ 2015
Μηνύματα
5.141
Like
3
Πόντοι
66
Δεν ειμαι απο εκει μαν μη με κραζεις αδικα ;) καταδρομικες κανω μια στο τοσο κ προσπαθω να βρω τα καλα για να μη κλαιω τα λεφτα μου.
Ναι και τοσο καιρο που εισαι στο σαιτ δεν καταλαβες οτι η εφη ειναι μια απο τις καλυτερες στην πολη :2funny: ρε μην τρολαρεις  :grin:
Τεσπα, πανε οποτε μπορεσεις φριξου 15 πρωινες ωρες μεχρι τις 4 το μεσημερι ειναι τωρα.Συνηθως δουλευει πεμπτη,παρασκευη,σαββατο και κυριακη.Αλλα για να εισαι σιγουρος δες στο θρεντ με τα τηλ. αν εχει το μαγαζι και παρε να μην τραβιεσαι τσαμπα μεχρι εκει.Και να ξερεις οτι ενα ειναι σιγουρο με αυτην...θα περασει καλα  :grin:
 

Mastokavlidis

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2014
Μηνύματα
647
Like
5
Πόντοι
6
Ναι και τοσο καιρο που εισαι στο σαιτ δεν καταλαβες οτι η εφη ειναι μια απο τις καλυτερες στην πολη :2funny: ρε μην τρολαρεις  :grin:
Τεσπα, πανε οποτε μπορεσεις φριξου 15 πρωινες ωρες μεχρι τις 4 το μεσημερι ειναι τωρα.Συνηθως δουλευει πεμπτη,παρασκευη,σαββατο και κυριακη.Αλλα για να εισαι σιγουρος δες στο θρεντ με τα τηλ. αν εχει το μαγαζι και παρε να μην τραβιεσαι τσαμπα μεχρι εκει.Και να ξερεις οτι ενα ειναι σιγουρο με αυτην...θα περασει καλα  :grin:

Ωραιιοςς!! thx ;)
 

TheRatPack

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2014
Μηνύματα
109
Κριτικές
13
Like
21
Πόντοι
11
Δεν ειμαι απο εκει μαν μη με κραζεις αδικα ;) καταδρομικες κανω μια στο τοσο κ προσπαθω να βρω τα καλα για να μη κλαιω τα λεφτα μου.

Βούρ για Έφη..κι εγώ δίσταζα αλλά τελικά είναι σε service απ'τα καλύτερα αυτή τη στιγμή στην πόλη..Όχι οτι είναι και πολλά τα καλά βέβαια..
 

mamalakis

Μέλος
Εγγρ.
6 Δεκ 2006
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
καλησπέρα παίδες... έχει κανείς ιδέα τι έχει απογίνει η Καρμεν (Κενυα) από τις Βίλες...?
 

Patkiout

Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2014
Μηνύματα
62
Like
69
Πόντοι
0
Για το οποιο θελουμε επεξηγηση κ φωτο! Wtf
Επισυνάπτω άθλια photo (δε διαθέτω καλύτερη)
καθώς και link από το video γιατί αν δεν το
'δεις με κίνηση, δε πολυ-καταλαβαίνεις.


Αφροδιτη(Κωλεττη) ή Βανεσα(bad girls) που ρώτησε
συναγωνιστής, έχω πάρει. Εντυπώσεις... σύντομα.
[size=7pt](τη Βανέσα τη χαλάσανε πολύ σύντομα, απαράδεκτη συμπεριφορά!)[/size]
 

Συνημμένα

  • plokami.jpg
    plokami.jpg
    86 KB · Εμφανίσεις: 39

Yakuza boy

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2014
Μηνύματα
303
Κριτικές
42
Like
304
Πόντοι
291
Κατι λιγα απο νωριτερα,βασικα στην περιοχη γυρω απο το λας βεγκα εκανα μια τσαρκα,δεν γυρισα και πολλα σπιτια παντως γενικα ειχε ομορφα κοριτσια εκει.. περασα κλασικα στην ελενα αν και ηθελα να παω στην πιτσιρικα την ιωαννα..αλλα τελικα δεν μπηκα εκει παντως ειναι εμφανισιμη η μικρη αν και κοντη.
Στα αλλα ειχε την μπαρμπαρα στο λας βεγκας! μιλαμε για γυναικαρ και εινα κριμα να ειναι τετοιο μωρο κομοδινο.στο αλλα κλασκα η φλωριτα ουτε που εκατσα να την δω και οπως ειπα στο διπλα η ιωαννα.Στις νταλικες στο ενα η ελενα και στο αλλο η πιτσιρικα γκαμπριελα ενω ποιο κατω στο μεγαλο διπλα απο το ξυλινο που ηταν κλειστο η αλλη ελληνιδα αθηνα.αυτα καλο ξημερωμα γιατι ηπια λιγο παραπανω και λεω να την πεσω σε λιγο.
 

steve03301

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
64
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τυπε τα γουστα πληρωνονται!  :)

Δεν αμφιβάλλω διόλου σε αυτό,μόνο που το ιδιο προγράμμα το ειχε 40€ παλαιότερα και τωρα αντί να ρίξουν τιμες ανεβάζουν,το βρίσκω υπέρογκο το νούμερο και παλαιάς καλής εποχής στα μαγαζιά,απλα δεν πηγαίνεις και τελειώνει το θέμα.
 

karfakias11

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2007
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
τα εξτραδάκια τα δίνετε απευθείας στις κοπέλες?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom