Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 47 άτομα (4 μέλη και 43 επισκέπτες)

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Και ποιος έλεγε δεν έχει κωλο με το μαύρο φόρεμα κοντό έπαθα πλάκα μια χαρά κολάρο είχε η έπρεπε να έχει σαν τις ψευτο λατινες μεγάλο κωλο
 

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.271
Κριτικές
11
Like
18.626
Πόντοι
3.796
Και ποιος έλεγε δεν έχει κωλο με το μαύρο φόρεμα κοντό έπαθα πλάκα μια χαρά κολάρο είχε η έπρεπε να έχει σαν τις ψευτο λατινες μεγάλο κωλο
Εγώ το είπα φίλε μου , διευκρίνισα ότι δεν έχω περάσει στο δωμάτιο ,αλλά δύο φορές που την είδα σαλόνι σε σχέση με τα τεράστια βυζιά της χάνεται ο κωλος και δείχνει σαν ακωλη..
Δεν είπα ότι είναι χάλια αλλά δυσανάλογη αφού τα βυζιά είναι τεράστια για το σώμα της
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Λοιπόν πέρασα βόλτα μήπως και μπω για δεύτερη επίσκεψη είδα στο μπλε δίπλα στο incognito μια ξανθιά κοπέλα ψηλή αδύνατη μετά στο sex and the city την ίνα και αυτή αδύνατη μελαχρινή κ μετά τη Σουζάνα στο las vegas τσέχα με είπε o τύπος μέσα ψηλή αδύνατη κ αυτή γενικά όλες εμφανίσιμες κοπέλες.Αλλα επειδη είμαι άπληστος ξαναπήγα στην Φρίντα με πρόγραμμα 50 έγινε ότι αναφέρθηκε κ στο προηγούμενο σχόλιο (το αντέγραψα για κριτική) απλά αυτή τη φορά την έβαλα στα τέσσερα κ το κωλαρακι της ήταν πολύ ωραίο σε αυτή τη σταση την γύρισα στο πλάι αλλά επειδή με κτλβε ότι έσκασα από τη ζεστη προσφέρθηκε να με τελειώσει με στοματικο όπου κ ήρθε το φινάλε. Με είπε θα φύγει το Σάββατο κ θα επιστρέψει 17 του μήνα,επίσης πολύ καθαρή κάτι που ξέχασα πριν και με είπε ότι ξεπλένετε με μπενταντιν δε το ήξερα αυτό ομολογώ.
Κ μετά ήπιες ένα Frida cappuccino!
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.723
Κριτικές
30
Like
4.988
Πόντοι
5.646
Χύσιμο στο στόμα κάνει αυτή αν της τα σκάσεις ή ούτε καν; Και γενικά τι προγράμματα έχει, γνωρίζουμε;
Τωρα δεν κάνει cim ούτε anal.Εγω μπαίνω με 40€ που έχει γυμνό τσιμπο.
 

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Και ποιος έλεγε δεν έχει κωλο με το μαύρο φόρεμα κοντό έπαθα πλάκα μια χαρά κολάρο είχε η έπρεπε να έχει σαν τις ψευτο λατινες μεγάλο κωλο
εγω το ειχα πει γιατι οταν λεω "κωλαρα" εννοω τα καμπυλωτα φουσκωτα τυπου αλεξανδρα,αντιστοιχα οταν ειναι μικρος και οχι τουρλωτος το αναφερω σα να μην εχει.
 

Karaman 7

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Ιουν 2009
Μηνύματα
6.882
Κριτικές
384
Like
5.628
Πόντοι
11.585
Χύσιμο στο στόμα κάνει αυτή αν της τα σκάσεις ή ούτε καν; Και γενικά τι προγράμματα έχει, γνωρίζουμε;
Πριν κανα 4μηνο, 80€ μου το αφησε 1 ωρα με 2 χυσιματα, γλυφομουνι, ακαποτο τσιμπουκι, ποιο παλια ηταν ποιο καλο μουνι με τα φυσικα βυζια, αλλα και τωρα ειναι μουναρος, το 1ο χυσιμο εφυγε σφαιρα, γενικα δεν βαζει φωτια στο κρεβατι, κατσαμε στο κρεβατι να περασει λιγο η ωρα, να πουμε καμια κουβεντα, ανοστη στην κουβεντα, ξενερωτη, οποτε μετα απο λιγο ξεκινησα για 2ο γυρο, δεν μπορεσα να την χυσω και τον επαιξα φραπε πανω στα θεσπεσια κωλομερια της μπρουμυτα, χωρις να διαμαρτηρηθει που να την χυσω.
Θα γραψω κριτικη, μου ξεφυγε....
 

Douross

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιαν 2023
Μηνύματα
16
Κριτικές
4
Like
77
Πόντοι
0
Λοιπόν πέρασα βόλτα μήπως και μπω για δεύτερη επίσκεψη είδα στο μπλε δίπλα στο incognito μια ξανθιά κοπέλα ψηλή αδύνατη μετά στο sex and the city την ίνα και αυτή αδύνατη μελαχρινή κ μετά τη Σουζάνα στο las vegas τσέχα με είπε o τύπος μέσα ψηλή αδύνατη κ αυτή γενικά όλες εμφανίσιμες κοπέλες.Αλλα επειδη είμαι άπληστος ξαναπήγα στην Φρίντα με πρόγραμμα 50 έγινε ότι αναφέρθηκε κ στο προηγούμενο σχόλιο (το αντέγραψα για κριτική) απλά αυτή τη φορά την έβαλα στα τέσσερα κ το κωλαρακι της ήταν πολύ ωραίο σε αυτή τη σταση την γύρισα στο πλάι αλλά επειδή με κτλβε ότι έσκασα από τη ζεστη προσφέρθηκε να με τελειώσει με στοματικο όπου κ ήρθε το φινάλε. Με είπε θα φύγει το Σάββατο κ θα επιστρέψει 17 του μήνα,επίσης πολύ καθαρή κάτι που ξέχασα πριν και με είπε ότι ξεπλένετε με μπενταντιν δε το ήξερα αυτό ομολογώ.
Καλησπέρα φίλος, μήπως μπορείς να την περιγράψεις, είναι τσουπωτη σαν την Αλεξάνδρα , πιο νταρντανα η πιο αδυνατη ;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Solar

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2009
Μηνύματα
85
Κριτικές
2
Like
552
Πόντοι
20
Καλησπέρα φίλος, μήπως μπορείς να την περιγράψεις, είναι τσουπωτη σαν την Αλεξάνδρα , πιο νταρντανα η πιο αδυνατη ;
H Aλεξανδρα εχει κορμι βραζιλιανας ειναι ετσι το σουλουπι της , η Φριντα πιο μεγαλο στηθος μικρο κωλαρακι(κατ εμε παντα οι αποψεις διιστανται)υψος μεσης κοπελας δεν ειναι κοντη,ξανθια με κοντο μαλλι που της παει παρα πολυ ωραιο προσωπο για μενα νορμαλ χερια κ μπουτακια. Συγκριτικα θα ελεγα πιο αδυνατη ειδικα στα ποδια.
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Πριν κανα 4μηνο, 80€ μου το αφησε 1 ωρα με 2 χυσιματα, γλυφομουνι, ακαποτο τσιμπουκι, ποιο παλια ηταν ποιο καλο μουνι με τα φυσικα βυζια, αλλα και τωρα ειναι μουναρος, το 1ο χυσιμο εφυγε σφαιρα, γενικα δεν βαζει φωτια στο κρεβατι, κατσαμε στο κρεβατι να περασει λιγο η ωρα, να πουμε καμια κουβεντα, ανοστη στην κουβεντα, ξενερωτη, οποτε μετα απο λιγο ξεκινησα για 2ο γυρο, δεν μπορεσα να την χυσω και τον επαιξα φραπε πανω στα θεσπεσια κωλομερια της μπρουμυτα, χωρις να διαμαρτηρηθει που να την χυσω.
Θα γραψω κριτικη, μου ξεφυγε....
Ωραίος, καλές πληροφορίες!! Στόμα δηλαδή τα παίρνει;
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
580
Κριτικές
21
Like
2.875
Πόντοι
1.436
Πριν κανα 4μηνο, 80€ μου το αφησε 1 ωρα με 2 χυσιματα, γλυφομουνι, ακαποτο τσιμπουκι, ποιο παλια ηταν ποιο καλο μουνι με τα φυσικα βυζια, αλλα και τωρα ειναι μουναρος, το 1ο χυσιμο εφυγε σφαιρα, γενικα δεν βαζει φωτια στο κρεβατι, κατσαμε στο κρεβατι να περασει λιγο η ωρα, να πουμε καμια κουβεντα, ανοστη στην κουβεντα, ξενερωτη, οποτε μετα απο λιγο ξεκινησα για 2ο γυρο, δεν μπορεσα να την χυσω και τον επαιξα φραπε πανω στα θεσπεσια κωλομερια της μπρουμυτα, χωρις να διαμαρτηρηθει που να την χυσω.
Θα γραψω κριτικη, μου ξεφυγε....
Μούναρος αλλά στο social δεν το έχει. Σωστός ο φίλος!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Solar

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Πρωινη βόλτα, πέρασα από hot lady και τσέκαρα την Ada δεν με έπεισε να περάσω όμως. Ωραιο πρόσωπο κατά τη γνώμη μου αλλά έκφραση ψυχρή. Σώμα όχι κάτι το ιδιαίτερο για λατινα. Κωλος μέτριος σίγουρα όχι ψεύτικος διέκρινα κυτταρίτιδα.
Μετα είπα να πάω paradise να τσεκάρω την Annabel. Πολύ εντυπωσιακή γυναίκα, σίγουρα 1,70 με βυζαρες και κωλαρά. Περασα με το απλό των 40. Η κοπέλα έχει και ωραίο πρόσωπο και ωραίο δέρμα. Ξεκινησε αισθησιακά χωρίς να βιάζεται και εγώ δεν μπορούσα να πάρω τα χέρια μου από την κωλαρά της. Για αρχή μου τον έπαιξε λίγο αφού τον έφτυσε πέρασε προφυλακτικό και άρχισε μια καλή πιπα με λίγο δόντι . Σεξ αλλάξαμε 3 στάσεις με τελική το πισωκολητο όπου έκανε και twerk και ήρθε το τέλος. Αρκετά στενή τη βρήκα και έβγαζε και φωνούλες πολύ πειστικές κατά τη διάρκεια.
οι φωτο φαινονται πολυ καλες...τωρα μεχρι στιγμης ολες οι μαυρες που εχω παρει ηταν ξεπετες...κολομβια λενε αλλα τοσο μαυρη μαλλον απο αφρικη θα ειναι πιστευω
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.016
Κριτικές
23
Like
7.618
Πόντοι
3.346
Καλησπερα συναδελφοι...επεστρεψα!
Μικρη βολτα στην περιοχη λογο δουλειας, δεν ειχα πολυ χρονο και δεν κατεθεσα, θελω ομως να κανω μια βραδινη γιατι βλεπω αρκετα καινουργια μωρα!
Πηγα βενους..Ειχε μια κοπελα την Φριντα. Δεν μ αρεσε καθολου εμφανισιακα..ειναι και λιγο μεγαλη ηλικιακα οπως την εκοψα.
Αν μου εδινε αυτη 30 (τοσο ξεκιναει) ισως να παιρνουσα.
Στο πισω μια Βερονικα..δεν την ειδα, ρωτησα για Ριτα...μ ειπαν ειναι ακομα στον Πολεμο! :embarrased: σε λιγες μερρες θα ξεκινησει για
εδω.
Μετα Ποιζον για την καινουργια Xouanita ειχε προγραματακη κ εφυγα..πηγα Λαρα την εριξα ενα ακυρο και εφυγα :grin: ξανα πηγα στο ποιζον και ειδα την μικρη, καμια σχεση με τις φωτο διπλα..πολυ πετιτ κοριτσακι...μια σταλια που λεμε. Προσωπο ομορφο! απο 40 ξεκιναει. Αυτα τα λιγα, καλος σας ξανα βρηκα.
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Καλησπερα συναδελφοι...επεστρεψα!
Μικρη βολτα στην περιοχη λογο δουλειας, δεν ειχα πολυ χρονο και δεν κατεθεσα, θελω ομως να κανω μια βραδινη γιατι βλεπω αρκετα καινουργια μωρα!
Πηγα βενους..Ειχε μια κοπελα την Φριντα. Δεν μ αρεσε καθολου εμφανισιακα..ειναι και λιγο μεγαλη ηλικιακα οπως την εκοψα.
Αν μου εδινε αυτη 30 (τοσο ξεκιναει) ισως να παιρνουσα.
Στο πισω μια Βερονικα..δεν την ειδα, ρωτησα για Ριτα...μ ειπαν ειναι ακομα στον Πολεμο! :embarrased: σε λιγες μερρες θα ξεκινησει για
εδω.
Μετα Ποιζον για την καινουργια Xouanita ειχε προγραματακη κ εφυγα..πηγα Λαρα την εριξα ενα ακυρο και εφυγα :grin: ξανα πηγα στο ποιζον και ειδα την μικρη, καμια σχεση με τις φωτο διπλα..πολυ πετιτ κοριτσακι...μια σταλια που λεμε. Προσωπο ομορφο! απο 40 ξεκιναει. Αυτα τα λιγα, καλος σας ξανα βρηκα.
Καλωσορισες old boy,καλα ερριξες ακυρο στις "φιρμες" ακομη δεν ηρθες καλα καλα?Διολου δεν σου ελειψαν?
 

Γαμαικανος.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2010
Μηνύματα
7.284
Like
1.331
Πόντοι
266
[/QUOTE]
Καλησπερα συναδελφοι...επεστρεψα!
Μικρη βολτα στην περιοχη λογο δουλειας, δεν ειχα πολυ χρονο και δεν κατεθεσα, θελω ομως να κανω μια βραδινη γιατι βλεπω αρκετα καινουργια μωρα!
Πηγα βενους..Ειχε μια κοπελα την Φριντα. Δεν μ αρεσε καθολου εμφανισιακα..ειναι και λιγο μεγαλη ηλικιακα οπως την εκοψα.
Αν μου εδινε αυτη 30 (τοσο ξεκιναει) ισως να παιρνουσα.
Στο πισω μια Βερονικα..δεν την ειδα, ρωτησα για Ριτα...μ ειπαν ειναι ακομα στον Πολεμο! :embarrased: σε λιγες μερρες θα ξεκινησει για
εδω.
Μετα Ποιζον για την καινουργια Xouanita ειχε προγραματακη κ εφυγα..πηγα Λαρα την εριξα ενα ακυρο και εφυγα :grin: ξανα πηγα στο ποιζον και ειδα την μικρη, καμια σχεση με τις φωτο διπλα..πολυ πετιτ κοριτσακι...μια σταλια που λεμε. Προσωπο ομορφο! απο 40 ξεκιναει. Αυτα τα λιγα, καλος σας ξανα βρηκα.
Ο φίλος για ριταρα λέει από αυριο
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20230203-212432_Chrome.jpg
    Screenshot_20230203-212432_Chrome.jpg
    107 KB · Εμφανίσεις: 28

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom