Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (0 μέλη και 33 επισκέπτες)

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Φίλε σχεδόν όλες τσιμπουκονονται ακαποτα, οι μισές τα περνούν στο στόμα και μερικές τα περνούν και στο μνι μετα από ακαποτο γαμησι με το ανάλογο αντίτιμο! Δεν παριστάνω το άγιο! Και γώ δίνω ακαποτα τσιμπουκια! Αλλά οι επισκέψεις μου είναι σε κοπέλες που εχω ξαναπάει ώστε ξέρω πως τηρούν στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής! Τώρα άμα πας και ζέχνει δεν χρειάζεται πανεπιστήμιο για να καταλάβεις ότι ούτε καν πλύθηκε! Όπως και να χει ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις! Δοκιμάζεις και βγάζεις συμπεράσματα μόνος!
Καλα αμα ξεραμε τι κανουν οι κοπελες με τους αλλους, ισως να μην ξαναπηγαιναμε σε μερικες.
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Πέρασμα χθες βράδυ από Βανέσα στο Μέδουσα. Ντουζακι μαζί της μισάωρο συνολικά η όλη φάση μέτριο τσιμπουκι αλλά με θέληση να εξυπηρέτησει. Άλλαξε και μαλλί και είναι πιο καβλα τώρα. Τρομερός πάτος για τους λάτρεις των τσουμπωτων. Δηλώνει 25 αλλά η πραγματική θα ηλικία μου αποκάλυψε πως είναι 34. Κατάφερα να ρίξω το προγραμμα στα 50. 7/10 είναι μια αξιότιμη επιλογή
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Φίλε σχεδόν όλες τσιμπουκονονται ακαποτα, οι μισές τα περνούν στο στόμα και μερικές τα περνούν και στο μνι μετα από ακαποτο γαμησι με το ανάλογο αντίτιμο! Δεν παριστάνω το άγιο! Και γώ δίνω ακαποτα τσιμπουκια! Αλλά οι επισκέψεις μου είναι σε κοπέλες που εχω ξαναπάει ώστε ξέρω πως τηρούν στοιχειώδεις κανόνες υγιεινής! Τώρα άμα πας και ζέχνει δεν χρειάζεται πανεπιστήμιο για να καταλάβεις ότι ούτε καν πλύθηκε! Όπως και να χει ποτέ δεν μπορείς να ξέρεις! Δοκιμάζεις και βγάζεις συμπεράσματα μόνος!
Ετσι ακριβως αγαπητε Μπερμπαντακο και να μη ζεχνει αν σκεφτεσαι τι κανει πριν και μετα απο σενα ξενερωνεις.
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Αυτό ακριβώς κάνω όπως τα λες. Είναι και το κώλο καλοκαίρι και λόγω περπάτηματηματος έχει φαγουρες και ιδρύματα η περιοχή και συνέχεια το μυαλό μου είναι εκεί...
διαθηκη εκανες τυπε γιατι δε τη γλυτωνεις ζωη σε μας :priest: :priest: :priest: :priest: :priest:
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Απάντηση για τον yakuza και τον παλαίμαχος! Νταξει ρε παιδιά λίγο πολύ ξέρουνε τι κάνουν! Κάποια γούστα είναι κοινά στο αντρικό φύλλο! Αν ήταν να χαλιόμαστε δεν θα κάναμε καταδρομικες στα σφαγεία! Απλά εμένα μου δίνει πολύ καλύτερα εντύπωση όταν έρχεται πλυμένη μοσχομυρωδατη! Και ύστερα είναι και στον άνθρωπο, αν είναι «καθαρος»!
 
Εγγρ.
1 Μαΐ 2022
Μηνύματα
110
Like
169
Πόντοι
1
Ρε μάγκες ξέρει κανείς τι απέγιναν οι θείες του καφέ ρουζ; Υπάρχει άλλο μαγαζί αντίστοιχο; Ήταν μαγαζί με granny στην αφροδίτης για όσους δεν το γνώριζαν.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Λοιπόν για όποιον θέλει να ξέρει η Λάρα θα έρθει τον Ιούνιο αλλά για 2 εβδομάδες μόνο, μετά θα φύγει.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Απάντηση για τον yakuza και τον παλαίμαχος! Νταξει ρε παιδιά λίγο πολύ ξέρουνε τι κάνουν! Κάποια γούστα είναι κοινά στο αντρικό φύλλο! Αν ήταν να χαλιόμαστε δεν θα κάναμε καταδρομικες στα σφαγεία! Απλά εμένα μου δίνει πολύ καλύτερα εντύπωση όταν έρχεται πλυμένη μοσχομυρωδατη! Και ύστερα είναι και στον άνθρωπο, αν είναι «καθαρος»!
Ειναι σαν το φαγητο φιλε.. στο μπιφτεκι η στα λουκανικα που ολοι σχεδον τρωμε, ο κιμας ειναι οτι να ναι κρεατα που τα αλεθουν..κι αυτο το ξερουμε, αλλα λογο τον μυρωδικων που καλυπτουν το κρεας δεν δινουμε σημασια..αν ομως δεις πως κανουν το κιμα και μαθεις τι βαζουν μεσα, εισαι μπροστα δηλαδη, ε μετα δυσκολα να ξανα φας.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Ειναι σαν το φαγητο φιλε.. στο μπιφτεκι η στα λουκανικα που ολοι σχεδον τρωμε, ο κιμας ειναι οτι να ναι κρεατα που τα αλεθουν..κι αυτο το ξερουμε, αλλα λογο τον μυρωδικων που καλυπτουν το κρεας δεν δινουμε σημασια..αν ομως δεις πως κανουν το κιμα και μαθεις τι βαζουν μεσα, εισαι μπροστα δηλαδη, ε μετα δυσκολα να ξανα φας.
Κάπως έτσι! Όπως είπες όλοι ξέρουμε τι είναι αλλά το προσπερνάμε, στην συγκεκριμένη περίπτωση γιατί γουστάρουμε τον αγοραίο έρωτα!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.662
Κριτικές
62
Like
45.404
Πόντοι
9.297
Ειναι σαν το φαγητο φιλε.. στο μπιφτεκι η στα λουκανικα που ολοι σχεδον τρωμε, ο κιμας ειναι οτι να ναι κρεατα που τα αλεθουν..κι αυτο το ξερουμε, αλλα λογο τον μυρωδικων που καλυπτουν το κρεας δεν δινουμε σημασια..αν ομως δεις πως κανουν το κιμα και μαθεις τι βαζουν μεσα, εισαι μπροστα δηλαδη, ε μετα δυσκολα να ξανα φας.
Αν ήταν να πτοουμεθα από τέτοια ,θα ειμασταν βηγκαν όλοι και δεν θα είχαμε θέση εδώ μέσα....
 

Warzycha

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2017
Μηνύματα
39
Κριτικές
15
Like
276
Πόντοι
290
Ειχαμε καμια Ελληνοβραζιλιανα παλιοτερα στα στουντιο;
Ελενα στο ονομα.
Υπήρχε μια κάπου στη Φρίξου, την πήρα μια φορά το 2016 στα τρίδυμα πίσω και μετά δεν την ξαναπέτυχα.
Πριν μια εβδομάδα νομίζω την είδα στην Κατερίνη, σ' αυτό που είναι στην έξοδο της εθνικής οδού.
Μετά από τόσα χρόνια δεν παίρνω όρκο ότι ήταν αυτή.
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.203
Κριτικές
166
Like
27.086
Πόντοι
34.538
Υπήρχε μια κάπου στη Φρίξου, την πήρα μια φορά το 2016 στα τρίδυμα πίσω και μετά δεν την ξαναπέτυχα.
Πριν μια εβδομάδα νομίζω την είδα στην Κατερίνη, σ' αυτό που είναι στην έξοδο της εθνικής οδού.
Μετά από τόσα χρόνια δεν παίρνω όρκο ότι ήταν αυτή.
Tην εγχειρισμενη λες?
 

Almanaco

Σεβαστός
Εγγρ.
22 Ιουλ 2019
Μηνύματα
892
Κριτικές
10
Like
5.736
Πόντοι
1.336
Ρε μάγκες ξέρει κανείς τι απέγιναν οι θείες του καφέ ρουζ; Υπάρχει άλλο μαγαζί αντίστοιχο; Ήταν μαγαζί με granny στην αφροδίτης για όσους δεν το γνώριζαν.
Επιτέλους άλλος ένας!!!! Φίλε και γώ ψάχνω σαν τρελός!
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Μήπως ήταν κωλομπαρο αυτό ρε παιδιά;
Τι κωλομπαρο ρε φίλε ..αρπαχτες κάνανε για κανένα 10ρικο ..εγώ όταν ήμουν 15 αυτές ήταν ήδη 65 και φώναζαν..ψιτ έλα να σου πω..τώρα μιλάμε 20 χρόνια πριν τουλάχιστον
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Επίσκεψη πριν λίγο στην Κύπρια Αλεξάνδρα! ΚΩΛΑΡΑΑΑ! Έψαχνα καιρό τέτοιο πάτο και μου τον έδωσε στα μούτρα!Η συνεύρεση τέλεια! Πολύ ωραία πιπα με αρχιδογλυψιμο! Ύστερα ανέβηκε από πάνω μάγκες κουνιότανε και εγώ χούφτωνα την κωλαρα της με μανία! Μετα ιεραποστολικά με φόντο τα βυζια της 4 τα κόβω αλλά φυσικό όπως μου αρέσει και φαρδιά ρώγα! Και για τελείωμα στα 4 με γρήγορους ρυθμούς! Για αυτούς που γουστάρουν τις μπαμπατσικες σαν εμένα ειναι ότι πρέπει! Μιλάει πολύ καλά ελληνικά και ανταποκρίνεται και λίγο στα πρόστυχα λόγια! Δεν είπε όχι σε τίποτα!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom