Νέα

Μπουρδελο-κατάσταση Θεσσαλονίκης

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Πήγα σήμερα στην Ρίτα για τελευταία φορά, πέρασα καταπληκτικά το μωρό όλα τα λεφτά για ακόμα μια φορά..... Σήμερα θα δουλέψει μέχρι τις 04:00 το βράδυ, (για σένα το γράφω φίλε Al) οποίος είναι να πάει ας πάει σήμερα και ας έχει χάλια καιρό γιατί η Αθηνά μου είπε ότι θα λείψει τελικά 4 μήνες η Ρίτα :( Αυτά, καλό βόλι......
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Ας ελέγξουν πρώτα πόσα στούντιο έχουν pos η κόβουν αποδείξεις και μετά ας ξεκινήσουν και με τα εμβόλια
πέρασα προχθές μια βόλτα....σε όσα μπήκα ήταν η ίδια κατάσταση ...όπως δηλαδή μέχρι πρίν ένα μήνα.....

Είδα 2-3 μαγαζιά μόνο,
στο bad girls η Αλεξάνδρα σε πρόγραμμα, νομίζω τα έχουμε πεί για την Αλεξάνδρα είναι καλή ,σε γενικές γραμμές.....

Είδα στο Παρανταις την Κέλλυ ,ελληνίδα ωραίο ....θα ανεβάσω και κριτική.

είδα και προμηθέος την Ντενίζ ,πολυ καλό εμφανισιακά πιπίνι,για μοντελοπνήχτες....

Δεν είχα όρεξη και την έκανα.....
 
Εγγρ.
8 Οκτ 2021
Μηνύματα
371
Κριτικές
3
Like
779
Πόντοι
361
Η Ντενίζ μιας και αναφέρθηκε παραπάνω αξίζει; Και επειδή δεν είμαι σίγουρος αν ισχύουν οι ώρες στο άλλο site, τι ώρες περίπου είναι ανοιχτό το Medusa?
Δεν είμαι από εκεί για να τα διαπιστώσω ο ίδιος δυστηχώς.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Πήγα σήμερα στην Ρίτα για τελευταία φορά, πέρασα καταπληκτικά το μωρό όλα τα λεφτά για ακόμα μια φορά..... Σήμερα θα δουλέψει μέχρι τις 04:00 το βράδυ, (για σένα το γράφω φίλε Al) οποίος είναι να πάει ας πάει σήμερα και ας έχει χάλια καιρό γιατί η Αθηνά μου είπε ότι θα λείψει τελικά 4 μήνες η Ρίτα :( Αυτά, καλό βόλι......
Στο προγραμμα λεει μεχρι κυριακη..μηπως δεν εφυγε ακομα;
Σκεφτομουν για αυριο αν με βολεψει.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165
Μια περιγραφη της ντενιζ? Μην μ πειτε ειναι η ντενιζ που δουλευε καποτε στο πλατινουμ, θα παθω εγκεφαλικο
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
Από το άλλο site βγάλανε τις φωτογραφίες της Λάρας...... Ξέρει κανείς αν άλλαξε κάτι? Δεν θα γυρίσει τελικα? Σταμάτησε οριστικά?
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.443
Κριτικές
98
Like
12.217
Πόντοι
25.165
Από το άλλο site βγάλανε τις φωτογραφίες της Λάρας...... Ξέρει κανείς αν άλλαξε κάτι? Δεν θα γυρίσει τελικα? Σταμάτησε οριστικά?
καλα εσυ που εισουν οταν τα λεγαμε πριν καιρο οτι η Λαρα σταματαει. Χελλοου..........
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Αμα σταματησε οριστικα..καλυτερα να μην την αναφερουμε καθολου μεχρι να ξεχαστει η βρεθει η επομενη Λαρα :P

Eκλεισε και το φβ νομιζω..
 

JerryBananas

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2018
Μηνύματα
57
Like
42
Πόντοι
0
Καλησπερα, περασα από το paradise 1 σήμερα και εξεπλάγην... Φεραν μια μαυρουλα κόλαση τουμπανο... Δυστυχώς λόγο το ότι έπρεπε να φυγω για δουλειά δεν μπόρεσα να μπω... Ξέρει κανεις λεπτομέρειες?
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346
Καλησπερα, περασα από το paradise 1 σήμερα και εξεπλάγην... Φεραν μια μαυρουλα κόλαση τουμπανο... Δυστυχώς λόγο το ότι έπρεπε να φυγω για δουλειά δεν μπόρεσα να μπω... Ξέρει κανεις λεπτομέρειες?
Καλησπερα συναδελφε! ναι εχει μια λουση που καταγεται απο λατινικη αμερικη :embarrased: καινουργια χωρα θα ειναι μαλλον ?
 
Εγγρ.
29 Ιαν 2017
Μηνύματα
354
Κριτικές
24
Like
1.440
Πόντοι
491
Από το άλλο site βγάλανε τις φωτογραφίες της Λάρας...... Ξέρει κανείς αν άλλαξε κάτι? Δεν θα γυρίσει τελικα? Σταμάτησε οριστικά?
Θα γυρισει μολις τελειωσουν τα ευρω,οι φωτο βγηκαν γιατι η μοστρα πληρωνεται.
 

yakuza old boy

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2019
Μηνύματα
6.089
Κριτικές
23
Like
7.722
Πόντοι
3.346

Alexandros55

Μέλος
Εγγρ.
6 Μαΐ 2021
Μηνύματα
35
Κριτικές
3
Like
249
Πόντοι
20
Από godiva πέρασε κάποιος, είναι ακόμα εκείνη που ισχυρίζεται βραζιλιάνα ή έφεραν καμιά καινούργια?
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Μια περιγραφη της ντενιζ? Μην μ πειτε ειναι η ντενιζ που δουλευε καποτε στο πλατινουμ, θα παθω εγκεφαλικο
Χαχαχα αν ήταν η Ντένις του πλατ θα είχε ουρές φιλε
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
παιδια ξερει κανεις τι γινεται με ιωαννα?θα γυρισει?
 

IRON MAIDEN

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2020
Μηνύματα
350
Κριτικές
2
Like
715
Πόντοι
81
καλα εσυ που εισουν οταν τα λεγαμε πριν καιρο οτι η Λαρα σταματαει. Χελλοου..........
Εμένα μου είχε πει ότι σε δύο μήνες θα έρθει ξανά, όχι ότι θα σταματήσει οριστικά..... Μετά από 3 + βδομάδες θυμηθήκανε από το site να την βγάλουν? Εδώ την Roxanna της κρατήσανε ένα ολόκληρο χρόνο τις φωτογραφίες της και επιτέλους αύριο δουλεύει (θα γκρεμίστηκε κάνας φούρνος φαίνεται) τώρα επιτέλους κάνουνε εκκαθάριση πια δουλεύει και πια όχι..... Πολλές δεν βλέπω πια, όχι μόνο την Λάρα...... Καλύτερα να ξέρει ο κόσμος τι γίνεται και να μην περιμένει.... Σαν την kataleya ακόμα έρχεται..... Και μάλλον δεν θα έρθει.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom