Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (4 μέλη και 57 επισκέπτες)

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
471
Κριτικές
9
Like
434
Πόντοι
21
Θα αφήσει η Ναταλιαι και καλα τα 2000 το μήνα , ουτε στα όνειρα της δεν θα τα ξανά δει, για να πάει για 700 σε καμία δουλίτσα να πουλάει κλωστές η εσώρουχα στην λιανική;; μην τρώτε παπα. Θελει και Ντουμπαϊ... Καλικρατεια μαζί με τους Ρουμάνους και τους Βούλγαρους
Η βρέθηκε η χρυσή χήνα, κάνας μαλακας δλδη, να χορηγεί την 50αρα και το παιδί της
2000 την βδομάδα ;
Ας πάει να καθαρίσει σκάλες όπως παλιά!
 

mechamits

Μέλος
Εγγρ.
5 Νοε 2012
Μηνύματα
48
Κριτικές
6
Like
277
Πόντοι
20
Καταλινα! Καταλινα! Τι κοπελαρα ειναι αυτη! Τι ομορφια! Τι κωλος! Τι συμπεριφορα! Δεν μπορω να μην διαφημισω το κοριτσι... Το αξιζει! Μια σοκολατενια λατινα ομορφια στα μπουρδελα μας! Ειχε προγραμμα μιας ωρας... Περιμενα μια ωρα χαλαρα... Κουκλα ετοιμη για ολα

Μόλις γύρισα από αυτή. Φοβερή κοπέλα και γουστάρει αυτό που κάνει. Δυστυχώς κάτι έχει ο εγκέφαλός μου και έχουν πέσει οι πιέσεις στα υδραυλικά μου. Σαν να μπαίνει κόφτης και μου έκοβε την όρεξη. Πρέπει οπωσδήποτε να το λύσω γιατί θέλω να ξαναπάω σε κατάσταση τρέλας να την ευχαριστηθώ χωρίς να την λυπηθώ. Είναι αστέρι η κοπέλα. Αν της φερθείς και καλά γουστάρει ακόμη περισσότερο και παίζει και αυτή μαζί σου...
 
  • Like
Αντιδράσεις: laskos

Alygistos

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαΐ 2023
Μηνύματα
172
Like
411
Πόντοι
21
Κατηφόρα πριν καμία ωριτσα με στόχο την Λίλιαννα αν κ λέω Δευτέρα χλωμό…Περιέργως πετυχαίνω τον ναό ανοιχτό…Μπαίνω μέσα με λέει η τσα2 έλα σε μισή ώρα είναι σε πρόγραμμα…Σκάω που λέτε μετά από μισάωρο και η τσα2 έβαζε την αλυσίδα έξω…Καλύτερα να πηγαίναμε Βαλκανική Πλατεία δηλαδή …..
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.106
Like
4.802
Πόντοι
456
2000 την βδομάδα ;
Ας πάει να καθαρίσει σκάλες όπως παλιά!
Το μήνα γράφει ο Ρουμανολογος. Ε για σκάλες θα πάει η να τυλίγει σάντουιτς σε κανα γυραδικο. Αντε λάντζα σε κανα μπαρ.. Οπως το ωραίο που γράφτηκε ότι η Ανια πήγε για σεζόν σε νησί σαν μόνιμη δουλειά..
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
49
Κριτικές
1
Like
95
Πόντοι
0
Κατηφόρα πριν καμία ωριτσα με στόχο την Λίλιαννα αν κ λέω Δευτέρα χλωμό…Περιέργως πετυχαίνω τον ναό ανοιχτό…Μπαίνω μέσα με λέει η τσα2 έλα σε μισή ώρα είναι σε πρόγραμμα…Σκάω που λέτε μετά από μισάωρο και η τσα2 έβαζε την αλυσίδα έξω…Καλύτερα να πηγαίναμε Βαλκανική Πλατεία δηλαδή …..
Η συγκεκριμένη τσα2 το κάνει μονίμως αυτό. 9/10 φορες που έχω πάει μου είπε ότι είναι σε πρόγραμμα. Την 10η κατάφερα να δω την κοπέλα και πέρασα κιόλας. Μου φαίνεται απίθανο να είναι μονίμως σε προγράμματα.
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.429
Κριτικές
217
Like
17.584
Πόντοι
38.177
Αυτό που παρακαλάτε να μη σταματήσουν η να μη φύγουν οι 50αρες από τα σπιτάκια με ξεπερνάει,πραγματικά απορώ για την εμφάνιση σας όταν πάτε σε μεγάλοκοπέλες που δεν θα δούλευαν η θα έκαναν 6-7 ραντεβού την εβδομάδα στο Μεταξουργείο και πληρώνεται ένα σκασμός λεφτά.
Ξυπνήστε,εμείς τις δίνουμε αξία,για να είναι σ' αυτή τη δουλειά σημαίνει ότι δεν τη γαμαει ο άντρας της ή τη χώρισε και δεν περνάει η μπογιά της στη χώρα της.
Σταματήστε να παρακαλάτε πουτανες και να είστε μουνοδουλοι!!!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.106
Like
4.802
Πόντοι
456
Αυτό που παρακαλάτε να μη σταματήσουν η να μη φύγουν οι 50αρες από τα σπιτάκια με ξεπερνάει,πραγματικά απορώ για την εμφάνιση σας όταν πάτε σε μεγάλοκοπέλες που δεν θα δούλευαν η θα έκαναν 6-7 ραντεβού την εβδομάδα στο Μεταξουργείο και πληρώνεται ένα σκασμός λεφτά.
Ξυπνήστε,εμείς τις δίνουμε αξία,για να είναι σ' αυτή τη δουλειά σημαίνει ότι δεν τη γαμαει ο άντρας της ή τη χώρισε και δεν περνάει η μπογιά της στη χώρα της.
Σταματήστε να παρακαλάτε πουτανες και να είστε μουνοδουλοι!!!
Καταλινα-Ναταλι νήμα επειγοντος, κουράστηκα να διαβάζω κάθε μέρα κυριολεκτικά τα ιδια για τις ιδιες
 

jimiadis

Μέγας
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.108
Κριτικές
46
Like
3.307
Πόντοι
3.820
Το μήνα γράφει ο Ρουμανολογος. Ε για σκάλες θα πάει η να τυλίγει σάντουιτς σε κανα γυραδικο. Αντε λάντζα σε κανα μπαρ.. Οπως το ωραίο που γράφτηκε ότι η Ανια πήγε για σεζόν σε νησί σαν μόνιμη δουλειά..
Επειδη τυχαίνει να ξερω τι συμβαινει με την Άννια, ειναι σίγουρα σε νησι και δουλεύει με την αδεφφη της, σαν καθαριστρια.. Ο λογος που έφυγε ειναι σοβαρός..
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.212
Κριτικές
19
Like
7.157
Πόντοι
3.346

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.212
Κριτικές
19
Like
7.157
Πόντοι
3.346
Αυτό που παρακαλάτε να μη σταματήσουν η να μη φύγουν οι 50αρες από τα σπιτάκια με ξεπερνάει,πραγματικά απορώ για την εμφάνιση σας όταν πάτε σε μεγάλοκοπέλες που δεν θα δούλευαν η θα έκαναν 6-7 ραντεβού την εβδομάδα στο Μεταξουργείο και πληρώνεται ένα σκασμός λεφτά.
Ξυπνήστε,εμείς τις δίνουμε αξία,για να είναι σ' αυτή τη δουλειά σημαίνει ότι δεν τη γαμαει ο άντρας της ή τη χώρισε και δεν περνάει η μπογιά της στη χώρα της.
Σταματήστε να παρακαλάτε πουτανες και να είστε μουνοδουλοι!!!

πέστα χρυσόστομε γιατί δεν πρόκειται να πάψει ο Έλληνας να κάνει τον πυρφόρο
 

Bill987

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2021
Μηνύματα
69
Like
52
Πόντοι
0
Επισκεψη στα σπιτακια Κυριακη βραδυ και πηγα καρφωτος για Καρινα...περιμενα λιγη ωρα αφου ειχε κοσμο και περασα στο δωματιο...πιστευω δεν χρειαζετε να γραψω κριτικη...
 

Drimonap

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2024
Μηνύματα
23
Like
56
Πόντοι
0
Πέρασμα εχθές με Καταλίνα και Άννα. Αυτή φορά πήγα πρώτα Καταλίνα για αναλ όπου το ευχαριστήθηκα αλλά είχα όρεξη και πήγα και δίπλα στην Άννα. Δεν μου άρεσε και πολύ αυτή τη φορά. Αν και σκεφτόμουν να τις πάρω παρτουζα αλλά που να συνεννοηθείς με τις τσατσάδες. Γενικά έχω όρεξη για κωλαρακια αυτές τις μέρες, ξέρει κανείς αν γύρισε η Ρίτα;
Φίλε η Ρίτα που ρωτάς είναι αυτή που κάποτε έκανε πιάτσα? ξέρεις?
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20
Μόλις γύρισα από αυτή. Φοβερή κοπέλα και γουστάρει αυτό που κάνει. Δυστυχώς κάτι έχει ο εγκέφαλός μου και έχουν πέσει οι πιέσεις στα υδραυλικά μου. Σαν να μπαίνει κόφτης και μου έκοβε την όρεξη. Πρέπει οπωσδήποτε να το λύσω γιατί θέλω να ξαναπάω σε κατάσταση τρέλας να την ευχαριστηθώ χωρίς να την λυπηθώ. Είναι αστέρι η κοπέλα. Αν της φερθείς και καλά γουστάρει ακόμη περισσότερο και παίζει και αυτή μαζί σου...
Καλησπερα, σημερα θα κανω επιθεση το βραδυ, μπορεις να μου πεις σε ποιο μαγαζι δουλευει αυτη η Καταλινα? Ευχαριστω.
 

8s8

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2024
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα! Η Χριστιναρα η Ρουμανα με τις βυζαρες που δουλευε καποτε στο inside ξερετε που ειναι τωρα;
 
Εγγρ.
25 Ιουλ 2022
Μηνύματα
94
Like
312
Πόντοι
20
Οτι αφορα την Ναταλι να σημειωσω οτι μου αναφερε κατι και για τσατσα λογω ηλικιας., επισης παιδια κανεις δεν την παρακαλαει, απλα αντικειμενικα τουλαχιστον για τα δικα μου τα γουστα γαμαω καλυτερα. Ειλικρινα εχει ερθει μερα που πηγα με 5 κοπελες και με μια τελειωσα μονο. Πεταμενα λεφτα. Εχτες η Ναταλι μου επερνε πιπα στημενη στα 4 και χωρις καν να την ακουμπαω εχυνε και ουρλιαζε. Αυτο δεν το βρισκεις ευκολα ειδικα σε σπιτακια. Στατιστικα ανα 3-4 χρονια περναει και ενα πουλεν απο τα μαγαζια. Το οποιο αφηνει πραγματικα το στιγμα της. Μια απο αυτες ειναι και η Ναταλι. Μια απο αυτες ηταν και η Ειρηνη η Αννα η Χ, η Ψ, η Ζ και πολλες αλλες. Και επισης θα σημειωσω στατιστικα οτι τα πολυ ωραια μουνια δεν ειναι αυτα που γαμιουνται καλα και βγαζουν βρωμικα γουστακια και κανουν και κανενα εξτραδακι. Ειναι ντιβες η οποιες ανοιγουν ποδια και κοιτανε ρολοι λες και κανουν απνοια. Εγω δεν ειμαι του πλαστικου γαμησιου. Οταν παω μπουρδελα δεν κοιταω ομορφια ηλικια κτλ. Εκει παω και βγαζω την ανωμαλια μου. Οποτε κοιταω αυτην που ειναι συμβατη με αυτο που παω να κανω. Αυτα τα ολιγα. θα ενημερωσω και για αυτην την Καταλινα αν μαθω σε ποιο ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom