Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Επίσκεψη πριν λίγο στην Κύπρια Αλεξάνδρα! ΚΩΛΑΡΑΑΑ! Έψαχνα καιρό τέτοιο πάτο και μου τον έδωσε στα μούτρα!Η συνεύρεση τέλεια! Πολύ ωραία πιπα με αρχιδογλυψιμο! Ύστερα ανέβηκε από πάνω μάγκες κουνιότανε και εγώ χούφτωνα την κωλαρα της με μανία! Μετα ιεραποστολικά με φόντο τα βυζια της 4 τα κόβω αλλά φυσικό όπως μου αρέσει και φαρδιά ρώγα! Και για τελείωμα στα 4 με γρήγορους ρυθμούς! Για αυτούς που γουστάρουν τις μπαμπατσικες σαν εμένα ειναι ότι πρέπει! Μιλάει πολύ καλά ελληνικά και ανταποκρίνεται και λίγο στα πρόστυχα λόγια! Δεν είπε όχι σε τίποτα!
Τα Κυπριακά ελληνικά είναι
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165
Λοιπόν για όποιον θέλει να ξέρει η Λάρα θα έρθει τον Ιούνιο αλλά για 2 εβδομάδες μόνο, μετά θα φύγει.
εξηγησε μου κατι ρε τυπε. πως ξερεις οτι η λαρα θα ερθει ιουνιο, αφου ουτε η ιδια δεν ξερει ποτε θα ερθει.
 

Crucifix

Μέγας
Εγγρ.
15 Νοε 2014
Μηνύματα
4.040
Κριτικές
63
Like
7.796
Πόντοι
4.766
Δηλαδη εσενα αμα σου μιλησει καποιος κυπριακα γρηγορα, θα τα καταλαβεις ολα, γιατι ειναι ελληνικα. :headbang:
Έτσι κι αλλιώς Κύπριες από το Ελμπασάν είναι όλες αυτές δεν χρειάζονται αντιπαραθέσεις....
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Βγαζει γουστα η Μιρα στο πρασινο νικ.ουρανου 28 νομιζω,περασα μαζι της σε σαββατιατικη πρωινη βολτα 9 περιπου,ολα σχεδον κλειστα,η τσατσα παλια γνωστη,μικρουλα με βυζακι λιγο ομορφο πισινο τριφτηκε πανω μου,δεν χρειαστηκε πιο πολλα,της παρεδωσα τις πρωινες μου καβλες με 30 ευρω και αναζωογεννηθηκα.Χαμογελαστη,δεν βιαστηκε καθολου ,ελληνικα ελαχιστα,ομως τι σημασια εχει?θυμαμαι παντα την πολωνεζα την Μαρινα στην Προμηθεως που ξεκινουσε πολλες φορες απο 7.30 πρωι,αρχες του 2000,δεν ξερω τι λετε ολοι σας,αλλα σαν το πρωινο γαμησι δεν εχει.!!
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
εξηγησε μου κατι ρε τυπε. πως ξερεις οτι η λαρα θα ερθει ιουνιο, αφου ουτε η ιδια δεν ξερει ποτε θα ερθει.
Τόσα ξέρεις, τόσα λες. Και δεν χρειάζεται να εξηγήσω τίποτα ειδικά σε σένα.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165

horhitto4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Μαΐ 2014
Μηνύματα
391
Κριτικές
4
Like
953
Πόντοι
361
Η Αλεξάνδρα η κυπρια έχει καλό feedback μέχρι στιγμής και θα τιμηθεί οποιαδήποτε διαφορετική άποψη από οποιονδήποτε που τη τίμησε και έχει άποψη και εμπειρια δεκτή.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Υπήρχε μια κάπου στη Φρίξου, την πήρα μια φορά το 2016 στα τρίδυμα πίσω και μετά δεν την ξαναπέτυχα.
Πριν μια εβδομάδα νομίζω την είδα στην Κατερίνη, σ' αυτό που είναι στην έξοδο της εθνικής οδού.
Μετά από τόσα χρόνια δεν παίρνω όρκο ότι ήταν αυτή.
Εκει το διαβασα στην σελιδα που εχουν στο φεις.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16
Μια Αλίνα που δούλευε δίπλα απ' αυτό της Ρεβέκκας, με ένα τατουάζ πεταλουδα που είχε πάνω από τον κωλο ξέρει κανείς αν σταμάτησε; Δεν μπορώ να την βρω δυστηχως!
Το Αλινάκι κοριτσάκι λες ? Που δουλευε στο Νικηφορου Ουρανου Νο26 ? Νομιζω το τατουαζ πανω απ τον κωλο ηταν κατι σαν καρδια ή σαν ξυλάκι παγωτό. οχι πεταλουδα.
 

papazits

Μέλος
Εγγρ.
5 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.291
Κριτικές
6
Like
154
Πόντοι
16

Πριν λίγες σελίδες κάπου αναφέρθηκε το όνομα του Κίκας. Ξέρουμε αν είναι καλά το παιδί ? Θυμάμαι πριν χρόνια είχε περάσει εναν γολγοθά με κάτι τανες. Ειναι καλα τωρα ο κικας ?

 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Τα Κυπριακά ελληνικά είναι
Είναι ελληνική διάλεκτος! Κάποια πράματα τα λένε διαφορετικά με διαφορετική προφορά! Όπως τα κριτικά τα ποντιακά… γιαυτο το ειπα έτσι!
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Η Αλεξάνδρα η κυπρια έχει καλό feedback μέχρι στιγμής και θα τιμηθεί οποιαδήποτε διαφορετική άποψη από οποιονδήποτε που τη τίμησε και έχει άποψη και εμπειρια δεκτή.
Να την τιμήσεις φίλε καλά θα περάσεις! Θα χορτάσει η χούφτα σου κωλο!
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
450
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Επειδή λείπω λίγο καιρό από τα πράγματα της πόλης ξέρουμε αν υπάρχει καμία κοπέλα αυτή την περίοδο που να κάνει γλυφοκωλι?
 
Εγγρ.
9 Μαΐ 2022
Μηνύματα
92
Like
40
Πόντοι
0
Το Αλινάκι κοριτσάκι λες ? Που δουλευε στο Νικηφορου Ουρανου Νο26 ? Νομιζω το τατουαζ πανω απ τον κωλο ηταν κατι σαν καρδια ή σαν ξυλάκι παγωτό. οχι πεταλουδα.
Δεν γνωρίζω αν δούλευε Ν.Ουρανου εγώ δίπλα από την Πέτρου Εριμιτη 5 την είχα γαμησει!Δεν ξέρω αν λες την ίδια, θυμάμαι χαρακτηριστικά όμως ότι στο στοματικό έβαζε δόντι κατά τ'αλλα όμως ήταν φωτιά!
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456
Δηλαδη εσενα αμα σου μιλησει καποιος κυπριακα γρηγορα, θα τα καταλαβεις ολα, γιατι ειναι ελληνικα. :headbang:
Ναι κ βέβαια, εκτός από τους Κυπραίους που μιλάνε πολύ βαριά κ μέσα από το στομα τους. Και το αφηνω εδώ. Δεν χρειάζεται να αναλυσω γιατι κ πως.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165
Ναι κ βέβαια, εκτός από τους Κυπραίους που μιλάνε πολύ βαριά κ μέσα από το στομα τους. Και το αφηνω εδώ. Δεν χρειάζεται να αναλυσω γιατι κ πως.
Δεν θελω και ουτε ηθελα να στην πω, αλλα επειδη εχω προσωπικη εμπειρια με Κυπρο, πραγματικα οταν μιλανε γρηγορα δεν καταλαβαινω τι λενε ασε που εχουν καποιες λεξεις που δεν ξερω τι σημαινουν και πρεπει να μου το εξηγησουν για να καταλαβω. Τεσπα, ολα καλα.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.164
Κριτικές
10
Like
6.210
Πόντοι
7.095

Πριν λίγες σελίδες κάπου αναφέρθηκε το όνομα του Κίκας. Ξέρουμε αν είναι καλά το παιδί ? Θυμάμαι πριν χρόνια είχε περάσει εναν γολγοθά με κάτι τανες. Ειναι καλα τωρα ο κικας ?

Ε καλ.α δεν ήταν και γολγοθάς στην πραγματικότητα, αλλά μόνο στο κεφάλι του...Καλά ήταν, καθώς μετά από καιρό επανήλθε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom