Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 12 άτομα (0 μέλη και 12 επισκέπτες)

Egnat

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιουν 2024
Μηνύματα
79
Κριτικές
1
Like
76
Πόντοι
0
Για την γυφτοβουλγαρα την Μαρίζα ποια είναι η γνώμη σας ?
 

psolovronths

Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2024
Μηνύματα
18
Like
9
Πόντοι
0
Μαγκες καλησπερα εχω αρκετο καιρο να κατεβω για τσαρκα και αν κατεβω θελω να παω στην ευα φριξου 15 ξερει κανεις αν ειναι ακομα εκει; Ευχαριστω
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μαγκες καλησπερα εχω αρκετο καιρο να κατεβω για τσαρκα και αν κατεβω θελω να παω στην ευα φριξου 15 ξερει κανεις αν ειναι ακομα εκει; Ευχαριστω
Ξανθια κοντουλα μικρη σε ηλικια
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.606
Κριτικές
62
Like
45.347
Πόντοι
9.297
Χάσαμε το Μιρελακι παιδιά έφυγε πατρίδα, αυτό ήταν πάω για διαγραφή.
Θα αγοράσει την Στεάουα Βουκουρεστίου η έστω την Κρα'ι'οβα με το χρημα που σήκωσε ...βοηθησα κι εγώ όπως κι εσύ προφανώς .
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.606
Κριτικές
62
Like
45.347
Πόντοι
9.297
Χρόνια πολλά στην Τζαστιν που ομόρφυνε προ αμνημονεύτων ετών τα μπουρδελοστενα της Θεσσαλονικης...θα την θυμόμαστε ..:smitten:
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.606
Κριτικές
62
Like
45.347
Πόντοι
9.297
Οριστικά; Νομίζω ότι μετά την Τσαρίνα, την Γιασμίν, την ΄Εμμα και την Εβελίνα (που σχεδόν αποσύρθηκαν), η έξοδος της Μιρέλας κάνει ακόμα πιο φτωχή την τελευταία μεγάλη των στούντιο σχολής της πόλης. Η Λάρα, η Ρίτα, η Λιλιάνα και η Σούζυ με κόπο κρατάνε τα προσχήματα και αποτελούν τα τελευταία στανταράκια. Το μέλλον δυσοίωνο και το κενό κάθεμιας που θα αποσύρεται δυσαναπλήρωτο.

Καλή τύχη λοιπόν σε ένα γαμάτο τυπάκι και ταυτόχρονα σε μια από τις πιο εντυπωσιακές ever παρουσίες που πέρασε από τα πάλαι ποτέ ένδοξα σεξό-λημέρια της πόλης μας.
Να προσθέσω και την Αφροδίτη ,την Καιτουλα( Κάθυ) από Ολλανδία ,την Μάντυ την Γερμανιδα και την εορταζουσα σημερις Τζαστιν...συγκινήθηκα...τόσες αναμουνισεις από την πρώτη μας νεότητα...:cry::smitten:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom