Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (0 μέλη και 25 επισκέπτες)

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Αμα γινεις θαμωνας ρε τυπε σημαίνει οτι αφηνεις λεφτα και συχνα μάλιστα οποτε λογικο να θες κατι παραπάνω και εισαι εντελως ασχετος με αυτο που λες ειχε κοπελες που εκαναν παπαδε και στο απλό
Δεν αντιλέγω σχετικά με αυτές που κάνουν παπάδες.
Αλλά πέρα από τις υπηρεσίες που πρέπει να προσφέρει δεν βλέπω κάτι άλλο το αναγκαίο .
Να στο θέσω αλλιώς ..εχθές και προχθές είχες λεφτά και πηγες αγόρασες βερβεντερε να πιεις ,σήμερα δεν έχεις και πήρες στόλι ,δεν θα σου δώσει η κάβα και μια δώρο
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.724
Κριτικές
30
Like
4.992
Πόντοι
5.646
Όχι δε θα της πέσει ο κώλος απλά σου λέει ότι άλλες υπηρεσίες παρέχει στα 100 ευρώ και άλλες στα 30.Και νομίζω στο λέει πριν μπεις στο δωμάτιο

Δηλαδή με τη δική σας λογική να δίνουμε 100 ευρώ την πρώτη φορά που πάμε με μία πουτάνα ώστε να την δεσμεύουμε για τις επόμενες να τη γαμάμε με 30 αλλά με τα ίδια γούστα
Μάλλον δεν κατάλαβες αυτό που έγραψα.Κατεβαινω αρκετά χρόνια Αθήνα κ η Ρίτα κάτω στο Μετάξι η στη Φυλής περνάει στο ντούκου που λένε και στην πιάτσα!Δυστυχώς εδώ στην πόλη μας την έχουν δει ντίβες μερικές χωρίς να αξίζουν κιόλας σε εμφάνιση.
 

Doukis9090

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2022
Μηνύματα
6
Like
2
Πόντοι
0
Περασμα πριν λίγο με Στέλλα από
Hot Lady. Περίμενα μισή ώρα μέσα στο αμάξι για να μη χάσω την ευκαιρία να μπω χωρίς να έχει πελάτη μέσα και με φάει τη σειρά.
Με το που λέει η τσατσά έλα μέσα στο δωμάτιο της λέω μα δε την είδα καν, Αλλα από ένστικτο και από τις φώτο λεω μπες και ότι γίνει. Μιλάμε γινόταν λαϊκό προσκύνημα και η Στέλλα την ώρα που μπήκα δωμάτιο έκανε ντουζ. Κάπου διάβασα ότι τη γαμας μόνο και μόνο γιατί είναι λες και γαμησες υποδοχή σε μαγαζί της παραλίας... Δεν εχει καθόλου άδικο αυτός που το έγραψε, μπαίνει μέσα στο δωμάτιο και αντικρυζω ένα μελανούρι με κορμαρα γυρω στο 1.75 με κορμί λαμπάδα και κολο ο Θεός να σε φυλάει, της τον έκανα κόκκινο στη σφαλιάρα. Στα του αγώνα σε. Μπορώ να πω ότι ήταν κάτι το συγκλονιστικό αλλά ούτε ήταν μη και μη. Πήρα το 60ρι σε 69 με καποτα και της το έφαγα μετά της λέω γύρνα στα 4 και αρχίζει το σφυροκοπημα σε καμία φάση δεν είπε σταματά ηρέμησε κλπ, οπότε μπορώ να πω δεκτική, πριν χυσω για να προλάβω λίγο ακομη τον βγάζω και ορμαω για σπάτουλα στη κολοτρυπιδα.,ξαναμπαινω αφού τελείωσα τη σπάτουλα όπου ήρθε και το τέλος. Παιδιά το να πας με τη συγκεκριμένη τελείως αντικειμενικά είναι παράσημο,γιατι ανήκει στη κατηγορία που τα βλέπεις το καλοκαίρι σε υποδοχές μαγαζίων και λες δε τη γαμας με τίποτα εκτός αν έχεις εκκαθαριστικό εκατό χιλιάρικα και cayenne, να επισημάνω πριν κλείσω ότι βυζι όντως ανύπαρκτο αλλά ρογα κρεμάστρα που της αρέσει να της την πιπιλιζουν. Αυτά και καλά γαμησια!!!!!!!!
Για δώσε πληροφορίες...
Που είναι και τι δουλεύει..
Την περιοχή δεν την ξέρω καθολου
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Όχι δε θα της πέσει ο κώλος απλά σου λέει ότι άλλες υπηρεσίες παρέχει στα 100 ευρώ και άλλες στα 30.Και νομίζω στο λέει πριν μπεις στο δωμάτιο

Δηλαδή με τη δική σας λογική να δίνουμε 100 ευρώ την πρώτη φορά που πάμε με μία πουτάνα ώστε να την δεσμεύουμε για τις επόμενες να τη γαμάμε με 30 αλλά με τα ίδια γούστα
Τη σου λεει ρε Αλ οτι με 30 σε φολιαζω και με τη δικη σου λογικη πρεπει στις θειες να σκαμε ενα καρο λεφτα για να περναμε καλα λεφτα συν οτι εντελως ακυρο αυτο που λες μιλαμε για 130 ευρω σε 2 μερες μερα παρα μερα δηλαδη οχι 100 τωρα και 30 μετα απο μια βδομαδα ενα μηνα και τα 30 της τα εσκασα επιτηδες να δω πως ειναι στο απλο ανετα μπορουσα να την παρω αλλη μια ωρα με 100 και ευτυχως που δε την πηρα γιατι απο τη στιγμη που δε τιμαει το 30αρι να παει να γαμηθειας εχει εσας να της τα σκατε και μετα παραπονιεστε γιατι υποτιμουν τοσο το 30αρι
 

panorama2007

Σπουδαίος
Εγγρ.
21 Ιουλ 2010
Μηνύματα
828
Κριτικές
53
Like
1.412
Πόντοι
3.067
Η Άννα η Ουκρανή δουλευει στο σπιτάκι που είναι το πρωί η Νάταλι?
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Να πω επισης κατι που μαλλον δεν μπορειτε να συλλαβετε μερικοι. Οταν μια πουτανα βγαζει κυριολεκτικα της παναγιας τα ματια στο μουνι της και το 40 60ε παραπανω. Ναι υπαρχουν κ κατι τετοιες που κοιτανε κιαλλα πραματα περα απο το χρημα. Μπορει και να της βγηκε αυθορμητα να ειναι ετσι ο χαρακτηρας της. Βεβαια μια στο εκατομμυριο αυτες οι περιπτωσεις αλλα υπαρχουν.
Aν κατάλαβα καλά π.χ ...πλήρωνες 40 ευρώ και έπαιρνες πρόγραμμα 60-70, υπάρχουν πάντα τέτοιες περιπτώσεις......Καλό είναι να μην τις αναφέρουμε.....Ξερεις γιατί.......
Γιατί πάντα θα βρίσκονται οι Μ...ες που θα πάνε και θα ζητήσουν το ίδιο πράγμα......
Συγκεκριμένα υπήρχε γυναίκα του χώρου που πήγαινα και επειδή περνούσαμε καλά μου το είπε ξεκάθαρα"Mην ξαναδώσεις αυτα τα χρήματα για πράγματα που τα κάνουμε μαζί ουτως η άλλως"
Ούτε πιο μάγκας ήμουν ούτε πιο όμορφος.....Απλα η συμπεριφορά μου ήταν ίσως πιο "ωραία "απο κάποιους που νομίζουν ,οτι επειδή είναι "μάγκες" "αντρες με Α@@Α" κτλ θα πρέπει όλες να τους κάνουν γούστα με το απλό ή το χαλαρό.....και κάποιες φυσικά με γούσταραν .....
Όνοματα δεν λέω,γιατί πολλές σταμάτησαν κάποιες όμως επιστρέφουν κατα καιρούς....ισως και ξαναεπιστρέψουν.....

Δηλαδή με τη δική σας λογική ορισμένοι θέλετε να πάτε μια φορά με 50-60ε όπου η γκομενα θα σας κάνει τα πάντα όταν σε άλλα σπίτια ξεκινάει με 40ε το απλό, και την άλλη μέρα να ξαναπάτε με 30 και να έχετε την απαίτηση να σας κάνει τα ίδια γούστα που σας έκανε με τα 60ε.
Και αναφέρετε σαν παράδειγμα ίσως τις 2 κορυφαίες γυναίκες σε απόδοση αυτή την εποχή.

Δε μου ακούγεται και πολύ λογικό
Με τη μια φορά δεν γίνεται αυτό......
αλλα δεν νομίζω ο Τetsuo να είπε αυτό......
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Παιδιά πήγα που λέτε σήμερα στο γυράδικο και ενώ χθες του έδωσα 9 ευρώ για 3 πιτόγυρα σήμερα που του έδωσα 3 ευρώ μου έδωσε μόνο 1 πιτόγυρο, απαράδεκτος
μπορεί να είσαι καλός πελάτης όμως και να σε κέρασε άλλο ένα ή καμία κοκα κόλα........Εξαρτάται απο τό πόσο καλός πελάτης είσαι ....;)
 

Μπερμπαντακος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2022
Μηνύματα
463
Κριτικές
2
Like
1.342
Πόντοι
201
Aκριβως το αντιθετο συμβαινει με μενα,στα 100 δεν δουλευει το συστημα,ενω στα 30 αντε 40 για τις πιο ομορφες γινεται τουρμπο.Σεβομαι ομως πραγματικα ολους αυτους που θελουν τα προγραμματα και μακαρι ολοι να ειχαμε να τα διναμε. Εχω πληρωσει και εγω στις αρχες του 2000 καποιες ,το θεμα ειναι να μπορεις να αγορασεις υπηρεσιες εξτρα στις τιμες που αναφερω.Οσες προσφερονται και μου αρεσουν τις προτιμω οσες ειναι ψηλομυτες τις προσπερνω και η ζωη συνεχιζεται,ειπαμε οτι το σπορ ειναι ατελειωτος μαραθωνιος!!και δεν ειμαστε ολοι ιδιοι,αλλοι τελειωνουν στο 5αλεπτο,αλλοι θελουν πιο πολυ,αλλοι εχουν ,αλλοι οχι,αλλοι ειναι σφιχτοι,αλλοι απλες.Χαλαρωστε και απολαυστε οτι ομορφαινει τη ζωη.
Τα είπες όλα όπως τα σκεφτόμουν και εγώ !
 

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Παιδιά πήγα που λέτε σήμερα στο γυράδικο και ενώ χθες του έδωσα 9 ευρώ για 3 πιτόγυρα σήμερα που του έδωσα 3 ευρώ μου έδωσε μόνο 1 πιτόγυρο, απαράδεκτος
Π[ου να δεις ποσο απαραδεκτη θα ειναι οταν θα σε φολιαζει και μετα θα κανεις παραπονα σα πουτανιτσα για την ξεπετα της
 

jormakka

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Απρ 2022
Μηνύματα
3.534
Like
8.544
Πόντοι
2.306
A43C62FD-7BA2-4D61-9BAA-8A7F851F4379.gif
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Αυτή η Νάταλι πως είναι εμφανιακα ρε μαγκες ?
Εγώ πάντως με αννα Ουκρανία το έχω πει έχω καλή εμπειρία τα παίρνει στο στόμα ευχάριστα, δεν αντέχει το άγριο γαμησι μόνο αρνητικό
 

ST@Lone

Μέγας
Εγγρ.
8 Απρ 2009
Μηνύματα
412
Κριτικές
38
Like
2.443
Πόντοι
4.110
Όποιο κορίτσι και να είναι, αν γίνεται προσκύνημα το πιο πιθανό είναι να μη σε θυμάται καν. Πόσοι άραγε να πήγαν δυο και βάλε φορές αυτές τις μέρες; βάλε και τους υπόλοιπους ... και να σε θυμάται, σε καμία περίπτωση δε μπορείς να περιμένεις να γίνεις θαμώνας ή "ειδικής" διαχείρισης με την δεύτερη ή τρίτη επίσκεψη. (αν και έχουμε δει αρκετές φορές το αντίθετο). δε γίνεται όμως να το προϋποθέτουμε ως ενδεχόμενο του "πρέπει".
 
Τελευταία τροποποίηση:

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Αν και δεν έχω πολλά Ροντέο στην ζώνη μου θα ήθελα να σας πω πως πέρα από όλα τα υπόλοιπα έχουμε να κάνουμε και με ανθρώπους. Δηλαδή κάποια μέρα θα είναι κεφατες άλλη δε θα έχουν όρεξη, κάποιος μπορεί να τους γυαλίσει, κάποιος να τις ξενερώσει κτλ κτλ. Δε σημαίνει ότι κάθε φορά θα είναι το ίδιο ούτε και θα προσφέρουν το ίδιο. Και όσο για το σχόλιο με το γυραδικο…πάντα έχει και αλλά μαγαζιά που προσφέρουν κρέας. Δοκιμάζεις και αν πάλι πεθυμησεις το παλιό καλό γυρακι πας μια βόλτα και ξανατρως. Δε σου άρεσε; άλλαξε στέκι. Και ίσως βρεις και κάτι καλύτερο.
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Όσες φορές έχω πάει στο καπάκι με την ιδια κοπέλα δηλαδή την άλλη μέρα η σε πολύ σύντομο χρονικό διάστημα το έχω μετανιώσει. Ακόμα και με στάνταρακια . Ίσως εγώ ξενερώνω ίσως όμως καποιες κοπέλες αρχίζουν και θεωρουν δεδομένο τον πελάτη.. δεν ξέρω...
 

klaftas

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2017
Μηνύματα
50
Κριτικές
2
Like
106
Πόντοι
0
Η Νάταλι στου Ερημίτη πάντα το βρίσκω κλειστό απογευματακι. Τι ώρα σταματαει?
 

azazel

Τιμημένος
Εγγρ.
20 Ιουν 2008
Μηνύματα
10.434
Κριτικές
217
Like
17.600
Πόντοι
38.177
Πέρασα εχθές μια βόλτα από τα σπιτάκια...η κατάσταση είναι τραγική!!!
Αυτή η ντεμεκ νέα κοπέλα στις βίλες που είναι από την Αυστρία,είναι μια κοντόχοντρη Ρουμάνα που μπορεί να δούλευε στην Αυστρία.
Πέρασα είδα και τη μπαζοφακλανα Γαλήνη,πως έγινε έτσι αυτή ρε σεις,σοβαρά υπάρχουν άνθρωποι που πληρώνουν για να γαμησουν αυτό το κομμάτι κρέας;
Πέρασα από ινκόγκνιτο να δω και τη ντεμεκ Σέρβα Νίνα,γελάνε και τα βοσκοτόπια...άλλη μια γυφτορουμανα που μόλις είδε ότι έκανα μεταβολή μου είπε για προσφορά και έκπτωση,όταν της είπα κάτι κουβέντες στα σέρβικα με κοιτούσε σαν αγελάδα...
Πέρασα και από τη Σάρα μια ντεμεκ νέα στο μπαντ γκερλς που γράφουν ότι είναι από Ρωσία άμα οι Ρωσίδες είχαν τα δικά της ξινά μούτρα δεν θα μιλούσε κανείς γι αυτές τις κοπέλες,φυσικά και δεν είναι από Ρωσία απλά έχουν πολύ φαντασία εκεί στις βίλες με τις χώρες καταγωγής από τα κορίτσια!!
Πέρασα και από μπελαρουσια που έχει μια μικρή Ουκρανή και εκεί τη βάφτισαν Ρωσίδα και το απλό από 40€ ... Σωτήρη αυτές στη φυλής με 20€ τις χύνουμε στο στόμα με ακαποτη πίπα!!
Σε γενικές γραμμές άθλια η κατάσταση,δεν πέρασα με καμία,χαμός από Σκοπιανούς,Αλβανούς και πακια.
Υ.γ για τους μαγαζατορες,ούτε οι Πακιστανοί δεν τις γαμανε αυτές τις σαβουρες που φέρατε για δουλειά,ξυπνήστε γιατί θα πεινάσετε!!!
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
980
Κριτικές
14
Like
2.013
Πόντοι
496
Και εγώ εχθές έκανα μια βόλτα στην μπουρδέλο περιοχή, ο Azazel με έχει καλύψει. Θα συμπληρώσω δύο πράγματα, απέναντι από το Βένους είδα μια ειρήνη ξανθιά μιλφ, μέτρια εμφάνιση που με 30 είχε τελείωμα στο στόμα. Πέρασα από της αφρός και πέτυχα την τσατσά σε κρίση να φωνάζει γιατί αργούσε να βγει κάποιος από το δωμάτιο. Χτυπούσε επίμονα την πόρτα και έλεγε ότι θα του ζητήσει παραπάνω λεπτά. Δεν μπορεί λέει να κρατάει την κοπέλα τόση ώρα. Φυσικά έφυγα. Πέρασα με Λιλιάνα, κλασικά παρά πολύ καλή.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Αυτή η Νάταλι πως είναι εμφανιακα ρε μαγκες ?
Εγώ πάντως με αννα Ουκρανία το έχω πει έχω καλή εμπειρία τα παίρνει στο στόμα ευχάριστα, δεν αντέχει το άγριο γαμησι μόνο αρνητικό
Η Ναταλια είναι ξανθιά με κοντό μαλλί ωραίο σώμα γυμνασμένο και πριν από 5 μήνες έβαλε και στήθος.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Η Νάταλι στου Ερημίτη πάντα το βρίσκω κλειστό απογευματακι. Τι ώρα σταματαει?
Μέχρι 6:00 - 6:30 το απόγευμα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom