Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (3 μέλη και 37 επισκέπτες)

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
Φίλε κοιτά η Μπιάνκα φαίνεται αρκετά μικρή και άπειρη αλλά δέχεται καθοδήγηση. Η Μελίσσα είναι πιο έμπειρη και θέλει να έχει αυτή το πάνω χέρι. Και στην παρτουζα αυτή ήταν το αφεντικό την άλλη την έλεγε τι να κανει. Προς το κομοδίνο θα έλεγα η Μπιάνκα κι η άλλη είναι πιο πολύ σε τι φάση θα την πετύχεις. Πίπα πολύ καλή και από τις 2 ένα κλικ πιο πάνω η Μελίσσα
Σε ευχαριστώ.........
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Ωραία ενημέρωση φίλε.Σκεφτόμουν να πάρω την Μελίσσα ή την Μπιάνκα, ποια πιστεύεις ότι αξίζει πιο πολύ.Η Μπιάνκα με καβλώνει που είναι μικρό κοριτσάκι και φαίνεται "αθώο" αλλά έχω ένα κακό προαίσθημα θα είναι κομοδίνο, άπειρη πιθανώς η δε άλλη η μελίσσα μου δίνει την εντύπωση της έμπειρης ,αλλά το μικρό μου αρέσει πιο πολύ.......να τις πάρω και τις 2 μαζί δεν θα το επιχειρήσω πάντως.
H Μπιάνκα είναι αυτή που υπάρχει και στο άλλο site mμε τα πορτοκαλί και τα σκουλαρίκια;
 

minkowski

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2015
Μηνύματα
322
Like
1.724
Πόντοι
201
H Μπιάνκα είναι αυτή που υπάρχει και στο άλλο site mμε τα πορτοκαλί και τα σκουλαρίκια;
Ναι,αυτή είναι και δεν διαφέρει η πραγματικότητα από την φώτο.Από κοντά εκτιμώ είναι πιο όμορφη.Πρόκειται για ένα νεαρό , "αθώο" ρωσιδάκι.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.417
Κριτικές
96
Like
12.006
Πόντοι
25.015

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
5.990
Κριτικές
23
Like
7.570
Πόντοι
3.346
Καλη φαινεται αυτη η Μπιανκα, κριμα να ειναι κομοδινακι.
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Το Incognito που ακριβώς είναι; Μπορεί κανείς να δώσει το στίγμα του στο χάρτη; Μην εξηγήσετε "δίπλα σε εκείνο, απέναντι από αυτό", δεν είμαι στη θεσσαλονίκη και δεν ξέρω καλά τα σημεία. :/
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
136
Like
211
Πόντοι
21
Το Incognito που ακριβώς είναι; Μπορεί κανείς να δώσει το στίγμα του στο χάρτη; Μην εξηγήσετε "δίπλα σε εκείνο, απέναντι από αυτό", δεν είμαι στη θεσσαλονίκη και δεν ξέρω καλά τα σημεία. :/
Το incognito έχω την εντύπωση ότι είναι στην Φρίξου κοντά στο blue dreams και στο efi αλλά δεν είμαι απόλυτα σίγουρος!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Το Incognito που ακριβώς είναι; Μπορεί κανείς να δώσει το στίγμα του στο χάρτη; Μην εξηγήσετε "δίπλα σε εκείνο, απέναντι από αυτό", δεν είμαι στη θεσσαλονίκη και δεν ξέρω καλά τα σημεία. :/
Ρε Mental ,για αυτό τα άνοιξαν όλα σε μια περιοχή για να μην τα ψάχνεις .στη Φρίξου είναι ..
Δλδ άμα σου βάλουμε στίγμα τι θα κάνεις θα διακτινιστεις στο σαλόνι ;
Και με τα πόδια να πας σε 10 λεπτά που θα περπατήσεις εκεί γύρω θα το δεις μπροστά σου .
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Ρε Mental ,για αυτό τα άνοιξαν όλα σε μια περιοχή για να μην τα ψάχνεις .στη Φρίξου είναι ..
Δλδ άμα σου βάλουμε στίγμα τι θα κάνεις θα διακτινιστεις στο σαλόνι ;
Και με τα πόδια να πας σε 10 λεπτά που θα περπατήσεις εκεί γύρω θα το δεις μπροστά σου .
Βασικά έχεις δίκιο, μόλις είδα ότι στο maps είναι παλιές οι φώτο και γι αυτό δεν έβγαζα άκρη.
Εδώ στο site βλέπω ότι έχει ξεκάθαρη πινακίδα πλέον. Ευχαριστώ!
Βλακεία να μην μένω στην πόλη να πετάγομαι τσακ μπαμ.
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
301
Καταδρομική για αναγνωριστική στην Εμμανουέλα του paradise. Είναι η γνωστή Εμμανουέλα του Βίλα Εροτικα που είχε δουλέψει και λίγο Las Vegas. Προσωπικά δεν.
 

blbou

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
35
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα! Εγώ είναι φαν της Λιλιανας! Έχει μήπως κάποιος να προτηνει κάτι αντίστοιχο για αλλαγή;
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Καταδρομική για αναγνωριστική στην Εμμανουέλα του paradise. Είναι η γνωστή Εμμανουέλα του Βίλα Εροτικα που είχε δουλέψει και λίγο Las Vegas. Προσωπικά δεν.
Μια φορά την έχω πάρει και εγώ στο βίλλα ,δεν τρελάθηκα κιόλας
 

Latinolover

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Δεκ 2021
Μηνύματα
103
Κριτικές
3
Like
565
Πόντοι
301
Μια φορά την έχω πάρει και εγώ στο βίλλα ,δεν τρελάθηκα κιόλας
Φίλε το λέω μόνο από άποψη εμφάνισης. Συνήθως τις προτιμώ σκιννυ. Άντε να είναι κανονικό το σώμα οκ. Αλλά ούτε το κοντό μαλλί με ξετρελαίνει. Ίσα ίσα με απωθεί.
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Το Incognito που ακριβώς είναι; Μπορεί κανείς να δώσει το στίγμα του στο χάρτη; Μην εξηγήσετε "δίπλα σε εκείνο, απέναντι από αυτό", δεν είμαι στη θεσσαλονίκη και δεν ξέρω καλά τα σημεία. :/
Το incognito ειναι στην οδό Φριξου.... Περνάς την νικ. Ουρανού...Από την αριστερή πλευρά του δρόμου... Αυτό που έχει σκάλες και ανεβαίνεις στον όροφο είναι το incognito.... Πριν βγεις στην οδό Εμπεδοκλεους...
 

BestFuckForYou

Μέλος
Εγγρ.
17 Δεκ 2022
Μηνύματα
136
Like
211
Πόντοι
21
Φίλε το λέω μόνο από άποψη εμφάνισης. Συνήθως τις προτιμώ σκιννυ. Άντε να είναι κανονικό το σώμα οκ. Αλλά ούτε το κοντό μαλλί με ξετρελαίνει. Ίσα ίσα με απωθεί.
Γεια σου φίλε. Μιας που και εγώ τις προτιμώ σκιννυ, ξέρεις ποιες είναι σκιννυ αυτό το διάστημα στα στούντιο; Αν θες πες ονόματα για να καταλάβω. Ευχαριστώ
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Φίλε το λέω μόνο από άποψη εμφάνισης. Συνήθως τις προτιμώ σκιννυ. Άντε να είναι κανονικό το σώμα οκ. Αλλά ούτε το κοντό μαλλί με ξετρελαίνει. Ίσα ίσα με απωθεί.
Εγώ λέω το αντίθετο .
Ψαρωσα στο σαλόνι από άποψη εμφάνισης ,γιατί και μιλφ είναι και μου άρεσε που βγήκε με το βυζι φόρα παρτίδα ..δεν είμαι σίγουρος γιατί έχει περάσει καιρός αλλά πρέπει να εμφανίστηκε τελείως γυμνή,αλλά απογοητεύτηκα από υπηρεσίες, γιατί πιο πολύ αγγαρεία έκανε για να σε τελειώσει .
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom