Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (0 μέλη και 19 επισκέπτες)

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Μια γνωστή μου περσι- προπερσι με ρώτησε αν έχω επισκεφτεί οίκους και μπαρ κλπ ..όταν είπα ναι, έκανε έναν μορφασμό περιφρόνησης και απαξίωσης..εν τω μεταξύ και η ίδια της δεν είναι ιδιαίτερα εγκρατης... χαχαχαχ
Χαλαστηκε τυπε γιατι δεν την εκανες την εξης ερωτηση ποσο παει?
 

georgepalaio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2017
Μηνύματα
229
Κριτικές
10
Like
489
Πόντοι
311
αυτη η Χριστίνα στο βενους δούλευε παλιά σε στριπτιζάδικο στην πόλη μας; Μου έφερε πολυ σε μια που είχα πάρει χορό πριν καμία δεκαετία.
Ειδα αυτη στον αφρός. Οκ χαρουμενη κοπελα αλλα όχι και απο 40 ρε μάγκες το απλό. Το χάσαμε τελείως
 

foxio

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2011
Μηνύματα
330
Κριτικές
5
Like
1.090
Πόντοι
361
Δεν καταλαβαίνω τους δυθιραμβους για την Άννα απο Αφρό. Μια απλή όμορφη νταρντάνα κοπέλα, με ενα ωραίο χαμόγελο, και πολύ βασικές υπηρεσίες ... απλά και λιτά ...
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
αυτη η Χριστίνα στο βενους δούλευε παλιά σε στριπτιζάδικο στην πόλη μας; Μου έφερε πολυ σε μια που είχα πάρει χορό πριν καμία δεκαετία.
Ειδα αυτη στον αφρός. Οκ χαρουμενη κοπελα αλλα όχι και απο 40 ρε μάγκες το απλό. Το χάσαμε τελείως
Όντως φίλε τώρα που το λες ..είναι γνωστή φυσιογνωμία.κατι μου θύμιζε και μένα αλλα δεν ξέρω από πού .αυτή την απορία μόνο ο al pacino μπορεί να μας την λύση,έχει καλή μνήμη και είναι χρόνια σε όλα τα μέτωπα
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.226
Πόντοι
25.165
Μερικοι δεν παιζεστε ρε πουστη μου. Πανε 10 περνανε οι 8 καλα θα βγουν κ 2 να πουνε οτι δεν τους αρεσε και τοσο. Οκ νταξει τα εχουμε ξαναπει δεν υπαρχει σε ολους η ιδια χημεια με μια κοπελα.
 

DEWARSS

Μέγας
Εγγρ.
11 Φεβ 2018
Μηνύματα
4.273
Κριτικές
11
Like
18.633
Πόντοι
3.796
Δεν καταλαβαίνω τους δυθιραμβους για την Άννα απο Αφρό. Μια απλή όμορφη νταρντάνα κοπέλα, με ενα ωραίο χαμόγελο, και πολύ βασικές υπηρεσίες ... απλά και λιτά ...
Νταρντανα δεν την λες..αλλά όλα τα άλλα ναι .αν δεν έχεις ιδιαίτερες προτιμήσεις σε προγράμματα,μια χαρά είναι .εγώ δεν την έχω δοκιμάσει αλλά αυτά είναι πιο αξιόπιστα .οι πολλές υποσχέσεις =κλάμα τα λεφτά
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
3.346
Σωστά !!! Η σχέση πουτάνας πελάτη είναι η πιο ειλικρινής συνεύρεση
Αν ειναι σωστη επαγγελματιας ναι! αλλα ελαχιστες υπαρχουν πλεον.
Οι περισσοτερες δεν αξιζουν για τα λεφτα που ζητανε ,αρα δεν υπαρχει μεταξυ μας ειλικρινης συνευρεση...μονο αρπα κολλα απο μερια τους.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.723
Πόντοι
3.346
Μερικοι δεν παιζεστε ρε πουστη μου. Πανε 10 περνανε οι 8 καλα θα βγουν κ 2 να πουνε οτι δεν τους αρεσε και τοσο. Οκ νταξει τα εχουμε ξαναπει δεν υπαρχει σε ολους η ιδια χημεια με μια κοπελα.
Καλα κανουν αν οντως δεν περασαν καλα..τι θελεις να σου πουνε;
ειναι οκ γιατι το εγραψαν οι αλλοι;
Δεν θυμαμαι και καμια κοπελα που να περασαν ολοι καλα η να μην εγραψαν κατι αρνητικο.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Μια χαρούμενη κοπέλα, που θελει να σε ικανοποιήσει μέσα, είναι ενεργη στο σεξ δεν είναι γλάστρα, και τσαχπινιά φουλ , και ωραία κοπέλα

ΣΤΗΝ ΠΙΟ ΕΡΩΤΙΚΗ ΠΟΛΗ ΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (ΜΗΝ ΧΕΣΩ ) με αυτά που βλέπουμε τόσα χρόνια λυπάμαι αλλά αν κάποια είναι να μου πάρει 40 ας το πάρει αυτή που είναι μόνιμα πάνω απτό μ.ο

Γνώμη μου πάντα έτσι
 

Illuzion

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Φεβ 2019
Μηνύματα
1.119
Like
4.880
Πόντοι
456

Velociraptoras

Σπουδαίος
Εγγρ.
8 Σεπ 2013
Μηνύματα
5.376
Κριτικές
35
Like
5.055
Πόντοι
2.266
Μερικοι δεν παιζεστε ρε πουστη μου. Πανε 10 περνανε οι 8 καλα θα βγουν κ 2 να πουνε οτι δεν τους αρεσε και τοσο. Οκ νταξει τα εχουμε ξαναπει δεν υπαρχει σε ολους η ιδια χημεια με μια κοπελα.
Τη σχεση εχει η χημεια ρε τυπε με το αν η χ η ψ ειναι καλη σε αυτο που κανει
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.226
Πόντοι
25.165
Τη σχεση εχει η χημεια ρε τυπε με το αν η χ η ψ ειναι καλη σε αυτο που κανει
Γενικα να μιλησουμε. Απειρες φορες μπορει να δουμε ακομα κ κριτικες στα cg που μεγαλος αριθμος περναει καλα καποιος μπορει οχι. Μπορει να παιζουν πολλοι παραγοντες λογω γιαυτο. Ενας ειναι και η χημεια μεταξυ εκδιδομενης κ πελατη. Τωρα και να προσπαθησεις να μου αλλαξεις αποψη στο συγκεκριμενο θεμα δεν παιζει.
 

mpouxos

Ανώτατος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
8.372
Κριτικές
169
Like
8.657
Πόντοι
10.326
Είδα ότι γύρισε η Μαρία η Μολδαβη στο Las Vegas!
Αφρατεψε το μωρό, αλλά οι βυζάρες-ΒΥΖΑΡΕΣ(:gumtits::gumtits:). Γενικώς το βράδυ φαίνεται πως έχει ανέβει το επίπεδο. :cool2:
 

ΑΝΤΖΕΛΟ

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Μαρ 2012
Μηνύματα
45.854
Like
28.759
Πόντοι
5.006
Είδα ότι γύρισε η Μαρία η Μολδαβη στο Las Vegas!
Αφρατεψε το μωρό, αλλά οι βυζάρες-ΒΥΖΑΡΕΣ(:gumtits::gumtits:). Γενικώς το βράδυ φαίνεται πως έχει ανέβει το επίπεδο. :cool2:
Μορη γαμιολα :tooth:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.226
Πόντοι
25.165
Είδα ότι γύρισε η Μαρία η Μολδαβη στο Las Vegas!
Αφρατεψε το μωρό, αλλά οι βυζάρες-ΒΥΖΑΡΕΣ(:gumtits::gumtits:). Γενικώς το βράδυ φαίνεται πως έχει ανέβει το επίπεδο. :cool2:
Ωχ φακιρης νο2 πας να μας βγεις εσυ. Το λεω γτ την ειδαμε τις προαλλες και ηταν ΑΦΡΑΤΗ. Ουτε να με πληρωνε δεν εμπαινα.
 

topscorer

Ανώτερος
Εγγρ.
9 Νοε 2014
Μηνύματα
1.724
Κριτικές
30
Like
4.992
Πόντοι
5.646
Είδα ότι γύρισε η Μαρία η Μολδαβη στο Las Vegas!
Αφρατεψε το μωρό, αλλά οι βυζάρες-ΒΥΖΑΡΕΣ(:gumtits::gumtits:). Γενικώς το βράδυ φαίνεται πως έχει ανέβει το επίπεδο. :cool2:
Για Μετάξι 10€ είναι τώρα που έγινε φαριναπ!
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.665
Κριτικές
62
Like
45.407
Πόντοι
9.297
Γενικα να μιλησουμε. Απειρες φορες μπορει να δουμε ακομα κ κριτικες στα cg που μεγαλος αριθμος περναει καλα καποιος μπορει οχι. Μπορει να παιζουν πολλοι παραγοντες λογω γιαυτο. Ενας ειναι και η χημεια μεταξυ εκδιδομενης κ πελατη. Τωρα και να προσπαθησεις να μου αλλαξεις αποψη στο συγκεκριμενο θεμα δεν παιζει.
Ακόμα και οι επαγγελματίες λειτουργούν ως ερασιτέχνες ...δεν ταιριάζουν με όλους.Στους πολλούς θα κάνουν τα βασικά αλλά σε ελάχιστους προνομιούχους θα δώσουν κάτι από την ψυχή τους.
 

akala

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2021
Μηνύματα
230
Like
535
Πόντοι
81
Ωχ φακιρης νο2 πας να μας βγεις εσυ. Το λεω γτ την ειδαμε τις προαλλες και ηταν ΑΦΡΑΤΗ. Ουτε να με πληρωνε δεν εμπαινα.
Λέω και εγώ Μαρία μολδαβη και αξιόλογη ώστε να αναφερθεί και να μην την ξέρω, τι παίχτηκε
Ευτυχώς το σχόλιο σου με έσωσε απτην περιέργεια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom