Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 38 άτομα (2 μέλη και 36 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
982
Κριτικές
14
Like
2.017
Πόντοι
496
Κάνεις εμπειρία με την Ρίτα τώρα που γύρισε;
 

ZackThePlaya

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Μάγκες το Godiva τι φάση; Πέρασα τώρα Πέμπτη λίγο μετά τις δέκα και ήταν κλειστό. Έκλεισε ή δε λειτουργεί τις Πέμπτες; Στο πρόγραμμα λέει ανοιχτό κάθε μέρα
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.093
Κριτικές
23
Like
7.730
Πόντοι
3.346

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
179
Like
420
Πόντοι
21
Μάγκες το Godiva τι φάση; Πέρασα τώρα Πέμπτη λίγο μετά τις δέκα και ήταν κλειστό. Έκλεισε ή δε λειτουργεί τις Πέμπτες; Στο πρόγραμμα λέει ανοιχτό κάθε μέρα
Τελευταία σπάνια το πετυχαίνω ανοιχτό το απόγευμα…Δηλαδή μετά τις 6 που σχολάει η Ναταλια
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.463
Πόντοι
216
Η britani μπαίνει με τον πρύτανη;
 

xarxon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2006
Μηνύματα
7
Κριτικές
12
Like
241
Πόντοι
290
Μεσημεριανή βόλτα στα σπιτάκια με αναζήτηση κυρίως για πρωκτικό. Στο Sex & the City μια Βραζιλιάνα, δυνατό κορμί. Poison η Ουκρανέζα Ίνα. Σπίτι Έφης μια καινούργια Ρωσίδα, ήταν δωμάτιο και δεν έχω εικόνα. Φρίξου 13 δύο κοπέλες, η μία ψηλή με ωραίο σώμα και λαλίστατη, η δεύτερη αρκετά γεματούλα για το νεαρό της ηλικίας της και ψαρωμένη, ίσως δε μιλάει ελληνικά, αλλά δίνει κώλο με 70. Παίζει και παρτούζα. Μινωταύρου 3 μάλλον η Χριστίνα, μπαμπάτσικη MILF με μεγάλα βυζιά, πολύ προσιτή και καυλιάρα. Las Vegas δεν μπήκα, αλλά στο άλλο site λέει για Βλάντα/Ρίτα, που είναι εγγύηση αλλά ήθελα κάτι καινούργιο. Τέλος Μπιάνκα στο Ν. Ουρανού 24, μικρή μινιόν ξανθιά Ρουμάνα, πολύ αδυ΄νατη, πρόσχαρη και εξυπηρετική. Δίνει και κώλο στα 80. Σχετικά άπειρη αλλά ικανοποιητική και ευγενική.
 

Dale Gribble

Μέλος
Εγγρ.
4 Οκτ 2024
Μηνύματα
1
Like
4
Πόντοι
0
Εκει που δουλευε η Εβελινα παλια.
Δεν ηταν κανονικη Εκκλησια, ετσι ονομασαμε το μοναδικο στουντιο που ειχε τοτε γιατι εμοιαζε λιγο με Εκκλησια.
Παλια συναδελφε τα βγαζαμε παρατσουκλια τωρα οχι! π.χ ενα το λεγαμε τσιρκο κατω στην εφορια.
Επίσης όποιος παλιός μπουρδελιάρης θυμάται το ανορθόγραφο και το βιτρινάτο, αναμνήσεις μιας άλλης εποχής ξετυλίχτηκαν!
 

ZackThePlaya

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαΐ 2023
Μηνύματα
8
Like
4
Πόντοι
0
Τελευταία σπάνια το πετυχαίνω ανοιχτό το απόγευμα…Δηλαδή μετά τις 6 που σχολάει η Ναταλια
βραδυ δεκα πηγα. και η ναταλια αποτι λενε σταματησε απο αρχες του μηνα. το εκλεισαν επειδη εφυγε;;
 

Bboytt

Μέλος
Εγγρ.
3 Μαρ 2022
Μηνύματα
48
Like
216
Πόντοι
20
Ειμαι προχθες στην περιοχη το βραδυ και λεω ας παω μια βολτα απο ραισα.
Ειναι μεσα προγραμμα λεει ελα σε 1 ωρα ( με ξερει η2τσα εχω παει αρκετες φορες )
Λεω δε πειραζει. Παω διπλα καρινα.
Αχ αγορι μου λεει ( η καυλιαρα τσα2 ) εχει προγραμμα ελα σε 1 μιση ωρα. Δεν ηταν δικαιολογιες γιατι με γνωριζουν.
Ρε μαλακες τι κανετε ;
Οκ ο καθενας εχει τα γουστα του. Αλλα να πληρωνω αυτες τις 2 150 και 200 για μια ωρα εκει μεσα ; Μετα αν παει το απλο στα 50 μην αναρωτιεστε.
Εφυγα τελος παντων αδειος
 
  • Like
Αντιδράσεις: azazel

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
82
Κριτικές
1
Like
80
Πόντοι
0
Από ότι είδα στο σάιτ του paradise παιδιά chanel ονομάζεται μία που πρέπει να ήρθε καινούργια πολύ δυνατό κομμάτι πέρασε μαζί της κάνεις να μας πει γνώμη?
 

georgekp34

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2019
Μηνύματα
989
Κριτικές
3
Like
2.404
Πόντοι
726
Ειμαι προχθες στην περιοχη το βραδυ και λεω ας παω μια βολτα απο ραισα.
Ειναι μεσα προγραμμα λεει ελα σε 1 ωρα ( με ξερει η2τσα εχω παει αρκετες φορες )
Λεω δε πειραζει. Παω διπλα καρινα.
Αχ αγορι μου λεει ( η καυλιαρα τσα2 ) εχει προγραμμα ελα σε 1 μιση ωρα. Δεν ηταν δικαιολογιες γιατι με γνωριζουν.
Ρε μαλακες τι κανετε ;
Οκ ο καθενας εχει τα γουστα του. Αλλα να πληρωνω αυτες τις 2 150 και 200 για μια ωρα εκει μεσα ; Μετα αν παει το απλο στα 50 μην αναρωτιεστε.
Εφυγα τελος παντων αδειος
Και Χρυσά το ίδιο.
 

Ozzy87

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2022
Μηνύματα
49
Like
42
Πόντοι
0
Τώρα που έχει φύγει η Εβελίνα από τα τρίδυμα ποια άλλη κάνει εξίσου καλό αυταρχικό?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom