Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (5 μέλη και 40 επισκέπτες)

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Η Σουζάνα για μένα είναι ξεπετα το μόνο καλό μαζί της ήταν το τσιμπούκι τον βάζει στο στόμα και αν θες μπορεί να στον κάνει κόμπο με την γλώσσα. Από εκεί και πέρα όμως τίποτα.
Ξεπέτα δεν θα έλεγα. Είναι πολύ καλή επιλοογήγια basic προγραμμα. Για αυτό και δεν την προτιμάω για μεγάλο πρόγραμμα
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
990
Κριτικές
14
Like
2.046
Πόντοι
496
Η Σουζάνα μια χαρά είναι στο απλό. Και μιια φορά που πείρα γυμνό στοματικό με τελείωμα στο στόμα καλά ήταν. Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου εξωτερικά και για αυτό δεν πρόκειται να ξαναπάω.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
990
Κριτικές
14
Like
2.046
Πόντοι
496
Στην Ρίτα πλήρωσα 50 ευρώ με τελείωμα στο στόμα. Νομίζω και πριν ένα χρόνο τόσο πλήρωνα. Σχετικά με τον χρόνο, κάθεται έως ότου να χύσεις και πολλές φορές κάθεται έξτρα για να φίδιασει. Με εμένα προσπαθούσε να ανοίξει κουβέντα αλλά εφόσον μιλάει ελάχιστα ελληνικά και εγώ καθόλου ρωσικά ουκρανικά...δεν πήγε καλά αυτό.
 

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Η Σουζάνα μια χαρά είναι στο απλό. Και μιια φορά που πείρα γυμνό στοματικό με τελείωμα στο στόμα καλά ήταν. Εμένα δεν μου αρέσει καθόλου εξωτερικά και για αυτό δεν πρόκειται να ξαναπάω.
Εμένα μου αρέσει και είναι και για gfe καταστάσεις αλλά δεν μου βγαίνει για παραπάνω. Για μια καλή πιπα και ενα άδειασμα είναι vfm
 

bey_ond

Μέλος
Εγγρ.
6 Οκτ 2024
Μηνύματα
24
Like
22
Πόντοι
0
Στην Ρίτα πλήρωσα 50 ευρώ με τελείωμα στο στόμα. Νομίζω και πριν ένα χρόνο τόσο πλήρωνα. Σχετικά με τον χρόνο, κάθεται έως ότου να χύσεις και πολλές φορές κάθεται έξτρα για να φίδιασει. Με εμένα προσπαθούσε να ανοίξει κουβέντα αλλά εφόσον μιλάει ελάχιστα ελληνικά και εγώ καθόλου ρωσικά ουκρανικά...δεν πήγε καλά αυτό.
Στις υπηρεσίες της είναι η καλύτερη και δίνει και κάνα εξτραδάκι αν της βγει προκειμένου να σε ικανοποιήσει. Απλά επι βενους όπως είπε και ο φίλος παραπάνω οι συνεδρίες ήταν χρονικά πιο ευέλικτες. Πλέον στο 80αρι σου βγάζει γούστα αλλά ατο 20λεπτο έφυγες. 'Ισως να μας φαίνεται και κάπως γιατί μας καλοέμαθε τόσα χρόνια.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.129
Κριτικές
23
Like
7.727
Πόντοι
3.346
Στις υπηρεσίες της είναι η καλύτερη και δίνει και κάνα εξτραδάκι αν της βγει προκειμένου να σε ικανοποιήσει. Απλά επι βενους όπως είπε και ο φίλος παραπάνω οι συνεδρίες ήταν χρονικά πιο ευέλικτες. Πλέον στο 80αρι σου βγάζει γούστα αλλά ατο 20λεπτο έφυγες. 'Ισως να μας φαίνεται και κάπως γιατί μας καλοέμαθε τόσα χρόνια.
Η Ριτα απο την στιγμη που 'επιασε' να το πω λαικα και εκανε πελατεια αλλαξε πολυ.
Καμια σχεση η ριτα του τωρα με την ριτα την αβυζη πισω στο βενους, τον μονο ισως που εμεινε οτι δεν εμαθε Ελληνικα.
Τωρα η την βαλαν χερι η το καταλαβε μονη της οτι ετσι οπως το πηγαινε στην αρχη, εχανε πολλα λεφτα δεν ξερω.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom