Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 43 άτομα (3 μέλη και 40 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
33
Like
204
Αθήνα επειδή έχω να έρθω σε μπουρδελο πριν την κορώνα.... Παχυνες κι άλλο η κρατιέσαι ακόμη; γιατί την τελευταία φορά ίσα με 15 κιλά πάνω ήσουν
Χάχα εχασα 18 ελα μην φοβάσαι απλά στη καραντίνα έπρεπε να τρώω γι να μπορώ να σας εξυπηρετω με τα κορίτσια μου 22ωρεσ θυμάστε....
 

Galinickos

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2018
Μηνύματα
27
Κριτικές
8
Like
261
Πόντοι
280
Αθήνα καλημέρα.μπορεις να μας πεις το πρόγραμμα για σήμερα βραδάκι.εσυ δουλεύεις?έχω λαχταρισει τις βυζάρες σού!!
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Το μερσεντες ειναι της τσατσας ,η Εβελινα δεν οδηγει.Δοκιμασα την Χρυσα για την οποια εγραψε ο Alfie,κοντοπουτανο,3αρια βυζια φυσικα ελαφρως πεσμενα,μικροκωλα,μαυρομαλα,καλουτσικο προσωπο,νεανικο ευωδιαστο μουνακι,πολυ δυνατη πιπα,μου αρεσε.ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ ,ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ.Στα 3δυμα με αμαξι μονο η Νικολ πηγαινει.

Η τσατσά που είναι με την Εβελίνα αυτή έχει το E CLAS το μαύρο που είναι όλο παρκαρισμένο μπροστά στα σπιτάκια την έχω δει και εγώ.

Αρα εξακριβωθηκε ποιανης ειναιτ το Ακλας. Κακως που δεν μπηκα να τσεκαρω.

Η Χρυσα αυτη, μηπως παιζει να ειναι η Χρυσα που δουλευε στο Ν.Ουρανου 13, το εμπρος.??? Οι περιγραφες τεροιαζουν...
 

MakeMyDay86

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2018
Μηνύματα
181
Κριτικές
9
Like
513
Πόντοι
301
Καλησπέρα. Τελικά ποιες κοπέλες κάνουν πρωκτικό από το υπάρχον ροστερ
 

al pacino

Τιμημένος
Εγγρ.
5 Ιουλ 2008
Μηνύματα
5.248
Κριτικές
293
Like
9.838
Πόντοι
13.755
Τα ζώα δεν ξεχωρίζουν μέρες .
Ο άνθρωπος θα έπρεπε να τις ξεχωρίζει και να λειτουργεί ανάλογα .
Αυτοί που δεν το κάνουν αυτό δεν διαφέρουν ηθικά σε τίποτα από τα ζώα.
Άρα εσύ ο θεοσεβούμενος που ξεχωρίζεις τις μέρες και λειτουργείς ανάλογα,τι δουλειά έχεις σήμερα Μεγάλη Παρασκευή να συνδεθείς σε ένα site που το περιεχόμενο του είναι το πληρωμένο σεξ ,τα μουνια,οι πουτσες και οι κωλοτρυπίδες??
 

gt13

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2009
Μηνύματα
471
Κριτικές
9
Like
434
Πόντοι
21
Τα ζώα δεν ξεχωρίζουν μέρες .
Ο άνθρωπος θα έπρεπε να τις ξεχωρίζει και να λειτουργεί ανάλογα .
Αυτοί που δεν το κάνουν αυτό δεν διαφέρουν ηθικά σε τίποτα από τα ζώα.
Δηλαδή επειδή δεν γαμας μεγάλη βδομάδα αλλά δεν τηρείς σχεδόν καμία από τις δέκα εντολές σε κάνει να ξεχωρίζεις από τα ζώα;απλά κοροϊδεύεις τον εαυτό σου....και δεν τηρείς τίποτα απ' ότι λέει ο χριστιανισμός....αν διαβάσεις για τον σατανισμό θα βρεις περισσότερα κοινά στην ζωή σου.... δεν πιστεύω σε παραμυθακια με καλούς και κακούς ούτε θα γυρίσω το άλλο μάγουλο αν με βαρεσουν σφαλιάρα στο άλλο!
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Χάχα εχασα 18 ελα μην φοβάσαι απλά στη καραντίνα έπρεπε να τρώω γι να μπορώ να σας εξυπηρετω με τα κορίτσια μου 22ωρεσ θυμάστε....
Άμα μου πεις ότι έκανες και ανόρθωση στήθους, θα τρέχω γυμνός στους δρόμους από την χαρά μου
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
Άρα εσύ ο θεοσεβούμενος που ξεχωρίζεις τις μέρες και λειτουργείς ανάλογα,τι δουλειά έχεις σήμερα Μεγάλη Παρασκευή να συνδεθείς σε ένα site που το περιεχόμενο του είναι το πληρωμένο σεξ ,τα μουνια,οι πουτσες και οι κωλοτρυπίδες??
Συνδέομαι ΟΧΙ σαρκικα...
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
438
Κριτικές
7
Like
1.059
Πόντοι
361
Πέρασμα με Jenifer στο inside την είδα στο άλλο site και γουσταρα λοιπόν από κοντά μελαμψό πετιτακι από Κολομβία μου είπε δεν μοιάζει πολύ με τις φωτό αλλά είναι ομορφούλα μέσα στο δωμάτιο πολύ καλή πίπα ο ορισμός του sloppy blowjob σε φάση που σε 1-2 φάσεις ένιωθα σαν να γαμαω μουνι. Έβγαζε τόσα πολλά σάλια που σε μια φάση τρόμαξα μην έπαθε κάτι και μείνει πάνω στην πίπα πολύ καλή θα έχουμε επαναληπτικη σίγουρα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
Δηλαδή επειδή δεν γαμας μεγάλη βδομάδα αλλά δεν τηρείς σχεδόν καμία από τις δέκα εντολές σε κάνει να ξεχωρίζεις από τα ζώα;απλά κοροϊδεύεις τον εαυτό σου....και δεν τηρείς τίποτα απ' ότι λέει ο χριστιανισμός....αν διαβάσεις για τον σατανισμό θα βρεις περισσότερα κοινά στην ζωή σου.... δεν πιστεύω σε παραμυθακια με καλούς και κακούς ούτε θα γυρίσω το άλλο μάγουλο αν με βαρεσουν σφαλιάρα στο άλλο!
Καλό είναι να θυσιάζουμε κάτι από την ανεση μας μέσα στην Μεγάλη Εβδομάδα.
Ως άνθρωποι έχουμε αμαρτίες όμως θα εκτιμηθεί η οποία προσπάθεια κάνουμε....αρκεί να κάνουμε κάτι!
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.149
Κριτικές
10
Like
6.104
Πόντοι
7.095
Τα ζώα δεν ξεχωρίζουν μέρες .
Ο άνθρωπος θα έπρεπε να τις ξεχωρίζει και να λειτουργεί ανάλογα .
Αυτοί που δεν το κάνουν αυτό δεν διαφέρουν ηθικά σε τίποτα από τα ζώα.
Ρε φίλε...τι μαλακίες λες. Εσύ είσαι χριστιανός εγώ όχι. Δηλαδή δεν θα πηδάω οπότε γιορτάζουν οι χριστιανοί, οι βουδιστές, οι μωαμεθανοί, οι δωδεκαθειστες και δεν ξέρω κι εγώ ποιοι άλλοι?

Σοβαρεψου επιτέλους.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
Ρε φίλε...τι μαλακίες λες. Εσύ είσαι χριστιανός εγώ όχι. Δηλαδή δεν θα πηδάω οπότε γιορτάζουν οι χριστιανοί, οι βουδιστές, οι μωαμεθανοί, οι δωδεκαθειστες και δεν ξέρω κι εγώ ποιοι άλλοι?

Σοβαρεψου επιτέλους.
Σε μουσουλμανική χώρα θα σε είχαν μαστιγώσει.
Εδώ απλά βρίσκεις και κανεις ασυλογιστα.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.149
Κριτικές
10
Like
6.104
Πόντοι
7.095
Σε μουσουλμανική χώρα θα σε είχαν μαστιγώσει.
Εδώ απλά βρίσκεις και κανεις ασυλογιστα.
Άρα οι μουσουλμάνοι είναι σοβαρότεροι από τους χριστιανούς?

Σοβαρα τώρα, σε ένα σάιτ που λέγεται μπουρδέλα, που μιλάς για πουτανες μας κάνεις ηθικό κήρυγμα? Έλεος δλδ.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.192
Κριτικές
62
Like
44.819
Πόντοι
9.297
Άρα οι μουσουλμάνοι είναι σοβαρότεροι από τους χριστιανούς?

Σοβαρα τώρα, σε ένα σάιτ που λέγεται μπουρδέλα, που μιλάς για πουτανες μας κάνεις ηθικό κήρυγμα? Έλεος δλδ.
Όχι.
Ίσως να είναι υπόθεση κάθε ανθρώπου να δείχνει μια ελάχιστη αυτοσυγκράτηση στις ορμές του.
Όπως είπα κάποια πράγματα μας ξεχωρίζουν από τα ζώα.
Όπως δεν μπορώ να βάλω ένα ζώο να φάει λαδερα Μεγαλοβδομαδιατικα έτσι δεν μπορώ να πω σε έναν τελείως χύμα και ο,τι να ναι να αυτοσυγκρατηθει.Ηθικα δεν υπάρχει καμμία διαφορά ανάμεσα στις δύο περιπτώσεις και το ότι μια από τις δύο απλώς δεν περπατάει στα τέσσερα δεν μου λέει τίποτα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Τι με θυμησες τωρα ? -Μιραμπέλα μπορώ να τελιώσω στο στόμα σου ?
-Μιραμπέλα ντεν έκει πρόμπλημα.
Τι πρόβλημα να είχε ;αυτή κατάπινε και υποβρύχιο..
Θυμάμαι στις αρχές που πήγα,ήταν μονίμως μέσα στις μελανιές και σκεφτόμουν θα την πλάκωνε κανένας νταβας ..αλλά τελικά όταν ήμουν στο σαλόνι ακουγόταν οι σφαλιάρες στα γαμησια λες και καθόμουν δίπλα τους στο κομοδίνο ..έκανε πολύ δυνατά γαμισια τότε .
Γενικά οι πουτανες τότε άλλο επίπεδο .
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.258
Κριτικές
11
Like
18.534
Πόντοι
3.796
Φτάνει ρε με τις θρησκευτικές σας θεωρίες ..έχετε γεμίσει χυσια το πληκτρολόγιο όλο τον χρόνο και ψάχνετε και σωτηρία.
Ότι κάθεστε μεγάλη εβδομάδα και αναλύεται τις θρησκευτικές αντιλήψεις σας στο bourdela.com ....
Θα μας τρελάνετε στο τέλος εδώ μέσα ,αυτή η καραντίνα έχει καταστρέψει πολλά μυαλά
 

redditor

Μέλος
Εγγρ.
19 Ιουν 2017
Μηνύματα
118
Κριτικές
3
Like
119
Πόντοι
1
Πέρασμα με τη Τζένιφερ στο inside τη πρώτη μέρα που δούλευε. Πετιτ λατίνα με απίστευτο κωλο για τη κορμοστασιά της (αλλά πεσμένα μικρά βυζιά). Άπειρη στο δωμάτιο, αλλά χωρίς να λέει όχι, και να δέχεται τις οδηγίες σε ότι πας να κάνεις, ωστόσο λιγάκι ρομποτικά. Εγκρίνεται για το σώμα της για όποιους είναι οκ με αυτό, και τους αρέσει να παίρνουν πρωτοβουλία με τη κοπέλα να ακολουθεί ή απλώς να δέχεται.

Είναι νεαρή και πετιτ, με μακριά κόκκινα μαλλιά, και ωραιο χαμόγελο (όσο φάνηκε στο σαλόνι), ωστόσο οι φωτογραφίες δεν μοιάζουν καθόλου. Είναι πιο ωραία από κοντά. Ο πεταχτος κωλος της και το χαμόγελο της με κέρδισαν στο σαλόνι, που φάνηκε αυθεντικό όταν συναντήθηκαν τα βλέμματα μας, και είχε μια πρόστυχη αύρα, σαν να της άρεσε που η εμφάνιση της είχε μια επίδραση πάνω μου. Αλλά αυτό δεν φάνηκε μέσα στο δωμάτιο ξανά, ίσως ήταν αγχωμενη.

Γενικά δεν έκλαψα τα χρήματα μου (50 χαλαρό), αλλά δεν τρελάθηκα από τη συμμετοχή της κι όλας. Για να έχεις μια στο δωμάτιο να τη κανείς ότι θες καλή είναι. Ίσως βελτιωθεί στο μέλλον αν θελήσει.
 

doggifuck

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
69
Κριτικές
34
Like
468
Πόντοι
290
Πέρασμα με τη Τζένιφερ στο inside τη πρώτη μέρα που δούλευε. Πετιτ λατίνα με απίστευτο κωλο για τη κορμοστασιά της (αλλά πεσμένα μικρά βυζιά). Άπειρη στο δωμάτιο, αλλά χωρίς να λέει όχι, και να δέχεται τις οδηγίες σε ότι πας να κάνεις, ωστόσο λιγάκι ρομποτικά. Εγκρίνεται για το σώμα της για όποιους είναι οκ με αυτό, και τους αρέσει να παίρνουν πρωτοβουλία με τη κοπέλα να ακολουθεί ή απλώς να δέχεται.

Είναι νεαρή και πετιτ, με μακριά κόκκινα μαλλιά, και ωραιο χαμόγελο (όσο φάνηκε στο σαλόνι), ωστόσο οι φωτογραφίες δεν μοιάζουν καθόλου. Είναι πιο ωραία από κοντά. Ο πεταχτος κωλος της και το χαμόγελο της με κέρδισαν στο σαλόνι, που φάνηκε αυθεντικό όταν συναντήθηκαν τα βλέμματα μας, και είχε μια πρόστυχη αύρα, σαν να της άρεσε που η εμφάνιση της είχε μια επίδραση πάνω μου. Αλλά αυτό δεν φάνηκε μέσα στο δωμάτιο ξανά, ίσως ήταν αγχωμενη.

Γενικά δεν έκλαψα τα χρήματα μου (50 χαλαρό), αλλά δεν τρελάθηκα από τη συμμετοχή της κι όλας. Για να έχεις μια στο δωμάτιο να τη κανείς ότι θες καλή είναι. Ίσως βελτιωθεί στο μέλλον αν θελήσει.
αυτο που ειπε συναγωνιστης για sloppy blowjob ισχυει ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom