Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (3 μέλη και 48 επισκέπτες)

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
14
Like
2.068
Πόντοι
506
Η Χριστίνα γενικά καλή φαίνεται αλλά δεν είναι το στιλ που μου αρέσει. Είχε και ένα μεγάλο τατού στο ένα χέρι που για εμένα είναι πολύ αντισεξουαλ. Πάντως ήταν ψηλή με βυζάρες και όσο μπόρεσα να δω το σώμα γενικά ωραίο για την ηλικία της, κοντά στα 50 πρέπει να είναι.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Δυστηχως οπως τα κοβω τα πραματα, μονο η βραδυνη βαρδια αξιζει.
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Καλημέρα, μόλις έκανα πρωινή βόλτα στην μπουρδέλο περιοχή. Μπήκα σε 4 οίκους και έφυγα τρέχοντας. Πέρασα από Νάταλι την γνωστή μιλφ που έχω περάσει μια φορά μαζί της αλλά σήμερα που την είδα δεν μου έκανε κλικ. Πέρασα από Βένους με Αθήνα τσατσά όπου μου έδειξε μια Χριστίνα μιλφ που φαινόταν σκυλί αλλά τίποτα το αξιόλογο, φεύγοντας έκανα στάση σε αυτά που λέμε εκκλησία, στο ένα ήταν η Χριστίνα η αλβανίδα που δούλευε στο Λας Βέγκας η οποία είναι συμπαθεστατη αλλά από εμφάνιση για εμένα με τίποτα. Στο διπλανό η γνωστή Ντόνα την οποία πριν πολλά χρόνια την είχα πάρει και άξιζε αλλά πλέον στην κατηγορία μιλφ που είναι δεν μου έκανε κλικ. Δυστυχώς έφυγα χωρίς να περάσω με καμία. Θα κάνω και μια βραδυνή βόλτα να δω τι παίζει και ελπίζω τα πράγματα να είναι καλύτερα.
Η Ναταλία σήμερα μου είπε ότι το πρωκτικο το έβγαλε από το πρόγραμμα της, για όποιον ενδιαφέρεται.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
14
Like
2.068
Πόντοι
506
Η Ναταλία σήμερα μου είπε ότι το πρωκτικο το έβγαλε από το πρόγραμμα της, για όποιον ενδιαφέρεται.
Εμένα το πρωί μου είπε 50 ευρώ το πρωκτικό. Μάλλον ήμουν ο τελευταίος που είχα την ευκαιρία για πρωκτικό....
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
14
Like
2.068
Πόντοι
506
Αν ήξερα ότι η Νάταλι θα σταματούσε το πρωκτικό θα της έριχνα ένα extra hard anal σήμερα.
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: akala

Ntamari

Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2020
Μηνύματα
172
Κριτικές
4
Like
388
Πόντοι
21
Πείρα 2 στο super paradise 100 ευρώ από Κολομβία για 100 ευρώ καλύτερα να καθόμουν σπίτι δεν αξίζει
 
  • Like
Αντιδράσεις: Lympe

Maximiliano

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Σεπ 2010
Μηνύματα
2.263
Κριτικές
53
Like
4.251
Πόντοι
6.817
Βόλτα απόψε τη νύχτα, κατάθεση στην Αναστασία και ένα ηθικό δίλημμα που με βασανίζει...

Ερημίτη 3 και 5 Μάνια και Ρεμπεκα αντίστοιχα...

Venus μιλφ Χριστίνα πράγματι καλοστεκούμενη και εκφυλη αλλά βγήκε πολύ ξινισμένη. Δε τη θυμόμουν όμως για κάποιους που ρώτησαν. Από πίσω της βγήκε και μια Ταϊλανδέζα.... Η Βλάντα δε δουλεύει έχει ρεπό μου είπαν

Venus 2 δύο Ταϊλανδέζες μαζί :grin:

Απέναντι Μινωταύρου 3 μια Τζένη άλλα δε την είδα

Villa erotica η γνωστή μιλφ Σουζανα

Δίπλα στο Belarus ξεχνάω το όνομα τώρα ένα αδιάφορο ξανθό κοριτσάκι με ίσιο κώλο από πίσω που ήθελε και 40ε. Επίσης απόψε παρατήρησα ότι το συγκεκριμένο σπίτι ειναι ολοϊδιο με το σπίτι της Κωλετη, τον πρώην ναό της Αφροδίτης

Poison η Λατίνα Συλβια... Εγώ συστήθηκα σαν Ελβετός τραπεζίτης μπας και με συμπαθήσει. Σιγά τη γκομενα ρε παιδιά

Πάω και red night όπου είχα δει από πριν ότι δουλεύει η Αναστασία και μου είχε αρέσει πριν λίγες μέρες που την είδα.
Μου λέει η τσατσά 70ε για γυμνό 69 και τη ρωτάω αν γίνεται με 60ε και αμέσως το δέχεται χωρίς κανένα πρόβλημα.
Το θέμα είναι ότι μπήκε η κοπέλα στο δωμάτιο με άρχισε τις αγκαλιές κλπ... Πολύ όμορφη αλλά χάνει πολύ στο δωμάτιο μόλις βγάλει τα εσώρουχα, αβυζη και εμφανής κυτταρίτιδα σε κώλο και μπούτια. Τελοσπαντων... Όταν κατέβασα τη μούρη μου στο μουνί της μου το ξεκοψε και μου λέει είναι άλλο πρόγραμμα... Της εξηγώ ότι ρώτησα την τσατσα και το δέχτηκε αλλά αυτή τίποτα, μου το ξεκοψε... Δε πίστευα πραγματικά ότι το εννοεί και βέβαια εκεί ξενέρωσα εντελώς και έχασα την όρεξη μου.Δηλαδη την λέω άμα σου δώσω τώρα 10 θα δεχτείς να σε γλείψω ?...και μου λέει ναι σα να μου έκανε και χάρη... Δεν τα έδωσα όμως θα αισθανόμουν πολύ μαλάκας αν το έκανα. Και προφανώς έχω φάει μια περιουσία στις πουτανες δε με νοιάζει για τα 10ε αλλά με νοιάζει ότι δεν τηρήθηκε η συμφωνία και ότι εγώ δεν πήρα αυτό για το οποίο πλήρωσα... Και αυτό για το οποίο πλήρωσα είναι αυτό που μου αρέσει...και άρα χάλασε η φαντασίωση και ξενέρωσα

Βεβαίως η κοπέλα είναι τόσο γλυκιά που δε μου άφησε περιθώριο να εκνευριστώ όπως θα συνέβαινε σε άλλες περιπτώσεις... Τα φιλάκια γύρισαν σε γλωσσόφιλα, μου έκανε και μια αστεία πίπα όπου τον μαγκωσε σαν τανάλια, δεν υπήρχε περίπτωση να καυλώσω έτσι... Καύλωσα με το ζόρι με το χέρι ενώ αυτή με φιλούσε,με χαϊδευε και γενικά μου έκανε γλυκες και όταν έφτασα να χυσω δέχτηκε να τα πάρει στο στόμα μιας και σεξ δεν κάναμε

Άρα το ηθικό μου δίλημμα είναι αν καλώς γράφω όλα αυτά που γράφω και στην ουσία περιγράφω μια κακή εμπειρία ή αν θα έπρεπε να ζυγισω από την άλλη την πολύ καλή συμπεριφορά της κοπέλας που δεν ήθελε με τίποτα να φύγω άχυστος... Γιατί πράγματι είναι πολύ καλή και γλυκιά κοπέλα.
Δυσκολεύτηκα...αλλά στεκόμαι στο ότι εγώ δεν πήρα αυτό που ήθελα και αυτό που συμφωνήθηκε με αποτέλεσμα να χάσω την όρεξη μου και στην ουσία να περιμένω να περάσει η ώρα για να φύγω. Δε ξέρω ποιος φταίει αλλά από μένα μαύρο και στην κοπέλα και στην τσατσά και στα συγκεκριμένα σπίτια που καλά κάνω και τα αποφεύγω τα τελευταία χρόνια γιατί μάλλον μόνο λεζάντα είναι
Αλ κωλο δινει;
 

Nearos20

Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2007
Μηνύματα
225
Κριτικές
1
Like
131
Πόντοι
1

777F

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2016
Μηνύματα
341
Κριτικές
14
Like
586
Πόντοι
311
Αυτή Kathy στο paradise 1 λέει κάτι από φοτο είναι γκαυλοτικη
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
14
Like
2.068
Πόντοι
506
Μόλις επέστρεψα από την μπουρδέλο περιοχή. Πολλά σπιτάκια κλειστά, εκεί που είναι η Στέλλα κλειστο όπως και η εκκλησία και έτσι τα δύο αστέρια της βραδινής βάρδιας δεν τα είδα. Είδα όμως Σύλβια η οποία 1.50 γυφτάκι και δεν μου έκανε κλικ. Συνάντησα στο Λας Βέγκας Μαρία από Μολδαβία με πολλά κιλά πλέον. Στα Βένους που πήγα μόνο μπάζα και μάλιστα στο νο1 συνεχίζε από το πρωί η Χριστίνα η οποία μου άρεσε περισσότερο τώρα από ότι το πρωί αλλά μετά 14 ώρες βάρδια δεν νομίζω να άξιζε, τελικά κατέληξα στη Λιλιάνα για άλλη μια φορά και πέρασα πολύ καλά. Πραγματικά πιστεύω ότι κάνει την καλύτερη πίπα! Ακόμα την σκέφτομαι και γκαυλονω.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Μόλις επέστρεψα από την μπουρδέλο περιοχή. Πολλά σπιτάκια κλειστά, εκεί που είναι η Στέλλα κλειστο όπως και η εκκλησία και έτσι τα δύο αστέρια της βραδινής βάρδιας δεν τα είδα. Είδα όμως Σύλβια η οποία 1.50 γυφτάκι και δεν μου έκανε κλικ. Συνάντησα στο Λας Βέγκας Μαρία από Μολδαβία με πολλά κιλά πλέον. Στα Βένους που πήγα μόνο μπάζα και μάλιστα στο νο1 συνεχίζε από το πρωί η Χριστίνα η οποία μου άρεσε περισσότερο τώρα από ότι το πρωί αλλά μετά 14 ώρες βάρδια δεν νομίζω να άξιζε, τελικά κατέληξα στη Λιλιάνα για άλλη μια φορά και πέρασα πολύ καλά. Πραγματικά πιστεύω ότι κάνει την καλύτερη πίπα! Ακόμα την σκέφτομαι και γκαυλονω.
Αμα λεμε γυφτακια τις κολομβιανες.... νταξει..... προσεχετε λιγο τι γραφετε.
 

Terrano

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Αυγ 2017
Μηνύματα
1.002
Κριτικές
14
Like
2.068
Πόντοι
506
Δεν έχω δει ποτέ κολομβιανή. Πιθανός να είναι το κορίτσι αλλά μου θύμισε γυφτάκι όπως την είδα. Αν και μου αρέσουν οι κοντές αυτή παρά ήταν για εμένα. Βασικά το ύφος ήταν πολύ ξενερωτο.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.461
Κριτικές
100
Like
12.416
Πόντοι
25.165
Δεν έχω δει ποτέ κολομβιανή. Πιθανός να είναι το κορίτσι αλλά μου θύμισε γυφτάκι όπως την είδα. Αν και μου αρέσουν οι κοντές αυτή παρά ήταν για εμένα. Βασικά το ύφος ήταν πολύ ξενερωτο.
Οι γυφτισες ειναι σαν την Αθηνα, μαυριδερες καφετι και συνηθως βαμμενες ξανθες.

Crucifix δεν την επιασα την ερωτηση σου.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.385
Κριτικές
169
Like
8.691
Πόντοι
10.326
Δεν έχω δει ποτέ κολομβιανή. Πιθανός να είναι το κορίτσι αλλά μου θύμισε γυφτάκι όπως την είδα. Αν και μου αρέσουν οι κοντές αυτή παρά ήταν για εμένα. Βασικά το ύφος ήταν πολύ ξενερωτο.
Το μωρό σήμερα γνώρισε τον Μαύρο! Και από ότι έμαθα ψάχνει ήδη εισιτήρια για ΚΑΡΤΑΧΕΝΑ!!! :tooth: :tooth: :tooth:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom